Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Blakstienų tušas

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3
Mama.lt

Mama.lt

2006-01-09 19:33

Vsio, nusipirkau. Max Factor Lash Lift. Kažkaip paskutinę minutę persigalvojau ir nuo ISADORA stendo perėjau prie MF. Tiesa, jo keletą tušų jau irgi esu turėjusi ir likau labai patenkinta. Žiūrėsim, kaip su šitu įspūdžiaibus

Mama.lt

Mama.lt

2006-01-14 15:21

Sakyciau paskutiniu metu labiausiai patinka Lancome Hypnose,taip nuostabiai tepasi,blakstienos labai graziai pailgeja ir aisku patankeja.

Mama.lt

Mama.lt

2006-03-07 23:19

Esu Lancom gerbėja, bet pastaruoju metu dailinu nauju YSL gaminiu. Tikrai ne prastesnis

Mama.lt

Mama.lt

2006-03-08 08:47

O gal jau kas nors spėjote išmėginti MF su nauju šepetėliu? Baisiai smalsu įspūdžiai. Nes dar neseniai pirkau MF rusvos spalvos, tai dabar jaučiu, kad reikia ko nors navy spalvos, prie šaltų atspalvių šešėlių... Gundausi išmėginti MF naujieną

Mama.lt

Mama.lt

2006-03-08 21:39

Tušas Mascara Masterpiece

Neva šepetėlio šereliai kieti (čiupinėjau parduotuvėj, veikiau primena guminius) ir neleidžia blakstienoms sulipti - kuo daugiau tepi, tuo labiau jos atskiriamos...

Mama.lt

Mama.lt

2006-03-08 21:56

Gavau mėginuką Nivea tušo, Lash Revolution Mascara,jo šepetuko šereliai irgi guminiai,man labai patiko,tikrai nesulipina blakstienų

Mama.lt

Mama.lt

2006-03-09 22:38

Tikrai ne apie tą patį rašė. Kaip suprantu, čia pats naujausias YSL gaminys, naujesnio ir šviežesnio nėra. Vyras iš duty free užsienyje pirko. Mūsų parduotuvėse galbūt dar nepasirodė.

Mama.lt

Mama.lt

2006-03-25 10:14

QUOTE(Ahabba @ Mar 24 2006, 07:50 PM)
Gal kuri jau išbandėt naujausią Max Factor tušą?

Tiesa, niekas neatsakė o per tą laiką surizikavau jį įsigyti.

Šiaip jau išties neblogas. Gerai ilgina, lengvai valosi, bet... kada labai jau kruopščiai atskirtų sulipusias blakstienas, tai nepasakyčiau. Negaliu peikti, nėra taip, kad jas sulipdytų. Tiesiog tikėjausi kiek kitokio efekto...

Mama.lt

Mama.lt

2006-03-28 10:08

O man, kas keisčiausia, tą antrą, trečią kartą tepant jis vis tiek sulipdo. Nes tušas ir gana smarkiai blakstienas ilgina, tai va kuo daugiau tepu, tuo tie galiukai ilgėja ir sulimpa - būtent patys galiukai, o ne visa blakstiena.

Dar tebeturiu savo seną gerą Isadoros tušą - tai, žiūriu, su juo blakstienos tankesnės atrodo, nei su tuo unikaliausiu šepetėliu

Mama.lt

Mama.lt

2006-04-11 15:19

Aš šiuo metu naudoju RIMMEL tušą "Volume extend", kur Kate Moss reklamuoja. Šiaip visai nieko, blakstienas tikrai labai pailgina ir patankina

Mama.lt

Mama.lt

2006-05-19 15:33

o as naudoju L'oreal "lash architect" cool reikalas. ilgina storina ir riecia blakstienos buna labai ryskios ir tankios.

Mama.lt

Mama.lt

2006-07-20 13:55

o man labai patiko 'versacio' tusas ir kam rekomendavau nieks nenusivyle... po 16 val. keliones vasara, atrodziau kaip ka tik pasidazius!!!

Mama.lt

Mama.lt

2006-08-06 00:57

o as naudoju Lancome Hypnose. Ilgina, storina ir daro viska ko tik norite....
Labai super!

Mama.lt

Mama.lt

2006-08-24 18:06

Man, tai geriausias tusas yra DIORSHOW , dar neblogi Isadora ilginantis, bei Bourjois. Lancome Hypnose man is vis nepatiko, o L'oreal, kiek esu turejusi, tai neblogi, bet labai greitai pradeda gurguzuotis.

Mama.lt

Mama.lt

2006-09-05 23:11

Ir išvis dvipusiais nusivyliau. Tikėjausi daugiau. Paprasti tušai taip pat pailgina blakskstienas. Man atrodo, kad grįšiu prei Max Factor

Mama.lt

Mama.lt

2006-09-07 17:37

man loreal tai tokie, kol visiskai nauji, tai galima naudotis, bet jie labai greitai isdziuna, pas mane turbut po men sudziuvo, o apie dvipusius tai isvis kalbet neverta, s... paskutinis

Mama.lt

Mama.lt

2006-09-08 22:55

aš negaliu atsidžiaugt Artdeco tušu

Mama.lt

Mama.lt

2006-09-13 15:16

O aš vartojau vartoju ir vartosiu TIKTAI Lancome tušą

Mama.lt

Mama.lt

2006-09-13 17:53

o gavau dovanu loreal telescopic, nu kol kas nieko, bet ziuresim kaipo bus po men

Mama.lt

Mama.lt

2006-09-14 15:29

Aš naudojau Lancome Flextencils o dabar naudoju Lancome L'Extreme. Flextencils labiau patiko kai pradejau naudoti L'Extreme, bet dabar manau kad vėl pirkčiau šitą patį L'Extreme. O kokį iš YSL turėjai ir kokios spalvos. Maniškiai tai juodi, nors anksčiau naudodavau rudą, nes esu šviesių plakų tai labiau švelniau galvojau rudas tinka, bet visažistė pasakė kad juodas labiau pabrėžia akių spindesį, o rudas prigesina. Tiap ir yra. dar patikdavo mėlyni tamsiai nes išryškina labai gerai akių žalią atspalvį, bet dabar tik juodus perku.

3

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Blakstienų tušas

Šiandien gimtadienius švenčia (184)
Sarunas