Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Blakstienų tušas

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2
Mama.lt

Mama.lt

2005-02-04 08:55

Na, Inga, jei dar prieš skuosdama į parduotuves spėsi paskaityti mano postą, tai man tas tušas visai patiko. Tiesa, ilgina jis gerokai mažiau, nei tas su silikonu, bet visai nesulipdo, taip natūraliai atrodo, tikrai esu patenkinta. Tiesa, tai - pirmas įspūdis. Dar tikresnis vaizdas bus po kokios savaitės...

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-04 23:08

Kiek turejau max factor ,avon tusu,tai man VISISKAI nepatiko. Ir netiko. Lumene yra keletas nieko,bet irgi siaip sau. Pastaruoju metu esu labai patenkinta Loreal Double Extension. Super tusas. Ir blastienas tausoja,ir prailgina iki maximum,ir pacios blakstienos atrodo masyvios tik po vieno sluoksnio tuso. Jei kas abejojat,tai galit drasiai pirkt - nenusivilsit

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-16 23:14

Nusipirkau vis dėlto Maybelline dvigubą, bet... jo dar neišbandžiau :oops: Taip kad matyt aš būsiu ta pirmoji eksperimentinė triušė, bet tikiuos rezultatu liksiu patenkinta

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-17 10:09

Inga, neabejoju, kad tušas dažys gerai. Tačiau didžiausią "džiaugsmą" patirsi jį nuvalydama - va dėl to tų dvigubų nebeperku :x

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-17 13:00

Corida,o kodel tu galvoji,kad nuvalyti toki tusa yra sunku? Tas tusas XXL yra analogas lorealio double extention ir nuvalyti ji yra kur kas lengviau,nei iprasta tusa. Buna,kad paprasta tusa valant visi paakiai juodi buna,o su siuo to nepasitaiko. Butent del balto tuso sluoksnio nuvalyti ji kur kas lengviau.

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-17 14:17

Turėjau ir "L'oreal" ir "Burjous" dvigubus tušus. Tiesa, "Burjous" dažė geriau, nei "L'Oreal". Bet tiek vieną, tiek kitą valant būdavo klaiku. Tos dalelės jau taip ilgai nenusiima, kad nors pasiusk. Paprastas tušas man nusivalo nepalyginamai lengviau. Taigi nors naudojau tikrai neblogą akių makiažo valiklį, su dvigubo tušo nuvalymu - tikras užsiknisimas.
Beje, kai pirmą kartą perbraukiu per paprastu tušu nuvalytas blakstienas, paakiai išties pajuosta. Bet juk dar kartą perbraukus jie ir nusivalo lengvai. O tas dvigubas tušas tiesa, paakių neišteplioja. Bet "papuošia" juos tokiais mažučiais šereliais, kuriuos nusivalyti - tikra pekla. O dar kol jie atsidalina nuo blakstienų, tai :shock: Na, žodžiu iš pradžių galvojau, kad čia "L'Oeralio" tušas niekam tikęs, bet netrukus įsitikinau, kad visų tų dvigubų tušų būtent tokia specifika.

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-17 22:36

As nezinau Corida kaip tu dazaisi ir su kokiu akiu makiazo valikliu nusivalai blakstienu tusa,bet man su lorealiu problemu jokiu nekyla. Puikus tusas. Ir nusivalyti ji vieni juokai. Galbut tavo makiazo valiklis nera toks jau tinkamas siam tusui. O dar geriau juk yra naudoti spec. akiu makiazo valikli...

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-20 20:58

na, o aš girdėjau kad dvigubas tušas, baltas o poto juodas, šiaip rezultate neblogas, bet gal ilgai užtrunka kol uždažai balta spalva, jei kur skubedama brukšteli kitu tušu ir gauni nebloga rezultata, tai su šiuo teks paplušet

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-20 21:16

Jau rašiau, kad Loreal dvigubą naudoju- man patinka. O Inga gal labai neįsižeis, bet patvirtinsiu jos žodžius- geresnis vaizdas su paprastu tušu pasidažius būna. :oops: Juo labiau, kad esu ją mačiusi iiiiiiiiiiiiiiiilgom blakstienom Va.

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-19 19:11

Is dvipusiu tusu galiu parekomenduoti nebent'' Bourjours''!!! ''Loreal'' , Isadoros''- labai prasti.

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-20 04:37

Man Loreal trigubas patinka, taip pat nusipirkus turiu estee lauder. Tusas indvidualus dalykas manau. Negali sakyti kad tas tai s.., o kitas tai super. Kiekviena turim skirtingas blakstienas, ir kiekviena megstam skirtingai jas dazyti .

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-20 15:16

QUOTE(Inga @ Oct 20 2005, 05:17 AM)
Nemačiau tokio, kas čia per trigubas, gal dvigubą turėjai omenį? Niekaip negaliu suvokt kam 3 reikalingi, nebent vienam šukelės iššukuoyt blakstienas, bet tušas trečias kažkoks

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-31 01:45

Na man asmeniskai tai tik Lorealio patiko ir Lancome, o visu kitu net neberizikuoju bandyt, kadangi Borjours dvigubu laaabai nusivyliau, nors jis buvo vienas pirmuju dvigubu Lietuvoje

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-31 01:59

Va,nusipirkau ka tik dar viena tusa is Oriflame...Ilginantis ir tt ir panasiai..Na,ka galiu pasakyti...Man nepatiko.Nesakau,kad blogas,kad dirgina,tepa ar tt..Tiesiog man truputi per skystas...Na,toks labiau i naturaluma,nes kiek betepiau,vistiek blakstienos neatrode super duper.Tiesa,blakstienu nesulipina,kaip tik jas atskiria ir padengia plonai,o as megstu toki Twigie zvilgsni..

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-31 02:55

Jis tik dazo O as is tuso tikiuosi daugiau - kiek tankesniu, ilgesniu, riestesniu blakstienu... Is daugumos tusu bent jau su dazymosi igudziais kazka panasaus galima isgauti. O is Orifleimo Giordani - tik spalva.
O koki nusipirkai tu?

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-31 14:07

atradau NIVEA tusa.labai liux.sereliai dvieju dydziu ir ilgina ir storina.

Mama.lt

Mama.lt

2006-01-03 21:44

belaton numeris vienas man.mėlynas,atsparus vandeniui.kaip pabandžiau prieš kelis metus,taip ir naudoju iki šiol

Mama.lt

Mama.lt

2006-01-04 00:28

Per savo gyvenimėlį išbandžiau daugybę. Be galo džiaugiuosi atradusi Bourjois Pump uP VOLUME

Mama.lt

Mama.lt

2006-01-09 10:14

Ką gi, pribrendo reikalas, eisiu šią savaitę naujo tušo pirktis...
Tai dar kartą permečiau akimis temą, ir eilinį kartą priėjau išvados: kiek žmonių - tiek nuomonių.
Kažko įsidėmiu tik čia jūsų išdėstytą antireklamą, o va ką viena pagiria, kita netrunka supeikti.
Taigi tiek ir naudos man iš jūsų - varysiu, ko gero,pirkti savo seną gerą ISADORA, ir nėr čia ko eksperimantuoti

Mama.lt

Mama.lt

2006-01-09 10:24

Man bioterm ar kaip ten. Super dooper. Tik kad 70 lt kainuoja, pries kaledas pirkausi, neisgalejau Teko su Nivea laikinai apsistot.

2

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Blakstienų tušas

Šiandien gimtadienius švenčia (160)
sarunas