Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Blakstienų tušas

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
Mama.lt

Mama.lt

2004-06-05 23:58

Mamytes, papasakokite, koki tusa naudojat?..As vargstu siame reikale. Naudoju Lumene jautrioms akims tusa, taciau jau po 1 men naudojimo jis pardeda alergizuoti man akis, byreti..Gal taip ir turi buti...Bet kas menesi pirkti nauja - ar taip gali buti?..Koki blakstienu tusa Jus naudojat?

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-06 00:08

Mano einamiausieji - Max Factor ir Isadora...

Haide, jei turi jautrias akis, pamėgink užeiti į Fielmans optiką. Ten dabar mačiau, kad prekiauja kosmetika jautrioms akims ir nešiojančioms kontaktinius lęšius. Gal kas tiks?
Tiesa, neapžiūrėjau, kokių firmų produkcija ten prekiauja - gal tas pats asortimentas, kaip Sarmoj. Nors gal ir specializuotai ką nors pasirinko?..

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-06 00:16

Turiu keliu skirtingu firmu,tai pastoviai ir katalioju.Nelabai patinka Lorial firmos,nes jie kazkokie tirsti.Kazkada turejau ISADORA firmos ,tai labai patiko,bet jo kazkodel nebeperku.Bandau atrasti geresni is brangesniu firmu.
Nepirma karta girdziu,kad Lumene firmos produkcija nepasiteisina,todel stengiuosi nieko nepirkti.

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-07 10:29

Beje, o a rbandėte kuri tą "Loreal" firmos bespalvį tušą? Įdomu, kaip jis :? Ar tikrai atgaivina blakstienas, kaip kad reklamuoja? Ir ar gražiai atrodo? :roll:

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-07 23:46

Corida,tu kalbi apie ta,kur vienoj pusej baltas,o kitoj juodas? As butent dabar toki nusipirkus ir negaliu atsidziaugti.Ta balta spalva turi tepti pirma,ji ilgina laaaabai blakstienas,o paskui ant virsaus jau uztepi juoda spalva.Maciau reklamavo ta tusa,o reklamoj laaaabai graziai atrode blakstienos 2 spalvu.Deja,realybeje ta balta visai nesiziuri.Akys visai ne ryskios atrodo,na nebent baltus galiukus palikt,tada visai nieko.Bet siaip tusas labai geras,o blakstienos tampa irgi super ilgos :) Nesigailiu,kad pirkau

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-18 09:45

Paskutiniu metu esu sužavėta Nivea tušu, kuris ir ilgina, ir riečia blakstienas.
Jį rekomendavo konsultantė, kaip vieną patikimiausių. Nenusivyliau

Ką jūs manote apie spalvotus blakstienų tušus? Šį sezoną jie ypač madingi. Kokias spalvas rinktumėtės? Gal pvz. žalią

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-18 09:53

Kai netekėjus buvau tai labiausiai mėlynas patiko, vaikščiodavau tokiom mėlynom mėlynom blakstienom. Ir dabar pagalvoju gal reik spalvoto, bet susilaikau kažkaip...

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-18 10:04

O aš kažkaip apsistojau ties tamsiai rudu, ir jau nebeeksperimentuoju su spalvom. Studentavimo laikais irgi mėlyną turėjau, bet man kažkaip ne itin jis tiko. Smalsu būtų išmėginti tamsiai žalią. Tačiau tokio paruotuvėse kol kas nemačiau...

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-18 10:08

Labai įdomiai reklamose atrodo violetinis ar tamsiai raudonas tušas.

Paprastai, kitos merginos spalvotu tušu dažo ne visas blakstienas, o tik jų galiukus. O visą ilgį tradicine juoda spalva.

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-18 11:50

As dabar naudoju Y.ROCHER ir esu labai patenkinta. Man asmeniskai tai jis labai super. Kai mokiausi tai turejau elektrik spalvos tusa tai dazydavau blakstienu galiukus tai tikrai liuks atrode, dabar vel galvoju gal reik nusipirkt koki spalvota.

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-19 17:06

QUOTE(Tomana)
QUOTE(Evelina)
Corida,tu kalbi apie ta,kur vienoj pusej baltas,o kitoj juodas?

as irgi tokio labaaai noriu

Niu as toki mano mama turejo,galvojau pabandysiu.MAn tos blakstienos toookios ilgos pasidare,kad net apatines ant tiek uzsirietusios buvo,jog tikrai jau ne kaip atrode.Nors kieno trumpos,manau,kad tas tusas tikrai puikus

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-01 23:23

Naudoju L'oreal firmos tušą, tą kur balta ir juoda, tačiau kadangi jis eina į pabaigą, tai galvoju išbandyt naujai atsiradusį Maybelline tokio pačio poveikio tušą "XXL". O gal kuri nors jau spėjot įsigyt tokį, labai įdomu kaip jis

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-02 09:59

Man irgi tai būtų aktualu, nes jau ketinu pikti tušą.
Tačiau vis dėlto nusivyliau tais tušais iš dviejų galų - arba jie gana greitai baigiasi, arba atidarius gana greitai praranda savo gerąsias savybes. Iš pradžių dažę puikiai, jau po gero mėnesio kažkaip ima lipdyti blakstienas, juodas tušas net ne visada uždažo tą baltą silikoną ir t.t. Jau dabar tai vsio, jaučiu, pirksiu paprastą juodą tušą, ir kvit :?

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-02 10:17

Nežinau kiek tame tiesos, nes kiekvienas savo prekę giria, tačiau vienos šventės - prezentacijos metu, vienas madingas stilistas visoms susirinkusioms kosmetikos pirkėjoms sakė, kad visa tušo gėrio paslaptis - labai kokybiškame šepetėlyje. Viskas. Visa kita - reklaminiai burbulai... :?

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-02 10:22

Be abejo, šepetėlis, kaip sakoma, labai reikšminga tušo dalis.
Tačiau juk yra funkcijų, kurias padaro ir ne jis - nudažo blakstienas (na tai kas, kad ir šiaip jos juodos, nudažius tušu tampa juodenės ), jas pailgina ar pastorina, užriečia. Tiesa, pastarąją funkciją irgi šepetėli padaro, bet jei tušas "nesustingtų" ir nefiksuotų jų tokioje padėtyje - tai vėlgi ne kas būtų.
Taigi ir pats tušas nėra tik švęstas vandenėlis
Oi, bet jau tą dvispalvį nusivalinėti kaip man atsibodo - jis valosi sunkiau, nei bet kuris kitas tušas

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-02 11:04

as tai irgi jautriu akiu seimininke, kartais net ir lesius isilipinu i akis, todel man reikia tuso jautrioms akims. anksciau naudodavau manhattan'o tusa jautrioms akims. siaip visai nieko, nei byra nei akiu grauzia, bet va sepetelis ne koks. siaip mano blakstienos tokios labai ilgos, bet retos, tai su tuo sepeteliu nelabai graziai pasidazydavo. dabar turiu oriflame tusa. visai nieko. svarbiausia, kad ji ir su vandeniu nusiplaut galima. ir sepetelis jo toks tankus. tai dabar daug graziau mano akys atrodo. o del spalvos, tai man labai patinka pilka.

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-02 11:42

Loreal dvigubas tušas man irgi gerai dažė tik kokias porą savaičių- dabar stipriai prasčiau. Bet kadangi tušus reikia keisti kas porą mėnesių (atrodo), tai nieko neprarasiu nusipirkdama naują.
Tiesa, Inga, jei išbandysi dvigubą Maybelline, parašyk, ar verta jį pirkti.

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-02 14:50

turiu avono juoda,atsparu vandeniui ir oriflamo nuplaunama vandeniui,nieko ipatinga,kai baiksiu pirksiu rocher tusa.man sitos firmos seseliai,lupdaziai ir tusai :lux

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-03 14:16

Na va, neapsikentusi nuėjau ir nusipirkau "L'oreal panoramic curl". Prieš tai buvau apsistojusi ties Maybelline, bet pardavėja rekomendavo "L'oreal" - sakė, tikrai geresnis... Ryt galėsiu aprašyti įspūdžius, kaip su juo dažytis sekasi, bet pasak pardavėjos, jis vienintelis jai davė tokį efektą, kad blakstienas kaip vėduoklę išskleidė... Skamba išties viliojančiai - pažiūrėsiu, ar ta vėduoklė kartais nevirs sulipusia tvora

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-03 22:56

O aš buvau pasiruošus pirkti Mancheteno tušą, nes pas seserį išbandžiau ir labai patiko ,bet nusipirkau MARY KAY ir labai juo džiaugiuosi, nes vakar teko gerą pusvalandį per šlabdribą eiti be skėčio ir nei lašelis nenubėgo ir par dieną nenubyrėjo :lux

1

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Blakstienų tušas

Šiandien gimtadienius švenčia (152)
vgx
Greta