Forumas > Sveikata > Vaikų ligos ir sveikata > Ausų uždegimas

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-08-22 08:38

Labai efektingai ausų uždegimą gydo gėlė JARONIMAS pas mus ji auga namuose, ausų uždegimo mums neteko patirti, bet draugės mergytė sirgo, daviau jai tos gėlės įsakiau ją sutrinti, kad sulčių atsirastu į ploną merliuką įsukti ir į ausytę įdėti , tai skambino po kelių dienų sakė tikras stebūklas, ta gėlė pas mane iš tikro dėl astmos sergančio sūnaus nes jos kvapas valo plaučius  

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 608

2009-08-22 21:37

kristulka26 2009 08 22    

Labai efektingai ausų uždegimą gydo gėlė JARONIMAS pas mus ji auga namuose, ausų uždegimo mums neteko patirti, bet draugės mergytė sirgo, daviau jai tos gėlės įsakiau ją sutrinti, kad sulčių atsirastu į ploną merliuką įsukti ir į ausytę įdėti , tai skambino po kelių dienų sakė tikras stebūklas, ta gėlė pas mane iš tikro dėl astmos sergančio sūnaus nes jos kvapas valo plaučius  

gryna tiesa KRISTULKA26 ,as irgi turejau jaronima namie ,visad gydziausi su ja.nors mano problema buvo per didele kad isgyditu,numalsindavo skausma ir viskas.bet tikrai geras augalas

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 608

2009-08-22 21:37

Ausų uždegimas

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-04-11 22:15

reikia smulkiai pačečkavoti svogūno galvą, gabaliukus suvynioti į marlę kaip rulonėliu, o tą rulonėlį apvyniot aplink ausį, kad "storasis" vidurys būtų už ausies. Tada pridėti ant ausies vatos ar vilnos karšinio dėl šiltumo ir aprišti vilnoniu šaliku. Laikyti galima 30-60 min.
Dažniausiai mums užtenkdavo 1-2 tokių kompresų ir apsieidavom be kitų vaistų. Gal ir jums padės :)
(šitas kompresas yra iš P. Lange knygos "Vaikų gydymas namie" ;)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-09-23 12:33

Jukai, ausyciu plauti su duso srove kategoriskai negalima! mes pries kelias palandas grizome is ligonines, tai sake jeigu maziuka prausiate po dusu, ausytes butinai uzkimsti!

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 122

2011-09-15 00:01

Taip, as irgi pritariu, nes iskart ausies uždegimas gali but

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 372

2011-09-16 21:59

kas liecia ausu uzdegima mano abieju vaiku pagrindine liga tai vat visada jei jau pajutau kad tai ausu uzdegimas ir jei tai druk naktis ar pan buna tai duodu ibufen jis nuima iskart skausma vaikui tai ramesnis iskart pasidaro po to jau lekem y ligonine o seip antibijotikai ir taip pat lasai otipax tik nelasint preis einant y lauka maudyt mum vaikus leidzia mus daktare tik ausytes uskimst ir saugot o seip jokiu risimu ausu griestai mum draude nes pasake kad kai risat nesioruoja ausyte ir automatiskai dar lb darosi uzdegimas tad as niekada nerisu jokiu ten merliu aisku laukant einant tai be kepures nelendame. :) ))))))))))

dukra-DANGE 7m.

sunus-JAUNIUS 3m.

2

Šiandien gimtadienius švenčia (138)
Edvinas