Forumas > Pakeliui į motinystę > Kontracepcija > Kontracepcijos žala

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 11

2010-10-28 15:44

tokiu baisiu istoriju galima sugalvoti ar surasti ir daugiau...

bet, kaip pasake kazkada mano ginekologas, kuris buvo gerokai chamavotas:

"Jei megsti nuo kalniuku su rogutem ciuozti, tai buk gera, pamek ir tas rogutes is paskos tampytis" :D

Jis taip pasake rusiskai ir skambejo tikrai juokingai :)

Ka noriu pasakyti...kad tos, kurios nenori tureti vaiku "kiek dievas duos", vartoja kontraceptikus ir dar simta metu naudos..ishraskit kazka naujo, o tada pagalvosim. Pati naudoju pleistra apsaugai, nes jis man tinka pagal gyvenimo buda ir ishsiblaskymo lygi :)  

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 23

2010-10-28 19:09

Manau jeigu jau nusprendet naudoti KT,tai butinai prasykite gyd.,kad skirtu hormonini tyrima.Buna atveju kai moteris is viso negali naudoti KT.Taip man buvo ir aciu Dievui,kad nepradejau naudoti,nors gydytoja mane norejo siom piliulem gydyt nepadarius jokiu tyrimu

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 5

2010-11-18 14:49

o kas cia per tyrimas?As naudojau apie metus lindinete30 ,buvo ginekologe paskyrus ,bet dabar nutraukiau, nes ziauriai kankina migrena

" alt="">

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2010-12-14 17:45

sveikos esamos ir busimos mamytes smile.gif
labai noriu visu paprasyti pasidalinti mintimis apie nestumo nutraukima. jei turite kelias minutes, gal galite uzpildyti trumpa anonimine anketa. labai man pagelbetumete smile.gif
www.manoapklausa.lt/apklausa/248276083/

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 108

2011-04-22 15:21

Sveikutes pasiskaiciau diskusijas apie ivairias kontracepcijas, matau kokie salutiniai poveikiai ir zala... ar Jusu nedomina naturalus seimos planavimas (nekenksmingas ir tiek pat patikimas kaip ir kontracepcija)? Jei ne, tai sorry bet jei domina, tai tam reikalui siulau vaisingumo indikatoriu Bioself. Internete galit rasti ir gamintojo tinklapi, o kad isigyti Lietuvoje ziurekit inceptum.lt

Geru Sv.Velyku

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 126

2011-08-11 13:08

Manau geriausia prezervatyvas. jokios zalos nedaro

kirpejos darbas londone

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2011-08-19 10:15

Taip,bet jo patikimumas tik 90%

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 90

2012-12-12 10:58

Manau, kiekviena įsivertinam naudą ir galimą žalą kontraceptikų. Tik reikėtų nepamiršti įvairių šalutinių poveikių, pavyzdžiui, pienligės padažnėjimų. Tam reikėtų panaudoti profilaktiškai priemones pastiprinti makšties florą, nes kaip man gydytoja sakė, gimdos gleivinė išplonėja, sausėja makštis, o tai palanki terpė mikrobams - http://mumsmoterims.lt/maksties-uzdegimu-profilaktikai-ir-papildomam-gydymui-laktobakteriju-lizatai/.

3

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Kontracepcija > Kontracepcijos žala

Šiandien gimtadienius švenčia (143)
Danielius