Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Marijampolės mamų namai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
...

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 42

2009-01-22 10:48

Sveikos gyvos visos laaaaaaabai seniai matytos ir girdėtos. Tikiuosi vėl susibursim ir rasim apie ką bendraut. Aš buvau mamaka, dabar va kažkaip keistai užregistravo :) Buvau susikūrus anksčiau el. pasą, galvojau juo ir reikia jungtis, tai va, įvedžiau slaptažodį ir tapau ulajoris :)

ex mamka

2009-01-22 10:55

Na va, bandžiau pasikeisti, žiūrėsim ar gavosi. Dar reiktų išsiaiškinti kaip foto įsidėt.Sunku čia toj naujoj mamoj susigaudyt. Man asmeniškai sena labiau patiko.

Paskutinį kartą redagavo: ulajoris (2009-01-22 11:00)

ex mamka

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 65

2009-01-22 18:35

O man teko gerokai pagalvoti, kas aš čia buvau, tai  pasirodo, kad Naina. Na kažkaip po naujo šio forumo susikūrimo sunkoka čia gryžti Na bet tikėkimės, kad vėl susibursime čia ir plepėsime smagiai :) Beje kitą savaitėle galvoojam susibėgti, tai mamka turėk galvoj ;)

Vaikučiai - patys pačiausi keturi mylimukai

2009-01-22 19:33

Ojėėė, kitą sav. kaip tik organizuojamės su supermamom šakietėm pas mane susibėgt.Dar nežinia kurią dieną ir dar antrad.,ketvirtad. vakarais Ulą į šokius vežu Vilkaviškyje.

ex mamka

2009-01-22 19:41

Na matai kaip čia, tai mes galim kokią dienukę pritaikyti, kai būsi tu laisva ir kitos galės :)

2009-01-22 19:44

ok, o  Tu pranešei kitoms, kad vėl čia buriamės? Ir dar - papasakok kaip savijauta, kaip pilvinukas gyvena? Kiek jau laiko?

ex mamka

2009-01-22 20:23

Na mano pilvas kaip ir pilvinukas jame auga , jau pusė kelio nuėjome. aišku nelengvas buvo kelias, su skauskmuliais, ligoninėm , spazmais ir pan. Bet svarbiausia, kad augame ir pirmyn judame :) Na, o šiaip tai ligos puola, mažius serga jau nuo pirmadienio, tai aš šiandien ir sunegalavau, matomai apsikrėčiau. Tai nemažai laiko namie praleidžiame, o man dar dabar sesija - egzaminai, tai šeštadieni paskutinis laukia. Mokytis nelabai pajėgiu, bet kaip nors teks. Tai štai taip ir gyvename :)

Kaip jums sekasi, gal naujoj trioboj jau ;)

2009-01-22 23:05

neee, dar ne. Kūrenam židinį, džiovina tinką ir laukiam pavasario, kad galėtume pradėt vidaus apdailą.

ex mamka

Mama.lt

Mama.lt

2009-01-22 23:55

Sveikutes, ar priimtumet mane i savo bureli, as beveik is Marijampoles? Siaip cia esu naujoke, ta prasme senojoj mamoj nesilankius, tada dar interneto namie neturejau.

2009-01-23 10:35

Sveika, prie mūsų prisijungus. Kol kas labai čia nedaug - tik dvi senbuvės :) Tikimės sugrįš daugiau ir naujų gal prisijungs.

Papasakok kaip, iš kur, su kuo :)

ex mamka

2009-01-23 10:40

Beje, aš išvis ne marijampolietė  :) Na, gyvenau čia po gimimo 3 metus ir mama ilgai gyveno. Kai prisijungiau  prie mamos.lt, iš šakiečių niekas neatsiliepė, tai jungiausi prie marijampoliečių :) O dabar dar supermamoj su šakietėm bendrauju, nes tame rajone ir gyvenu (Kudirkos Naumiestis).

ex mamka

2009-01-23 14:35

Sveikute naujai prisijungusi :)

Gintute a tu jau čia , a ???

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 181

2009-01-23 14:39

Labas.Oi kaip smagu.pagaliau su Naina pagalba prisijungiau.vau kaip faian.nauju veidu yra.

Kaip avatara pasikeist

2009-01-23 14:48

Cia cia

tik mano internetas darbe stringa

2009-01-23 15:04

Sveika, Gintute,

spausk tą geltonai švieičantį "Aš mama", ten rasi viską ko reikia. Susikurk albumą, įkelk foto ir po ja paspausi padaryti pagrindine - taip ji atsidurs Tavo avatare.

Mažius miega, pasidariau kavos, einu pasikavint ir pamegzt prieš TV, nes rodo dailiojo čiuožimo čempionatą.

ex mamka

2009-01-23 15:09

ulajoris 2009 01 23    

Sveika, Gintute,

spausk tą geltonai švieičantį "Aš mama", ten rasi viską ko reikia. Susikurk albumą, įkelk foto ir po ja paspausi padaryti pagrindine - taip ji atsidurs Tavo avatare.

Mažius miega, pasidariau kavos, einu pasikavint ir pamegzt prieš TV, nes rodo dailiojo čiuožimo čempionatą.

tai gal kada namie pabandysiu, nes turbut ten daug darbo su tom foto.Ane?

Dabar truputi dirbu.As ir mamka po biski mezgu, prasysiu pas tave konsultacijos.vakar Ugnei salika pradejau iki 00.30 mezgiau, net pirstas vienoj vietoj truko

2009-01-23 15:40

jei tik galėsiu -būtinai padėsiu :)

ex mamka

2009-01-23 16:00

Va tuoj namuciu.Kaip gerai, nes jau atsibodo darbe gryba pjaut.Ryt einu i metines, vakare drauge kviete i svecius , i nauja nama.Va tiek naujienu.kazin ZA zino kaip cia papult?

2009-01-23 16:06

Aš einu į darželį panelę parsivest.

ex mamka

Mama.lt

Mama.lt

2009-01-23 17:57

Aaaa, tai jus cia Suvalkija subure, saunu. As pati esu is tokio Antanavo, gal girdeje, cia spirito gamykla neseniai buvus. Siaip tai as pacioj Marijampolej uzaugus, tik pries desimt metu tevai atsikrauste i netoli Antanavo esanti kaimuka, o as susiradau vyra Antanave ir cia persikrausciau.

1
...

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Marijampolės mamų namai

Šiandien gimtadienius švenčia (210)
Danielius