Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Marijampolės mamų namai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
9
...
Mama.lt

Mama.lt

2009-03-11 11:11

labas, su švente jus! pas mus jau vėliava plevėsuoja    

kaip gera turėti tokią laisvą dieną vidury beprotiškos savaitės...

Gintute, mes buvom Suvalkuose ir šeštadienį - tai žinai, kažkaip net nepatogu, nes vien lietuvių mašinos visur, pardėj visi tik lietuviškai šneka, o žmonių žmonių.... tikrai geriau šiokią dieną po darbo važiuot, bent jau man, nes aš tos masės nepernešu

Živiliuke, sveika prisijunguspasipasakok ką nors, prisistatyk, čia mums visoms įdomu :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 181

2009-03-12 15:35

Neri 2009 03 11    

Gintute, prašom prašom visada, pyrago dar pasitaupiusi turiu , kai jau baigsis eisiu naminio pakepsiu  ne problema.

Labas rytas merdžinos :)  Ko tai ir vakaras ir naktis neramoka buvo, pačiai silpna vakare paliko, dar mažius nakti kelis kartus budinosi su riksmu, teko kojų masažą daryti, nes mėšlungis traukė  Na , bet dabar vaikams ir laisvos, tai manau visi pasiilsėsime :)

Kaip sveikatos? Laikotes?tai maziui gal auga kojytes?

2009-03-12 15:37

Zaliosakys 2009 03 11    

labas, su švente jus! pas mus jau vėliava plevėsuoja    

kaip gera turėti tokią laisvą dieną vidury beprotiškos savaitės...

Gintute, mes buvom Suvalkuose ir šeštadienį - tai žinai, kažkaip net nepatogu, nes vien lietuvių mašinos visur, pardėj visi tik lietuviškai šneka, o žmonių žmonių.... tikrai geriau šiokią dieną po darbo važiuot, bent jau man, nes aš tos masės nepernešu

Živiliuke, sveika prisijunguspasipasakok ką nors, prisistatyk, čia mums visoms įdomu :)

Pasakoja visi, kad siaubas ten kazkoks.sako geriau vakre vaziuot.Arba i Augustova.jei kada varysit vakare ir bus vietos, prigriebkit ir mane

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 1018

2009-03-14 16:08

sveikutes, ruosiames sia vasarele pakrikstyti savo mazyli, noriu kad krikstynos butu idomios tik truksta geru ideju, kaip jus krikstinot  savo mazylius?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 65

2009-03-15 08:43

Labas rytas :)  Štaii r sekmadienis, nors man visos dienos dabar tokios smagio, pasirodo ir aš galėjau pasiilgti poilsio nuo darbo :) O šeštadienis tai buvo labai veikli ir įtampta diena, nuo ryto važiavau į paskaitas Kaune, tik po penkių namolio gryžau. Tik pre duris namo įėjau vyras išsivežė į gamtą - bulvinių blynų pas draugus, ant laužo keptų valgyti. Tai pasisvečiavome ir jau galvojau, kad kai krisiu miegoti kokią devintą, ale kur tau vieni draugai su reikalu apie 23val. užsuko, paskui prieš vidurnaktį pas kaimynus nueiti reikalas atsirado, tai namie prieš pirmą nakties buvom. O paskui apie dvi į lovą atguliua, kai lelius ėmėm spardytis, tai dar kuris laikas nemigau :)  Ir šį ryt nesimiegojo, jau aštuntą prabudau :) Štai tokios tos mano laisvos poislingos dienos ir naktys :) :) :)

Gintute, nežinau, kas su tom kojytėm mažiui yra, gal auga, gal mėšlungis, rodod jau ir vitaminų gauna, ir batelius ortopedinius nešioja. Na bet džiaugiuosi, kad jau dabar rečiau užeina, nes naksčiau tai vos ne kas nakt, jau ir daktarų krūvą dėl to perėję, ale nieko neranda.

ŽA, man tas trečiadienis nelabai šventiškas jautėsi :) Kai poilsio ir taip visos dienos :)

grazute, nežinau ką dėl krikštynų tau patarti, mes savo vaikams nedarėm nieko pompastiško, išskirtinio ar pan. Tiesiog pakrikštijom, susirinko artimi ir giminės, padūkom, pašėlom, tuo ir baigėsi :)

Paskutinį kartą redagavo: Neri (2009-03-15 08:44)

Vaikučiai - patys pačiausi keturi mylimukai

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 1018

2009-03-15 13:31

gaila, as labai noriu kad krikstynos butu nepamirstamos

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 42

2009-03-17 09:39

Nugis greitai tiesiat raudoną kilimą, kviečiat orkestrą ir mėtot gėles - aš sugrįžau

Buvo kompas sugedęs, kol prisiruošėm nuvežt, pataisė tai greitai, vakar vakare parsivežiau ir sėdėjua iki 1os nakties :)

gražute, dėl krikštynų siūlau nueit į SM forumą, susirask krikštynbų temą, tikrai prisirinksi daug idėjų.

Miergos, kaip visų pasiilgau Noriu meeto  Žinau, kad pas nainą galima bet kada, ale norėtųs dar ir be jos kokį veidelį vieną kitą išvysti. KADA?????

ex mamka

2009-03-17 12:25

Kaip suprantu raudonų kilimų nebus... Kurgi jūs visos dingusios???

ex mamka

2009-03-18 11:16

Sveikutes.Tiesiam tiesiam MAMKA tau kilima ir geles  ir orkestra.

Man tai nera nuoatikos, liudesys uzpuoles.Vytenis darbo neranda, man alga  uz sausi ir vasari 500 suamzino.Kaip bus kova neaisku.Zodziu.dar oras uzknisantis.kada ta ziema is šlapuma baigsis.

Darom kada ta meeta.manau reiktu savaitgali, nes po darbo dar vakarai per trumpi.Si sestadieni gal nebusiu.Ka kitos siulo?

Grazute gerai mamka sako nueik i ta tema paskaitinet.mes ir nieko blatno nedarem.Mazos dovaneles krikstateviams( taupykles), kad pinigus Gustei rinktu.Kriksto mama atspausdino Gustes prasymus teveliams.galima vakare tuos oro zibintus su palinkejimais i dangu paleist

2009-03-18 13:42

Nu pagaliau nors kas atsiliepė. Jooo, ta suš krizė visus vienaip ar kitaip palies :( Belieka pasiguost, kad laikina, gal neilgai trukus viskas praeis. Sekmadienį jei niekas nepasikeis važiuosiu meetintis su Šakių mamom, šeštad. kaip suprantu Gintute negali?

ex mamka

2009-03-19 15:26

ulajoris 2009 03 18    

Nu pagaliau nors kas atsiliepė. Jooo, ta suš krizė visus vienaip ar kitaip palies :( Belieka pasiguost, kad laikina, gal neilgai trukus viskas praSeis. Sekmadienį jei niekas nepasikeis važiuosiu meetintis su Šakių mamom, šeštad. kaip suprantu Gintute negali?

Merginos jusu nenervina sniegas , ziema.Nu negaliu, uzkala mane. seses mergaites 18 m. sestadieni bandysim su mergaitem i "Amerika pirtyje" nuvaziuot, pavakarot

2009-03-19 19:24

Na va, pagaliau ir aš iki čia dasikasiau :)

Dėl susitikimo, tai manau, kad geriausia savaitgali, nes vakarais laiko per mažai tam reikalui. jaučiu reikia gal dar kitam savaitgaliui planuoti, nes šį šeštadieni man mokslai visą dieną, sekmadieni laisva, ale mamka užsiėmusi, o be to kiek žinau ŽA mergaitės serga. Tai gal labai netempiant kitą savaitgalį, geriau sekamdienį ???

O aš lekiu lekiu, kad ir namie ir tai lekiu, kai jau jaučių, kad pilvelis pyksta tada jau guliu.  Prieš kelias dienas gėles pradėjau persodinėti, tai dar vis nebaigiu, tiek pasirodo jū pas mani daug priviso. Dar užuolaidas susiploviau, dabar ir oras gaivesnis, taip kampas po kampą einu, gal kažkada apsimušiu, o dar kamabrį vaikų reikia pasiremontuoti, nes sienos byra ir reikia perdažyti, kur dar mokslai ir kitos veiklos, tai taip ir neliūdna visai.

Šiandien tai biznių padariau  Ryte telefoną iš salono naują gautą prakaliau, aišku daug pigiau nei jis realiai kainuoja, nes tokiu laiku nelabai kas perka. O po kelių valandų nulėkiau iki vienos mamos čia Marijampolėj ir  mergaitiškų rūbelių nuo o iki 3 men , vasarinių kalną papirkau, vyras vos nenuvirto kai pamatė, bet jau grožis tai grožis, rodos ir to ir ano reikia ir visi rūbeliai nauji iš UK , tai suplojau virš 200lt  taigi gavosi, kad naują telefoną išmainiau į rūbų krūvą su priemoka  Ale ir taip čia pakankamai pigiai gavosi

Tai štai taip va ir gyvename, Gintute žinok su tais pinigėliais tai dabar manau ne kas gali pasigirti , kad viskas ok, mano darbdavys paskutinį mėnesį iš niekur nieko man algą ir nukarpė ir dar kaip  apie tai nė neįspėjas ir nepaaiškinės kodėl, na vienž, apie tokį atvejį jau geriau patyliu, skaudu paliko, ypač , kai paskutinis mėnesis prieš dekretą buvo, o ėmė ir nuo taip jau sumažintos algos dar apie 30 proc, sumažino.

Na šiam kartui tiek, o jūs tai užbėkit užbėkit vis dažniau čia paplepėti ;)

2009-03-20 08:26

Sveikutes.As darbe rytine kavuke geriu.Oi kokia skani isejo.Nu tai planuojam kita savaitgali.Mes ryt iKauna islekiam, i "DRUGELIU puota" Amerika pirtyje", bet nenekvosim, grisim kokia 23-24.dar reik kazka su drugeliais pasipuost.Ugne turi sukne, o mes gal visi tik po koki drugeli isisegsim.

kas yra ZA mergaitem?

Nu va Naina,gera bizni padarei.Man ir mergaitem reik garderoba atnaujint,bet nelabai yra kada ir uz ka.Tai man ir kazkur sumazino 30 proc.Rupuzes jie visi.Kai varai dirbi, tai nepagirs, neivertins, o tik proga pasiaike ir mazina alga.

2009-03-20 09:09

Labas labas rytas :) Kažkaip paskutiniu metu naktimis neina normliai pamiegoti, užmiegu tik tarp pirmos-trijų, o jau ryte septintą, kai vaikai keliasi ir aš prabundu  Gerai, kad jei yra poreikis, tai diena prigulti ir nusnūsti galiu :)

Tai ką merginos planuojam kovo 29 dienai susimatymą

O ŽA vaikučiams tai nežinau kas, tik iš gydytojos antradieni ėjau tai jos vyras su mergaitėmis atėjo pas daktarę, sakė, kad sirguliuoja.

2009-03-24 16:51

Sveikutes mamytes.Retai kazkaip uzbegam mes i temele.Kaip gerai, tuoj namo, nes jau stogas vaziuoja nuo nieko neveikimo.Britku visa diena taip isbut ir dar kartais apsimest, kad dirbi.

Sestadieni buvaom baliukyje.Smagiai pasisedejom.Sekmadieni namus tvarkiau,valgyt dariau

jau siandien nesninga.gal pavasaris ateis.

2009-03-25 23:11

Sveikso gyvos,

porą dienų praeitą savaitę man niekaip nėjo įeit į forumą čia. Sekmadienį mirė vyro teta, ji bevaikė, tai vyras suseserim viską organizavo, vakar palaidojom.Tik šiandien, kai su Joriu numigau dieną, pasijutau kitu žmogum. Kad ir  didžiausią darbą nudirba laidojimo namai, bet vistiek pavargom.

Dėl sekmadienio ok, tik praneškit kada ir kur.

ex mamka

2009-03-26 08:03

Labas rytas :) Tikrai retokai čia užeiname paplepėti, mane tai labai nervina kol prisijungiu čia.

Buvom vakar lenkuose, pažiūrėti ko taip žmonės ten lekia, pasirodo tikrai yra ko. Neklaidžiojom niekur labai, neieškojom jokių pigių pardžių ir eilėse didelėse nestovėjom, aplankėm kelis prekybos centrus ir vieną savitarnos vaistinę, prisipirkom visko daug pigiau nei čia Lietuvoje. Labiausiai tai dėl vaistų džiaugiuosi, radau vaikams ir Stodal ir Prospan ir sau Magnio ir dar kitų vaistų, kaip minimum per pus pigiau tenais. Taip, kad verta lėkti, tik ne savaitgaliais.

O šiaip gyvename gerai, auginu pilvelį, mažius sirguliuoja, tai namuose sėdi, dičkiai į mokyklą keliauja. Aš kampus bandau pasitvarkyti namie po truputi.

Lėksiu neužilgo iki dantistės, reikės kelias skylutes sutvrakyti, o tai taip ir neprisiruošiu .

Dėl sekmadienio, tai galime dienos metu , kaip kitom kaži patogu būtų, nes kol kas pati tai nieko neplanuoju tai dienai. O vieta, tai jei ką, mano namų durys visada atviros :)

2009-03-26 09:43

Sveikutes.Jei pas mane namie bus normali situacija, gal pas mane galetumete.Aisku sveiki ir sveikos. Bijau virusu.

naina m,es ryt gal leksm i lenkus, o kur ta savitarnos vaistine?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2009-03-26 21:35

Smagu, kai mamos nesėdi namuose užsidarę... Šaunuolės, Marijampolietės!!!

2009-03-27 13:04

sonkal 2009 03 26    

Smagu, kai mamos nesėdi namuose užsidarę... Šaunuolės, Marijampolietės!!!

Laba diena.Nauji veidai ziuriu.Smagu.Bet kazkaip pas mus naujokes neuzsilaiko.Mes jas kalbinas, bendraujam, bet vis pabega.Nevariau i lenkus.Drauge anksti vaziavo, Nenorejau is darbo nuo 11 atsiprasyt.Butu manau isleide, bet manau nepatike butu. 

kaip manot, kada pavasaris ateis?

Nepakalbejau su vyru del sekmadienio.Kas ateitut?

...
9
...

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Marijampolės mamų namai

Šiandien gimtadienius švenčia (160)