Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Marijampolės mamų namai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
8
...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 65

2009-02-26 08:46

Labas rytas  Tai žinoma, kad ir draugams laiko daugiau bus , nors jo visada tam randu ;)  Galite dažniau į svečius užsukti, pasikavinti :)

Pamiegojau, patinginiavau šį ryt, reiks eiti padirbėti, juolab, kad yra ką . O paskui sugalvosiu ką skanaus pietums pagaminti, visai pasiilgau to gamybinio valgio proceso :)

Vaikučiai - patys pačiausi keturi mylimukai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 181

2009-02-26 09:59

Sveikutes.Smagu tau naina.Visai noreciau namieVIENA pabut. Su tuo maisto darymu tai man katastrofa, kai pasak ka tai dar jo, bet jau atsibodo paciai galva sukt ka ka ka...........

mergaitems tai pieniska sriuba, desreles, varskeciai, zuvies pirsteliai ir uztektu.

2009-02-27 11:31

laba diena

Kur visos dingusios mamka tu gyva dar?

ZA zinau kad gyva, sake vakar su naina arbatinotes.ane ?

kas geresnio? Mane tai balos nervina.Paskutiniu metu guste ryte veduu,zodziu daug vaikstau, tai batam tuoj sakes bus

Mama.lt

Mama.lt

2009-02-28 11:21

sveikutes, as tai zinokit tiesiog UZMIRSTU cia prisjungt..... dienos metu dar pagalvoju, bet kai griztu vakare namo - nieko nebeprisimenu...

taip, kuria cia diena su Naina pasikavinom, kad ir trumpai, bet maloniai as labai megstu su draugais pabendraut

labai laukiu pavasario.... galesim dazniau susibegt, grynam ore smagiau, ir vakarai ilgesni bus

Mama.lt

Mama.lt

2009-03-03 12:15

2009-03-05 09:49

Sveikutes.Kaip gyvenate?

Kas geresnio? Pas mane viskas po senovei?Dar dirbu.

Mama.lt

Mama.lt

2009-03-05 21:05

labukas :)

as irgi dar dirbu..... bet taip noriu mest! 

2009-03-06 10:00

Zaliosakys 2009 03 05    

labukas :)

as irgi dar dirbu..... bet taip noriu mest! 

Labukas visoms.bet jau vejas lauke...BRRRRRRRRRRRR

As ir mesciau jei tureciau kuo pakeist, bet dabar Vycka bedarbis tai sedziiu visom 4 isikabinus ir kenciu.mano Guste tai cirkus krecia 1 savaite super gera mergaite, kita baisusozys, vos susitvarkau

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 169

2009-03-06 11:24

Sveikos mielosios,ar pamenat dar mane  ar nei vienai ausys nekaito pastarąją savaitę?a? vis pagalvoju kaip jūs laikotės,kas gero,būt smagu pasimatyti...

P.S.permečiau akimis paskutinį puslapį,ir pamačiau jog naina iš ligninės grįžo...kas per bėdos buvo užpuolę?

truputuką apie save,vis dar sėdžiu namuose,auginu tarzaną,hyperiuką,rudenėlį varysiu darbukan,noro nėra,veiklos ir namie sočiai....ai užteks..

Papildyta  http://public.fotki.com/123vaikams/

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 1018

2009-03-06 12:32

sveikutes, na va ir as prisiruosiau parasyt... praeita savaite buvo uzpules  liudesys, tai nieko nesinorejo, o sia jau daug geriau jauciuosi tai ir i lauka iseinu su maziuku, ir namuose smagiau....

Mama.lt

Mama.lt

2009-03-06 18:53

juryte2 2009 03 06    

Sveikos mielosios,ar pamenat dar mane  ar nei vienai ausys nekaito pastarąją savaitę?a? vis pagalvoju kaip jūs laikotės,kas gero,būt smagu pasimatyti...

labas labas, kokie žmonės! pasimatyt tikrai būtų neprošal, gal kai atšils oras?.. sėdi į mašiniuką ir atmini - netoli gi čia iki mūsų, ir hyperiukui atrakcija būtų  ;)

mes, kaip tikri pasienio regiono gyventoja, ką tik grįžom iš Suvalkų - ech, kaip gerai! prisipirkom skanumynų, ko čia sau niekad neleistum - ir nė nematyt išlaidų... košmaras, ar ne? ką ta mūsų vyriausybė mąsto... visas pelnas eina kitai valstybei...

Mama.lt

Mama.lt

2009-03-06 18:55

grazute 2009 03 06    

sveikutes, na va ir as prisiruosiau parasyt... praeita savaite buvo uzpules  liudesys, tai nieko nesinorejo, o sia jau daug geriau jauciuosi tai ir i lauka iseinu su maziuku, ir namuose smagiau....

tai kas per liūdesys? pavasaris - ant nosies, zylutės (sniegenos?..) jau už lango čiulba

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 1018

2009-03-06 20:38

bijau net pagalvot, bet mano mama jau sako, kad man pogimdyvine depresija i draugus rasosi ....

Mama.lt

Mama.lt

2009-03-09 03:23

Sveikutes noreciau ir as prisijungti prie jusu esu, tai pat mamyte is Marijampoles

2009-03-09 12:06

sveikutes.

Grazute man pogimdyvines nebuvo, tai gal dabar paveluota ateina.Esu paskutiniu metu abai pikta ir liudna.Ach greiciau tas pavasaris

ZA mes ir vis planuojam palekt iki Suvalku.Apsimoka?gausim algas tai leksim.O jus sestadieni buvot? sako tirsta ten liaudies sestadieni .

sveika JURYTE aisku , kad pamename.Matai mes dar vis bendraujam, susibegam.Kai sugalvosi, butinai uzsuk.

Kazin kur MAMKA prapuolus?

Greit prabego savaitgalis. gerai , kad 03 11  laisva.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 169

2009-03-09 13:07

Gintute,ZA smagu,kad pamenate Mielai atbildeciau,reikia ,kad orai atsiltu,pradziutu,kad savo vėjavaikį atsivešt galėčiau :-) tai kas Nainai nutike buvo?Kaip dabar savijauta?

Papildyta  http://public.fotki.com/123vaikams/

2009-03-09 16:42

labas labučiukas :)

Juryte ;) smagu tave matyti svečiuose, prašom užsukti ir gyvai :)

Prašom junkis prie mūsų būrelio ziviliuke ;) Papasakok ką apie save :)

Ką čia man jums papasakoti . Gyvename kaip ir visada - gerai :)  Savaitgalį tokį turiningą turėjome, buvome Kaune, aplankėme vienus kitus draugus, vežimuką nusipirkome leliui, dar vakare į Megą gruziniško valgio paragauti užsukome, tuščia kaip niekada tenais visur.

Vakar tai ir namuos per pietus turėjome svečių, paskui vyrai suorganizavo pasisedėjima picoj džiaz žmonoms ta ypatinga proga :) Tai prisijuokėm iki valios, net pilvus paskaudo, taip linksmai žodžiu laikas bėga.

Dabar ilsiuosi ir dirbu namuose, visai gerai kol kas, nes darbų tikrai per akis :)  Kaip visada šiandien susitikimas su draugais, reiks eiti ką sumąstyti įdomaus pasigaminti :)

Na, dar primenu, kad aš jau ilgose atostogose, tai visada prašom pas mani kavos ar arbatos užsukti ;) Tai tiek šiam kartui :)

2009-03-10 08:29

Sveikutes.Tai turbut juryte supratai, kad Naina leliuko laukias.

naina prisinekesi.kaip bus sutvarkyta masina valdiska ir bildesiu i miesta, butinai uzsuksiu kavos.Dar zinau, kad visada skanaus torto turi

2009-03-11 08:49

Gintute, prašom prašom visada, pyrago dar pasitaupiusi turiu , kai jau baigsis eisiu naminio pakepsiu  ne problema.

Labas rytas merdžinos :)  Ko tai ir vakaras ir naktis neramoka buvo, pačiai silpna vakare paliko, dar mažius nakti kelis kartus budinosi su riksmu, teko kojų masažą daryti, nes mėšlungis traukė  Na , bet dabar vaikams ir laisvos, tai manau visi pasiilsėsime :)

Mama.lt

Mama.lt

2009-03-11 11:11

labas, su švente jus! pas mus jau vėliava plevėsuoja    

kaip gera turėti tokią laisvą dieną vidury beprotiškos savaitės...

Gintute, mes buvom Suvalkuose ir šeštadienį - tai žinai, kažkaip net nepatogu, nes vien lietuvių mašinos visur, pardėj visi tik lietuviškai šneka, o žmonių žmonių.... tikrai geriau šiokią dieną po darbo važiuot, bent jau man, nes aš tos masės nepernešu

Živiliuke, sveika prisijunguspasipasakok ką nors, prisistatyk, čia mums visoms įdomu :)

...
8
...

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Marijampolės mamų namai

Šiandien gimtadienius švenčia (160)
Kaia