Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Marijampolės mamų namai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

7
...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 181

2009-02-12 12:46

Sveikutes.gali but.Nesiginciju.mano abui pupos vasara gime, tai visur su jom laksciau

2009-02-13 10:42

Laba.Kur visos dingusios.ka uzimate? ka suplaneve ilgajam savaitgaliui.Grazutei dabar smagu, jos savaitgaliai visi ilgi.Pas mus viena pana isejo is transporto skyriau, tai jei sefu sunus neapsidirbs, gal man darbelio daugiau bus.Viosai noreciau

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 1018

2009-02-13 11:26

labuka, turbut labai visos uzsieme, na o man tikrai visos dienos kaip savaitgaliai... vakar va buvau nuejus su maziuku i darba su reikalais, tai kolegos subego paziuret mazucio musu i ka labiau panasus i mane ar teveli

2009-02-13 15:59

Biski dirbam, biski Valentina sventem. gavom po roze, kumpi, bonkute.per pietus su ZA pandoj kavytes pagerem.

2009-02-13 16:46

smagiai visai

Mama.lt

Mama.lt

2009-02-15 12:03

aha, man labai smagu buna su zmonem pabendrauti taip be progos, siaip sau, tiesiog valandziuke kavos isgerti... ;)

Gintute, o tie kvepalai taip ir vadinasi: JOOP! HOMME edt, nieko daugiau ir nera

Mama.lt

Mama.lt

2009-02-15 14:50

be to nuvaziavau ir nusipirkau nagams stiprintojo ir vitaminu uz puse kainos Svaros prekese, isbandziau, ziuresim kaip veikia :) gera dalintis informacija :D

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 42

2009-02-17 15:09

Sveikos,

vaikai miega, o aš svaigstu www.ka-international.lt/pagrind/gal/70/

ex mamka

Mama.lt

Mama.lt

2009-02-17 20:03

laba, o ka - atsinaujint namus planuoji?.. :)

2009-02-18 14:51

Na ne tai, kad atnaujint, o visą namą naujai įrenginėt tuoj teks :)

Panos, ar girdėjot ką nors apie Anion paketus? www.winalite.lt Giminaitė prekiauja, išbandžiau, man labai patiko, apie ankstesniu (always) net pagalvot negaliu. Kalbina mane užsiimt, gal bandysiu, jei ką - pati sunaudosiu :)

ex mamka

Mama.lt

Mama.lt

2009-02-18 23:19

ach, tikrai - dideli dziaugsmai laukia! na, rupestis didziulis, bet ir malonumas!..

cia as apie namo irenginejima

2009-02-19 10:48

sveikutes, na taip-remontas-malonus rupesciai, kai namus isrengti galima taip kaip nori, o ne taip kaip gali...

2009-02-19 15:40

oi kaip lauke siandien smagu, tikras pavasaris

2009-02-19 16:23

Sveikos,

kažin kur naina dingus...įdomu kaip jai sekasi tvarkytis ir su šeimyna, ir su pilvinuku.

ex mamka

2009-02-23 10:08

Sveikutes.va nainos pasigedot, o manes ne

juokauju as cia.

As visa savaite nebubvau darbe.visa musu seima po valentino susirgo gripu.eina sikt.opati sirgau , o reikejo mergaitem ir vyru rupintis, tai zinokit prastas malonumas.Vyckai viena nakti apie 40 tempa buvo.Mergaites paslogavo, pakoseko. ugnei pusleline buvo.Jau siandien darbe sedziu.ugne i mokykla isejo.guste dar iki trec bandysiu namie palaikyt

2009-02-23 10:10

[10:08:34] Neri sako: Paguldė dėl spazmų, o prie to išsibujojo tracheitas, tai dabar bado venas

va kokios liudnos naujienos is nainos

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 65

2009-02-23 10:58

Labas labutis :) Prisijungiau ir aš , pasirodysiu, kad gyva arba bent gyvesnė nei buvau praeitą savaitę :) Mano vidurinėlis ir vyras praeitą savaitę ir susirgo, aš kartu su jais, dar mano pilvelio problemos, skauduliai įvairūs, štai dėl tų skaudulių ir atsidūriau ligoninėj jau praeitą trečiadienį, o ketvirtadieni ir virusas paaštrėjo, tai teko antibjotikus pradėti leisti. Taigis iki dabar ir bado, dar kelias dienas pabadys, paskui jau žiūrės kaip pilvelis, gal trečiadieni išleis, jei viskas gerai bus, ale nesiraunu daba namolio, nes kai tokia situacija buvo, tai geriau jau po priežiūra gulėti. Mano vyras jau penktadieni į darbą iškeliavo, sako, kad geriau jaučiasi, nors antibjotiskus vis dar geria, o vidurinėlis dar namie iki ketvirtadienio gydysis. Dičkis ir mažius laikosi, nos dičkiui su viduriais šią nakt kažkas nutiko, pusė nakties lakstė.

Taigis štai tokios tokelės pas mumis.

Gintute, smagu, kad tavo šeimynėlė jau po ligų.

Mamka, apie tuos įklotus, tai man draugė visai neseniai pasakojo ir siūlė užsiimti, ale kai pačiai to poreikio daba nelabai yr tai taip ir likosi, nors šiaip tai kas žino ir bandė - sako, kad tikrai geras dalykas.

ŽA, na ir man smagu šiaip sau susibėgti ir pasedėti, kad ir trumpam ;)  Praeis tos ligos, būtinai susitiksime :)

Vaikučiai - patys pačiausi keturi mylimukai

2009-02-24 09:06

labas rytelis.Ar blynu prisikepet?

A vakar buvau pas drauge pavestuviniu, tai grizau velai, o ugne dar sako mama blynai nekepti.kepem cirvinius blynus, darem kauke.Zodziu ruosemes usgavenem.Siandien dar drauge kviecia MORE degint.Ziuresiu kaip cia bus.masinos akumas nusedes, o dar kazkaip bijau, kad po ligu mergaites neatkristu

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 65

2009-02-25 10:47

Sveikutės :) Na pagaliau ir aš jau namie. Šiandien ryte išrašė :) Guliu daba sau savo lovoje, eisiu nusnūsiu, mano ilgosios atostogos jau prasidėjo :) Į darbą nebeisiu, nes daktarė pasakė, jog reikia save saugoti ir jau kiek galėjau tiek atidirbau, dabar laikas poilsiui. Taigi turėsiu laiko ne tik poilsiui , bet ir daugiau namiškiams, bei mokslams ir namams :)

Paskutinį kartą redagavo: Neri (2009-02-25 10:51)

Vaikučiai - patys pačiausi keturi mylimukai

2009-02-25 15:36

Neri 2009 02 25    

Sveikutės :) Na pagaliau ir aš jau namie. Šiandien ryte išrašė :) Guliu daba sau savo lovoje, eisiu nusnūsiu, mano ilgosios atostogos jau prasidėjo :) Į darbą nebeisiu, nes daktarė pasakė, jog reikia save saugoti ir jau kiek galėjau tiek atidirbau, dabar laikas poilsiui. Taigi turėsiu laiko ne tik poilsiui , bet ir daugiau namiškiams, bei mokslams ir namams :)

Ir mum naina turesi daugiau laiko.Ane?

Kur Jus visos.Nesuprantu

vakar turbut ziemos nevaret, kad siandien toks oras britkus.As buvau pas drauge.Deginom More, sokom, dainavom, blynus kepem.Va taip.Tikiuosi mano panos neatkris.

7
...

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Marijampolės mamų namai

Šiandien gimtadienius švenčia (210)
Danielius