Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Marijampolės mamų namai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

5
...

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 1018

2009-02-04 17:57

tiesiai priesais mano darba (priesais nuovada)  na o darbas nelabai koks, visi uz suni laiko... reikia ne tik i namus vaziuot, bet ir i ligonine, teisma, mokyklas. tenka ir vaikus kai kada is tevu atimt, ir namo parvezt. o buna ir taip kad namuose tevas girtas rankoj peili laiko... o kartais galvoji vesdama nuo laiptu didesni uz save vaika "numes nuo laiptu ar ne", bet... isikimbu i laiptu tureklus ir einu, vedu namo kur i penkta auksta...

Mama.lt

Mama.lt

2009-02-04 19:02

Neri 2009 02 03    

ŽA, tai jau nesmagu tavo broliuko šeimynai. O tai kas nutiko, kad išvežė, ar koks virusas ?

tai tas naujas baisusis ripas, pasirodo.... bjauri liga... o jei dar daktarai pasitaiko ne kokie...

Mama.lt

Mama.lt

2009-02-04 19:05

Gintute 2009 02 04    

ZA kaip tavo brolio vaikams? virusas koks?Va man keista, kad brolis nusistekenes, o tai ka vaiku mamyte uzima?

broliene tai nebaikos - vis mokslus krenta, rezidentura, gydytoja bus, "kai uzaugs"... bet tai dar nieko nereiskia

visa buiti, vaikai, rupesciai - viskas ant mano brolio peciu, kad vakarais net ji mieliau 2 val praleidzia vonioj besidziovindama 1 cm ilgio plaukus ir visaip kitaip su veidrodziu bendraudama, negu su vaikais... prausia, guldo - viska tetukas...

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 42

2009-02-04 23:05

Dėl auklės:

Aš mėgstu konkretumą ir pati tokia esu.Tai noriu ir iš žmogaus, kuris pas mane dirbs bent kiek dalykiškumo. O ji mykia, pečiais trauko, nedasako kažko...Nori pas save prižiūrėt, kad galėtų ir sau suspėt vaslgyt pasidaryt, su vaiku pamokas paruošt. Prašo 600 Lt.Nelabai nori vaikui pietus daryt,geriau , kad būtų mano pagaminti. Taip, kartais bus, bet kartais ir ne.......Aš įsivaizdavau, kad už tokius pinigus man bent skalbinius išlygins, kai mažius miegos, o kaip ji tai padarys, jei dar savo namais rūpinsis...Ir ar man tai turi rūpėt ? Kaip mano mama sako - išvis perdaug terliojies.. Ji mano kaimynė, iš gretimo buto. Man patogu, pasitikiu, Ulą saugojo,manau ir jai patogu, net per lauką nereikia pereit pas mus einant. bet kuo toliau tuo labiau nesusikalbam. Matyt tie jos vartojami vaistai nuo epilepsijos tikrai labai bukina asmenybę.

Beje pastaroji jos problema mane irgi labiau gąsdina. kai saugojo U., būdavo metuose vienas priepuolis,o dabar buvo spalio mėn, o sekantis užpraeitą savaitgalį.

ex mamka

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 181

2009-02-05 09:13

Zaliosakys 2009 02 04     Gintute 2009 02 04    

ZA kaip tavo brolio vaikams? virusas koks?Va man keista, kad brolis nusistekenes, o tai ka vaiku mamyte uzima?

Eik tu sau.Uzjauciu tavo broli.Retai tokiu vyru(nu aisku ir mamau pasitaiko).Tai juk vakare taip reikia vaikuciams mamso demesio.vakar lyginau truputi, paskui su Guste neujau i vonia.sako mama tu jau gal nelygink daugiau, pazibuk su mum, paziurek kina.va tau ir maze, uzlipo ant sazines

broliene tai nebaikos - vis mokslus krenta, rezidentura, gydytoja bus, "kai uzaugs"... bet tai dar nieko nereiskia

visa buiti, vaikai, rupesciai - viskas ant mano brolio peciu, kad vakarais net ji mieliau 2 val praleidzia vonioj besidziovindama 1 cm ilgio plaukus ir visaip kitaip su veidrodziu bendraudama, negu su vaikais... prausia, guldo - viska tetukas...

2009-02-05 09:15

ulajoris 2009 02 04    

Dėl auklės:

Aš mėgstu konkretumą ir pati tokia esu.Tai noriu ir iš žmogaus, kuris pas mane dirbs bent kiek dalykiškumo. O ji mykia, pečiais trauko, nedasako kažko...Nori pas save prižiūrėt, kad galėtų ir sau suspėt vaslgyt pasidaryt, su vaiku pamokas paruošt. Prašo 600 Lt.Nelabai nori vaikui pietus daryt,geriau , kad būtų mano pagaminti. Taip, kartais bus, bet kartais ir ne.......Aš įsivaizdavau, kad už tokius pinigus man bent skalbinius išlygins, kai mažius miegos, o kaip ji tai padarys, jei dar savo namais rūpinsis...Ir ar man tai turi rūpėt ? Kaip mano mama sako - išvis perdaug terliojies.. Ji mano kaimynė, iš gretimo buto. Man patogu, pasitikiu, Ulą saugojo,manau ir jai patogu, net per lauką nereikia pereit pas mus einant. bet kuo toliau tuo labiau nesusikalbam. Matyt tie jos vartojami vaistai nuo epilepsijos tikrai labai bukina asmenybę.

Beje pastaroji jos problema mane irgi labiau gąsdina. kai saugojo U., būdavo metuose vienas priepuolis,o dabar buvo spalio mėn, o sekantis užpraeitą savaitgalį.

Aisku.O tu pakalusinek per pazistamus, gal tikrai rasi gera moretiske.As uk 600 mokejau.Pietus aisku retai darydavo, nu jai pasakydavau.Bet pusrycius visada, palygindavo,kambariai visada tvarkingi budavo.Dabar tai juk nedarbas, neturetu kainos labai kilt.As jei dvejociau ir iskiltu visokiujei...bet.......ir t.t, pabandyciau kitos pasieskot

2009-02-05 09:44

Labas rytas 4u.gif
Mes  šiandien anksti sukilom, ypač vaikai. Nuo ryto vyksta filmavimas smile.gif Buvo pusryčiai lovoje, šokiai su pižamom.Vėliau eisim su rogutėmis į lauką, vakare torto valgymas smile.gif - bandysim taip pat pasifilmuot, kad liktų prisiminimui visa diena.
Va, būtent šiuo metu gulėjau ant operacinio stalo.

Dėl auklės - tikriausiai vesiu į darželį. Kol būsiu "ant biuletenio" turėsiu laiko viską apsvarstyt ir nuspręst.

ex mamka

2009-02-05 10:56

tai siandien joriui 2?

Sveikinimai dideliausi.Aukit ir bukit sveiki .

gal ir gerai visai jam darze butu.nu ziurek, zinai is sono sunku ka patart

2009-02-06 09:12

labukas.kur pradinge visos?ko nebendraujate?

kas naujesnio? As dirbu po biski.

2009-02-06 14:18

Sveikos,
pas mus dienelė vėl kažkokia pačiuožus. Vaikus suguldžiau, tikiuosi kiek ramiau bus. Iš pat ryto riksmai, kliksmai, peštynės ir t.t. Ir viskas taip nemotyvuotai. 16 val. turiu eit į darželio susirinkimą. Bet dėl J. tai gal dar nekalbėsiu... Esu jau truputį klausus vedėjos, nieko konkretaus, bet vistiek, jau mano draugės klausinėjo apie "tą" vaiką doh.gif Kaimų kaimiškiausias kaimas...

ex mamka

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 65

2009-02-07 12:54

Labas labučiukas, lyg ir rašiau lyg ir pasakojau čia vieną dienukę, bet jaučiu kažkas tai su kompu pastrigo, kad atsakymo čia neįdėjo.

Taigis, mes gyvename kaip visada gerai :) Vaikai šią savaitę atostogavo, tai karaliavo su močiute namuose, visokių šunybių ir peštynių buvo, bet savaitė baigiasi ir viskas gerai. O aš tai bandžiau darbe visus darbus nudirbti, o po biletenio, tai labai jau greitai prabėgo ta mano darbo savaitė.  Vakar draugų būrys sugužėjo, kepėm picas ir vakarojome, keisčiausiai , kad devyni vaikai sugužėjo žaisti į vaikų kambarį ir praktiškai nė negirdėti jų buvo, be kelių kartelių. Pasirodo, kad ir būrys vaikų moka sutarti, rasti užsiėmimų ir laisvai pavakaroti, be barnių, riksmų ar peštynių :)

Na, o šį savaitgalį tai pasiilsėsiu su vaikučiais, brangusis dirba, tai mes namuose ilsimės, prisikepė vaikai picų, visi pakirtome, aš vėl įšokau į lovą, o vaikai susitvarkė virtuvę ir dabar nuėjo prie kompiuterio pažaisti :)

Kita savaitė laukia tooooookia bėgimo ir lėkimo, daug darbų, daug švenčių, daug reikalų, taip, kad pasiilsėsiu gerai ir paskui kibsiu į darbus nuo pirmadienio :)

Gero jums savaitgalio ;)

Vaikučiai - patys pačiausi keturi mylimukai

2009-02-07 12:58

Beje Jorį su tortadieniu :)

2009-02-08 01:10

Ačiū, Neri.

Mes ryt su vaikais važiuojam Kaunan, į muzikinį teatrą, žiūrėt vaikiško baleto "Sniego karalienė". Tikiuosi bus smagu ir įdomu. Gero visoms sekmadienio.

ex mamka

2009-02-08 09:52

Labas rytas :) Prasibudinau ir ašiai jau, galvoju ką čia šiandien nuveikus, gal pakasčius kur iki kaimo . Taip pasiilgau tėvų. Na vienu žodžiu sugalvosiu ką

Mama.lt

Mama.lt

2009-02-08 16:29

sveikos, jau vel buvau pamirsus, kad mes cia susitinkam ir paplepam :D

vakar buvom Lenkijoj "apsipirkt" - tai maisto tik prisipirkom, kiausiniu gavom po 2,40 lt ir visa kita panasiai pigiau... kas daugiau, kas maziau, ne esme :) siaip pabludinom biski, nuo namu atsiputem...

maniskes vis dar pakosti, bet lyg tai si karta be biuleteniu issiversim. o treciadieni be to darzely parodomoji sokiu pamokele - pademonstruos, ka ismoko per metus, tai net ir negalim apsirgt!

o siaip tai greiciau pavasaris ateitu - kazkaip atrodo, kad ir ligos pasibaigtu, ir visokios kitokios problemos issisprestu.... jums taip neatrodo?..

2009-02-09 14:20

Sveikutes.Nu man kazkaip per maza tu 2 dienu namie.Tik dirbu, tvarkaus, skalbiu, verdu, o 3 dienos pailset pritruksta.

Orelis siandien super, bet vel tos šlapkės sniegas pridare.Keliai laipsniai šaltuko man pats tas.

Savaitgalai neiko doro nenuveikiau.Kuiciaus namuose.penktadieno vakaras po darbo "kuklaus"  buhalteres gimtadienio , baigesi pas sefus.

Mama.lt

Mama.lt

2009-02-09 20:26

nu as pas sefus dar niekad nieko nesu sventus!

man irgi mazai to savaitgalio...

Gintute, turiu Joop vyrisku miniuku po 5 ml, nori? stai tokiu: images.shopping.msn.com/img/6/2989/119/27690910.jpg

2009-02-10 08:47

Sveikutes.Vel nauja darbo diena.kaip be rysio darbe trinti, kai beveik nera ka veikt.Uzkla.Labai ilgai laikas eina.

Nu zinai manau noreciau.paklausiu pas vyra siandien.Vakare parasysiu.Kazin cia tie kur man kvepejo? nepamenu as kaip jie atrode.daug tu ju turi?Kokia kaina?

2009-02-10 14:12

labukas visoms, oi koks siandien grazus oras, tik ir traukia i lauka , eisim su mazuciu pasivaiksciot, nes jau nusibodo namuose

2009-02-10 14:15

Tiesa, susiduriau su tokia problema... po gimdymo mano plaukai slenka siaubingai, nebezinau nei ka daryti, jei taip toliau tai grait be plauku liksiu.... gal jums buvo taip? ka darete?

5
...

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Marijampolės mamų namai

Šiandien gimtadienius švenčia (152)
Augustas