Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Marijampolės mamų namai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

4
...

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 42

2009-01-30 21:37

Joriui kaip ir praėjo, na dar kiek skysčiau padaro, nieko rimto dar valgyt neduodu, tik bulka ir arbata vaikas gyvas.U-migo ankstokai.O vakarop ir aš susirgau...Tikiuosi atsipirksiu lengvai, gal nereiks naktį WC šturmuot.

ex mamka

Mama.lt

Mama.lt

2009-01-31 20:24

sveikos, smagu buvo paplepeti, kaip visada

Kristina, gaila kad ligos uzpuole.... gal kai atsils oras isiprasysim pas tave is svecius?

o Neri tu gal jau busi atostogu isejus, nespazmuos niekas....

kaip dabar laikaisi?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 65

2009-01-31 22:18

ulajoris 2009 01 30    

Joriui kaip ir praėjo, na dar kiek skysčiau padaro, nieko rimto dar valgyt neduodu, tik bulka ir arbata vaikas gyvas.U-migo ankstokai.O vakarop ir aš susirgau...Tikiuosi atsipirksiu lengvai, gal nereiks naktį WC šturmuot.

Mamka, na reikia tikėtis, kad greitai išsikapstysite, ko ir linkiu :)

ŽA, o aš tai gerai , kaip visad, na truputi nėščiai :) Keliausiu jau pirmadieni darbukan, o vaikai atostogaus. Na, o dabar tinginiauju. Visai smagu savaitgali nieko neveikti, nors ryt lėksim iki pirtukės, dar pasikepti kokio šašlykiuko, žodžiu trali vali.

Ką jūs veikinėjat ;)

Vaikučiai - patys pačiausi keturi mylimukai

2009-02-01 12:40

Sveikos, važiuosiu šnd į Šakius savo merginos parsivežt. WC gyventojais tapom visi paeiliui. Dabar jau vyrą suėmė.

ex mamka

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 181

2009-02-02 10:10

ulajoris 2009 02 01    

Sveikos, važiuosiu šnd į Šakius savo merginos parsivežt. WC gyventojais tapom visi paeiliui. Dabar jau vyrą suėmė.

Sveikutes.Nu va baisu.Virusas matau paskutiniu metu daugeli seimu aplanko.

Smagu, atejo vel ziema.Uzkale mane tos balos.As su mergaitem buvau kaune.greit laikas prabego.Maze biski kele triuksma, kodel pas Rasa miegam , o ne namie.Buvo temperatura pakilus, bet kaip ZA sako, turbut nuo ispudziu"perdege".Vakar jau viskas gerai.

ugne buvo vakar ant ledo paciuozt.labai patiko.sesers mergaite sake, kaip pirma karta, tai super ciuoze.

va baiges savaitgalis vel prasides kasdienine rutina.Laukia daug buities darbu namie.dabe ir situacija tokia a bile...................

2009-02-02 10:11

Neri 2009 01 30    

Tai jau taip maniškis vėlyvas.

Labukas, na ką keliausiu ašiai pirmadieni darbukan, žiūrėsiu kas ten gero kas naujo. O vaikai namuose atostogaus, mažius dar vaistus turi gerti, tai dar visi namučiuose sedės kitą savaitę, kartu su močiute .

Einu pasnausiu, kažkaip patraukė ant miegelio labai, o paskui lietinius su varške ir trintomis braškėmis kepsiu :)

yra namie varskes, gal ir man siandien reiktu iskept.Tu braskes i varske sumaisai?

Mama.lt

Mama.lt

2009-02-02 22:06

Neri, o tai tu kaip "biski necia", nebijai i pirti? na, nezinau, ar cia yra ko bijot, bet as tai atsimenu vengiau kazkodel...

o mano mergicos lyg ir pakosti po truputi, bet duodu infliucido, gal neisisirgs... kad tik tas WC virusas neateitu! siaip darzeli penktadieni buvo 6 vaikai, siandien - 8... bet lyg ir persalimu serga

2009-02-02 23:04

Suš....diena, nėr ką ir bepridurt. Palengvėjo tik nuo žinojimo, jog nuo vasario 6os galėsiu dar imt biuletenį ir taip pratempt kiek. Turėsiu laiko ramiai pagalvot ką su mažium daryt... nesusikalbu su aukle, skirtingu diapazonu bendraujam...

ex mamka

2009-02-03 09:44

ulajoris 2009 02 02    

Suš....diena, nėr ką ir bepridurt. Palengvėjo tik nuo žinojimo, jog nuo vasario 6os galėsiu dar imt biuletenį ir taip pratempt kiek. Turėsiu laiko ramiai pagalvot ką su mažium daryt... nesusikalbu su aukle, skirtingu diapazonu bendraujam...

Sveikutes.Nu kas dabar daros? tai juk tavo aukle ta pati, kuri pasikeitet, kad nesusisnekat?

As tai eidavau i pirti, aisku neilgam.

mano tai rytas susiktas, pasiskaiciau , kad gal vaika reikia is ryto ne staigiia kelt, o is paletuko.Tai kaip isibliove guste.visa ryta bliove noriu namie miegucio.vos nurminau, aisku, dar su MB susiedziau, kad eksperimentus dariau.Ryt vel paimsiu miegancia, ant puodo ir rengsiu, nes..............

Mama.lt

Mama.lt

2009-02-03 20:54

zinai, Gintute, matyt nuo vaiko priklauso - jei mane maza ka butu ant staigio rytai keles, tai jei bogu kokia liga butu ivare... ir dabar rytais man taip, net negaliu nusakyt, kas galvoj darosi...

o kitiem vaikam gal geriau taip - paemei, padejai, ipylei koses...

Kristina, o tai kas darosi su ta aukle? uzjauciu, kad tokios sunkios dienos... bet mano broliui tai isvis nenusiseke - abu vaikai jau pora savaiciu kaip sirguliavo, jis pats isvarges, spalva pakeites, o siandien viena po kito abu vaikus greituke i ligonine isveze, temperatura uzkilo, pagulde... tai as tikiuosi, kad bent ligonine pastatys ant koju visus, bet zmona tai ji visai i ta laika nustekens - siuntineja del s...niekiu visokiu pirmyn atgal po visa miesta, kamantineja...

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 1018

2009-02-03 21:08

Sveikutes, ar priimtumet mane i savo bureli? as irgi is Marijampoles. mano sunelis jau beveik dvieju menesiuku

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 65

2009-02-03 21:52

Gražute, prašom prašom junkis prie mūsų   Papasakok ką daugiau apie save ;)

Mamka, o tai kaip čia taip, tau jau į darbus laikas, tavo vaikui jau du metukai suėjo ? Ar tikrai čia taip greitai laikas bėga  Na, o dėl virusų, tai sveikite greičiau ;)

ŽA, tai jau nesmagu tavo broliuko šeimynai. O tai kas nutiko, kad išvežė, ar koks virusas ?

Gintute, kartais eksperimentai būna ir sėkmingi  Jei nebandysi, tai ir nežinosi :)

Na mes tai laikomės, vaikai atostogauja, mažius dar neina į daržiuką, nors jau kosuliai berod liovėsi, dičkiui dar ne visai su viduriukais susitvrakę reikalai, man tie darbadieniai tai  gryžtu visa išsisėmusi, tik apie lovą ir tesvajoju . Taip štai ir bėga tos mūsų dienos :)

Na gero vakariuko

Vaikučiai - patys pačiausi keturi mylimukai

2009-02-04 08:17

labas rytas.As ankstyva siandien.Jau kava  darba ryte geriu.

grazute prasom prasom, junkis prie musu.Kompanija padides.

ZA kaip tavo brolio vaikams? virusas koks?Va man keista, kad brolis nusistekenes, o tai ka vaiku mamyte uzima?

Pas mane viskas po senovei.Darbe viskas ant ???????? Sedziu, po biski dirbu ir bijau, kad lieps kuria diena skirstytis.Siandien guste yte jau nepikta buvo, dar snaudziancia ant puodo sodinau.Tik i grupe nenori eit kai pamato, kad ne jos mylima aukletoja.

2009-02-04 10:12

na ir ka gi jums apie save papasakot?neisivaizduoju kas butu idomu... turiu maziuka, nors pries metus apie vaikus toli grazu nei negalvojau  o gavosi kaip gavosi. pirmus menesius praleidau ligoninej, nes vemiau beprotiskai... ka i burna idedavau, tas iseidavo atgal. tikejausi, kad visa tai baigsis po triju menesiu, bet rytais atsikelus is lovos iki pat gimdymo teko vemti... bet atkentejau.

2009-02-04 10:23

gal galetumet padeti? noriu anketoje ideti foto, kad matytumet ne ta baisiaja kuri bijo fotoaparato, o mane, bet nerandu kur galeciau pakeisti... gal jus zinote kaip?

2009-02-04 10:58

grazute 2009 02 04    

gal galetumet padeti? noriu anketoje ideti foto, kad matytumet ne ta baisiaja kuri bijo fotoaparato, o mane, bet nerandu kur galeciau pakeisti... gal jus zinote kaip?

tai prakentejai.Pirmas vaikutis? Kur dirbai? Kur gyveni? Gal kaimynes esame? Esi gryna marijampoliete ar atvykusi is kur?

As ir nemoku, man Neri padejo.Tik ziurau, kad pakausis netelpa

2009-02-04 11:08

pirmas mazylis..., o gyvenu Kauno g., anksciau gyvenau Liudvinave, salia Marijampoles... dirbau policijoj, nepilnameciu inspektore , ta va taip...

2009-02-04 12:49

Nu va sakau, kad kaimyne.As irgi Kauno g.Kurioj vietoj? O tai smagus darbukas.Dabar leliuka augini?

2009-02-04 14:26

na kaip akm tas smagumas atrodo .... darbas su blogais vaikais, alkoholikais ju tevais ir pan... nors pailsesiu nuo tokio darbo, nes dabar nedirbu. na o gyvenu 70 name.  kuriam tu?

Paskutinį kartą redagavo: Jokubomama (2009-02-04 14:27)

2009-02-04 15:22

grazute 2009 02 04    

na kaip akm tas smagumas atrodo .... darbas su blogais vaikais, alkoholikais ju tevais ir pan... nors pailsesiu nuo tokio darbo, nes dabar nedirbu. na o gyvenu 70 name.  kuriam tu?

turejau omenyje nenuobodous darbas.ne taip parasiau.Suprantu, kad malonumas prastas.kai pasilankai tokiose seimose, manau , kad nuotaikos nepakelia.Nu sakiau, kad beveik kaimyne.jJucia mano sirdis. As 75.nuo stadiono pries Minijos baldus.o 70 tai kuris cia?

4
...

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Marijampolės mamų namai

Šiandien gimtadienius švenčia (136)
Austeja