Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Marijampolės mamų namai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3
...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 181

2009-01-28 09:11

Gintute 2009 01 28    

Labukas.Vakar velai grizau.Nieko nenuveikiau

Nepabaigiau rasyt ir pasiunciau.. bandysiu ketvirtadieni, bet neilgam, nes reik tases susidet.Su oanom penktadieni su traukiniui Kauna vaziuojam savaitgaliui.

Mamka tu mane prigriebtai, jei musu dusliaus dar nesutvarkys?ZA , mamka suvaiakis busit? Sakau gal reik be ju, nes dar ten pas Naina virusu prisigaudys.

2009-01-28 09:15

kristale 2009 01 27    

Sveikutes, smagiai jus cia priplepeje, senokai buvau uzsokus, visokiu darbu reikalu namuose atsirado, nebuvo kada nei prie kompo normaliai prisest... Ziuriu cia jusu grazi kompanija jau susigyvenus seniai, o as naujoke, nepazistu nei vienos, tai ir landzioju i kiekvienos internetines trobeles, ziuriu, kaip, kur, su kuo gyvenat.

Aisku prisijunk jei gali.Pabandysi, nepatiksim, nebendraudsi.Butu smagu, nes mes dabar tik 4 belike.Jolituks neprisijunge prie musu.Super mamoj ji plepa maciau.Gal ir pas mus sugris, reiks pakalbint

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 42

2009-01-28 10:09

Sveikos gyvos su kava :)

Vakar mano ir taip pačiuožusią dieną vainikavo dar vienas įvykis - žiurkėnų šeimos pagausėjimas. Pamačiau kepdama blynus, tai vos jų neap.... doh.gif Matyt "pagimdė" kol mes buvom repeticijose.Nei bėk, nei rėk... vaizdeliai buvo kaip iš komedijinio filmo. Mama laksto aplink narvą panikuodama, nes pamiršo ką reikia atskirt - jį ar ją, kuris ten jauniklius ėda... Telefonas išsikrovęs, pakrovėjo nerandu,vaikai susidomėję prilindę prie narvo garsiai reiškia savo emocijas. Ulai - šlykštu. Į arbatos dėžutę bandau įdėt jį, bet gi rankomis aš jų neliečiu doh.gif Kažkaip įridenom, o tas išlindo, Ula šaukia-mama ateik doh.gif Antrą kartą ne taip greitai pagavom. Skambinu vyrui iš paprasto tel.,tas mano draugei, kuri žino ką ir kaip ten atskirt smile.gif Atvarė pas mane ir paprotino, nes pačiai per tą stresą visa logika kažkur pradingo, kad dėčiau į trilitrį stiklainį. Nu žodžiu.... Sunku aprašyt ir apsakyt kas pas mus dėjosi doh.gif

ex mamka

2009-01-28 14:14

ulajoris 2009 01 28    

Sveikos gyvos su kava :)

Vakar mano ir taip pačiuožusią dieną vainikavo dar vienas įvykis - žiurkėnų šeimos pagausėjimas. Pamačiau kepdama blynus, tai vos jų neap.... doh.gif Matyt "pagimdė" kol mes buvom repeticijose.Nei bėk, nei rėk... vaizdeliai buvo kaip iš komedijinio filmo. Mama laksto aplink narvą panikuodama, nes pamiršo ką reikia atskirt - jį ar ją, kuris ten jauniklius ėda... Telefonas išsikrovęs, pakrovėjo nerandu,vaikai susidomėję prilindę prie narvo garsiai reiškia savo emocijas. Ulai - šlykštu. Į arbatos dėžutę bandau įdėt jį, bet gi rankomis aš jų neliečiu doh.gif Kažkaip įridenom, o tas išlindo, Ula šaukia-mama ateik doh.gif Antrą kartą ne taip greitai pagavom. Skambinu vyrui iš paprasto tel.,tas mano draugei, kuri žino ką ir kaip ten atskirt smile.gif Atvarė pas mane ir paprotino, nes pačiai per tą stresą visa logika kažkur pradingo, kad dėčiau į trilitrį stiklainį. Nu žodžiu.... Sunku aprašyt ir apsakyt kas pas mus dėjosi doh.gif

geras cia pas tave.jauciu, kad strioko turejai.As mamka taves nenoriu Ulajoris vadint.geraI?KLAUSYK  vaziuosi tu ryt? Ar mane pasiimtai kartu?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 65

2009-01-28 15:16

Labukas :) Na mamka normaliai ten pas jus šeimynoje, linksmas vakaras buvo kaio matau :) Na, o aš iš dakatrų, tai dar šias kelias dienas neisiu į darbą, nes mažiui dar kosulys nesibaigė, manau kitą savaitę ir dar namie pabus mažasis su broliais, nes tiems atostogos, o aš jau iki darbo lėksiu, jei tik viskas bus gerai.

Na ryt tai laukiu ar su vaikais ar be jų, šaip tai nuio kosulio tikrai neužsikrės vaikai, manau.

Vaikučiai - patys pačiausi keturi mylimukai

2009-01-28 15:19

Nu kur dinge visos? naina ka veiki pas gydytojus? Sergat dar?labai noriu namo, o dar i ta mokyklos susirinkima reikia

2009-01-28 15:26

Neri 2009 01 28    

Labukas :) Na mamka normaliai ten pas jus šeimynoje, linksmas vakaras buvo kaio matau :) Na, o aš iš dakatrų, tai dar šias kelias dienas neisiu į darbą, nes mažiui dar kosulys nesibaigė, manau kitą savaitę ir dar namie pabus mažasis su broliais, nes tiems atostogos, o aš jau iki darbo lėksiu, jei tik viskas bus gerai.

Na ryt tai laukiu ar su vaikais ar be jų, šaip tai nuio kosulio tikrai neužsikrės vaikai, manau.

nu bus matyt kaip su tais vaikais.jei turesiu kur palikt, paliksiu.Vcka negavo siandien dusliaus pirkt, tai jei yt nesutaisys noreciau, kad mamka - ulajoris mane prigriebtu.Bet ji man nesisiulo

2009-01-28 15:45

Tai matai aš su mažiumi jau antra savaitė namie, bandom be antibjotikų išsigydyti, tai kaip tai lėtai sekasi.

2009-01-28 22:48

Sveikos, buvau šiandien Šakiuose fainam koncerte - triumfo arkos dalyviai-genytė, mikalauskas,vyšniauskas.

Gintute, paimsiu Tave. Ar turi mano tel?

ex mamka

2009-01-29 09:48

sveikutes.Mamka as tau i az parasiau.Patikrink ar gera telefona turiu.

2009-01-29 12:34

Labas labučiukas, na štai namai jau paruošti svečių sutikimui, laukiu jūsų po darbų

2009-01-29 13:29

Sveikos,

Pas mus šiąnakt vėmanaktis. Mažius sublogavo,visą naktį nemiegojom, tai ryte iki 10 smigę buvom, iš lovos gal tik 12ą lipom. Prieš pusvalandį "rytinę" kavą gėriau smile.gif
Net nežinau ką su meetu daryt... Nežinia ar mažiui virusas, o gal apsivalgė, nes tėtis vakar parvežė sūrių lazdelių, o mažius prikirto jų, aš grįžus dar hematogeno daviau...
 Gal kaip nors išeis atvažiuot. Aš be vaikų tikrai.

ex mamka

2009-01-29 15:28

ulajoris 2009 01 29    

Sveikos,

Pas mus šiąnakt vėmanaktis. Mažius sublogavo,visą naktį nemiegojom, tai ryte iki 10 smigę buvom, iš lovos gal tik 12ą lipom. Prieš pusvalandį "rytinę" kavą gėriau smile.gif
Net nežinau ką su meetu daryt... Nežinia ar mažiui virusas, o gal apsivalgė, nes tėtis vakar parvežė sūrių lazdelių, o mažius prikirto jų, aš grįžus dar hematogeno daviau...
 Gal kaip nors išeis atvažiuot. Aš be vaikų tikrai.

Mamka tavo toks numeris kaip parasiau?jau aiskiau ka darysi?

2009-01-29 16:43

Tai va, Gintutė gal jau pranešė, tikrai neatvažiuosiu nors ir kaip norėjau :( Mergian į šokius neišvažiavo, paguldžiau miegot.Mažiaus saugot nenoriu palikt, nes vėmė ir viduriavo, o tėtis grįš tik apie 19,30, manau tokiu laiku jau per vėlu važiuot...

ex mamka

2009-01-29 17:01

susipainiojau, tėtis grįš apie 18,30-19, bet vistiek vėlokui...

ex mamka

2009-01-29 22:35

Ir labas vakare :) smagu buvo pasedėti ir paplepėti su jumis  Na, o mano brangusis vis dar dirba, tai aš štai ir laukiu, nete sedėdama, kol sugryš :)

Kaip mamka tavo mažulis ?

2009-01-29 23:03

Smagu,  kad visgi susitikot. Mažius glaustėsi, gulinėjo ir užmigo apie 8 val., kol kas miega.Tikiuosi naktis bus rami.

ex mamka

2009-01-29 23:07

Na reikia  tikėtis, kad tai tik mažas protrūkis to negalavimo buvo ir viskas užsibaigs šia diena, ko ir linkiu.

Sakau labos, ką tik gryžo manasis, dabar jau ramiai galėsiu miegoti :)

Paskutinį kartą redagavo: Neri (2009-01-29 23:08)

2009-01-30 08:48

Neri 2009 01 29    

Na reikia  tikėtis, kad tai tik mažas protrūkis to negalavimo buvo ir viskas užsibaigs šia diena, ko ir linkiu.

Sakau labos, ką tik gryžo manasis, dabar jau ramiai galėsiu miegoti :)

labas erytas.Velyvas tavasis.Guste kai grizom jau beveik luzus buvo, bet dar turejo paziuret kina butinai ir vare i "liuliskius".As irgi sakiau uzmigs tai dar kruva darbu nuveksiu.Aisku uzmigau ir as.Pabudau24, nusirengiau, nusiprausiau ir i lova.Mano darbeliai laukia............Ryte vel nepajegiau atsikelt.Vos suspejau susikuist ryte.Paskutiniu metu labai jau norisi miego.

Mamka kaip tavo Joris?neisisirgo?

2009-01-30 10:07

Tai jau taip maniškis vėlyvas.

Labukas, na ką keliausiu ašiai pirmadieni darbukan, žiūrėsiu kas ten gero kas naujo. O vaikai namuose atostogaus, mažius dar vaistus turi gerti, tai dar visi namučiuose sedės kitą savaitę, kartu su močiute .

Einu pasnausiu, kažkaip patraukė ant miegelio labai, o paskui lietinius su varške ir trintomis braškėmis kepsiu :)

3
...

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Marijampolės mamų namai

Šiandien gimtadienius švenčia (160)
Kamile