Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Marijampolės mamų namai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
29

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 461

2010-11-10 10:00

to balsas,matai mes nesedim per dienas ir nediskutuojam,pasidalinam ispudziais ir tiek,nori temu ,tai ieskok forume,rasi visokiu ir apie viska!

" alt="">[/u[url=

" alt="">rl].gif[/img][/url][

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2010-11-12 17:13

balsas456 2010 11 09    

Sveikos.

O čia visi pokalbiai tokiom skystom temom???

visada prasom pasiulyti tema, galesim pakalbeti ir ne skystai :) bet jeigu prisijungei vienam kartui leptelejai replika ir vel metus nesirodysi tai gal tokiais pareiskimais nereiketu svaidytis

2010-11-13 10:39

Sveika pareigune,kazkur skaiciau ,kad sekmingai kilus metai,tai kaip sekasi,kal jau visai skiedra likai?Kaip darbai,namai,mergaite,sveika?

Mes vakar baliui buvom,ten tipo visu darbu lauke pabaigtuves,tai gal 30 zmoniu buvo,trecia parejom tik namo,o astunta jau buvau priversta keltis,bet nieko,isilasinau i akis vaistu,kad neperstetu ir bandysiu stumt diena kaip nors,zilvinas dirba,jam 6 i darba reikejo,dar baisiau,ale pats kaltas,per ji tik ir sedejom tiek.

" alt="">[/u[url=

2010-11-13 13:05

trusawka, baik tu baikas :) dar iki skiedros man toli kaip sakant plaukti :D cia darbas, ytapma naujas gyvenimo ritmas daro savo. neturiu laiko valgyt, tai truputy ir jauciasi... sianatk as be miego nes kamile vel visa nakty veme uzvalge matyt kazka netinkamo, bet y ligonine nevarem... T neturejo, neviduriavo - tai pasilikom namuose... jums pavydziu, kad turite dar progu baliuku vistiek gerai laikas buna praleistas. as jau kuriam laikui jauciu kad ystrigau darbas- manai- vaikas... bet del to per daug neliudziu :)  zinok pas mane tokia situacija namuose, jog laiko neturiu net pasipykti su vyru. tas nori aiskintis santykius, o as sakau kad nera laiko arba esu lb pavargus... :)  

2010-11-13 15:47

Cia zinok baliukas su vaikais,tai vieni kitais uzsieme,galejau truputi atsikvept.Ten kur vakar buvom,tai idomu,kazkas panasiai i takesi pili,kur seniau rode per tv.

man vakar sudina diena buvo,ar nesudina suzinosiu tik treciadieni,vakar tik nuotaika gadinau,blemba ,jei spirale pavede,tai nezinau,daryt nenoriu nieko,vaiku irgi,tai nervu  daug,zilve zvengia,o man jau nejuokinga.

Galiu savo nuomone pasakyt,esi labai grazi ,protinga moteris ir kaip moteriai,tai tavo isvaizda yra super,pasakysiu kaip mano sese,nenorek atrodyt sesiolikos,sesiolikos tik ir trauke nebrendylas,tikra moteris turi savo privalumus,uz kuriu vyram taip malonu paimt,as pati daug sportavau,kad sioki toki uzpalkali tureciau,dabar lanka is pigu .lt turiu su 80 masazo rutuliuku,tai baisu kam nusirengt,juoda,o ne melyna,bet tai laikina,tikiuosi turet grazesne talija.

" alt="">[/u[url=

2010-11-16 21:28

esu ziauriai ysukta y darbus, visai neturiu laisvo laiko... trusawka, tai gal ir ne taip viskas baisu kaip atrodo. jei vyras nestresuoja del dar vieno vaikelio tai ir pirmyn. bet as jauciu kad cia tavo organizmas gal papokstaut uzsimane, nejau spirale galejo taip pavesti? mudu su edagaru tai vaikiuko vieno dar noretume bet ne dabar... bet jei taip nutiktu kad jis butu pradetas tai tik dziaugtis belieka. gal savaitgaly turesiu laisvo laiko tai prisesiu paskaitineti, o siam vakarui tiek... :)

2010-12-05 16:24

Sveika pareigune,kaip sekasi,nesergat?As su vaikais truputi sirguliavom,bet jau pasveikom.

Ka sventem planuojat,namuose sutiksit,ar i svecius sausit,mes tai gal tik naujus ne namie,nes aplinkui tik ukrainieciai,tai jokios jiemcia nesventes.

" alt="">[/u[url=

2010-12-23 16:35

Matau neuzklysti jau cia pareigune,bet vistiek sveikinu su artejanciom sventem,ramiu kuciu,dosnaus stalo ir silumos is aplinkiniu!!!!Tegul ateinantys metai bus dziugesni ir mielesni!!!!

" alt="">[/u[url=

2011-01-11 14:03

sveika, labai retas svecias cia... darbai buvo uzpaude, o dabar kamile serga... vaistuku vsokiu turim tai pasveiksim, bet y darzely jau nevedu aisku, o ir pati namuose su ja bunu. gavau ana vakara tavo sms, bet jau ejau miegot tai nieko nerasiau. siaip pas mane viskas gerai, nieko beveik naujo. kaip jums naujakas praejo?

2011-01-12 10:35

Sveika,galvojau,kad gal neissisiunte,kniso prota man telefonas.

Naujus sutikau neidomiai,liudnai,nieko gero nebuvo,tik valgyt ant stalo,lauke vejas didziausias buvo,lijo,bet miegot ejom tik penkta.Su mum svente tik vienas ukrainietis,norejosi siaust,bet nebuvo su kuo.

Kaip jus sutikot?

Taip,pasveiksit,vargsiuke Kamile,kai pagalvoju,kaip vaikai jauciasi tai darosi liudna,mes tai nors suprantam kas darosi,o jie kankinasi.

" alt="">[/u[url=

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2013-07-28 16:49

Sveikos mamytes  norejau paklausti gal kas turit mergytei neisnesiotukei padovanoti ar nebrangiai parduoti rubeliu prasau ne sau kitai mamytei kuri vat penktadieni jau parsiveze lelyte namo o rubeliu nelabai ir turi gyvena ne itin pasiturinciai galbut pagelbetumet. aciu is anksto ir atsiprasau jai ne i tema cia parasiau bet nelabai zinojau kur galiu rasyti.

...
29

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Marijampolės mamų namai

Šiandien gimtadienius švenčia (173)
Eva