Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Marijampolės mamų namai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
28

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 461

2010-10-18 10:37

Sveika.Sianakt pirma karta po Kerniaus gimimo visa nakti miegojau neprabudus.

Eisiu plaukus dazyt,nes lelius jau miego nori.

Dabar apie biletenius,klausyk,na ir slykstus zmones siais laikais gyvena,taip iseina,kad jei mazas vaikas,tai privaloma vienam nedirbt ir nesvarbu,kad jau motinystes atostogos baigiasi,kad jau privaloma grizt i darba norint ji turet,vienu zodziu,nori vaiku tai gyvenk sventu duku,vesto dezej po tiltu,tokia politika atves Lietuvele i isnykima,kiaules neraliuoti,as irgi karstakose ir pasiusciau ant triju raidziu.

Eik ,eik pareigune,ka mes cia dviese bepridiskutuosim,ir taip tik dviese siaip taip puslapius pildom

" alt="">[/u[url=

" alt="">rl].gif[/img][/url][

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2010-10-18 11:30

tai kol tu apsireiski dar cia tai cia kalbesiu, o kada vakare prisedus tai eisiu y kitu miestu temas. as dar vis megstu apie kokia 21.30 arba 22 val prisesti trumpam. kamile paprastai jau miega tai netrukdoma galiu pasiskaitinet

2010-10-18 13:32

As juokais.

As vakare niekad nesedziu prie kompo,kazkaip jei krepsinio nerodo,kurio netransliuoja  tv,tai isjungiam kokia 7 kompa ir viskas,sedim prie tv,kalbames.

savaitgalis buvo ne koks,pykomes su Zilvinu,nekalbejom paskiau,tada nusipirkau cigareciu,dabar gailiuosi,tris surukiau ale vistiek ant saves pykstui,nieko nepadejo tik parode mano silpnuma.

" alt="">[/u[url=

2010-10-18 15:40

o ka tu norejai kad jos tau padetu?ar cia ne taip ka supratau? o zilvinas ruko?

2010-10-18 16:44

,ne,neruko,jo,galvojau nustosiu nervuotis,bet...kvailas iprotis,pries kerniu rukiau,nescia ir maitinant nerukiau,bet paskiau vel kartas nuo karto pasvamdavau,dar jau noriu mest,net knyga skaitau,zilvinas daznai ir pjau na uz tai,kad tiek laiko nerukius pradejau.dar skaiciau viena tema,tai radau ta motri kur naisiu vasaroj vaidino,jau seniai galvojau,kad kazkur matyta,bet tik dabar namucius atsiverciau.

" alt="">[/u[url=

2010-10-19 08:01

sveika, edgaras tai ruko, nu jei retkarciais kokio baliuko metu uzpuola silpnybe (bet dazniau del durnumo) tai jis man nieko nesako, nos matau kad nepatenkintas... bet mes del sito nesipykstam, buna daugybe kitu dalyku del kuriu nuomones issiskiria :) siandien as ankstyva, jau pamazu keliames su kamile vis anksciau, ziuriu kad suspeti man y darba, nu ta prasme laika tikrinu, per kiek apsirengiam ir t.t. siandien atsikelem 6.40, darzelyje buvom 7.30, taigi isvada reikia dar kokiu pusvalandziu anksciau keltis, nes man is mares reikia isvaziuot kokia 7.20, nes apie puse astuoniu prasideda kamsciai mieste. dar truputy cia paskaitinesiu ir eisiu y miesta, reikia fotkiu pasidaryti, nes aukletoja jau spaudzia kad pristatymo apie kamiles seima vis neatnesu :) tai pries gryztant y darba reikia visas skolas atiduoti, nes paskui nebus nei sveikatos nei laiko uzsiimti tokiais dalykais.

2010-10-19 09:53

Sveika,tai ir tu patrauki,as tai siaip irgi galiu nerukyt savaite,bet jei koks baliukas,ar kompanija kokia tai dazniausiai rukyt pirma as.Siaip seniau tai rukiau kaip reikiant ir mett nemazai,bet dabar tai jau gaila odos pasidare,sveikatos ir pinigu,tai tiek.

Kas darba liecia tai tau tikrai reikia suspet laike,nes dar iki darbo kelias nemazas.

O kiek metu tu jau ten dirbai,senas kolektyvas,ar pasikeite kol nemuose sedejai?

" alt="">[/u[url=

2010-10-19 11:58

5 metai dirbu kalvafrijoj. kolektyvas tai jega, zinok kai tik pradejau tai tam skyriui kur dirbu buvo gal kokia 15 vyru ir as viena. tai jau tiek demesio gaudavau, virsininkas labai geras, mane vis paglobodavo, nu neskirdavo uzduociu ne pagal mano jegas. as juo labai zaviuosi (cia teisingai tik suprask) :) per du metus kai atostogavau atejo keletas nauju zmoniu, taciau dauguma like tie patys. yra aisku ir daugiau moteru bet jos kitam skyriui priklauso, is pradziu tai y mane ziurejo nepatikliai, kaip y kokia konkurente, buvo sunkoka, bet tycia nei viena nekenke. as yrodziau, kad manim galima pasitiketi, nelendu kur man nereikia, kitiems neuzkraunu savo darbu todel darbe gerbia. o man labai smarbu tai... Siaip kai pradejau darbuotis sunkiausia buvo ir uniforma nesioti, kol pripratau ir kol pradejau nepastebeti aplinkiniu zvilgsniu, ypac vyru... atrodo akim nurenkt gatavi. man edgaras pasakojo, kad jo draugai issizioja ziuredavo kaip mudu kur po darbo uzsukdavome (paprasciausiai taupant laika ne visada spedavau persirengti) :) nu edgaras jau priprato, o kitiems taip ir liko egzotika (cia taip vienas draugas mano issireiske) bet uniformos vistiek pakesti negaliu, per daug mane varzo ir ypareigoja. bet tvarka yra tvarka :)

2010-10-19 12:45

Na man grazu uniformos,graziausios tai juru laivyno,o njei ndar grazus vyrai apsirenge,arba moterys tai visai ciotka,manau,kad atrodai labai graziai,todel nesuk galvos,dziaukis demesiu,nes visiems malonu gaut demesio.

As tai kazkaip niekad nepastebiu,man zilvinas sako,kad tas ar anas spoksojo,o man reikia,kad ateitu ir pasakytu,tada jau zinociau,nes pirmiausiai galvoju,kad jau kazkas negerai,o dabar tai is vis atpratus nuo demesio,nebent koks danu gaslunas su traktorium pravaziuodamas issisiepia.

Tai ka pareigune penktadieniui numate,mes tai taip gal visi kartu pasedesim,nes zilve dirba,antradieni i lt,tai kazkaip nieko nesinori.Dovanosim tai masina kur kojom atsispirdamas vaziuoja

" alt="">[/u[url=

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2203

2010-10-22 17:49

Tavo vaikiškas mažas pasaulis
Dar apgaubtas stebuklų skraiste.
Ir veidukas švyti kaip saulė,
Kai miegodamas šypsais sapne.

Tu tyra ir trapi asmenybė,
Dar nei melo, klastos nežinai.
Tavo vaikiškas mažas pasaulis
Tegul būna ilgai dar ilgai.

sveikiname mazaji trusawkos suneli su graziu 1-uoju gimtadieniuku

2010-10-23 10:35

Sveika,aciu uz sveikinima,zinok ir pareigunes dukrytei suejo 2 metukai 22d

" alt="">[/u[url=

2010-10-23 12:44

trusawka, vakar nebuvau prisijungus, tai sveikinu siandien tavo mazyly :) ir tave aisku ir tevely jusu... nes be jusu nebutu jusu vaikucio :) didziausi sveikinimai, aukite dideli, sveiki ir laimingi :D

2010-10-23 14:51

Aciu!

" alt="">[/u[url=

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2203

2010-10-23 21:22

sveikiname ir pareigunes mazaja su graziu 2-ieju metuku tortadieniuku

2010-10-28 15:38

sveikos, senokai buvau prisijungus. gryzus y darba tikrai nera jau tiek laiko kaip anksciau. gryzimas yspudingas mano :) vakar savigyna teko laikyti, o siandien ka tik po saudymo yskaitos. yspudziu daugybe... nera kada net apsiprasti iskarto su visais reikia judeti y prieky. labai tikiuosi kad atrasiu laiko vis pakalbinti jus ir papasakoti kaip mums sekasi. trusawka, kaip jusu gryzimo planai ar neatidejote? labai tikiuosi kad pavyks susimatyti :)

2010-10-31 09:28

labas rytas. sianakt atsidurem ligonineje,del vemimo ir viduriavimo. naktis visai be miego man. tiek gerai kad ligonine uz kitoje gatves puseje, tai mama dabar buna su mazaja o as parlekiau nusimaudyt ir pasiimti reikalingu daiktu. visai tuoj lekiu atgal pas dukra...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2010-11-05 21:34

Esu naujoke, noreciau prisijungti prie jusu klubo Esu is pacios Marijampoles.Ar galima?

2010-11-06 12:03

leja, visada prasom

2010-11-08 12:52

Sveikutes,pareigune,kaip mergaite,eina i darzeli,mes grizom sestadieni puse 11 vakare,paskutiniai is kelto isvaziavom.Kernius temperaturos turi,nemazai,bet nesloguoja,nekosti,tai galvojam ,kad nuo dantuku.

Sveika prisijungus prie retp marijampoles mamyciu rato

" alt="">[/u[url=

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-11-09 19:59

Sveikos.

O čia visi pokalbiai tokiom skystom temom???

...
28

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Marijampolės mamų namai

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Slavunecka.