Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Marijampolės mamų namai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2
...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 65

2009-01-25 14:57

Sveikos gyvos  Na tai kurią dieną susitinkam, a, o tai neorganizuok čia, tai niekad ir nesusimatysim  Aš tai praktiškai galiu antradieni, ketvirtadieni, dar trečiadieni, kitos man nelabai dienos, o kaip jūs, a ?

Vaikučiai - patys pačiausi keturi mylimukai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 181

2009-01-26 08:09

Sveikutes.As treciadieni negaliu, nes mokykloj tarybos susirinkimas, o pasirodo Ugnes klases tevai mane isrinke( geras ,ane, suzinojau kaip pakvietima gavau)..Siaip kaip ir nieko nesuplanavus.Tiesa sakiau kazkuri vakara reikia Guste i baznytele nuvest, betliejuka parodyt.

sestadieni sudalyvavau kaimyno metinese.Paskui atejo kaimynes sunus i svecius.Gyvena Amerikoj, grizes su zmona japone.mergaites nuo jos akiu nenuleido.O guste vis pribegus bande paliest.O sestadieni vakare buvom pas draugus naujo namo apziuret.smagiai pasisedejom.Sestadieni visa bim bam, tai vakar teko biski pasitvarkyt, skalbt ir kitus namu ruosos darbus daryt.Va.Ale ir pripasakojau.

Kaip jus savaitgali praleidot?as tai laukiu ziemos, sniego.Atsibodo ta slapuma.

2009-01-26 08:30

Labas rytas. Na tai planuojame antradieni gal  Mamka, gal spėsi ir tu ?

O aš šeštadieni buvau paskutiniame egzamine, tai ši sesija sėkmingai baigta ir galima dabar nuo mokslų tris savaites pasiilsėti . vakare su draugais nulėkėme į kavinę pasedėti. Na , o sekmadieni susitarėm su drauge susitikti, tai iki popietės namus švarinausi , o paskui iki vakaro su drauge sedėjome, plepėjome. Taigis taip ir preabėgo tas savaitgalis labai greitai. Bet kadangi į darbą dar nekeliauju iki ketvirtadienio tai tikrai, tai galiu užsiimti kitais darbais namie. Dar reikia dokumentus patvarkyti, spintas suitvarkyti, bus gražaus darbo. Todėl mielai ir jus ryt priimčiau į svečius

Na tai tarkit žodelį dėl ryt dienos ir jūs

2009-01-26 09:11

tai bandom, jei kas nors nepasikeis ir nesutrukdys

Mama.lt

Mama.lt

2009-01-26 21:37

Hello hello! kaip džiaugiuosi, kad Mamka, ui atsiprašau - Ulajoris, vėl naują pradžią padarė!

tai dabar pabendrausim

bandžiau čia viską perskaityt, bet kažkaip jau atpratus tiek daug skaityt...na, pliusas tas, kad jau beveik visos prisijungė, o dar ir naują kraštietę prikabinom

Naina, t.y. Neri - rytojus man pakolkas tinka, bandysiu apie 17.30 prisistatyt!

Mama.lt

Mama.lt

2009-01-26 21:53

nu lyg tai gaudausi kažkiek programose, internete, bet nu niekaip nesuprantu - tai kaip tą avatarą pasikeist?!?..

Mama.lt

Mama.lt

2009-01-26 23:04

šiaip ne taip išsprendžiau galvosūkį

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 42

2009-01-27 00:01

Ei miergai...nu ir greitos jūs. Ryt man su Ula iki 18 val. šokių repeticijos Vilkavišky. Net nežiau... Būt įmanoma, bet vežam dar vieną mergaitę.Tarsiuos su jos mama, kad važiuotume 2 mašinom.

ex mamka

2009-01-27 08:56

Labas rytukas, na va kaip smagu vėl mus čia būry matyti  

Gintutė šį ryt man rašė, kad jai šiandien vakare reiktų su mama išlėkti, tai va yra mintis arba vis dėl to bandom šiandien kažkaip susibėgti, arba gal daugeliui patogiau ketvirtadieni, bet daugiau tai nekilnosim, nes paskui gausis šnipšt. Tai parašykit kaip jums geriau :)

2009-01-27 10:27

Hm, tyla, na ką gis vienaip ar kitraip šiandien aš namie, tai jei niekas nesikeis iš jūsų pusės lauksiu šiandien ;) Bet norėtųsi visas jus pamatyti :)

2009-01-27 13:07

Na, kaip suprantu šiandien jūsų laukiu, jei kas pasikeistų, nors tikiuosi, kad nepasikeis, tai duokit kokiu būdu žinoti, o tai užsilauksiu ašiai :)

2009-01-27 13:25

As dar nieko nezinau.Dar nezinau ar vaziuosim, o jei vaziuosim kada grisim.Sedziu pikta darbe cia visokios nesamones, reik darbo ieskotis, o sunkiai tas dalykas gausis.

nemoku avataro pasikeist, o sita boba isisiepus nepatinka man

2009-01-27 14:41

Aciu uz pagalbanaina, oi nweri ar kaip tu ten.jei tiks suspesiu, labai negrisiu velai, uzsuksiu

2009-01-27 14:46

Na vienaip ar kitaip lauksiu, būtų malonu, kad ir apsilankytumėte ;) O tai jei ką ir pelėmis užleisti galiu

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 42

2009-01-27 16:07

Diena gerai prasidėjus staiga tapo kažkokia pamišus doh.gif Atėjo draugė pakavuot, sėdėjom plepėjom, tai gal kokie trys skambučiai tuo metu - vis kam nors ko nors reikia. Kaimynė atėjo - reikia važiuot parsivežt vaikus iš ligoninės vieno sūnaus vakar vakare paguldė, kitų dukterų naktį išvežė. Vėmimas, viduriavimas. Palikau tuose namuose Jorį saugot, išlėkiau parvežt. Dar į vaistinę, į parduotuvę...Žiūriu jau kaip ir nėr dienos, tuoj į šokius reiks Ulą vežt. Ačiū dievui mažius iškart užmigo kai tik grįžau, prašysiu, kad pas mane saugotų, gal vis mažesnė tikimybė tą brudą virusą gaut. Gal dar spėsiu kavos išgert ir lekiu Vilkaviškin.Važiuoju su savo ir ne savo mergina, taigi niekaip negalėsiu į Marijampolę :( Man geriau būtų ketvirtadienį.

ex mamka

2009-01-27 16:29

Na tai tariam ketvirtadieni po darbo pas mani tada. Tikiuosi , kad neatsiras kokių nesklandumų

Mama.lt

Mama.lt

2009-01-27 17:54

Sveikutes, smagiai jus cia priplepeje, senokai buvau uzsokus, visokiu darbu reikalu namuose atsirado, nebuvo kada nei prie kompo normaliai prisest... Ziuriu cia jusu grazi kompanija jau susigyvenus seniai, o as naujoke, nepazistu nei vienos, tai ir landzioju i kiekvienos internetines trobeles, ziuriu, kaip, kur, su kuo gyvenat.

2009-01-27 18:13

Tai štai junkis prie mūsų ketvirtadieni po darbo, susitiktume ir susipažintume iš arčiau ir su tavimi ;)

2009-01-28 08:33

Na ir labas rytas, ko tai neužsukat , a . Viena sus savimi pasikalbu Važiuosim su vaiku pas daktarę, pažiūrėsim ką pasaky, įtraiu, kad nieko gero, nes vaikui dar nesibaigė kosuliai, o man ta nosis ramybės neduoda. Geros dienelės

2009-01-28 09:04

Labukas.Vakar velai grizau.Nieko nenuveikiau

2
...

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Marijampolės mamų namai

Šiandien gimtadienius švenčia (179)