Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Marijampolės mamų namai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
10
...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 65

2009-03-28 11:08

Na aš kaip ir minėjau mielai ryt prisijungčiau, ŽA reikia pranešti, kai ką nutarsim, su mamka ir susisiekti, nes labai vangiai jos čia užsuka :) Taigi, Gintute tu man per Skype parašyk kaip ką, o tada ir kitoms duosim žinoti ;) susiskambinsim su jomis.

Labukas naujai prisijungusiai mamai, prašom prašom į mūsų būrį :)

Einu namus aptvarkysiu, rūbus sudėliosiu, po piet vaikus vešiu į gimtadieni Kodėlčiuje.

Vaikučiai - patys pačiausi keturi mylimukai

2009-03-28 22:20

Labukas vakare :) Pakalbėjom su Gintute , ji sakė dar ryt turi reikalų ir ketvirtą jau gal būtų laisva, aš namie būsiu visą dieną , tai susitinkam 16 val. pas mane namuos, dar  ryt susiskambinsime ;)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 42

2009-03-30 14:35

Sveikos, žiūriu mano galva visai neveikia. Pati buvau prisižadėjus, kad sekmadienį galėsiu.Bet dabar jau žinau kodėįl - taigi planavom važiuot į Rietavo turgų šeštadienį, ir išvažiavom... tik gerai, kad vyras draugui sumąstė paskambint už Jurbarko važiuojant. Pasirodo turgus tai sekmadienį  Tai ką, apsisukom, po Jurbarko turgų pavaikštinėjom ir namo. O sekmadienį vėl iošsiruošėm į Rietavą, šįkart jau pasiekėm :)   Papirkom kelias grožybes sendaikčiuose, sušąlom, vėjas be[rotoškas ir šlapia labai. Ale vistiek smagi ekskursija buvo.

ex mamka

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 1018

2009-03-30 17:57

sveikutes, na va ir as po ilgo laiko prisijungiau... leidau dieneles namuose, iseinam ir pasivaiksciot, mano maziulis visai rankinukas pasidare.... nri tik sedet arba stovet, o kad tai galetu padaryti, reikia ji laikyti..... nu zodziu esu pie jo prirista... ana diena teveliui vaikina palikau keliom valandom, tai vaikas visa laika ir praverke

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-03-30 20:44

Sveikos mamytes

Turiu prisipazinti, kad iki dukrytes gimimo nesilankydavau internetiniuose puslapiuose skirtuose teveliams auginantiems vaikucius. Bet gyvenimas keiciasi , keiciuosi ir as... Esu tikra naujoke: tiek cia uzejusi y sy kluba, tiek augindama dukryte . As pati esu tikra marijampolietė, todėl labai tikiuosi ir labai noreciau, kad Jus, mielosios, priimsite ir mane y savo smagu burely

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 181

2009-03-31 09:58

Sveikos naujai prisijungusios.Labai smagu.labai norime papildyti savo bureli.

grazute, tai pati taip prisipratinai.mano maze irgi nelabai likdavo, bet specialiai po pusvalandi - valanduke palikdavau, kad pratintusi.ors ir dabar baisi mamyciuke.\

tai nepavyko meetas .Ka padarysi.ZA kazkur dingus

2009-03-31 10:23

tai aisku kad pati, niekas kitas pepripratino , bet manau tai laikina, nes jis siu metu kai tetis gryzta is darbo akis nukreipia i teveli ir snekina, niurzga, istieses rankas link tevelio ir nenurimsta kol ant ranku nepaima. atrodo dar keturiu menesiu nera, o jau taip tevelio per diena pasiilgsta....

2009-03-31 10:23

Laba diena, gintute tavo pasisveikinima priimu kaip sutikima prisijungti prie jusu. noreciau tau pritarti del vaikiuku palikimo, pritariu, kad grazute prisipratino. o tokius yprocius be galo sunku pakeisti... as noreciau pasidziaugti savo vyru... tikrai palieku dukryte be jokios baimes ir zinau kad viskas bus ok.jis ir y lauka pats iseina, pats apsirengia mergyte, pats pamaitina (jau nuo dvieju men maitiname misinuku) pervysto, zaidzia, klauso muzikos jiegu. Kol kas viskas tiesiok puiku. o man juk ir iseiti reikia ir su draugem pabuti... mudu vienas kita issileidziam pas draugus ir jokiu piktumu nebuna, jokiu depresiju...

2009-03-31 10:51

Sveika prisijunguasi pareigune ;)

Labas labučiukas visoms, na kadangi jau mūsų meetas nepavyko, tai atidedam kitam kartui, gal ir naujokės prisijungs ;)

Šiandien nakti prikėlė mane baisus gerklės skausmas ir bėganti nosisi, tai dabar bandau skalavimais vosiskiais ir žolinėm banbonkėm vaduotis.

O ŽA niekur nedingusi, sakė pamirštantyi čia užsukti, niekis atvesim ją į doros kelią, tik susitikti reikia :)

2009-03-31 12:24

naina, o tai ko ZA i tavo skamucius neregavo.

Puiku pareigune, kad vyras taip su leliuku uzsiima.maniskis kitaisp, kol mazes buvo, tai pasilkdavo, bet pervystymai, aprengimai ne ne ne.va dabar kai jau Gustei tuoj 3 m, tai jau randa bendra kalba.O kiek tavo maziukei? Kur gyveni? kur dirbi?Papasakok apie save

2009-03-31 13:17

Mano dukrytei balandzio 22 bus puse metuku, ech svarbus yvykis... matai gintute, gal vyras taip elgiasi su dukryte del to , jog jis jau seniai vaiku norejo, buvom kelis kartus rimtai susigincija. musu seimoj as stabdis buvau... tai dar nepasiruosus, tai dar kokios problemos... mudu susituoke beveik penki metai, o leliukes sulaukeme praeitu metu spaly. tai gal del to jau jam ta meile begaline?o gyvenu as marijampoleje prie sestos vidurines mokyklos. Labai grazioj vietoj, beveik ant kiemo upe ir parkas... dirbu kaip grazute toj pacioj institucijoj. tik man nepavyko y marijampoles pk ylysti tai dirbu kalvarijos pk. bet nesigailiu virsininkai nuostabus, tolerantiski supratingi zmones ir jau y marijampoles pk kazin ar eiciau dirbti...

tai va tiek apie mane

papasakok apie save, seniau jau tu cia lankaisi? kiek leliuku turi?ka darbuojiesi?

2009-03-31 13:18

ŽA, sakė, kad telefono pakrovėją kažkur nukišo, tai jau antra savaitė be jo gyvena, užtatai ir telefonas buvo išjungtas . Tik pirmadieni kortą persidėjo į kitą ir gavo tada mano žinią :) Pasuko, paplepėjom.

Mama.lt

Mama.lt

2009-04-01 00:01

hello hello nepykit, jau atsiradau (bet pakrovejas tai rimtai dinges, o jeigu taip ir nerasiu....)

na, sia savaite dar itemptai atvarau praktikoj, o kita savaite gal jau siek tiek ciut ciut vos vos laisvesne busiu, tai gal kaip nors kur nors istaikysim?...

kaip faina, nauju veidu yra tai atsilus oras didesnis meet'as svieciasi, tikriausiai ;)

na, labanakt, siandien tiek uzteks, luztu jau...

2009-04-01 08:52

pareigune 2009 03 31    

Mano dukrytei balandzio 22 bus puse metuku, ech svarbus yvykis... matai gintute, gal vyras taip elgiasi su dukryte del to , jog jis jau seniai vaiku norejo, buvom kelis kartus rimtai susigincija. musu seimoj as stabdis buvau... tai dar nepasiruosus, tai dar kokios problemos... mudu susituoke beveik penki metai, o leliukes sulaukeme praeitu metu spaly. tai gal del to jau jam ta meile begaline?o gyvenu as marijampoleje prie sestos vidurines mokyklos. Labai grazioj vietoj, beveik ant kiemo upe ir parkas... dirbu kaip grazute toj pacioj institucijoj. tik man nepavyko y marijampoles pk ylysti tai dirbu kalvarijos pk. bet nesigailiu virsininkai nuostabus, tolerantiski supratingi zmones ir jau y marijampoles pk kazin ar eiciau dirbti...

esu su vyru kalvarijiete, Bet jau kokia 12-13 m gyvenu Marijampoleje.Dirbu pardavimu vdove(Euro padeklu )dabar labai darbai stovi ir didelis ? kaip bus su darbu.Vyras dirbo panasioj sferoj, dabar sedi birzoj.Turim ugne  - pirmoke ir Guste - birzelio 11 bus 3 metukai. Mes ir toj vietoj buvom sutare pirkkt buta kur jus gyvenat, bet labai ilgai neisikrauste ponai, tai ieskojom kito.Mas guvenam kauno 75, tame name batu , siuliu parde ir kirpykla "pas Ruta".

JKas dabar virsininkas Kalvarijoj? Gintaras Zavistauskas? 

papasakok apie save, seniau jau tu cia lankaisi? kiek leliuku turi?ka darbuojiesi?

2009-04-01 08:57

As siandien siaubingai jauciuso, nezinau kaip reiks darbe laika prastumt.

vakar drauge su dukra ir  vermuto buteliu atejo .Nuplauke mano lyginimai ir kiti darbai.sedejom plepejom.O siandien kazkaip nuo to nvermuto galva plysta, zodziu jauciuos pagiriota.Baisu.Guste dar  susirgo.Koscioja, sloga, nakti prastai miegojo, dejavo, kad panose skauda, o patept neleidzia.

va tokios prastos naujienos

2009-04-01 09:14

Sveikutes, su melagiu diena, tai jau ar sumelavot ka? as tai dar nieko nespejau, ryte vyras i lova Jokuba man atnese mieganciai ir isejo i darba...tespejau labasrytas ir ate pasakyt  o daugiau ir apgauti kol kas neturiu ka... na gal per pietus pavyks . Gintute - lyginimai palauks, reikia po darbu ir atsipalaiduoti, paplepeti. o dabar susirgti, ypac vaikams labai lengva. atrodo kad saulute sviecia, bet kad ji dar mazai tesildo.Gintute isgerk kokios arbateles su citrinos griezineliu gal greiciau praeis visi negalavimai

2009-04-01 10:24

grazute 2009 04 01    

Sveikutes, su melagiu diena, tai jau ar sumelavot ka? as tai dar nieko nespejau, ryte vyras i lova Jokuba man atnese mieganciai ir isejo i darba...tespejau labasrytas ir ate pasakyt  o daugiau ir apgauti kol kas neturiu ka... na gal per pietus pavyks . Gintute - lyginimai palauks, reikia po darbu ir atsipalaiduoti, paplepeti. o dabar susirgti, ypac vaikams labai lengva. atrodo kad saulute sviecia, bet kad ji dar mazai tesildo.Gintute isgerk kokios arbateles su citrinos griezineliu gal greiciau praeis visi negalavimai

As ir dar nikeo neapgavau.gaila nera darbe citrinos.ikaliau stipris arbatos, nuo galvos tablete ir laukiu rezultatu.

tai va, kad as nemoku nekreipt demesio i biuiti, o reiktu is tikruju maziau jai verguot.nNes kiekvienavakar ant mergaiciu bumbu, jauciu atsibodau jau joms.Nervinuos kai darbai nepadaryti, kai kas nors apkuista aplink.

2009-04-01 16:59

Labas labučiukas :) Aš šiandien visa diena ant kojų, o nakti mažai miegojau, kokias keturias valandas, bet visai dar pakenčiamai jaučiuosi, dabar jau priguliau, nes pilvinukas nerimsta   :) O apgauti tai tik vaikučius savo apgavau :) kitų kažkaip nebandžiau :)

2009-04-01 17:26

neri- o kiek dabar jau laiko tavo pilveliui?kad taip prastai miegi?

2009-04-01 17:30

Mano pilvinuikui jau 31 savaitėlė eina. O mano nėštumas šis sunkokas ir su padidinta gresiančio rizika, tai nė nesistebiu, kad kuo toliau  , tuo sunkiau.

...
10
...

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Marijampolės mamų namai

Šiandien gimtadienius švenčia (210)
Oskaras