Forumas > Šeima > Šventės > Valentino diena

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

7

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2010-02-17 14:44

mamamantuko 2010 02 16    

nu va primasto kuo nustebint.o mano kelios drauges sake tai vaiku svente.nu as tai kazkaip drysciau priestarauti/

Šią dieną, žmonės visame pasaulyje savo mylimiesiems siunčia romantiškus atvirukus ir dovanėles. Ant atvirukų siuntėjo vardo dažniausiai nebūna, nes jie skirti slaptai meilei. Paprastai atvirukuose vyrauja rožinė spalva, piešiamos širdys, rožės, amūriukai ir pan. Į atvirukus rašomos eilės, sentencijos, aforizmai ir žodžiai: “Būki mano Valentina (-as)”
Pavadinta ji krikščionių šventojo vardu. Šventojo statusą krikščionių Bažnyčia mirusiajam suteikė už ypatingus poelgius. Egzekucija Valentinui buvo įvykdyta vasario 14-ąją. Naktį prieš tai mylimąjai jis nusiuntė laiškelį, kuriame užrašė: "Nuo tavo Valentino".
Gerokai prieš šventojo Valentino laikus meilę, santuoką ir vaisingumą romėnai pagarbindavo pavasario šventėmis. Viena tokia šventė, vadinama Luperkalijomis, buvo rengiama vasario 15 dieną. Šios vaisingumo šventės metu aplink miestą lakstydavo apsinuoginę nevedę vaikinai, jaunamartes čaižydami gyvulio odos diržais. Moterys nevengė kirčių, kadangi tikėjo, jog taip lengviau susilauks vaikų. Luperkalijų išvakarėse vykdavo Junonos šventė. Junona romėnų mitologijoje buvo laikoma ne vien vyriausiąja deive, bet ir gimdymo bei santuokos globėja. Tą dieną jauni vyrai iš dėžutės traukdavo merginų vardus; su išrinktąja jie per visą šventę šokdavo. Kai IV amžiuje Romos imperija priėmė krikščionių tikėjimą, abi šventės išliko, tačiau buvo švenčiamos vieną - vasario 14-ąją - dieną, pavadintos šv.Valentino vardu.

o vaiku diena yra visai kitą šventę :)

tai gi aš irgi paprieštaraučiau :)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 854

2010-02-17 18:20

nu va ir as ta pati mastau.o cia kai drebe i akis tipo ka cia visi svaigstat vaiku svente ir tiek supikau dvi dienos berods nesneku su jaman patinka valentino diena nebutinai ten dovanos uztenka atviruko su myliu ar i lova atnesta kavyte

man smagu

tokia miela zavi svente.aisku pritariu ir kitu nuomonei kad reik gyvent taip jog kiekviena d butu kaip valentino.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 7

2010-10-29 18:26

sveikos na as gal cia ne i tema bet paziurekite i sia dovanos ideja na gal patiks :)

http://rokiskis.olx.lt/dovana-jam-ir-jai-apsiuvinetos-knygeles-iid-132307376

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 10

2011-01-24 20:54

Sveiki,

Na kokie planai siais metais Valentino dienai?

Radau visai idomiu ir ioriginaliu dovaneliu vyrams ir ne tik:

http://www.dovanusalis.lt/originalios-smagios-dovanos-Valentino-dienos-proga

Pasiziurekit ir pakomentuokit, ka manot :)

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2011-01-25 11:52

Nors tokių metų ir atostogausiu, bet kolkas juokių planų, :)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2011-01-25 12:09

Simute28 cia kaip kam, as saviskiui nedovanociui ir aplamai mes kaip ir nesvenciam tokios dienos, simboliskai tik

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 10

2011-01-28 10:25

Ka manote apie toki pokstuka valentino dienos proga? :)

http://www.dovanusalis.lt/drauguzio-prieziuros-rinkinys-willy-care-kit

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2011-01-28 12:14

GAL ir visai nieko,bet as jau turbut per sena tokiems pokstams  ,renkuosi kazka,kas tikrai naudinga ir pravercia.

Labai noreciau su vyru pabuti tik dviese ta vakara,kur nors ramiai ir graziai pasedeti,pavakarieniauti,ar i koki spektakli nueiti... Ech,gal ir igyvendinsim sia mano svajone,o gal...kaip Dievas duos

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2011-01-28 13:23

Šiais metais valentinas toli, tai tik vaikams mini kažką simboliškai sugalvosiu .

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2011-01-28 14:14

kazkaip nieko ipatingo tas drauguzio rinkinys.. kazka ir idomesnio galima sugalvoti.. na mano valentinas irgi toli, tai as tik padariau ta toki diploma, cia naksciau kazkuri mamyte idejo, tai nusiusiu. nes pernai per ta svente turejom problemu tai ne sventimas buvo galvoj, tai nieko ir nedariau. galvoju vis tuos kauliukus nupirkti, bet vis nerandu kokiu noreciau :D  arba pozos jau tokios kurioms reikia ir trecio partnerio :D  ko tikrai mes nedarysim :D bet gal nesiusiu jei nusipirksiu, su kuo gi jis zais ?  :D  geriau nusivesiu kai vaziuosim :D   :D

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 854

2011-01-29 08:47

reik i man kazka pradet mastyti,nors tiesa pasakius siemet ta valentino diena ner tokia aktuali.siemet dieneles angeliuko skaiciuojam.jis didziausia svente ir dovana.is tiesu net nebezynau ka ir beismastyti idomaus.o gal tiesiog dviese nueit i kina ar spektakli.seip ilgam niekur ir iseit negaliu.

2011-02-06 19:24

ot prisikalbejau :D gali buti taip kad vistik kartu su savo antraja pusele busim per valentinke :D tai reikia kazka galvot ka cia ar nupirkus saviskiui,ar paciai ka padaryti..

2012-01-25 22:28

ar jau turite kokiu planu siai dienai?  :) mano planai tokie kad susokti soki vyreliui ir dar noreciau zmogena nusitempt i vonia su putom ir zvakem ir bla bla bla.. tik va dilema iskilo, kaip siais dvi dovaneles suderinti. nes jas reiks "iteikt" kai vaikas miegos, o labai ilgai ten puse nakties negaliu kuistis bo gi zmogenui i darba anksti teks keltis :D   :D  nes siaip nujauciu kad karston vonion ir as ilisiu, bet kaip tada po vonios man greit viska susiruost sokiui..? nes mano veidas labai prakaituoja kai tokioj karstybej bunu, tai visas makiazas susigadins..negi vyreliui dar po vonios reiks valandziuke laukt pakol pasidazysiu, persirengsiu :D uzmigs jis man belaukdamas :D  gal turit ideju? o gal vonia vienam vakarui, o sokis-kitam?

o siaip apie materialias dovanas net negalvoju, nebent tik su vaiku kambary ispuostumem savadarbem sirdutem :D  kad bent kazkoks akcentas butu jog tai valentino diena o ne siaip zmona romantike patapo :D  

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 445

2012-01-26 08:25

Simona o kam dazytis po vonios? pasidaryk kambaryjeprietema ir nereix jokio makiazo :) kazi ar vyrui tada rupes ar tu pasidaziusi ar ne, juk ziures visai kitur :D

mano planai hmmm ypatingo negalvoju.... sokio tikrai nesoksiu, bo su pilvuku neilysciau jauciu i sex apatinukus, arba ilysciau bet tada vyras gautu su jega juos nuo manes nutemti cia visai neseniai mane patrauke tortu kepimas, tai manau kad mandysiu iskepti sirdies formos torta, na skani vakariene .. ir ka cia gali daugiau galvoti kai mazas vaikas :)

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2012-01-26 10:07

o as nieko negalvoju, gal koki torcika nupirksiu, maniskis lb saldumynu megejas. zodziu ekspromtu bus.

2012-01-26 10:29

ai kad jis ir taip mane daznai mato nesidaziusia,uztinusia :D  sakau gal bent per tokia diena biskiuka reik pasidazyt :D na jei nieko nesugalvosiu,tai lauks jis pakol pasidazysiu :D  

o jus tai saldziai paminesit ta dienele.. :)

2012-01-26 10:35

simona26 2012 01 26    

ai kad jis ir taip mane daznai mato nesidaziusia,uztinusia :D  sakau gal bent per tokia diena biskiuka reik pasidazyt :D na jei nieko nesugalvosiu,tai lauks jis pakol pasidazysiu :D  

o jus tai saldziai paminesit ta dienele.. :)

na jau pas tave bus zymiai saldziau :D

2012-01-26 12:07

sandraxa paziuresim kaip ten pas mane bus saldu kai stubura susilauzysiu :D   :D nes viena judesiuka uzsimaniau ismokt, paziurejus video tai atrodo juoku darbas,taip lengva, taciau kai as tokia kerepla budama pabandziau ji atlikt tai ojojoj :D  reiks pasipraktikuot biskuteli kad nesuluzciau :D

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 206

2012-01-26 14:52

Na as tikrai nemanau kad valentino diena yra vaiku svente.Na as galvoju kokia ypatinga vakariene pagamti :) dar kokia staigmena paruost o seip dar galvojau gal kur pailset nulekt ar kaska panasaus :)

2012-01-26 19:20

Simona sekmes nesuluzti :D

7

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Šventės > Valentino diena

Šiandien gimtadienius švenčia (160)
Šrūnas