Forumas > Šeima > Šventės > Valentino diena

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-01-21 09:54

Kadangi nenumaldomai artėja Valentino diena, tai paplepam: švenčiate, nešvenčiate, su vaikais, be vaikų?

Ką dovanojate arba kokios dovanų idėjos jums paliko įspūdį?

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Mama.lt

Mama.lt

2009-01-21 12:24

O, Valentynke... Net juokas paeme prisiminus, kaip mes svestadom mokykloj, visi apsilipine sirdukem nuo galvos iki koju, su kruvom atviruciu, zodziu, buvo beveik antros Kaledos. O dabar ramiau daug. Kol vieni su vyru buvom, tai nulekdavom abu kur pasisedet ta vakara, pasidovanodavom po maza smulkmenele, geliu . Dabar kai jau mazasis zmogeliukas atsirades, tai visi bunam, jaukiai pavakarieniaujam namie, pasidovanojam po koki miela niekuti, gaunu geliu ir mums pilnai uztenka tokio atsventimo. Dar del dovanu, tai siemet uzsakiau vyrui is Oriflaimo prausimosi krema su juoduoju sokoladu, ten toks grynai valentiniskas su sirduke.

2009-01-21 12:36

Maniškiai vaikai tai vis dar apklijuoti nuo galvos iki kojų vaikšto :D  Todėl mūsų šeimoje vis dar BŪTINA švęsti valentinkę

Būna pripirkta lipdukų-širdučių na ir primąstom šiaip kokius "stebuklus" namie: užrašus ant veidržodžio su lūpdažiu, prikabinėjam širdelių ant durų ar ant langų :) Valgom daug šokolado :D

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-01-21 12:40

mes siais metais irgi valentinke svesim,jau zinau ir ka gausiu uzsisakiau arba ilgus lacoste batus,arba stalu su kedem,ziuresiu ka cia vyras man jau isrinks,sakiau iskepsiu kalakuta ,vyno taure isipilsiu ir bus gerai,o vaikai dar mazi nesupranta kas ta valentinke

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-01-21 14:39

svenciame svenciame, bet ne kiek del saves, kiek del vaiko  pripuiam balionu daug siredeli, priraisom, lipduku kruva , as pyrago iskepu, saldumynai, tai ta proga su vyru ir po taure pakeliam smagu, man tai patinka   kaip mazas vaikas ir as, na bet labai smagu kaip visiems seimos nariams smagu

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 758

2009-01-21 14:48

mes su vyru jau 13 metu kartu, deja kiekvienais metais vis nuobodziau atsvenciam ir jis ir as maziau pastangu dedam. o dabar du vaikai tai is vis...pirmi valentinai budavo stebuklingi...sexovi apatiniai net paryzius, deimantai...bet is tikruju jus davet ideju reiks siais metais atsvesti kad ir namie, liepsiu mazajai sirdeliu prikarpyti ir t.t

vyras yra seimos galva, o moteris - kaklas, kuris ta galva sukioja...

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 380

2009-01-21 18:57

o mano su vyru bus pirma valentino diena kai mes vede,reikes kazka sugalvot labai meilaus

2009-01-21 23:01

Tai lauksime receptų ;)

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2009-01-22 11:05

o pas mus tokios kaip ir nėra šventės... vyro žodžiais sakant tai durnacija ir nieko daugiau... na su merginom savo tai tikrai darysim kažką švelnukus dažniausiai darom visokius, šokolado nuperku gražaus ir kokią smulkmenytę bet tik su vaikais...

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1652

2009-01-23 01:06

O man ner su kuo svesti.Vyras buna isvykes.Tai susiskambinam ir tiek

2009-01-23 11:19

Na taip kad švęsti gal ir mes nelabai švenčiam, bet tai vis tiek - jau vien tik vaikai neleidžia nešvęsti: grįžta iš mokyklų, darželių išsišiepę, apsikarstę širdelėmis.

O be to, kas gi jums šventę padarys, jei ne jūs pačios? 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 437

2009-01-23 11:24

mane vyras visada vezasi kur nors,ar i palanga,ar i pavakarieniauti,svarbu,kad dviese pabutume

2009-01-23 11:25

bet taip norisi,kad kažkas kitas tą šventę paruoštų... staigmeną paruoštų... bent jau gėlių puokštę užsakytų ir kad atvežtų su atviruku... taip paprasta, bet miela...

2009-01-23 13:21

Ai negraudink čia... Šimtas metų jau ir toms gėlėms, ir staigmenoms... Atėjo toks laikas, kai išsizyziau tų gėlių privalomis progomis, bet tokios jos nemielos, nes žinau, kad dovanoja, nes "man reikia" :)

2009-01-23 13:53

man ir pačiai graudu...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 71

2009-01-23 14:14

Niu mano vyriskis geliu nemegsta dovanoti.Vis sako,kad kai jos nuvysta ir reikia ismesti ji apima negeras jausmas.Tad kazkaip ypatingai ir nesvenciam.Vaikuciams uzmigus uzsidegam zvakiu,pagurksnojam vyno,pasokam pagal kokia ramia muzikele

2009-01-23 14:18

Tai meshka - cia dar visai geras variantas: pašokam... mmmm....

Maniškis net išgėręs nešoka :D

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-01-23 15:14

O ką pasūlytum originalaus padovanoti.?

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-01-23 15:34

mano vyras isvis ne romantiskas,jei pasakyciau pasokam tai tikriausia durna isvadintumums taip pat bus pirmas valentinas kai kartu,preitais metais jam is airijos nusiunciau meskuti ir chanell kvepalu,o siais metais kazin ar jam ka as dovanosiu,reikia pinigines jam bet kad cia ju kainos astronomines uz 350 litu nezadu pirkti,tikriausia is namu isgintu jei tokia dovana nupirkciau.ir aplamai sunku vyrui ka nupirkti,su moterimis kazkaip lengviau nupirk geliu ir busim patenkintos,

2009-01-23 15:50

Taigi, belieka žvakės ir romantiškas filmas prie TV :D

pvz... Terminatorius

1

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Šventės > Valentino diena

Šiandien gimtadienius švenčia (179)
rapolas