Forumas > Ikimokyklinukas:... > 3-6 metai > Drabužėliai atžaloms

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 2

2009-01-18 19:43

Sveikos mamytės

Susidomėjau ekologiškais drabužėliais vaikučiams ir pastebejau kad nelabai jau didelis pasirinkimas jų pas mus Lietuvoje... O gal tik man čia tiap atrodo....

O gal jums visai nesvarbu ar drabužėliai ekologiški ar ne? Būtų labai sužinoti jūsų nuomonę šiuo klausimu...

p.s.: jei turite kelias minutes tia užpildykite anketą šia tema (pavadinimas Vaikiški drabužiai). Jos adresiukas:

http://apklausa.lt/answerform.php?form=17827

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2009-01-19 10:55

na užpildžiau aš anketą... bet su mano pajamom pirkti ekologiškus drabužius tikrai sudetinga. tad dažniausiai keičiamės su mamom arba perku devėtuose. ir nieko blogo tame nematau, nes vaikia rūbų nesunešioja.

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-01-19 11:45

na as kazkaip niekad nekreipdavau demesio i ekologiskus drabuzelius,ju ir kainos yra aukstesnes,o vaikai greit isauga tai nera prasmes pirkti labai brangiu rubu,o vaikams perku visus naujus rubelius,dabar per ispardavima pirkau sunui daug rubeliu ir nezinojau pirkdama kad jie ekologiski,kol parejusi namo nepamaciau kas ant etiketes parasyti,na bet jokio skirtumo nematau tarp ekologisku ir neekologisku

Mama.lt

Mama.lt

2009-01-19 14:49

Ekologisku ir as nepirkus, pasiziuriu, kad butu is kuo naturalesnio pluosto, t.y. medvilniniai, lininiai, vilnoniai ir viskas.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 2

2009-01-19 16:00

Dėkui kad nepatingėjot užpildyti anketą ir išsakot savo nuomonę, nes žiūriu labai skirtingai visi į tokius dalykus žiūri .

O dėl apsipirkimo dėvėtų rūbų parduotuvėse, tai galiu pasakyti kad tai tikrai nėra blogai pati jų neaplenkiu... tik ne visada pavyksta rasti tai ko ieškau

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1652

2009-01-20 21:45

As daznaiusiai perku rubelius per ispardavimus,bet ne ekologiskus.Musu mieste net paprastu kokybisku rubu sunku rast(vaziuoju i kitus miestus),apie ekologiskus ne kalbos ner.Man irgi svarbu,kad rubas butu kuo naturalesnis.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2009-03-08 15:38

Savo berneliui tai perku naujus,nes nelabai ka randu is padevetu,na o mazoji tai turi puseseres palikima,beja mes dar tos puseseres kriksto tevai,tai daznai patys ka nors grazaus pamate nuperkam,vistiek gryzta pas mus .O del ekologisku rubeliu tai galiu pasakyti,kad ir as negaliu sau to leisti,ziuriu,kad nors maistas o ne rubai ekologiski butu

2009-03-08 15:40

Anketa buciau uzpildziusi,bet ji neaktyvi

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-03-09 12:11

Mes taip pat neperkame ekologiškų rūbų. Dabar ieškome kombinzono.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2009-10-30 15:05

Brangios mamytės,

atšalo orai ir susirūpinau, kuo gi aprengti savo brangiąją atžalėlę... Norėtusi lengvo, bet kartu ir šilto kombinezono, kuris nevaržytų judesių (nes su kai kuriais vargšai vaikučiai jaučiasi kaip su įtvarais tarp kojų). Gal galėtumete patarti, kur įsigyjate kombinezonus

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 1763

2009-10-30 15:29

nesistengiau pirkt ekologisku drabuzeliu,bet daba kai pasiziuriu i etiketes tai nemazai savo vaikui esu tokiu pripirkus,dazniausiai perku per ispardavimus no,o kai lt buvau tai ir i padevetus pavaiksciojau,ir tikrai graziu ir kokybisku rubeliu radau.

2009-10-31 08:24

Jei gyvenciau as ne Lietuvoje,taip pat pirkciau tik naujus,nes gerai zinau kad tai gali visi,pati buvau vasara Anglijoje ir visa seima apsirengem,cia ne trecdalio tiek nenusipirke butume.Tad apie ekologiskus tik pasvajoti lieka,nes ir paprastu rubu kainos nenormalios.

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-10-31 08:34

kainos pas mus tikrai nerealios.ypac jos dirbtinai sukeltos ant vaikisku drabuzeliu,batu.nes tikrai ne kiekvienas turi is ko moketi 200-300 lt vien uz kombinzona,ar geresnius batus.

2009-10-31 08:55

Tikrai taip,pritariu,nes ir as kartais labai noriu,o negaliu nupirkti vaikams kazko brangesnio,nors ir labai grazu,tenka ieskoti alternatyvos

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-10-31 09:00

as savo pirmajau dukrai buvau nupirkusi kombinzona is parduotuves uz 160lt.bet jis mums puikiai atlaike,ir dabar sesei ziema mausime.bet batu po 200-300 lt tikrai niekada nepirkau.nematau tikslo.

2009-10-31 09:18

Vienus pirkome sunui us 180 lt berods,verstos odos ir viduje kailis naturalus storiausias buvo,galejom ziema be jokiu kojnyciu deti,koja nesusaldavo,bet atidavem,nes kazkaip negalvojau i ateiti,tai net nezinau ar beturi mano puske juos,nors maciau,kad mergyte nesiojo,tai jei ri liko kazi kokio stovio po keliu vaiku

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 573

2009-10-31 10:51

Sveikos, na vaikisku rubeliu kainos netik Lt dideles, o ir pvz pas mus cia(Svedijoj) jos nera tokios jau mazos......Bet mes istikro esam labai mazai pirke, nes turim pazystamus svedus kurie turi mergaite tai mum atidave kalna rubu....o seip kai reikia draubuzeliu juos taip pat perkame parduotuvei, bet tikrai neziuriu i etiketes, kad butu butinai ekologiski tie rubelei.....juk vaikai greitai auga ir tu rubeliu nespeja sunesiot, tai nemanau, kad verta labai jau brangius pirkti....

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 272

2009-11-02 09:13

Vaikam daugmas gaminami rubai is naturaliu medzegu.Kas be ko yra ir sintetiniu, bet sintetika lengva apciuoti, nereikia ziureti net i atikete...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2009-11-04 16:01

Siaip pabandziau pasiziurineti, ka siulo musu parduotuves, taciau kokybisku ir kaina atitinkanciu nelabai ka radau. Gal vienas kitas. O kitu tai tiesiog atrodo, kad kainos ispustos dvigubai, nors kokybe..... Pabandziau pasidairyti po musu internetines parduotuves. Lyg ir nieko kai kur butu, bet tai nera dydzio, tai asortimento neturi, tai dar kas nors.

Gal kuri bandete ieskoti per el. parduotuves, gal galite patarti.

Labai dekoju

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 560

2009-11-13 13:45

Na vaikuti aprengti naujais drabuziukais tikrai nepigu Lietuvoj.Aciu Dievui vyro brolis gyvena JAV,ir mano vyresniosios krikstateviai ten,draugai Airijoj tai mums si problema kolkas neaktuali.Teko pirkti tik keleta poru batuku,o visa kita mums atsiuncia is tenai.

1

Viršun ^ | Forumas > Ikimokyklinukas: kasdien... > 3-6 metai > Drabužėliai atžaloms

Šiandien gimtadienius švenčia (136)
Gabija