Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Plaukų slinkimas

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

5

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2011-01-27 14:44

Man jau sumažėjo plaukų slinkimas, o priemonė - 6lt rusiška kaukė plaukams su šaltalankiais :) Dar tik pora savaičių naudoju, bet skirtumą matau :)

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2011-01-27 19:28

man jau prasidėjo ir vargelis su plaukų slinkimu, bijau ir šukuotis, taip pat po 4 mėn po gimdymo slenka plaukai kaip ir su pirmagimę

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2011-01-27 19:43

va kabuke saunuole, man priminei su tais saltalankiais :) man kirpeja pasiule turbut va toki kaip tu naudoji, sake su saltalankiais ir rusiskas.. tik neisivaizduoju kur pirkti, nes ji tai kaune sake kazkur tai pirkosi.. sake pati naudoja ir labai jai padeda.. as buvau uzmirsus ta zodi saltalankiai :D

2011-01-28 09:51

Aš pirkau turguj :D Kur prekiaujama rusiška kosmetika :) Pigu ir efektyvu :)

2011-02-02 13:12

Gavau žinutę, kad pavadinimą parašyčiau kaukės, taigi keliu nuotrauką :) Gal kam pravers.

Plaukų slinkimas

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 14

2011-10-01 22:46

laurike 2009 01 16    

Labutis visom,man beproto slenka plaukai,bijau net ryte sukas paimti i rankas,nei nestumo,nei po gimdymo tokiu bedu neturejau,net sakyciau kad plaukuciai kaip tik buvo atsigave,pastorejo,sublizgejo,o dabar po 4men. jie eme slinkti,gal kas turit patarimu kaip tai sustabdyti,geriu vitaminus skirtus nestukem ir maitinanciom,panaudoju kaukes bet nepadeda

nereikia panikuoti, nėštumo metu jų padaugėja, nes mažiau iškrenta, o pagimdžius išeina tie, kurie buvo užsilikę, ir nebūtinai iškart ;) bet aišku galima šampūna panaudoti nuo plaukų slinkimo, mano draugė po gimdymo goldwell naudojo, nebrangiai http://www.topbeauty.lt pirko. sėkmės :)

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 92

2011-11-09 22:11

Super gera plauku priemone nuo slinkimo.Sustabdo plauku slinkima ir skatina augima.Girdejau daug geru atsiliepimu ne vien tik man tiko.Tik gal brangoka ir ne visiems ikandama kaina.

Plaukų slinkimas

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 3

2014-09-23 14:11

Kviečiu atgaivinti savo plaukučius po vasaros karščio poveikio, dažymo, tiesintuvo bei džiovintuvo kančių atgaivinkite plaukučius natūralių aliejų prisodrintu Cocochoco keratinu Procedūras atlieku profesionaliai ir sertifikuotai Panevėžyje bei Vilniuje https://www.facebook.com/pages/Plauk%C5%B3-gydymastiesinimas-Cocochoco-keratinu/511538152310288

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 55

2015-04-29 16:44

Man taip pat atsirado plaukų slinkimas, o kadangi esu dar gana jaunas, tai bijau, kad nenuplikčiau anksčiau laiko :) Gal yra kokių priemonių, kurios skatintų augimą ir mažintų slinkimą? :)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 39

2015-12-29 15:22

Esu skaičiusi apie prp terapija,  kad padeda nuo plaukų slinkimo, kad netgi stiprina plauką, bet nesu bandžiusi pati...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2016-04-20 13:41

ziauriai geros priemones nuo plauku slinikimo, po nestumo kai isslenka plaukai :) isbandytos ir dedu dideli pliusa , o jos taip atrodo http://klipshop.lt/ds-laboratories-3-men-rinkinys-revita-500ml-revita-cor-500ml-3-po-60ml-spectral-dnc-n

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 27

2017-06-26 12:45

O man labai padėjo prp procedūra galvos odai ir vitaminai silicea. Žinoma procedūra nėra maloni, bet taip sudomino ši procedūra, kad neatsilaikiau išbandžiusi kažką drąstiško, nes plaukų situacija buvo jau ant kritinės ribos. Tai tikrai galvos oda atsigavo ir pridygo plaukelių. Dar atsisakiau ampūnų su labai negera sudėtimi, stengiuosi naudoti tai kas natūralesnio yra ir ne taip agresyvu. 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 39

2018-01-10 16:24

Plaukai slinko man dėl geležies trūkumo organizme, dabar viskas susitvarkė. Tuo pačiu radau ir labai fainas priežiūros priemones nutriance plaukams. Šampūno ir kondicionieriaus man užtenka apytiksliai 5mėn., labai taupiai naudojasi, reikia visai nedaug priemonių plaunant galvą. :)

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 28

2018-05-16 12:12

Vienareikšmiškai gali padėti tik mezoterapija, jokie kremai, kaukės, šampūna, ampulytės jums tikrai nepadės sustabdyti plaukų slinkimo. Geriau nemėtykit pinigų į balą, o atlikit mezoterapijos kursą ir pamatysit, kaip ne tik neslenka plaukai bet ir tampa sveiki! Man buvo ta pati problema, šakės kaip slinko plaukai, atrodė sulaukus 30 nupliksiu visiškai. Išleidau belekiek pinigų ant brangių priemonių, vaistų, vitaminų plaukams, trx visokių. Bet atradau mezoterapija plaukams Panevezyje, ir mano problemos išsisprendė. Jau po 5 karto pradėjo atauginėti plaukai, o po 30 karto ataugo išslinkę plaukai pilnai. Procedūra skausminga, brangoka, bet tikrai veiksminga :)  

5

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Plaukų slinkimas

Šiandien gimtadienius švenčia (142)
Gytis