Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Plaukų slinkimas

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

4

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-08-05 13:19

Esu kažkada su dilgėlių nuoviru skalavusi plaukus, bet tikrai nepažalevo  gal man ne kokios dilgėlės pasitaikė

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2009-08-05 13:19

ramunėles šviesiaplaukėm rekomenduoja jeigu natūraliai šviesinti norit plaukus... o dilgelės stiprina plaukus ir tikrai nieko nedažo iš kur tokios žinios keistos... jau dėl žolių tai galiu būti garantuota pati naudoju ir jau seniai tuo domiuosi.

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-08-05 13:25

Na as nesigincysiu,tik garsiai pagalvojau

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-08-11 10:57

Iškilo man toks klausimas.Kiek laiko reiktų skalaut plaukus su dilgėlių nuoviru? mėnesį ,du? ar tiesiog stebėt ar keičiasi kas?

2009-08-14 08:16

Aš tai mėnesį skalavau  1 kartą per savaitę ir viskas.

Na ką ruduo čia pat ir mano plaukai tą jaučia slinkimas prasidėjo, oi man rudenį kaipo slenka ir pavasarį, na bet nieko nedarau turi jie išslinkti kiek jau slniks ir žiemą vėl nustos  

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 229

2009-08-14 09:32

Man taip pat slenka plaukai, visi jau pyksta ant manes ,nes tu plauku, kai pasisukuoju, o ypac jei galva issiplaunu pilna visur,  ir jau ilgiau nei menuo ar du slenka, as esu skaiciusi, kad po gimdymo turi slinkti, todel per daug nepergyvenu.

2009-08-14 09:45

Taip po gimdymo daugumai moterų slenka, kitoms pradeda dantys gesti , gimdymas pasekmės paieka praktiškai daugiau mažiau kiekvienai.

Po gimdymo man tiesiog kuokštais krito ir ilgokai apie 3 mėn. paskui nustojo ir nustojo, viskas susitvarkė .

Mama.lt

Mama.lt

2009-08-14 16:33

Dilgeles is tikruju truputi tamsina plaukus. O jei apie slinkima, tai ir man ziauriai slenka jau kazkur nuo geguzes menesio. Pastebejau, kad man visada vasara slenka, o nuo rudens mazeja, ziema visai nustoja, o pavasari vel pradeda krist. Pernai ko tik nedariau, is pradziu atrodo lyg ir padeda, o paskui vel tas pats. Pernai is visu isbandytu priemoniu, tai arbatmedzio aliejus padejo. Siemet man jis jau nelabai. Praeita menesi buvau kirpykloj, tai mano kirpeja sako, nekisk tu tu pinigu i tas visokias terliuzes, dek viska, ka turi namie- kiausini, medu, majoneza, svoguna ir t.t. Tai dar pasijuokem, kad visa balta misraine galima det tiesiai ant galvos, bet is tikro tai taip, dedu i savaite po du kartus vis skitingus dalykus, slinkt visiskai nenustojo, tik apmazejo, bet bent like plaukai svelnus, blizga. Dar perskaiciau viena toki patarima "Ji" zurnale- isplautus plaukus per visa ilgi istepti salto spaudimo alyvuogiu aliejumi (as tepu su 'Romulo" ;) , uzsideti plastikini maiseli ir apie 10 min sildyti su dziovintuvu. Paskui vel issiplauti sampunu. Patikekit,po to dar viena plovima tai tikrai  man neprireike jokio balzamo, o taip tai suku neina ikist.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 76

2010-01-12 18:14

As visa laika graziu plauku neturejau,po gimdymo viskas liko tas pats kaip ir iki jo,praejo 4 metai.Bet va daba kas darosi su plaukais,net verkt norisi.Kai maudydavaus,tiesiog jauciau kaip kuokstai slenka per kuna,vyras net ir tas pasiurpo pamates.Tada nusikirpau labai trumpai plaukus,tai siek tiek maziau daba slenka.Bet pradejau naudoti vitaminus is Kerastase,is tos pacios serijos sampuna kuris storintu plaukus,ir slenkantiems plaukams,taip pat kondicionieriu is Kerastases.Saka daba atves dar kazkokios piliules plaukams,bet tas malonumas menesiui su puse kainuos 130 euru.(cia kalbu apie Airija).bet sakiau rizikuosiu nusipirkt,nes pati kirpeja sake labai geras.Nes daugiau tikrai nezinau ka daryt su plaukais,jie labai letai auga,kirpau pries pusantro menesio paaugo gal vos 2cm.baisu!!!Nu gal dar reikes kokias namines kaukes pasidaryt.Bet jau ka,ka vaizdo is savo plauku neturiu

ir patikekit mani,kai susirisu plaukus,tiesiog matosi galvoje dryziai isslinkusiu plauku

2010-01-12 18:19

Dar stai ka radau,gal kuriai pravers,as sakiau bandysiu.Nukipijavau jums pasiskaityti.

Sveikutės,
galiu pasidalinti savo patirtimi: plaukai slinko nereliai, pradėjau stresuoti dar labiau - juolab, kad priežasties taip nieks ir nerado , nei gydytojai - net aš pati .Taigi išbandžiau daug visokiausių priemonių:
šampūnų, pirktų kaukių, vitaminų Oda, nagai, plaukai, po to ėmiausi ir kitų spec.priemonių:
trindavau galvą čemeryčių vandeniu - įsigyti galima vaistinėje;
gėriau Pantogar - ten pat;
skalavau ir dilgėlių ir viržių nuovirais:
bet manau, kad labiausiai padėjo, kai pradėjau daryti tokias kaukes:
1 šaukštas medaus ,1 kiaušinis (tik tynį naudoti) ir 1 šaukštas majonezo (arba dar geriau būtų ricinos aliejaus) viską sumaišai ir lept ant dar likusių plaukučių . Taip tepliojuosi jau antras mėnuo (per savaitę du kartus) palaikau apie valandą ir išskalauju. Rezultatas-

2010-01-12 18:22

cia pacia gale kur raso rezultatas,lux

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 1763

2010-01-12 18:42

man ir laaabai slinkdavo plaukai,tai skalaudavau ajaru saknu nuoviru,na tik reik prisiverst issivirt itt.ir nakciai pora kartu per savaite itrindavau plaukus cemeryciu vandeniu,kiek pamenu jie lyg ir nuo vabaliuku galvyteje naudojamibet uztat kaip blizgedavo plaukas isplautas.vat taip man praejo plauku slinkimas

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 4

2011-01-05 09:17

Sveikos bandėte RENE FURTERER produkcija? labai gera nuo pl slinkimo, su ja ir proceduras atlieka nuo plauku slinkimo, tikrai padeda

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 461

2011-01-18 17:33

Sveikos.As taip pat skalavus su dilgelem,nezinau del slinkimo,bet plaukai pasidare storesni ir grazesni.

Zinau viena recepta tamseplaukem,tai va,prisitaupot svogunu lukstu ir sudeja pude uzverdat,leidziat prisitraukt,paskiau praskalaujat plaukus.grazu atspalvi priduoda,sveikai atrodo,plaukai blizga kaip kastonas.

" alt="">[/u[url=

" alt="">rl].gif[/img][/url][

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2011-01-18 21:36

Čia rimtai su svogūnų lukštais? Perskaičiau ir pirma mintis: kiaušinius Velykoms gi taip dažom :D Ir fantazija beribė mane nunešė į vaizdelį.. Stoviu įkišus galvą į puodą..

Bandėt kas nors? Ar čia juokas, trusawka?

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2011-01-18 22:02

man tai oj kaip slenka plaukai :D ale kaip slenka, taip ir atauga.. nes kiek vis slenka po kiekvieno galvos plovimo taip nesimato kad buciau praplikus :D

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2011-01-18 22:04

o to kiausinio,medaus ir majonezo tai kazin ar isdrysciau uzsidet tokia kauke :D  plaukai suliptu i gumula nei isplaut neitu :D

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 461

2011-01-19 13:22

kabuke 2011 01 18    

Čia rimtai su svogūnų lukštais? Perskaičiau ir pirma mintis: kiaušinius Velykoms gi taip dažom :D Ir fantazija beribė mane nunešė į vaizdelį.. Stoviu įkišus galvą į puodą..

Bandėt kas nors? Ar čia juokas, trusawka?

nu jo,rimtai,tik aisku,reikia nukost visa bruda ir tik perskalaut plaukus ir duoda atspalvi kaip ir kiausiniams,cia tikrai rimtas reikalas,senas budas plaukams atgaivint ir atspalvi suteikt,panasiai kaip chna .

" alt="">[/u[url=

" alt="">rl].gif[/img][/url][

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2011-01-19 13:32

Nu reiks parinkt lukštų, išbandyt noriu :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2011-01-27 14:33

Mano drauge gydo plaukus "Ajaru aliejumi" (arba rusu Maslo repejnika) jai labai padeda, buteliuko kaina rodos 6 lt,vyrui savo pirkau Fitoval sampuna ir vitaminus, nes po operacijos labai pradejo plaukai slinkt, tai zinokit nelabai jis ir padeda,kaina apie 30 lt, o dabar man pasiule pabandyt kapsules, rusiskas, "Aptecka Agafii" 7 kapsules 12 lt eurokose kainuoja, tai vat jau 2 savaite naudoju, nes po gimdymo galvojau plika liksiu, tai zinokit skirtumas yra,aisku nezinau kas bus toliau nes reik naudoti nemaziau nei 2 menesius, tai kai pabaigsiu kursa :) ) parasysiu, ir sekmes jum mamytes kovoje su plaukuciu slinkimu :)  

4

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Plaukų slinkimas

Šiandien gimtadienius švenčia (136)
Domas