Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Plaukų slinkimas

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 50

2009-01-17 11:20

Labukas mamytes,turiu irgi tokia problema kaip ir kai kurios is jusu-siaubingai slenka plaukai,bet pakalbejau su gydytoja,ji sake,jog neapsimoka "metyt"pinigu brangiem sampunam-sake su laiku viskas atsistatys.

Bet vistiek neiskenciau ir nusipirkau sampuna pas savo kirpeja-stiprina plauku saknis it tt.

Laukiu ir tikuos kad greitai baigs slinkti...

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-01-17 17:16

vat prisiminiau kai buvau maza ,mama priraudavo ajeru saknu padarydavo nuovira ir liepdavo man skalautis plaukus kad juos stiprintu,tais laikais nebudavo pirkti tu mandriu priemoniu plaukams priziureti

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 14

2009-01-29 16:10

sveikos merginos, nežinau net ką galvoti, visada pas mane buvo ploni plaukai, o dabar kai pradėjo kuokštais slinkti, tai bijau kad visai jų gali nelikti..žiūrint į savo plaukus tai labai tinkamą anegdotą galėčiau pritaikyti..

kartą raganą susiruošė eiti į gimtadienį ir nusprendė pasidaryti šukuoseną, bet ji teturėjo tik tris plaukus. Galvoja: susipinsiu kasą! bepinant vienas plaukas ėmė ir nutrūko. žiūrėjo žiūrėjo ragana į likusius du plaukus ir masto: susirišiu kuodelį! berišant ėmė ir antras nutrūko. ragana pasižiūrėjo ir nusprendė: eisiu palaidais!!! :D

tai ir aš dabar kai ta ragana tik palaidais plaukais ir vaikštau

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2009-01-29 17:04

nesijaudink Rufi visom po gimdymo labai slenka plaukai bet dar nei viena nenupliko nenupliksi ir tu,ataugs nauji,suprantu kad mazai paguodos bet sakau is savo patirties nes ir paciai taip atrode,laikui begant viskas susitvarke

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 13   Diskusijose pasisake: 96

2009-02-02 15:01

sweikos man taip pat labai slinko plaukai bet panaudojau kapsules su placenta sampuna toki rusiska ir kondicionieriu ir praejo dabar lyg ir viskas gerai

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 2096

2009-02-03 10:42

Sveikos mamytes, o man kazkaip neslenka plaukai po gimdymo,kokie buvo tokie ir yra, nebent veliau pradetu, o nauduojau visada tik sampuna, kauke ir seruma plauku galiukams

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2009-02-03 22:44

na dar gali pradeti tau slinkti nes man irgi neiskarto pradejo tik praejus kazkur 3-4men.

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-02-23 14:07

Fiona 2009 02 03    

Sveikos mamytes, o man kazkaip neslenka plaukai po gimdymo,kokie buvo tokie ir yra, nebent veliau pradetu, o nauduojau visada tik sampuna, kauke ir seruma plauku galiukams

o tu neprisisnekek megyt,man taip pat iki 4men.nei plaukas nenukrito,o paskui nors imk ir dek i skrynele kad tik issaugotum.

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 2096

2009-02-24 10:13

Nu va mamytes, tikrai prisisnekejau, ir man pries savaite kazkur pradejo slinktiir gan nemazai

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-02-24 10:41

ir as jau laukiu to  proceso,nes manau kad nepavyks jo išvengt.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2009-02-24 12:14

Tikra tiesa,jog plaukai pradeda slinkti mazdaug praejus 3-4 men po gimdymo.Man taip irgi buvo,bet dabar jau pradejo ataugineti isslinke,tai kai stoviu pries veidrodi labai gerai matosi kuriose vietose ataugineja , panasiai kaip leliukams kai isslenka gimimo ir pradeda augti jau pastovus. Ir dar pirkau ir vitaminus ir kaukes bandziau darytis,nelabai padejo,matyt mes turi "nusiserti" ,o gal ir dar labiau butu slinke jei neminetos priemones,kas cia zino

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 251

2009-02-24 12:29

Yra labai geros ampules slenkantiems plaukams ''elgon'',mano draugei slinko,tai jai uzteko tik dvieju ampuliu,kad sustabdytu slinkima

Moterys turi nuostabią nuojautą: jos sugeba suvokti bet ką, išskyrus tai, kas akivaizdu

2009-02-24 12:42

o as manau jei slenka tai vadinasi turi isslinkti,pristabdyti galima,bet jie visviena iskris tik gal veliau.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1029

2009-03-23 13:34

Na man irgi slinko plaukai nėštumo laikotarpiu ir po jo. Geriausiai padėjo vienintelė kaukė plaukams specialiai nuo slinkimo, pagaminta iš natūralių žolelių. Tai firmos Genera kaukė. Jei ka domina tai kreipkitės. Šiuo metu jau platinu šią kosmetiką Jonavoje ir Kaune.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 9

2009-04-24 02:31

laurike 2009 02 24    

o as manau jei slenka tai vadinasi turi isslinkti,pristabdyti galima,bet jie visviena iskris tik gal veliau.

Tikra tiesa,jokios priemones nesustabdys,galima tik pristabdyti :)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 1018

2009-04-24 08:04

sveikos merginos, na man tai iskart po gimdymo kaip pradejo slinkti..... eidavau sukuotis su asarom akyse, buvo ziauru... jau net vyras sake, kad nupliksiu. nubegau i vaistine, nusipirkau Fitoval vitaminu, kalcio, maximoj nusipirkau Activ F sampuna ir pradejau naudoti. tai dabar dar slenka, bet jau zymiai maziau. tai nezinau ar cia tie vitaminai padejo, ar sampunas,o gal viskas kartu?!

2009-04-25 11:14

o man jau kaip ir i pabaiga tie plauku slinkimai,tai prasikankinau beveik 4men kovodama,na pradzioje bandziau visaip to proceso isvengti,bet pastebejau kad cia tik pinigu svaistymas,tai tiesiog sampunas,balzamas ir kartais kauke uzsidedavau stiprinancia plauku saknis,ai dar aliejuka plauku galam tepdavau kiekviena karta po trinkimo kad lengviau issisukuotu ir ne tiek daug issipestu sukuojant,vitaminus geriau nescioms ir maitinancioms skirtus,kitu net nebandziau,nes maitinu savo mazaja savu pieneliu.

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-04-27 12:21

Tai va,kas jau turi būt,to neišvengsim.Slenka tie plaukai ir man,bet  aš kazkaip ramiai kol kas,juk nieko pakeisiu panikuodama.

Mama.lt

Mama.lt

2009-07-02 14:45

as pagimdzius berniuka jau praejo net 4menesiai,o mano plaukai slenka kaip kazinkas bijau net sukuotis,plauku visur ir ant paduskos ir visur,buvau ir pas daktare kraujo tyrima padaryt bet kraujas sako geras,nezinau ka daryt,girdejau kad organizmui truksta gelezies,ka jus apie tai manot?

2009-07-02 23:02

mergele2 2009 07 02    

as pagimdzius berniuka jau praejo net 4menesiai,o mano plaukai slenka kaip kazinkas bijau net sukuotis,plauku visur ir ant paduskos ir visur,buvau ir pas daktare kraujo tyrima padaryt bet kraujas sako geras,nezinau ka daryt,girdejau kad organizmui truksta gelezies,ka jus apie tai manot?

Na as kaip jau isgyvenusi si perioda tai sakyciau pakentek kokius 3-4men. ir slinkimas savaime praeis,man taip pat buvo,veliau praejo,susitvarke,tik dabar mazyle paugejo ir i plaukus mamos megsta isisukti

2

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Plaukų slinkimas

Šiandien gimtadienius švenčia (137)
Gabija