Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Plaukų slinkimas

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-01-16 13:28

Labutis visom,man beproto slenka plaukai,bijau net ryte sukas paimti i rankas,nei nestumo,nei po gimdymo tokiu bedu neturejau,net sakyciau kad plaukuciai kaip tik buvo atsigave,pastorejo,sublizgejo,o dabar po 4men. jie eme slinkti,gal kas turit patarimu kaip tai sustabdyti,geriu vitaminus skirtus nestukem ir maitinanciom,panaudoju kaukes bet nepadeda

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-01-16 13:36

as dabar naudoju vichi energising sampuna,rezultatai liuks ir plaukai neslenka ir pastorejo,nes pati sia problema turejau pries nestuma plaukai kuokstais slinko,mama keike mane kai ilt buvau gryzus visi pasaliai mano plauku,tai dabar po gimdymo iskart pradejau naudot si sampuna man jis padeda ir dar kaip,tai bijau cia prisigirti dar prades paskui slinktio ko tik neisbandziau ir piliules trinamas i galva ir kaukes bet kazkaip si sampuna atitaikiau

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2009-01-16 13:36

ir man slenka labai labai :( irgi nzn ka daryt....

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

2009-01-16 13:38

o tikriausiai si sampuna pirkai ne lietuvoj,kad pavadinimas tai negirdetas

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2009-01-16 13:40

ateja 2009 01 16    

as dabar naudoju vichi energising sampuna,rezultatai liuks ir plaukai neslenka ir pastorejo,nes pati sia problema turejau pries nestuma plaukai kuokstais slinko,mama keike mane kai ilt buvau gryzus visi pasaliai mano plauku,tai dabar po gimdymo iskart pradejau naudot si sampuna man jis padeda ir dar kaip,tai bijau cia prisigirti dar prades paskui slinktio ko tik neisbandziau ir piliules trinamas i galva ir kaukes bet kazkaip si sampuna atitaikiau

kaip supratau ateja gyveni ne LT,

tai man  toks ispudis yra susidares, kad ten uz juru mariu ir kuo toliau nuo LT visokios grozio priemones daug kokybiskesnes, cia toj LT visos priemones kazkokios s...........

nes paciai teko but keleta men. ne LT tai ten pirktos priemones akivaizdziai geresnes, (bendrai kalbu, netik apie plauku prieziuros) jei tik butu galimybe is ten viska pirkciau

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

2009-01-16 14:07

sampuna pirkau lt euro vaistineje yra jo ir cia norvegijoje vaistineje maciau,sampunas nera is pigiuju apie 45 litus,cia mes vasara preita kai buvom lt as iskart apsirupinau priemonem nuo plauku slinkimo,vaistineje pasiziurekit tikrai yra baltas buteliukas su raudona etikete,arba vaistininkes paklauskit,man jis labai padeda,jau baigiu sunaudoti buteliuka tai pirksiu cia kita,tik gal uzsieni jie geresnes kokybes ,taip kaip ir kosmetika ar kvepalai.pirkau lt vaistineje dar viena sampuna dabar pavadinimo nelabai atsimenu,bet sudas buvo,nepadejo isviso

2009-01-16 14:11

Gvidutis 2009 01 16     ateja 2009 01 16    

kaip supratau ateja gyveni ne LT,

tai man  toks ispudis yra susidares, kad ten uz juru mariu ir kuo toliau nuo LT visokios grozio priemones daug kokybiskesnes, cia toj LT visos priemones kazkokios s...........

nes paciai teko but keleta men. ne LT tai ten pirktos priemones akivaizdziai geresnes, (bendrai kalbu, netik apie plauku prieziuros) jei tik butu galimybe is ten viska pirkciau

teisybe tu sakai kol gyvenau airijoje is ten viska pirkdavau nieko is lt bent jau kvepalai tai tikrai kokybe super buvo,o lt ir kvapas netas man ir laiko netaip kaip uzsieni pirkti,tai gerai kad daug geru draugiu like yra uzsisakau ka parvesti kai gryzta i lt o pinigus paduodu kai grysta,

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 1416

2009-01-16 14:36

Na ir man buvo pradeje slinkti plaukai kazkur 3men po gimdymo, net tema buvau sukurusi. Bet taip turi buti, jie turi kazkiek iskristi po gimdymo. Man apie 5men nustojo slinkti. Koki menesi tai taip slinko, kad kai issimaudydavau ir plaudavau plaukus, tai reikedavo vone atkimsti, nes tiek plauku prisirinkdavo. O po to savaime susitvarke. Nepadejo man nei vieni sampunai ir kaukes....

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2009-01-16 15:06

Del hormoniniu priezasciu nestumo metu moters plaukai beveik neslenka .Taciau tai laikina.Po gimdymo,o kai kurioms tik baigus maityti krutimi,iskrenta kur kas daugiau plauku nei yprastai.Plauku kritimo pikas dazniausiai pasiekiamas antrajy-ketvirtajy menesy po gimdymo.Kad likusieji plaukai butu sveiki,butina pilnavertiskai maitintis ir plauku nealinti,juos gerai priziureti.Paprastai plaukai liaujasi krite prajejus mazdaug devyniems menesiams po gimdymo.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2009-01-16 15:19

taip taip mergaites nelabai sampunai ar piliules pades todel kad visom na gal nevisai visom o daugumai po gimdymo kazkur po 2-3 men. pradeda slinkti plaukai labai stipriai ir taip turi buti ir nieko jus nepakeisit aisku nesakau kad nereikia priziureti ju bet kad gersite saujom vitaminus ir leisite pinigus brangesniems sampunams tikrai nieko nelaimesit,kadangi turi jie isslinkti,viskas susitvarkys praejus 2-3men.,aisku dabar pulsite kad per tiek laiko iskris visi plaukai,bet pati taip maniau kai slinko man.Aisku jei slenka plaukai siaip o ne del gimdymo tai tada tas suprantu kad reikia ir vitaminu ir tu paciu piliuliu ar sampunu,bet siuo atveju vienintelis vaistas laikas,viskas susitvarkys,nepergyvenkit.

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2009-01-16 15:25

laba diena, 

as galeciau pasakyti  recepta nuo plauku slinkimo. tik tiek, kad jis uzima daug laiko. man irgi slinko plaukai, na ir siaip riebaluojasi, reikia plauti kiekviena diena. taigi man viena gera moteris dave patarima, kaip isspresti abi problemas. reikia nusipirkti varnalesu aliejaus (rusiskai Repeinoe maslo) ir ricinu aliejaus. viena vakara vienu issitepti, o  kita kitu. issitepus reikia uzsideti maiseli ir ranksluosti. maziausiai si kauke ant galvos turi isbuti 3 val. taigi galima taip ir miegoti, na bet jei kazkam nepatogu, tada kitu laiku gali daryti. intensyvus gydymas 3 savaites kiekviena diena. profilaktiskai varnalesu alieju galima naudoti  1-2 kartus per savaite. as jau ta darau savaite laiko, slinkimas man sumazejo.

gal kada nors pabandysit. siaip ant tu varnalesu aliejaus parasyta, kad tai priemone nr. 1 nuo plauku slinkimo.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2009-01-16 15:29

pamirsau pamineti, kad reikia trinti tik plauku saknis :)

na o kaina ricinu aliejus 5 lt ir kazkiek tais centu, o varnalesu aliejus 100 ml 10 lt, dar yra varnalesu aliejaus su ekstraktais, na tie pigesni - 8 lt. as dar net puses buteliuko neisnaudojusi, taigi manau ne taip jau ir brangu.

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 136

2009-01-16 16:07

galiu pasakyti BEGALO gera priemone nuo plauku slinkimo man labai slinko plaukai bet...nuejus is "sauleja" cia grozio salonas ir nusipirkau "kerastazes" ;( lorialio)aliejuka toks morkvinis buteliukas.ir zinokit kaip man padejo jus net neisivvaizduojat  sustorejo plaukai nors pas mane jie ziauria stori as juos ploninu  blizga ir svarbiausiai neslenka tikrai neslenka!!!jis brangokas apie 100 litu kainuoja bet jo ilgokai uztenka man metam laiko uztenko as i savaite viena karta plunu galva su juo plauku galiukus istrini ir viskas.su nedaug to aliejuko.seip jo maciau yra visose parduotuvese kristana ar kokios ten.ir turetu but sarmoj...dar yra toks dabar naudoju irgi aliejukas jis brangesnis mazas labai buteliukas jo kelis lasiukus tereikia irgi ant plauku galiuku ji vaistinei pirkau(paklasukit ir pasakyk irgi toks geltonas i mokrvinuma aliejukas stiklinis buteliukas su baltu kamsteliu) irgi labia padeda...mano drauge irgi naudojo sake super!

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1652

2009-01-16 17:27

Man irgi po gimdymo praejus keliems menesiams slinko plaukai.Naudojau vitaminus,bet manau laikas viska sutvarke

Paskutinį kartą redagavo: dvynka (2009-01-16 17:28)

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-01-16 17:32

nereikia jokiu priemoniu, man buvo lygiai taip pat, cia gimdymo palikimas, slenka plaukai ne is karto po gimdymo, o praejus 2-6 menesiams po jo, o tavo laikotarpis kaip tik toks , na reikia tik pakenteti su slenkanciais plaukais apie menesi, nors buna, kad ir iki dvieju menesiu slenka, viskas praeis savaime

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 136

2009-01-16 18:20

nu o kam kenteti jei galima sustabdyti ta plauku slinkima?nereik kenteti jie yra galimybe visa sita sustabdyti!!!

2009-01-16 19:02

pogimdiniu slinkimu tikrai nereikia stabdyti  ir ju nesustabdysi , jei slinks vistiek apie menesi laiko, o paskui sako , kad va padejo priemonesm visai nepadeda, o nustoja slinkti ir tiek, ar su jom ar be ju

2009-01-16 19:04

o kerastaze naudoju jau antri metai, bet po gimdymo slinkimu jokio nesustabde

2009-01-16 19:29

ACIUUUUUUUUUUU MERGINOS

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-01-16 20:47

Žonot ka aš jums pasakysiu, kas padėda labai labai, bet aišku jei jums nešlikstu ir normaliai žiurit i toki dalyka, padeda savo šlapimas, išplati galva 2-3 kartus i savaite aišku paskui šampunu išplauti.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

1

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Plaukų slinkimas

Šiandien gimtadienius švenčia (135)
Dominyka