Forumas > Sveikata > Ligų profilaktika ir... > Imuniteto stiprinimas

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2
Mama.lt

Mama.lt

2004-10-25 09:16

Liūdnos prognozės.. Nors ir sako žmonės, kad kiekvienais metais baisiausias gripas puola, tačiau ateina kiti metai ir prognozės dar klaikesnės. Kas toliau? Toks jausmas, kad čia slypi kiti dalykai. Verslas?
Kai maniškiai keliaus į darželį, tai tikriausiai ir mes stiprinsimės visokiomis priemonėmis :?

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-25 17:05

Savait6gali mano vyrui buvo uzkilus temperatura iki 41.6 laipsniu. Dieve,kaip issigandau. Dabar atrodo,kad viskas gera. Temperaturos lyg ir nera. Bet gal kas zino kokie vaistai tokioj situacijoje yra geriausia?

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-08 20:14

Pradėjom mažyliui imuniteto stiprinimo kursą. Tikiuosi, kad padės atitolinti ligas bent ilgesniam laikui. Geriam preparatą su ežiuole.
Kartu bandom sureguliuoti mitybą, vengti alergenų.

Kokiomis priemonėmis jūs stiprinate vaikų imunitetą? Ar pastangos duoda rezultatų?

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-09 10:28

Sugirdžiau dukrai Ribomunil'io kursą. Karts nuo karto duodu imunitetą stiprinančius homeopatinius lašiukus (nepamenu pavadinimo). Dabar abi geriam žuvų taukus. Neprirengiu lper šiltai. Anksčiau rytais patepdavau panosytę arbatžolių aliejuku.
Rezultatas - serga mažiau (nusispjausiu tris kartus per petį). Nzn, ar dėl mano pastangų, ar dėl to, kad antri metai lanko darželį ir jau įgijo imunutetą...

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-09 10:33

mes geriam vitaminus,reguliuojam mityba,nusimaudzius pilu salta vandeni.rezultatas matomas,nesirgom jokia liga :valio ,apart slogytes,kelis kartus.

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-09 18:25

o nuo kokio amziaus pradejai vandenuku perpylineti, vaikutis neverkia ?

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-09 18:48

Aš girdau žuvų taukus, kiekvieną dieną leidžiu palakstyti grynam po butą, jam labai patinka, nors ir vėsoka būna. Į lauką vesdama irgi neprirengiu, nors jam ir pačiam nepatinka, kai reikia rišti šalikėlį. Darželyje būna ir tik su maikute ir kelnėm. O pasižiūrėjus į kitus vaikus darželyje nenustembu, kodėl taip dažnai jie serga, nes prirengti kaip kopūstai, keliais sluoksniais. Tris kartus nusispjovus per kairį petį, mes dar nesirgom, tik slogytė buvo, kai dantukai kalėsi.

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-09 18:59

Musu naudojamas yra tik Vitaminas C zirniukais,o rezultatas 3k. Ptfiu....per kairi peti.Tiesa jei darzelyje yra daug serganciu sugirdau INFLUCIDO kursa.

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-14 11:30

Imunitetą labais ilpina saldumynai, taigi jų vaikai gauna, bet ne kasdien.
Daug vaisių, daržovių ir uogų. Dabar, žiemą, naudojame šaldytas yogas. Jat atšildau su medumi. vaikai noriai valgo. Sūnus tai iš viso vaisių valgytojas: jei kas leistų, sudorotų kivių kilogramą iš karto (jei matau, kad aplinkui daug sloguojačių, darželyje kokį kosantį išgirsatu, leidžiu valgyti, kiek nori). Čia vietoj vitamino C tabletėmis.
Arbatas geria vaikai kas rytą žolelių. Cukraus nenaudojame iš viso. Vietoj to - džiovinti vaisiai, medus...
Į lauką net ir per didžiausią šaltį leidžiu. Ypač, kai už namo kalniukas, o nuo jo su rogutėmis taip smagu lakstyti.

Rengiasi tiek, kiek patys nori: niekada net lėliukų nerengiau per šiltai. Ne kartą teko sulaukti pastabų iš praeivių, kad vaikus šaldau. )

Kol kas nė vienas rimtai nesirgo... Čia iš mūsų šeimos aš labiausiai sušalanti esu.

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-18 09:29

Labutis, girdėjau tokią nuomonę iš trijų vaikų tėvo, kad nereikia jokių medikamentų, tik daugiau daržovių....Net nežinau, aš stengiuosi kažką pirkti.Šiaip kiekvieną beveik dieną valgom daržovių košę, nes vaikui patinka.Neseniai pasigavom gripą, tai gydytoja pasiūlė "aflubiną", vaikas sakė "neskanu", bet vistiek profilaktiškai geriam.Paskiepijom"pneumo 23", gydytoja sakė, kad jei sirgs, tai lengvesne forma...gal...net nežinau gal dėl to su 39 temperatūra, vaikas normaliai žaidė ir net neįtartum kad serga, kol rankos prie kaktos nepridėtum...Dar mes geriam žuvų taukus nuo pat mažų dienų, dar perku imunitetui stiprinti "profilaktin" (skanus syrupėlis) ir dar vakar nupirkau imunitetui stiprinti "limfozil" (200 tablečių, greičiau tabletyčių už 13 Lt ) tai dar šitas duosiu...Turbūt pasakysit visa vaistinė namie...taip visiškai sutinku, kad greit būsiu lyg apsėsta, bet ko nepadarysi dėl vaiko sveikatos...Kiekviena mama pasakytų "geriau aš sirgčiau, negu mano kinderis"

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-18 09:36

Ir dar užmiršau parašyti, kad mes lankom lopšelį, šiek tiek slogavom (kaip ir visi lopšelyje) ir iš dešimt vaikų, gal šeši sirgo vėjarūpiais, o mūsų ne (aišku žinau, kad geriau prasirgti kuo mažesniam), bet gal stiprus imunitetas......

Mama.lt

Mama.lt

2005-09-30 10:38

Yra skirtingi imuniteto stiprintojai, kuriuos geriant spec kursu, stiprinamas imunitetas. Ką galite pasakyti apie juos, nes medikai rekomenduoja ne vieną ir ne dvi rūšis. Kurie geresni, kurie blogesni? Kokie im. stiprintojai geriausiai tiko jūsų vaikui?

Mama.lt

Mama.lt

2005-09-30 10:42

Mes tuoj bandysim labai brangius vienas pok. kainuoja apie 140, o reikia dviejų ar trijų, bet retam kam nepadėdavo, o mes dažnai sirguliuojam, kas biški ir sloga, o jei sloga, tai mums

Mama.lt

Mama.lt

2005-09-30 15:50

Roneta, nieko sau kaina. Ir dar trijų pokų O kokiu pavadinimu?

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-14 23:15

mes siandien pradejom vartot Ribomunili,ziuresim,ar bus is jo naudos,nes mazule tik pradejo eit i lopseli ir prasidejo nesibaigianti sloga ir kas savaite kosulys!

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-15 13:52

O aš vakar vitaminų užsipirkau - ir sau women's daily pack'ą, ir vaikams gerų stiprių, ir papildomai labai skanaus vitamino C. Bandysim išgyvent

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-19 19:20

Visiškai pritariu, kad pradėjus eiti į lopšelį pirmi metai būna labai sunkūs - ligų prasme. Mano sūnus irgi sirgo. VArtojom ir ribomunilį, bet nelabai ką tepadėjo. Paprasčiausiai vaikas turi adaptuotis.

Mama.lt

Mama.lt

2007-10-01 23:06

Nežinau, ar tikėti jų stebuklais, ar netikėti. Ką, mamos, manot apie geriamus imuniteto stiprintojus? Tik teisybę Ką manote ir ar realiai kažkas pagerėjo išgėrus pilną kursą?

Mama.lt

Mama.lt

2007-10-02 08:46

Nežinau, apie kokius būtent stiprintojus kalbi - ar čia tik apie Ribomunyl ar Imunal, ar ir kitus.

Aš pati kol kas dar nenusivyliau Citroseptu. Jau trečius metus pradėjom gerti visa šeima.

Vėlgi - nežinau, ar sutapimas, ar ne, bet... angina buvo paskutinė dukros prasirgta liga (jei neskaičiuosime epizodiško paslogavimo ar pakosčiojimo). Dar jai sergant ta angina vyro bendradarbė parekomendavo Citroseptą - tada jis buvo naujiena. Sakė, kad jos vaikams labai padėjo, pasiūlė mūsiškei duoti, kad atsigautų po dvigubo antibiotikų kurso (vienu kursu gydė, o kitą profilaktiškai skyrė, kad tikrai streptokokus išnaikintų,ens jų bakteriją išauginę buvo). Ir ką gi - visos ligos išbėgiojo, pernai žiemą jau nebesirgo išvis

Mama.lt

Mama.lt

2007-10-02 08:56

Jis labai šlykštaus skonio. Kaip duodi, kad sutinka gerti?

2

Šiandien gimtadienius švenčia (186)
JOKUBAS