Forumas > Visuomenė > Nuo studijų iki darbų > Mamos, dirbkim namų...
 
 
 
Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
 
 
4
 
 
Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 2
 
2014-10-03 11:16

Laba diena mielos mamos,

Ieškau moterų, kurios norėtų išbandyti save dirbdamo NT agentėmis.

Siūlomo darbo pobūdis:
Bendravimas su NT objektų savininkais.
Bendravimas su NT potencialiais pirkėjais.
Tarpininkavimas parduodant nekilnojamą turtą.
Nekilnojamojo turto objektų paieška.
Parduodamo nekilnojamojo turto apžiūra.
NT paslaugų reklamavimas ir pasiūlymų klientams koordinavimas.
Derybų vedimas.
NT rinkos analizės rengimas.
Sutarčių rengimas.
Informacijos dalinimąsis su kitais agentais per amerikietišką nekilnojamojo turto sistemą.

Reikalavimai:
Atsakingumas
Pareigingumas
Darbštumas
Sąžiningumas
Komunikabilumas
Orientacija į rezultatą
Darbo kompiuteriu įgūdžiai

Įmonė suteikia labai aukštos kokybės apmokymus. Galimybė 10 dienų PASIMOKINTI ir tuomet spręsti - dirbti ar ne.

Tai darbas iš namų, tinkantis mamoms auginančioms vaikus.

Patirties nereikalaujame, viską išmoksite per mokymus ir dirbdami.

Daugiau informacijos el. pastu vitkauske.rasma@gmail.com


 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3
 
2015-03-16 00:37

sveiki :) aš irgi turiu pasiūlymą norintiems užsidirbti pinigų :) jeigu turit nuo mokyklos/studijų laikų užsilikusių kokybiškų rašinių, konspektų, kursinių darbų, skaidrių prezentacijų, referatų ar kitų rašto darbų, siūlau prisijungti prie http://www.moksliniaidarbai.lt/?r=wwpric. parduodami savo rašto darbus galite užsidirbti papildomų pinigų :)


 
 
 
 
Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 19
 
2015-03-23 10:10

Sveiki, yra puiki galimybė užsidirbti bei susikurti papildomą, stabilų ir augantį pajamų šaltinį, rinkodaros srityje, jums laisvu nuo darbo, studijų metu. 
Ieškome aktyvių žmonių, kurie turi noro bendrauti su žmonėmis ir nori siekti gyvenime daug daugiau. Kurie turi tikslus ir kuriems svarbu gauti uždarbį nuo pasiektų rezultatų, o ne nuo nustatytos algos – nes tokios tikrai nebus. Gausite tiek kiek padarysite. Jokios rizikos, investicijų. Darbo grafikas laisvas, dirbat , kur norit ir kada turit laiko ir noro. 
Gali dirbti kiekvienas sulaukęs 18 metų. Vyksta kvalifikuoti mokymai. 
Jeigu esi būtent toks rašyk į el. paštą rikas@zebra.lt, nurodydamas miestą, telefoną ir laiką kada Jums būtų patogu skirti valandą laiko susitikimui ,kad pasidalintume uždarbio idėja, suteiktume visą detalią informaciją ir supažindintume su darbo pobūdžiu.


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1
 
2015-05-31 16:29

Labas brangios mamytes, siūlau nedideli uždarbį. Mano receptų svetainei reikalingi receptukai. Už viena receptą mokų 0,58€. Daugiau informacijos http://www.flance.lt/task/receptu-rasymas/


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1
 
2015-07-26 19:55

Tiems kas yra susidomėję internetiniu marketingu siūlau pabandyti profits25.com. Ypatingai populiarus Prancūzijoje, Ispanijoje. Pati jau darau "clickus" apie pusę metų , dar pinigėliai nedideli , tačiau jau sparčiai auga.

Pradėjau rinkti žmonių ratą, kurie darytu kartu, nuo to irgi priklauso gaunamos pajamos, nuo pritrauktų žmonių skaičiaus. Jau gavau kortelę iš šios svetainės ir nusiemiau pirmuosius pinigėlius. Todėl kol neisitikinau tol niekam ir nesiskelbiau. 


*Tam, kad galėtumėte užsiregistruoti ir pradėti uždarbiauti reikia pirkti 2 kuponus, kurių vertė 50 eur. Tačiau aš turiu galimybę kiekvienam prisijungiančiam per mane padovanoti net 4 kuponus (vertė 100 eur) ir pradėti uždarbiauti nieko neinvestuojant. Esmė tokia, kad kartą per savaitę turite prisijungti profits25.com, įeiti į 10 web saitų ir kaupti pinigėlius perkant kuponus. Kupono vertė 25 eur, o atsiperka jis +40%. Kuo daugiau kuponų sukaupsi, tuo daugiau pinigėlių galėsi užsidirbt. 
**Žinoma nesitikėkite, kad iš karto uždirbsite didelius pinigus. Pirma reikės kaupti kuponus, užsisakinėti banko kortelę ir tai žinoma užtruks. Garantuoju, kad tikrai yra galimybė užsidirbti. Pati netikėjau, kol nenusiėmiau sukauptų pinigų iš bankomato. 

***Kas tikrai susidomėjote ir norėtumete išbandyti prašau rašykite emailu profitas25@gmail.com. su vardu, pavarde, emailu ir telefono nr. Tai duomenys kurių reikia, kad galėčiau Jums sukurti anketą ir suteikti 4 nemokamus kuponus. Poto kai kuponai suteikiami, perduodu Jums Jūsų anketą ir galėsite slaptažodį pasikeisti. 


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1
 
2015-11-30 22:38

Šaunuolės mamytės! Visi nuo kažko pradeda, o dirbdamas sau turi daugiausiai šansų oriai gyventi. Mes su žmona prieš keletą metų taip pat pradėjome prekiauti po truputį, savo verslui nusipirkome kasos aparatus, pinigų tikrinimo aparatus, kitą įrangą ir dabar gan neblogai sukamės :)  


Paskutinį kartą redagavo: Vainjus (2015-11-30 22:42)

 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1
 
2016-05-04 07:00

Jei pradėsit savo verslą, sakyčiau būtina vesti darbų apskaitą. Čia lygiai taip pat svarbu, kaip vesti buhalterinę apskaitą- žinosi kiek laiko kas skiria, kaip vyksta darbai, kas už ką atsakingas ir kiek pasistūmėta


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1
 
2017-03-23 00:13

Ir as pradedu sava versla tikrai daug reikia zinoti norit viska pradeti todel pagalvos kreipiaus i specialistus :> labai padeda ir tikrai verta :

 

http://obchoice.com/imoniu-steigimas/2467-2/uab-steigimas/

  
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1
 
2018-05-31 18:35

įmonės steigimas vilniuje jei kas ruosiasi savo versla kurti 

 
 
 
 
Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 2
 
2018-09-14 16:58

Nusibodo keltis anksti ryte į darbą, būti priklausomam nuo vietos ir laiko? Norite dirbti iš namų, būti bosu sau ir keliauti aplink pasaulį? Jei į visus klausimus atsakėte taip, tai šis pasiūlymas būtent jums!

 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5
 
2018-09-18 15:16

Koks pasiūlymas?


Dievinu batus ir nusipirkau juos parduotuvėje 50style

 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 8
 
2018-11-22 13:12

Vienas is populiariu papildomu pajamu saltiniu - kosmetikos platinimas. Avon yra nemazai naujoviu. Viena is ju - interaktyvus katalogas: https://www.avon.lt/elektroniniskatalogas/katalogas

Sia kosmetika naudoju jau 18m. Esu atsirinkusi gaminius, kurie man tinka. Pasirinkimas yra ir toms, kurios iesko pigiu prekiu, ir toms, kurios nori kokybisku brangesniu. Geros salygos norincioms platinti sia kosmetika. Pries sventes yra daug akciju ir geru pasiulymu. Jei norit daugiau info, apsilankykit www.facebook.com/Avon-su-Asta-Tamulyte arba rasykit lauraasta@gmail.com


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 8
 
2018-11-22 13:18

Pradejus platinti kazkokios imones produkcija verta toms pacioms klientems siulyti ir kitos firmos gaminiu. Nebutinai turi buti tos pacios kategorijos prekes. Pavyzdiui as platinu Avon kosmetika ir Forever maisto papildus. Forever irgi turi nedideli kosmetikos asortimenta, tik kainos ten aukstesnes. Kiti papildomi darbai: slapto pirkejo, pastininko reklamai isnesioti. Mamytes daznai uzsiima rankdarbiu gamyba ir pardavimu. Visos idejos internete.


 
 

4
 


Viršun ^ | Forumas > Visuomenė > Nuo studijų iki darbų > Mamos, dirbkim namų sąlygom

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Giedrius