Forumas > Visuomenė > Nuo studijų iki darbų > Mamos, dirbkim namų...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2009-01-13 21:10

Niu saunuoles aktyvistes.. :)  ir as vis kazka mastau :) nors dar tik laukiuosi, taciau kaip sakant galva pilnai weikia :)  galeciau versti is / i anglu kalba, mokyti jos ar dar ka. megzt irgi moku... bet cia kantrybes pakanka tik sau :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2009-01-13 21:13

Beje, gal ka Klaipedoje domina Oriflame kosmetika?  :)  prasom kreiptis :)  

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2009-01-14 09:04

na kadangi aš esu pedagogė tai laisvai galiu namie padėti ruošti pamokas ar papildomai pamokyti pradinuką ar vaiką iki maždaug 7kl. taip pat esu dailės mokytoja tai mokiau jau kelis vaikus dailės pagrindų, o vyresnėlius galiu ruošti dailės egzaminui. taip pat tapau paveikslus, galiu patarti kūriant interjerą.

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 78

2009-01-14 10:48

sveikos

noriu nuosirdzia ir as jungtis, bet moku tik rangdarbius daryti

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 17

2009-01-15 13:56

O kaip del legalumo mamyte, kuri kure puslapi ir pardavinejo devetus rubelius? Gal gali placiau sia tema?

P.S.: tik mano nuomone : o ar visi kurie pavyzdziui "skelbiu.lt" nori parduot kazka savo irgi puola imti verslo patentus???? Kazin

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2009-01-16 15:11

isdestysiu jum tai ka zinau

1  jei ketinat organizuoti mugeles ar pan., kazka panasaus minejot,  tai susimokesit vienkartini tos muges ar renginio mokesti ir sudalyvausit.

2 prekiaujant  reikia moketi pajamu mokesti kuris virsija metini NPD (NPD no naujuju keitesi, taigi reiketu zinoti kiekvienai kokio dydzio jum taikoma, priklauso nuo vaikuciu sk., ar gaunat invaliduma ir ttt.), bet jusu atveju nezinau net kaip cia ir butu, nes puslapiukas kaip ir bendras butu daugelio mamu... jei kiekviena atskirai daiktelius parduotumet ir i atskiras saskaitas pinigus gautumet, tai cia yra kiekvienos asmenines pajamos ir atskirai kiekvienas asmuo deklaruoja.Jei pinigeliai plaukia i bendra saskaita tada visiskai nezinau kaip komentuot toki atveji...

3 vienam protingam  forume kur sedi protingi dedes ir diskutuoja apie ivairia internetine prekyba, parasyta, ka nori rodyt ir ka moketi mokesciam jeigu uz parduota daikteli gauni kelis litukus

tai vat taip kad spresti jum

dar toks pastebejimas, manau geriausia taip, tegu tas puslapiukas priklauso daugeliui mamu kaip ikurejom, o ivairius skelbimus jus visos dedat atskirai ir savo pinigelius skaiciuojat atskirai

bet del visisko visisko legalumo reiketu eiti ir kalbeti VMI.

[/img][/url]

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 8

2009-01-18 15:17

Sveikos mamytės, aš taip pat norėčiau susirasti kokį darbelį namuose, bet šiais laikais tai labai sunku :( . Mezgu virbalais iš plonyčių moherinių siūlų  šalius, mano šeima nešioja mano megstus megstinius ir t.t. Kaip ir daugelis čia esančių, padovanoju draugams ir artimiesiems.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2009-01-19 11:29

Beje, jei kam reiks AMMAY produktu, galit kreiptis (tik Vilniuje )

url=

" alt="">[/url]

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 578

2009-01-19 12:11

o as taip pat platinu Oriflame kosmetika.Jei ka domina rasykit.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 17

2009-01-21 18:25

siaip pasidomejau del legalumo atidarant toki puslapi, tai isties jei nori pardavineti savo kurinius privalai tureti verslo liudijima  Tai matyt ta mintis atkrenta...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2009-01-21 18:32

Turint individualios veiklos liudijimą ir uždirbant į metus iki tam tikros sumos, mokesčių mokėti nereikia.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 25

2009-01-23 21:55

o mane vyras isledzia sestadieniais i darba.tai prasblaskau mazuma ir lita kita i kisene isimetu.dar paplanavus savo 3men.dukrytes dienotvarke,kokia kliente ir namuose priimu(tik labai jau nemegstu).mums siuo metu nera pinigu stygiaus,tai dirbu kiek  noriu ir kada man paranku.bet i savaite 2-3 simtukus uzsikalu savo reikmem.dabar drauges jubiliejui darau medalius dekupazo technika,yr kas veikt ir sirdis dainuoja.

gyvenimas grazus

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2009-02-03 20:51

Sveikos,

namučiuose mezgu, neriu, esu gyvybės draudimo konsultantė, prieš kelis mėnesiukus dar prižiūrėjau vieną mažiuką pas save namuose, bet leliukas išėjo į darželį Dbr toliau mezgu, draudžiu

public.fotki.com/Tomiene/

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-02-03 21:23

Linoka norejau paklaustiapie tą draudima kai dirbi konsultante,kaip tau sekas, man irgi siūle bet nesutikau.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 12

2009-02-03 21:49

Sveikos, mergaitės Aš peisiregistravus mam.lt, bet tik šįkart čia rimčiau užėjau. Ir aptikau Jūsų įdomią temukę

tai norėčiau prisijungti...

Labai įdomią idėją paskleidėte. galvoju- taigi ir aš turiu veiklos patirties, kai ką sugebu organizuoju, vedu renginius, svočiauju, rašau scenarijus... straipsnius. Taip pat- patalpų dekoras, floristinius paveikslėlius...

Na, kol kas esu nėštukė, bet jau gegužės mėn tapsiu mamyte, taigi veikla namie bus naudinga... kad neprarasčiau darbinės formos. Tiesa, turiu savo tinklapį, bet čia jo turbūt negalima garsinti...

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-02-04 09:58

Tai jau suintrigavai - tai ir garsink ;)

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 12

2009-02-04 10:16

Giedre 2009 02 04    

Tai jau suintrigavai - tai ir garsink ;)

Tikiuosi, kad nebūsiu išmesta iš forumo? taigi, kaip sakiau- vedu renginius. Aišku, šiuo metu leidžiu sau atostogauti... Bet padėti organizuojant, ypač Panevėžio apskrityje- visada mielai. Na, apie tai galėčiau daug kalbėti Bet jeigu kam kokių klausimų- ingridastar@gmail.com, skype: alfaomega79, o tinklapis www.svociute.lt

Ten daugiau informacijos.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 14

2009-02-08 18:57

Sveikos mamytės, aš taip pat norėčiau prie Jūsų prisijungti. Jokių įpatingų sugebėjimų neturiu, tačiau sugebu parašyti gerus referatus įvairiomis temomis, ypač filosofijos. Naudojuosi knygomis, nėra copy-paste iš interneto, todėl darbai vienetiniai. Kreipkitės kam reikia referato, tikrai nesu brangininkė todėl tikrai manau kad pavyks susitarti nes rašau daugiau iš idėjos

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 5

2009-02-24 12:16

jei ka domintu tapti oriflame konsultante arba tiesiogine pirkeja, tai yra pirkti sau prekiu pigiau rasykit i el. pasta mielai padesiu vaidulka@info.lt pati esu kaune

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 1416

2009-02-27 11:51

Sveikos. As va kaip tik vakar su vyru kalbejau apie darba namuose, ka galeciau dirbti. :) Seip mano darbo patirtis labai ivairi, bet diplomas pas mane inzinerinis. Ir namuose galiu rasyti referatus vadybos ar ekonomikos temomis, braizyti brezinius AutoCAD programa, seip breziniai tai mechanines krypties su architektura ar statyta belabai darugauju. :) Galeciau rasyti kursinius darbus :D Tad jei ka, kreipkites :)

2

Viršun ^ | Forumas > Visuomenė > Nuo studijų iki darbų > Mamos, dirbkim namų sąlygom

Šiandien gimtadienius švenčia (168)
Vejas