Forumas > Mokyklinukas - auga... > Ugdymas > Užsienio kalbos....

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-11-07 11:25

Mano nuomone pirmiausia anglų,po to rusų.O visos kitos...nebent turėt šiokius tokius pagrindus,dėl savęs,įdomumui

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 39

2009-11-12 11:38

Mano mergaite jau antroke, tad jau siemet mokosi anglu kalbos. O rusu kalba moka nuo 5 metu, nes gyvendami Airijoje turejom aukle ukrainiete ir su jais kartu gyvenom. tad ismoko tikrai neblogai, kartais net su teciu pajuokaujam kokia mums kalba kalbet, kad tu nesuprastum.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 4903

2010-01-11 16:48

mano dukra pasirinko anglu,rusu

Užsienio kalbos. Kokias pasirinkti?

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2010-01-11 18:54

pareigune 2009 11 07    

pasidomejau   ir buvau nustebinta jog anglu kalba bus galima mokintis darzelyje nuo 3 metuku, butinai uzrasysiu mergyte, nes sakokad paskui mokykloje lengviau vaikuciams su tomis kalbomis. as galvociau apie anglu kalba kaip Nr 1 ir apie prancūzų. Kazkaip orientuojuosi y Europa, o ne y rytus. O taip sakant vakaruose anglu ir prancūzų pagrindas :)

jo jo, tai gi či abuvau sukur temuke, nes šias metais musm pasiūle mokitis anglu kalba mažajai 4 metukai. Rašiau ir klausiau ka mamytės galvoja ir ka pataria.. :) tai va galvojau vesti, bet kažkaip plani pasisuko kitaip, ir buvau  bustebinta kad iš mūsų grupes neužsiraše nei vienas vaikas..

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2010-01-12 14:31

na kam tuos vaikus apkrauti anksčiau laiko aš tia to nesuprantu anei biškio. turiu šiokios aptirties iš tos pusės. ne smano sesuo yr auž manė 8 metais jaunesnė ir ji jau papuolė į tą bumą kai mažus buvo pradėję mokyti kurti sekmadienines  mokyklėles. be tka siš to akd vaikasm neįdomu   nei jei per daug suvokia ką ten daro ir kam to reikia... spės galveles prikvaršinti ir mokykloj patikėkit esu mokytoja žinau visus krūvius ir reikalavimus. leiskit vaikams būti vaikais.

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-01-12 14:36

Jo zydroji auksiniai žodžiai, leiskite vaikams pabūti vaikais, jau tikrai spės zubriti tuos mokslus, čia tėvų noru eina vaikai, o ne savo,daugumai ir ūpą numuša aplamai dėl mokslų.

Na , o jei vaikas pats nori tai labai šaunu .

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2010-01-12 14:43

As ir manau , kad anksti 3 metu vaika anglu mokinti, vien todel kad jis lietuviskai padoriai kalbeti nemoka, o cia dar ir uzsienio kalba grudama, tegul ir zaidimo forma. Ateis laikas ir ismoks mokykloj, tam ji ir skirta -mokintis, o darzelis zaisti, mokintis bendrauti.

2012-08-29 14:42

Anglu kalba pradėjom mokintis paruošiamojoj grupei ir nesigailiu kad taip nusprendem dukra patenkinta jai patinka žino daug žodžiu,pačiai smagu kai varto knyga sako angliškai žodžius. Aišku mokinas jinai žaidimo forma, turi viena pratibu sas kur praše mokytoja nupirkt,

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2012-08-30 09:42

Mūsų mokykloje šiuo metu veikia speciali programa, skatinanti prancūzų kalbos pasirinkimą: mokiniai ne tik mokosi, bet ir važiuoja į Prancūziją, dalyvauja įvairiuose projektuose, mokytojams rengiami specialūs seminarai.

Iš pirmo žvilgsnio, prancūzų kalba - nelabai reikalingai ir nelabai naudojama. Tačiau reikia atminti, kad ES institucijose yra dvi oficialios kalbos - anglų ir prancūzų. Todėl dabar man truputį iškilo dilema - gal vis dėl to berniukui mokytis prancūzų vietoj rusų? Gal kažkaip rusų išmoks savaime?

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

2012-08-30 10:54

o vaikas pats ka galvoja? na idomiai aišku apie prancuzu net nebuvau susimasčius.. vat turbut pati nežinočiau kaip pasielgti

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2012-08-30 11:28

Esmė ta, kad rusų kalba yra per daug sunki, kad ją savaime išmoktų vaikas. Bent jau aš taip manau. Ar jūs taip nemanote?

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

2012-08-30 11:48

rūsų nebent gramatika sunki, bet ir lietuviu gramatika yra neišlengvuju aš pati kai esu lenke o vyras lietuvis tai man lietuviu gramatika yra sunki, o pati baigiau rūsų mokykla. Tai čia žiurint kokiam žmogui.. o taip tai skaičiau jog sunkiausiai išmokstamos kalbos Arabų ,Kinų ,Japonų ,Korėjiečių ,Vengrų

Paskutinį kartą redagavo: Drugelis (2012-08-30 11:48)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 39

2016-11-15 12:28

Na mes rinkomės anglų kalbą. Jos dabar praktiškai visur ir visada reikia, daug kur gali susikalbėti šia kalba. O tuo labiau dabar tokie populiarūs vertimai iš anglų kalbos. Vienas šeimos narys galvoja net pasirinkti studijuoti šią sritį.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2017-03-27 00:04

Tikrai pritarciau, kad anglu kalba labai populiari ir reikalinga, o ir vertimu nuolat reikia, todel vertejai reikalingi, ypac porfesionalus, kurie dirba vertimu biuruose http://www.vertimubiuras.lt

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2018-12-18 09:31

Kalba yra "langas į pasaulį", kuo daugiau kalbų moki - tuo plačiau langas atsidaro, o ir darbo pasirinkimas platesnis. gali dibrti nepriklausomu vertėju papildomu ar laisvu laiku nuo pagrindinio darbo, arba tai gali būti ir darba pilnu etatu. Vertimo biurai profesionalių vertėjų laukia iškėstomis rankomis, ypač jei dar moki kokią skandinavų, ispanų, mandarinų ar kitą kalbą. :) )

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 8

2019-02-14 10:21

Aš pati dabar pradėjau mąstyt mokintis prancūzų arba rusų kalbą, bet nežinau dar kurią pasirinkt. Rusų manau būtų naudingiau ir daugiau kur panaudojama, o prancūzų šiaip gražiai skamba... :D Daug galvojimo ir nervų kainuoja man šis sprendimas :D

O kalbant apie vaikus, nieko nenustebinsiu, bet anglų kalba tai tikrai šiais laikais būtina bent kiek mokėt... Visur galima susikalbėti, dabar gali kilti sunkumų nemokant šios kalbos :) Tai manau anglų kalbą pirmiausia vaikai turėtų išmokti, o tada ir apie kitas galima pamąstyti.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2019-02-23 23:56

Jūs galite vaiką išmokyti bet kokios užsienio kalbos ir jums tai nekainuos nė cento. Kaip? Duokite jiems žiūrėti mėgstamus filmukus ta kalba, kurios norite išmokyti. Yra vienas bet - tų pačių fimukų keliomis kalbomis nerodykite. Viena kalba vieni filmukai. Efektyviausia, žinoma, jeigu VISI jūsų vaiko žiūrimi filmukai bus rodomi ta pačia užsienio kalba. Aš esu šio metodo efektyvumo pavyzdys - 6 metų kalbėjau rusų ir lenkų kalbomis (be jokio akcento), nes žiūrėjau TV tik rusų ir lenkų kalba. Sėkmės!

Nuomos skelbimų katalogas nuo.ma.

2

Viršun ^ | Forumas > Mokyklinukas - auga vaikai,... > Ugdymas > Užsienio kalbos. Kokias...

Šiandien gimtadienius švenčia (175)
Beatričė