Forumas > Mokyklinukas - auga... > Ugdymas > Užsienio kalbos....

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-01-06 10:55

Na mums dar anksti rinktis kalbą, bet jau kitais metais tai darysime.

Anglų kalba šiais laikais Nr. 1 - kaip ir viskas aišku. Kaip jūs manote, kokia antroji užsienio kalba yra svarbi, gyvenant Lietuvoje?

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2009-01-06 10:59

jeigu žiūrnt į tai kur gyveni ir kokie kaimynai aplinkui tai matyt rusų kalba būtų gerai antra, bet matyt aš labiau būčiau už vokiečių.

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 31

2009-01-06 13:47

o kurioj klasej jusu vaikuciai? mano antrokas siemet pradejo mokytis uzsienio kalbos pagal isankstinio ugdymo programa,rinkomes anglu nes ir siaip tos kalbos daug kur gali pasimokyt;ta prasme net is multiku ar filmu daug ko ismoksta.vyresnelis mano trciokas,bet ju auzsienio nemoko,nes neuztenka speciailistu,tai jis del to liudi,bet mokomes savarankiskai

aciu visom mamom

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-01-06 13:49

mano sunus pirmokas, kitais metais jau reikes rinktis, zinoma rasysiu anglu kalba, man kazkaip vaiku gaila, dar lietuviskai dorai nemoka, o jau uzsienio

2009-01-06 13:58

Mano berniukas tai kitais metais bus antrokas - jis anglų mokysis. Čia ir taip aišku, nes visi šiais laikais anglų mokosi

O vat mergaitė bus 5tokė ir kiek žinau, ar nuo penktos, ar nuo šeštos klasės reikia imti antrąją kalbą. Tai vat ir mąstau: pati linkusi į rusų, nes žinau, kad dabartinis jaunimas nemoka rusų kalbos, o aplink ji vis tiek dominuoja - TV, bajeriukai visokie, dar ir žmonių yra rusakalbių (Kaune jų žymiai mažiau, todėl nėra savaime kieme išmokstama kalba...). Ir dar žinau, kad univere buvo gana daug literatūros (ir neblogos) rusų kalba, tačiau tik nedaugelis ją mokėjo.

Tai vat ir suku galvą... Nes vokiečių, prancūzų - nu net nežinau, labai specifinės kalbos: jei tu nevažiuosi į tas šalis, tai ir neprireiks tau jų...

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2009-01-06 14:16

As pritariu tau Giedre,ir as manau kad anglu reikalinga Nr.1,nes sia kalba susikalbesi visose salyse,o Nr.2 manau tikrai labai gerai moketi rusu kalba,nes tikrai tokiam kaip Vilniuj labai daug rusakalbiu,o ir be to ir filmu vertimai man labiau patinka rusu kalba nei lietuviu,nes lietuviai kartais isvercia visai ne taip kaip sako ir siaip manau kad vokieciu ar prancuzu reikalingos tik tose salyse tarkim jei gyveni ar panasiai o siaip jei keliaujant tai ir angliskai tose salyse susikalbesi,na cia tik mano nuomone

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 31

2009-01-06 14:22

as tai patarciau rinktis ta kalba kuria moka bent vienas is tevu.maniskis mokosi anglu ,jam kaip ir nesunku nes pati ja moku ir mes galim kartu padirbeti.o kai tevai negali padet vaikam ,bent jau pradinukam,buna sunku.per susirinkima klases tevai skundesi kad negali vaikas ismokt zodziu nes niekas namie nagali jam padet.mokosi tai jie klasej,ten daug kartu kartoja,bet kaip zinia anglu tarimas rasosi visai kitokiom raidem,tai tie maziai tikrai nemoka perskaityt.cia be teveliu neissivers. osunku ir baisu atrodo tik mamytem,vaiku protas imlus,jiem tai tikrai"ikandama"

aciu visom mamom

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-01-08 21:27

Pritariu dėl Anglu kalbos jinai tikrai nr 1 ir gerai kas ja žino, supranta gali kalbėti.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1652

2009-01-09 22:43

Mano vyresneles mokosi anglu kalbos,o kai rinktis reikes rusu ar vokieciu rinksis rusu.Manau,kad ji reikalingesne nei vokieciu.

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 80

2009-01-27 12:57

visiskai jums pritariu  . pirmiausia - anglu, ,o antroje vietoje - rusu...

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-01-27 13:30

na mums dar iki mokyklos toloka,bet jei liksim cia gyventi su visam,tai reiks mokintis ir anglu ir norvegu ir pasirinkti ispanu arba prancuzu,bet jei jau lt butume tai pirmoje vietoje tik anglu kalba,na rusu kalbos ir vokieciu as nesu megeja,,nors pati mokinausi vokieciu bet gyvendama svetur greit ismokau anglu,taip pogi antra gal rusu,nes ir dabar jei skaitai skelbimus darbo domonuoja dvi kalbos anglu ir rusu

2009-01-27 14:59

Tai jau galutinai apsisprendžiau tuomet :)  Rusų ima viršų :D

Nes tiesą sakant, šiek tiek abejojau...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 758

2009-01-27 15:08

siaip tai pelningiausia mandarinu(kinieciu) kalba, bet aisku anglu ir rusu svarbiausia...

vyras yra seimos galva, o moteris - kaklas, kuris ta galva sukioja...

2009-01-27 15:17

uj... a kodėl pelningiausia?  :)

Sukurtos temos: 24   Diskusijose pasisake: 373

2009-01-28 17:06

As irgi uz anglu bei rusu kalbas nes gyvenime jos tikrai pravers.Mano didzioji tai anglu ir airiu kalbom sneka nes AIRIJOJE nuo 1 klases pradejo mokintis,va tik su rusu sunkiau nors kitose mokyklose turim ir rusu kalbos pamoku.

2009-02-26 13:51

Naujausias bajeris :D Augustė sako "Mama, žinau, kokią antrą kalbą pasirinksiu. Berniukų! Nes nieko nesuprantu, ką ir apie ką jie šneka"

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-02-26 16:19

N žinokit pasakysiu aš jums žinosiu anglu ir rusu tikrai manau susikalbėsi ;)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2009-02-26 16:20

Giedre 2009 02 26    

Naujausias bajeris :D Augustė sako "Mama, žinau, kokią antrą kalbą pasirinksiu. Berniukų! Nes nieko nesuprantu, ką ir apie ką jie šneka"

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-10-22 12:47

Na va galiu jau ir aš tarti porą sakinukų, jau sūnus mokinasi anglų kalbą, eina su didžiuliu noru, nes neužduoda kalti žodžių , mokinasi žaidimo forma, sakė labai įdomu ir linksma, žaidžia, dainuoja ir t.t. ir tikrai jau moka nemažai, nu tas kalimas prasidės po naujų metų, bet ir tai sakė iki 10 žodžių, žiūrėsime kaip bus toliau bet dabar

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-11-07 09:33

pasidomejau   ir buvau nustebinta jog anglu kalba bus galima mokintis darzelyje nuo 3 metuku, butinai uzrasysiu mergyte, nes sakokad paskui mokykloje lengviau vaikuciams su tomis kalbomis. as galvociau apie anglu kalba kaip Nr 1 ir apie prancūzų. Kazkaip orientuojuosi y Europa, o ne y rytus. O taip sakant vakaruose anglu ir prancūzų pagrindas :)

1

Viršun ^ | Forumas > Mokyklinukas - auga vaikai,... > Ugdymas > Užsienio kalbos. Kokias...

Šiandien gimtadienius švenčia (146)
Kasparas