Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio... > Kaip atpratinti nuo...
 
 
 
Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
 
 
2
 
 
Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751
 
2009-01-06 12:00

Na reikia tokiu atveju ieškoti kažkokio kabliuko, kuris užkabina vaiką: galbūt prie lango dažniau būti, galbūt maniežą kažkokį įsigyti ir visur nešiotis kartu. Nes tokio amžiaus vaikas nenori būti vienas - dėl to ant rankų ir lipa. Nori pamatyti pasaulį, o pats dar negali.

 

Mes tokių metų kiekvienam kambaryje ir virtuvėje turėjom vaiko kampą, kad jis galėtų būti su mama ir kažką veikti. Tik dar viena taisyklė - vienoj vietoj vaikas išbus ne ilgiau kaip pusvalandį - su tuo reikia susitaikyti :) Išplauni dvi šakutes ir varai į vonią skalbinius rūšiuoti, tada vėl į virtuvę dvi lėkštes išplauni - ir taip baladojiesi visą dieną :)

 

Kai išmoks vaikščioti irgi problema neišsispręs: viską turėsit daryti kartu  -valgyti, skalbti, skaityti, megzti ir pan. :)


Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

 
 
Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932
 
2009-01-06 13:40

cia tikra teisybe visur kartu, as nuo pirmojo sunaus ipratusi, tai su antruoju nebekreipiu demesio, jau is ipratimo visur nesiojuosi kartu, ar kedute atsinesu, tai i virtuve tai i kambari, ir su viena ranka moku labai daug ka pasidaryti, kaip antroje vaikas sau zvalgosi
 
 
 
 
Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 17
 
2009-01-06 20:22

Jei mazylis nuolat verkia be mamos, bet yra sveikas ir nekamuoja jokie skausmeliai, manau reikia, kad:

1) jis zinotu kad mama salia, niekur nepabegs, bus kazkur akiratyje, nuolat pakalbins;

2) reikia surasti idomios veiklos: zaisliuku, kilimelis su idomybem, kedute supuokles, nauja aplinka, kazkokie vaizdai (pvz pasodint i kedute pries langa).

O siaip tai linkiu stiprybes ir paguosiu, greit ateis laikas kai noresi panesiot o mazylis ne nenores, ras idomesnes veiklos :)

 


 
 
 
 
Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 21
 
2009-01-06 22:30

Jūsų vaikučiui reikia artumo, todėl ir nori jūsų dėmesio. Mes taip pat ilgai nešiojom savo vaikelius. Laikui bėgant poreikiai pasikeis. Kantrybės. Gal norėtumėt išbandyti  nuojamą elektrinę supuoklę, grojančią vaikštyne? Kuriam mieste gyvenat?


 
 
 
 
Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423
 
2009-01-14 11:00

siaip jei vaikutis pradeda verkti kai trumpam paliekate viea tai manau kad gali buti jog vaikutis kaip ir issigasta kad ji palikote viena,as jei palikdavau lovyteje dometis karusele labai daznai ateidavo pas dukrele ir ja vis pakalbindavau kad ji nesijaustu viena ir zinotu jog mama niekur nedingo,as tai ja matydavau visa laika,bet prieidavau prie loveles kad ir ji mane pamatytu.O siaip vaikuciams reikia mamos artumo ir jie to reikalauja,bet vaikuciai labai greitai auga ir greitai ateis toks laikas kai prasysime kad jie pas mus ateitu,nes jiem kuo toliau tuo maziau to reikes,megaukites tuo mamytes kol galite.Lilypie Pregnancy tickers


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 6
 
2009-01-16 12:43

nu mano manimu vaikas neprasys ant ranku kol jo nepripatinsi.as vaiko tenkdavausi imti ant ranku retai, tik kai reikia ir trumpam ir buvo laimingas, tik nesenai, kai buvo kaledos tai sveciu privaziavo nu tai ir prasidejo vaikas nuo ranku nenulipo ir viskas mano pastangos nuejo... dabar tik rankytes aukstin ir paimkit mane,nes kitaip niurnesiu.pasidare rankinukas.kol nezinojo ka reiskia ant ranku tol ir nereikejo.mane tai ismoke mano tevas kad neimciau ant ranku.aisku galima atpratinti, bet man sirdele plysta kai jis niurna.budas toks yra vaikas gali buti salia ir praso ant ranku ir jam reikia griestai pasakyti, kad esi uzsiemus ir negali paimti jis to nesuras ka pasakiai bet tas griestumas supras kad nenori ir dirbti reikia rimtai, net reikia ziureti i vaika, o jis tegu niuna,bet negalima snekinti, uzsiimti savais reikalai.nu bet kaip gali taip padaryti.man atrodo turbut reikia netureti sirdies.sekmes ir kantrybes nesiojant vaikus ant ranku.


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 758
 
2009-01-21 20:56

nezinau, specialiai nesistengiau dukrytes ant ranku bet ir pati nenorejo, o su suneliu dabar 6sav. kol kas neimanoma padeti, gerai kad mama yra- padeda...gal berniukai lepesni..?


 vyras yra seimos galva, o moteris - kaklas, kuris ta galva sukioja...


 

 
 
 
 
 
Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423
 
2009-01-22 16:18

manau paprasciausiai vaikai skirtyngi,nes sako jei pirmas vaikutis letesnis tai antras bus judresnis arba atvirksciai.Lilypie Pregnancy tickers


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 758
 
2009-01-22 19:06

duok dieve, nes su megaite oho kaip prisilaksciau, super aktyvi, dar dabar nuo sofu sokineja, nors ir i baleta, ir gimnastika, ir arkliais jodineja, ir i mokykla 2km i diena suvaiksto, niekaip nepavargsta...


 vyras yra seimos galva, o moteris - kaklas, kuris ta galva sukioja...


 

 
 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 10
 
2009-01-22 20:43

nešiokit, myluokit,sūpuokit, kalbėkit stebėkit pasaulį kartu... jie taip greitai užauga,kad net nepajusit, pailsėsit vėliau ir darbus pasidarysit. auginu trečią vaikelį ir visi buvo rankinukai, kitaip nemoku visada atrodė,kad vieniem liūdną,gal jaučiasi nereikalingi, labai gerai žinau kas yra rankų ir nugaros skausmai, bet mes mamos.


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 758
 
2009-01-22 23:00

sutinku. nepamatysim kaip ateis laikas prasys is kambario issinesdint...


 vyras yra seimos galva, o moteris - kaklas, kuris ta galva sukioja...


 

 
 
 
 
 
Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569
 
2009-02-03 20:06

princese 2009 01 22    

nešiokit, myluokit,sūpuokit, kalbėkit stebėkit pasaulį kartu... jie taip greitai užauga,kad net nepajusit, pailsėsit vėliau ir darbus pasidarysit. auginu trečią vaikelį ir visi buvo rankinukai, kitaip nemoku visada atrodė,kad vieniem liūdną,gal jaučiasi nereikalingi, labai gerai žinau kas yra rankų ir nugaros skausmai, bet mes mamos.pritariu,pritariu,pritariu!!! Pirmaji suneli mazai nesiojau,buvo ramus,todel neskubejau imti ramaus is lovytes,maniau,kad dar spesiu prisinesiosiu... Dabar jam jau 8 metai,nepamaciau kada prabego laikas,jis jau net apkabinamas nesileidzia.Todel savo mazyte kruopyte nesioju ir nesioju,bijau,kad nespesiu pasidziaugti ir ji taip pat greitai uzaugs kaip sunus 

  
 

2
 


Viršun ^ | Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio... > Kaip atpratinti nuo rankų?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Šiandien gimtadienius švenčia (164)
vanessa