Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio... > Kaip atpratinti nuo...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 11

2008-12-09 20:52

Sveikos mamytes,

Gal galit patarrti kaip galėčiau atpratinti savo mažiuką nuo rankyčių, jam 1mėn. ir savaite. Aš galvoju, kad prisiprato prie nešiojimo, kadangi esam neramus daug ir tankiai norim valgyti, pučia pilva, vis paimdavau panešioti, o dabar man atrodo, kad priprato ant rankų, nes jau ir pavalges ir sausas ir atrodo pilvuko nepučia, bet tik padedi į lovyte pradeda verkti,visai nenori gulėti ir dairytis ant ranku atrodo ramus ir dairosi, jei leidžiu verkti tai klykia iki paraudimo ir  užspringimo ir vel paemu, nežinau kiek tokio amžiaus vaikučiai gali verkti, kad kas nenutiktų.  Gal yra kitų būdų, arba kiek jis gali verkti.Pirmo vaiko atrodo nebuvau priipratinusi prie ranku.

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2008-12-09 20:57

man pirmus du men irgi taip buvo... bet kai truputi paaugo ir pradejo dometis zaisliukais biski pabudavo vienas pakabindavau virs loveles zaisla sukdavosi grodavo tai  paguledavo ir be mamos.... manau reik islaukt ta men... jie mazi kol tera reik jiems jausti mama

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2008-12-09 21:13

Pilnai pritariu, jis da mažiukas tikrai ateis tas laikas kai pats nenores būti ant rankų. O jug taip greit vaikučiai auga :)  

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-12-09 22:38

as taip pat manau kad dabar toks laikas kai vaikuciui tikrai reikia mamos demesio nes jam pucia pilvuka o kai nesioji ypac pilvuku vaikucio prisiglaudus prie saves tai jam praeina tie spazmai,tikrai suprantu kad pirmais menesiais kol vaikutis pripranta prie savo ritmo yra gan sunku,bet juk tikrai jie gi taip greitai auga ir tuoj jis prades dometis zaisliukais ir ne taip reikalaus imamas ant ranku.As asmeniskai pirmus menesius pati kazkaip imdavau ant ranku nes visada galvodavau kad nei moka vartytis toks kudikelis nei sedeti pats juk guli ir guli tai ir jam atsibosta guleti ir jis nori uz tai ant ranku,suprantu kad norisi ir pailseti ir darbus atlikti,bet musu mamu tokia dalia,darbai niekur nepabegs ir pasistenkit pailseti kai kasnors gali jus pakeisti.Labai linkiu kantrybes visoms auginant savo stebuklelius

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 23

2008-12-10 01:18

sveikos,mano saulytei eina 4 menesiukas ji didele megeja pabut ant ranku.Daznai girdziu:nepratink vaiko ant ranku! Bet vis atsakau kodel? juk turiu viena dukryte,kodel man jos nelepinti? juk ja gimdziau ir laukiau su didziule meile,as gyvenu del jos ir jai! juk net nepastebesiu kai uzaugs ir nenores ant ranku. Mielosios,dziaukimes savo vaikuciais,juk is visko isaugama,reikia dziaugtis motinyste

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 49

2008-12-10 02:34

tai jam tik menuo.kam ji atpratinti jau?cia bobuciu ismyslas.nesiok ta vaika ir dziaukis kekviena akimirka!kuo daugiau glausk prie saves kaip tik,kai jam ka skauda.seniau zmones sakydavo kad vaikas ispaikintas jei ant ranku.dabar kitaip vaik auklejam.

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 50

2008-12-10 09:47

Pritariu mamytems-mano maziukui jau 3 men ir beveik2savaites-jis nuo gimimo,priprato ant ranku,man budavo gaila,kad jam skauda ir vis imdavau,nuo 2men po kelias minutes pabudavo vienas,dabar jau ir ilgiau su zaisliukais pabuna,bet vistiek reikalauja ant ranku-ir paimu,nesioju,zioplineja ziuri visur,vakar papuosem eglute,tai isvis labai idomi naujiena jam

Suprantu kad sunku,bet maziukams irgi nesinori visalaik tik gulet,as kai labai pavarkdavau laikyt,dedavau i vezima ir paveziodavau,ir man rankos pailsedavo ir jam siokia tokia pramoga

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 315

2008-12-10 11:07

Aš irgi pritarsiu toms mamytėms, kurios čia nemato problemos. Aš irgi išgirstu, kad tuoj pripratinsiu vaiką prie rankų. Bet su tuo visai nesutinku. Taip, labai patogu, kai vaikas guli lovoje, kai mama laisva, bet juk nereikia tikėtis, kad gimus vaikui gyvenimas bus toks pats patogus kaip anksčiau. Turi vaiką - reiškia, juo užsiimi, jį guodi, jį lavini. Netruksi apsižiūrėti, o jis jau bėgs per laukus ir mamos nebereiks.

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2008-12-10 14:51

Nešiok ir nešiok :)  Aišku, sunku: fiziškai sunku, psichologiškai sunku (net į wc kartais negali nubėgt). Bet kitaip nebus - iki 3 mėnesių tai tikrai teks nešioti.

Mano pirmosios nereikėjo nešioti - lovytėje augo. Tai aš ją vis tiek nešiodavau - reikia pasidžiaugti tomis akimirkomis :)

O berniuką iki 4 mėnesių atitasiau: kol pilvukai baigėsi, kol pradėjo domėtis žaislais, kol pradėjo vartytis. Ką darysi - vaikas vaikui nelygus :)

Užtai dabar - einam kur nors už rankų susikibę ir galvoju, kiek dar ilgai teks tuo džiaugtis... Laikas taip greitai bėga....

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Mama.lt

Mama.lt

2008-12-10 16:12

As prisidesiu prie tu, kurios pataria savo leliuka nesiot. As dar pries susilaukiant savo sunelio kazkur perskaiciau tokius zodzius, kad vaikus per gyvenima galim nesiot ir glaust mazdaug metus laiko, tad reikia dziaugtis kiekviena proga priglaust savo vaikuti, nes paskui jie labai greitai tampa savarankiskais zmoguciais... Suprantu, kad kartais pavargsti, ir i ta pati wc, kaip Giedre sake, kartais sudetinga isbegt, bet nei nepajusi, kai prabegs tie keli menesiukai ir reikes paciai prasyt, kad tavo kleckiukas ateitu ir apkabintu tave

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 4

2009-01-05 19:21

mamytes, padekit, mano vaikelis(6men) visai iprato ant ranku, tik padedu,rekimas nezmoniskas. bandau leist parekt vienam,tai isterija prasideda, iki apsivemimo. nezinau nei ka daryt.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-01-05 19:22

ar tikrai ipratimas, o gal jam ka skauda???

2009-01-05 19:23

o kodel jus ji nesiodavote, ant ranku??kad neramus buvo???

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 4

2009-01-05 19:29

laukiam dantuku, bet manau ipratimas, nes ant ranku tai gerai, daug mato, o gulet nenori. nesivarto.  maniau dantukai, tai panesiodavau, o per svetes mociutes pagarindines uztarejos ir nesiotojos :)

2009-01-05 19:34

na jo mociutes tikrai nuo ranku nenuleidzia, o tu pasodink ji i valgoma kedute, jei turit ir prie lango pristumk, arba pasodink apdek pagalvem ir primesk , kokiu mazui bambaliuku pribertu zirniu, ar sagu, nesvarbu kad tik barsketu, iduok baranka grauzti, jei dantukai pasikasys

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 200

2009-01-05 19:55

maniskis irgi buvo iprates tik ne ant ranku but o su manim kambary jai kas kambary yra gerai jai ne rekimas didziausias tai mes nusipirkom gultuka ji paguldydavome ir viskas ramu pasidare tragedija kad nenoredavo but paimamas is jo bet db kai vartosi tai jokiu rekimu nebereik

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 782

2009-01-05 20:04

As va irgi norejau paskyt,kad galma ar gultuka ar vibro kedute nupirkti,tada ir dairytis gales daugiau matyts. Maniskis irgi rankinukas buvo kol neismoko sliauzioti. Tai as ji i vezimo pusiau sedima padeti pasodindavau ir i virtuve kartu ir i vone ,visur tempdavau as ji tam vezime,ispradziu nepatiko,bet iprato ir psio

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 96

2009-01-06 00:00

na vaikutis jau nemazas jis ir toliau reikalaus vis daugiau ir daugiau demesio.kaip as zinau,jis liudi paliktas vienas,jam reik kad jam skirtu demesio.zaislai,barskuciai kai kuriem vaikam neydomu,geriau but prie jo pasodyt ant koldros ant zemes kad jam nebutu salta,ir duot ka nors plesyt,ar laikrasti,ar spalvota zurnala.arba ka nors braskancio.jam turetu patikt.

[url=http://balanda.lt/][img] 

http://liniuotes.balanda.lt/liniuote2/ZGllbmE9MjAwMDA1MjAmdD1NRUIMRStNVVNVK1NJUkRZU

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 61

2009-01-06 07:31

mes savo karalaite nesiojom iki metu lb daug po metu truputi apmazejo nes eina pati.o iki metu patys pripratinom nes tiesiog norejom tas dienas kaip galima mazuti toki leliu panesioti pamylauti .ir man nebuvo labai tragedija greiciau aplinkiniai sakydavo,oi kaip tu suspeji viska,ogi suspeji kaip nori.ir visai nesigailiu kad nesiojau ir kad miegodavo tik ant ranku.

Mama.lt

Mama.lt

2009-01-06 11:53

Musu dickis, jau 11-tas menuo baigia sueit, sveria gal kokiu 13kg. Nors jau pats eina isikabinaes daiktu ir sienu, ir jau kelis zingsnius be nieko paeina, bet visvien rankas iskelia ir kelt praso. Jei ne -rekia, zyzia, rauda ivairiais garsais ir turbut raudotu kelias valandas . Tai taip ir nesioju, ir stengiuos kartu zaist, kad pamirstu kad ant zemes, nepadeda niekas...

1

Viršun ^ | Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio... > Kaip atpratinti nuo rankų?

Šiandien gimtadienius švenčia (176)
Ugnė