Forumas > Ikimokyklinukas:... > Vaikų pasaulis > Mergaičių šukuosenos

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

5

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2010-09-20 16:04

Dekoju Simona26   ;)   tiesa sakant aš neperseniausiai važiavau iš darbo tai užejo moteriške  tokia graži o sušukuota buvo kaip drakoniuko kasite tik viršuje galvos kaip lankelis gavosi labai gražu buvo, tai šiandien i darželi mažaja taip užpiniau :)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2011-01-25 11:22

niu va pora nuotraukyčiu kaip mus užpyne per paroda vaiku šalis 2010

Mergaičių šukuosenos

Mergaičių šukuosenos

Mergaičių šukuosenos

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 1057

2011-02-17 14:19

Graziu sukuosenu priziurejau.Laukiu nesulaukiu, kada mano mazoji tures tokias kasas, kad kazka grazaus supint  Turiu klausimuka: Teiko guleti ligoninej su dukryte, o ten viena mama savo 11 men mergaitei plaukucius su kazkokiu aliejuku kasryt purksdavo.Jus man paskykit, ar ir jus savo mazosioms plaukucius kuom nors tepat, purskiat ir t.t.?Sakau gal as blogai darau, kad nieko neteplioju

Startas 03,21/07,07

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2011-02-17 14:54

Grira,o tu neklausei del ko ji purskia ta aliejuka?Nes pavyzdziui mes ir naudojam plaukams toki purskiama kaip aliejuka.O mes ji naudojam,kad plaukuciai lengviau issisukuotu,ir maziau elektrintusi.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 1057

2011-02-17 15:35

Tai va, kad nepaklausiau...Ryte mano merginai ne kas su sveikatele buvo, o paskui iskele i kita palata mus, taip ir likau nesuzinojusi..Bet nemanau, jog ji purske kad geriau sukuotusi - nes nelabai ten jau tu plaukuciu buvo...

Startas 03,21/07,07

2011-02-17 17:11

niu mes niekom nepurškem, iš tiesu reikejo paklasti gal dėl kažkokių savų problemelių purškia  

2012-03-19 10:31

2012-m-pavasario-vasaros-vaikisku-sukuosenu-tendencijos

fainas straipsniukas

5

Šiandien gimtadienius švenčia (137)
SAULIUS