Forumas > Ikimokyklinukas:... > Vaikų pasaulis > Mergaičių šukuosenos

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
Mama.lt

Mama.lt

2005-05-28 18:02

Tokia situacija: žmona trumpam išvyko. O man reikia pinti mergaitei kasas. Nes per atejusius karščius jai bus labai karšta.
Kas iš mamų žino kokį nors saitą kur butu instrukcija su nuotraukomis kaip pinti kasas, kasytes, ivairiausių fasonų?

Mama.lt

Mama.lt

2005-05-28 19:10

Modestai, vargu ar tau reikia įmantriausių modelių. Kaip supratau, kaip ir daugelis vyrų, tikriausiai net ir paprasčiausias supinti kol kas nelabai moki, ar ne?
Taigi gal pirmiausia išmok pinti jas, o paskui pamėgink varijuoti galima su įvairiausiom dailiom gumytėm, burbuliukais, sagučiais...
Pasufleruosiu, kad nemokantiems pinti kasyčių galima prasisukti tiesiog surišus uodegytę viena gumyte, kiek žemiau - antra, dar žemiau - trečia (ir taip tęsti, jei plaukai labai ilgi). Pageidautina įvairių spalvų. Ir kasytė standi, ir pinti nereikia, ir šukuosena žaisminga

Mama.lt

Mama.lt

2006-03-09 06:11

Gražiai sušukuok, suryšk ir gali papuošti dar keliomis gumutėmis plaukus, o kam tos šukuosenos. Prisipažinsiu aš savo nelabai ir moku padaryti šukuoseną

Mama.lt

Mama.lt

2006-08-13 14:11

Kaip smagu, kad tėtis rūpinasi dukrytės kasomis

Mama.lt

Mama.lt

2006-12-25 14:32

O maniškė (3 metų) neleidžia pinti kasų

Mama.lt

Mama.lt

2006-12-25 17:34

jau cia skonis merginos reiskiasi, ir nieko nepadarysi

Mama.lt

Mama.lt

2007-04-26 18:10

mano mažiukės tai nelabai dar yra ką ten pinti ir rišti,bet va didesnės šukuosena kartais būna tokia

Mama.lt

Mama.lt

2007-04-27 00:15

Dar labai lengvas kasyčių "gamybos" būdas yra toks...
Plaukiukus suimi ties galva,surisi gumyte į uodegą,tada perskiri į dvi dalis ir suki jas abi i skirtingas puses/jos susiveja tada

Mama.lt

Mama.lt

2008-04-30 14:05

Mano mergina tai leidžia pinti kasas kaip tik nori,na žinoma buna dienų kai sugalvoja pabut palaidais,bet čia tas nutinka retai

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-09-27 10:03

mano dukrytei 2m. ir ji leidziasi sukuojama ir pinama kasytes,as jai visada sakau surisim plaukucius kad nelystu i akytes ir ji leidziasi ,o sukuosena musu dazniausiai buna dvi kasytes virsuje nes trumpesni plaukuciai tai kad nelystu i akytes surisam ir apacioje taip pat dvi, tokia ta musu sukuosena

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2008-09-27 16:33

Mums 3 metukai, plaukučiai ne itin ilgi, bet leidžia pinti kasyte, uodiegytes. :) tik va kai ejom i kirpiklą kirptis kažkaip apsiverke.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-10-04 11:06

mes jau pabandem nauja sukuosena susipinam eglute(net nezinau kaip paaiskinti nes mes taip vadinam o kiti gal kitaip) dvi kasytes,labai patogo ir gerai nes anksciau risdavau keturias kasytes dvi virsuj kad nelystu trumpesni plaukuciai i akis ir dvi apacioje kad ant kaklo neguletu,o dabar nuo virsaus pinant tai visi plaukuciai isipina ir nereikia daug kasyciu

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2008-11-09 15:03

smagu kai gali visokių mandrybių padaryti toms mergytėms manoji irgi leidžiasi pinama. aišku pasitaiko dienų kai niekas negerai, bet retai...

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-01-05 12:41

Sukūriau šią temą, nes radau neišsiųstas į vieną žurnalą mergaitiškos šukuosenos nuotraukas :)

Kita vertus, pagalvojau, o juk būna taip, kad norisi pakeisti šukuoseną nors tu ką!

Tai štai pasidalinkime patirtimi, kaip ką darote ir kokias kasas - stebuklus kuriate :)

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

2009-01-05 12:51

Lengva ir paprasta  -tai gali pasidaryti ir jūsų mergaitės ;)

1. Reikės: dviejų gumelių ir dvieju didelių segtukų

Mergaičių šukuosenos

2. Supinti dvi kasas

Mergaičių šukuosenos

3. Sulenkti supintą kasą ir ją prisegti su segtuku iš vidinės pusės

Mergaičių šukuosenos

4. Štai taip turime trumpas kasas :)

Mergaičių šukuosenos

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-01-05 17:05

Niu labai gražu, tik mums dar paaugti reikia iki tokių kasų :)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 10

2009-01-10 20:41

labai gražios kasos ir mergytė labai graži, bet mums dar irgi reikia daug augti iki tokių kasų, susegam dar tik du ragiukus su gumytėm tik kad neilgai jos ten pabūna

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 25

2009-01-15 17:09

kadangi as kirpeja,tai mano paaugle su "uodega'' vaiksto.bet kai yra koks reikalas,tai ir bangas padaraureiks sekmadieni pries konkursa pafotkint.

gyvenimas grazus

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 25

2009-01-15 17:13

tik mantundrai paaikinkit kaip tas fotkes ikelt

gyvenimas grazus

2009-01-15 17:26

Va va :D Visų kirpėjų vaikų bėda - vaikai su "uodegom vaikšto".

Nuotraukas įkelti paprasta ;)

Savo profilyje (Aš - mama) susikuri albumą.

Įkeli norimas nuotraukas. Tada užėjus ant norimos nuotraukos, spaudi dešinį pelės klavišą ir "kopijuoji paveikslo adresą" (turi kažkaip taip panašiai rašyti).

Ir tą adresą įkeli į žinutę (ctrl+v arba paste).

Aš tai atsidarau du Mama.lt puslapius: vieną norimos temos, kitą savo galerijos. Ir keliu :)

Lauksim nuotraukyčių ;)

1

Šiandien gimtadienius švenčia (137)
Linas