Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Ar galima...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 380

2009-01-04 07:35

labas mamytes,einu i baseina ir nezinau kaip su pirtele ir jakuzi.labai noriu ,bet bijau kad nepakenkciau leliukui savo

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-01-04 10:44

Kiek žinau, svarbiausiai neįkaisti iki daugiau nei 38 laipsnių, nes tuomet mažiukui galima pakenkti - pirmaisiais mėnesiais gali būti persileidimas, vėliau - apsigimimai, pačiame gale gali paskatinti gimdymą.Galima pabuti ir pirtyje,esmė tik ne perkaisti.Pirmame nėštumo trimestre gręsia persileidimas,po to gali iššaukti kraujavimus,priešlaikinį gimdymą. Tai,kad manau geriau nerizikiuoti ir neeiti. Be to kiek laiko jau neščia esat?

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 50

2009-01-04 10:44

Labuka,mano drauge vaiksciojo irgi ir i baseina ir i pirti,tik sake negalima karstai garintis,as tai nelabai linkus buvau eiti i tokias vieteles-saugojau savo leliuka.Nes nuomoniu yra ivairiu,cia manau pati turetum pagal savo savijauta ziuret

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 537

2009-01-04 10:51

klausiau gydytojos, kai laukiausi, ar galima i pirti, tai ji kategoriskai pasake ne, o vat visai nesenai skaiciau straipsni, kad net patartina eit i pirti, nes taip gimdos raumenis kazkaip labiau pasiruosia gimdymui, tada lengviau gimdyt, tai va nzn kuri cia nuomone geresne, na bet as tai susilaikiau, geriau pasisaugot, o maza kas

Jei nežinai ką atsakyti, sakyk NE, nes Ne visada lengviau pakeisti į Taip, nei Taip į Ne... Kinu liaudies ismintis

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-01-04 16:43

sveika, kaip laukiausi ejau ir i basena ir i pirti ir jakuzi sedejau, jei viskas su saiku tai manau labai gerai , man budavo labai gera ten lankytis, lankiausi iki 8 menesio nestumo

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 380

2009-01-04 16:52

labai aciu visoms uz patarimus,17 savaiciu mums jau.susidariau nuomone kad viskas galima kas su protu.tai siandien ir pirtelej truputi pries baseina pasedejau ir jakuzzi pasiburbuliavau.tiesa pirtele tikrai nekarsta,vos susyli,taip kad man patiko,o ir mazylis jokiu zenklu nedave kad jam nepatiktu

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-01-04 17:34

Niu kaip šaunu, džiaugiuos kad jums viskas gerai.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-01-04 20:15

o as kai laukiausi tai taip pat labai norejau baseinu,saunu ir t.t,i saunas nejau nes mano daktaryte to daryti nepatare,o i baseina kelis kartus buvau nuejusi,tai patikekit kaip nusivyliau,nes po keliu maudyniu baseine grybeli pasigavau,po to visokios zvakutes ir  papildomos apziuros,tai besilaukianciom tikrai patarciau pakenteti ir papildomu ligu neieskoti.

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-01-05 11:07

Aš lankiau baseiną, bet tokį, kuriame buvo garantuojama higiena ir dezinfekcija. Žinoma, galbūt ir neapsisaugosi nuo tokio dalyko kaip grybelis... Bet kažkaip neteko girdėti daugiau tokių dalykų...

O pirtis yra gerai :) Jei tu jautiesi gerai, tuomet pilnu tempu :)

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 136

2009-01-05 13:38

i baseina vaiksciojau ir as ir i dziakuzi bet i pirti nejau nei karto.man pazystamos kurios laukesi ir mano daktare ne viena pasake kad tai nera gerai...nezinau del karscio be sake tik tiek kad tai nera gerai...

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-01-05 14:38

Na matai.... tas negerai...

Negerai tuomet, jei tavo nėštumas yra kaprizingas, sudėtingas ir va toks neaiškus. Todėl daktarės ir apsidraudžia, sakydamos "negerai". Jei tu jautiesi gerai - niekas tavo vaiko taip lengvai neiškrapštys iš pilvo. Juolab tie veiksmai ar pomėgiai, kuriuos tu visuomet atlikdavai ir esi prie jų pratusi.

Aš pirtyje kaimiškoje tikroje maudydavausi kaip ruonis :D  O ten mergytės tikrai ne 38 laipsniai :)  Mūsų močiutės ir babutės ne ką kitaip prausėsi savo laiku ;)

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2009-01-06 14:27

labas,kiek skaiciau,tai ne tik galima eit i pirti bet ir reikia :)

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 77

2009-02-07 21:12

as tai maudziausi kiekviena diena,tiksliau pluduriavau.tiek mane traukdavo vanduo,kad tikrai nieko blogo nejauciau.i pirti tai tikrai ne,bet paplaukioti tai ,cia gal sakiciau priklauso nuo to,  kaip pati mama jauciasi,kitom net nepatinka plaukioti ,ar pirti sedeti.kur geriau jautiesi ,ten ir geriausei, as taip galvojuir leliukui geriausei,jis gi pats vandenyje plaukioja ir jam turbut patinka kaip mama plaukioja.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 2

2009-02-24 15:29

As bent karta i savaite i vichy vandens parka einu  

tai ir paplaukioju, ir i jakuzi, ir i nekarsta pirtele nueinu. Atsipalaiduoju, pailsiu po darbo dienos.

Viska su saiku daryt reikia

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 1416

2009-03-29 22:15

Per pirmaji nestuma mums gydytoja patare eiti i baseina, nes ir nugarai geriau ir leliukui. O apie pirti tais ake su protu, kelioms minutems. Dar paminejo, kad mociutes pirtyse gimdydavo, nes karstis skatina ir lengvina gimdyma. :) Na bet as tik baseinuka lankiau. :) O va dabar tai ir i pirtele buvau nulekusi ir jakuzi ir baseinas. Manau viskas nuo mamos savijautos priklauso . :)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 17

2009-06-23 10:24

Sveikos mamytes.O kaip del ezero vandens?Ar galima besilaukianciai mamytei maudytis ezere?Ar neuzpuls kokia infekcija?

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 293

2009-06-23 11:12

manau, kad kiekviena mama jaučia ką ji gali daryti ir ko ne. :)

nėščia aš šokau pilnu tempu, dviratuką myniau, plaukiojau, dirbau visus darbus :) nes jaučiausi labai gerai, net energingesnė nei prieš nėštumą.

dėl grybelio - dažnai tokios problemos būna nėščioms ir pagimdžiusioms.

2010-01-05 15:49

Aš tikrai nebeisiu į pirtį, nors ir kaip benorėčiau... prieš 6 mėn. turėjau persileidimą po geros pirties ir sporto. Nėštumo testai nerodė, maniau, kad vėluoja mėnesinės... iš kart kitą dieną po pirties seansų, kurie užtruko apie gerą valandą, sužinojau, kad laukiuosi...o po savaites - persileidimas.

Dabar neberizikuoju.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2010-01-05 16:11

maudžiausi ir ežere,ir pirtelėj pasikaitindavau,besilaukdama,aišku pamažu,lengvai,bet kokį tai teikdavo malonumą

2010-01-19 12:37

o jei nustatyta placentos pirmeiga, galima lankytis baseine?

1

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Ar galima nėščiosioms...

Šiandien gimtadienius švenčia (186)
Eimantas