Forumas > Mama.lt klubai > Bendraamžiai, kur jūs? > 2008m. liūtukų...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
46

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2009-12-09 21:53

aha i petuka, verke mano kleckas :(

o siandien jis man be pokaiciopaliko,tai va nesenai uzmigo pavarges.... skau gal normaliai ismiegos ir atsikels normaliu laiku, o tai  dabr eina gult 12-1 val nakties ir kelias 11-12 ryto :D

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 1416

2009-12-09 23:42

Sveikutes, na va, pagaliau prisiruosiau ir jus aplankyti. :) o tai su diem kleckais nepastebiu kaip diena prabega. :) Mano antra mergyte gime gruodzio 2d, gaila kad tetuko neileido i gimdyma, tai jauciausi kaip tarybiniais laikais, nes ligoniu lankymas uzdraustas, tai vienos buvom. O zinot nepasitvirtino tas faktas, kad antras vaikas lengviau gimsta, man tei nei velnio nelengviau. Jau dabar zinau kas yra gimdymas, o tai po pirmosios galvojau kad gimdymas vos ne zuikiu dainos. :) Nors isstumiau as ja per 2k, bet su placenta bedu buvo, zodziu nekas man ten. O mano mergyte gime didele, 4050g ir 52cm. :) bet be jokiu kirpimu ir plysimu, tai tai dziuagiausi. :) o sese ja labai myli, labai dziaugiasi, vis myluoja ir buciuoja, saugom kad per daug nepamyletu. :) jau ir kukuruzais maitinti norejo. :) ir lovyte savo be pykciu uzleido, gal dar maza. Na bet nera bedeliu su ja kol kas. :)  

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-12-10 09:34

oje Gretule tai didžiausi sveikinimai valio valio, labai džiaugiamės tavo laime

2009-12-10 10:10

o cia tai naujiena, ech gerule.... sveikinam tave Gretule, ir tavo mazaja princese, aisku ir dicke :)

aukit sveikos ir didutes, ramiu jum nakteliu...... nu labai smagu girdet tokias zinias :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 119

2009-12-11 13:44

sveikuciai.Na mes dar su tute,reiketu jau pradeti atpratinti nuo jos.Mums pas gydytoja kita menesi,kai busim 1.6m skiepytis.Buvo sukilusi temperatura,bet nebuvo nei slogos nei kosuliuko,tai gydytoja sake jog nuo dantuku tokia temperatura.Ismoko savo kedute pasistatyti ir pasilipti ant jos,o tada prasideda kraustymai is stalciu,spinteliu ir t.t.Tai teko perkelti vaistinele i kita vieta.

2009-12-11 14:00

Aciukas uz sveikinimus. :) na kol kas ramios tos naktytes musu, tikiuosi tokios ir isliks. :) na o kaip jus laikotes? 

2009-12-11 14:06

o mes dar ir su soske bet tik ji visada būna lovytėj, į lauką kaip jau ir nebesinešam senokai, esam ožiukų pilnos kelnės, būna kad nesuprantu ko ji benori va taip ir kariaujam ,miegam gerai valgom labai gerai tai va taip.

2009-12-11 14:08

Na ir mes dar tiute turime, ir i lauka ir i lova, seip diena tai jos nereikia,bet as ir neskubu jos atimti, dar tegu pasidziaugia. :) O oziu ir pas mus pilni pakampiai, vis koks islenda lauk pasibadyti. :)  

2009-12-20 16:05

Sveikutes. :) na tai kur musu liutukai, negi uzpuste sniegelis??? Tai kaip sekasi ruostis sventems? 

2010-03-26 19:11

sveikutes. na as neberandu laikelio cia uzsukti, nes du kleckai man neduoda ramybes, o kur jus dinge? na negi pavasariniai vandenys ant kokios ledo lyties nunese... :( kaip augat ar nesergat? mes tai gerai,jau turime 16 dantuku, tik va net neisivaizduoju kad like dygs.

2010-03-27 17:10

sveika gretule, smagu girdet kad puikiai augat :) issivaizduoju kad turi ka veikt su dviem princesem :) nu jo ir mes kazkaip mazai uzsukam cia :( nors nedaug musu cia ir tebuvo :)

mes va augam irgi, isdykauja su diena vis daugiau :) dantu tik 13 turim siom dienom isdaigino ta 13, tai sunkus sitas dygimas buvo ir veme ir temperatura turejo...... daba pakoscioja pasloguoja, bet gyvuojam :) laukiu nesulaukiu normalaus pavasario i lauka eit kad butu galima :)

nors is kitos puses nenoriu nes darbu vis turiu namie, tai jie zymiai leciau darysis :)

2010-03-31 14:58

Sveikinam Gviduka su praejusiu vardadieniu,jei neklystu tai jis buvo vakar. :) tai vat augam auagm ir net nepastebi kaip tas laikas greitai bega,atrodo dar ne taip seniai su vyriasniaja buvau nescia o cia jau ir mazelei 4men. kai pagalvoji tai gaila to prabegusio laiko pasidaro...

2010-03-31 15:06

aciu uz sveikinimus :) taip vakar buvo vardadienis, vos pati nepraziopsojau, buvo kuminai atvyke susveikino vyruka :D

o va siandien, pasigirsim, musu kavalierius pirma karta i kirpykla ejo :) savo pasisiaususius  pukus kirpo :) istvere kaip tikras vyras, net ir su masinele  kirpo,,,,, linksma jam buvo :)

2010-03-31 19:12

ooo tai jau tikras vyras, mes tai jau senai iki metų laiko jau pūkų nebeturėjome, važiuosim šeštadienį pas močiūtę pavelykauti ir pabūsim gal kokias porą savaitėlių, tai va taip ir gyvenam

2010-03-31 21:52

oi brazde taviskes oho kokia seveliura, palei jus maniskis tai vos ne pliksius (plauku atzvilgiu) bet zinokt ziuri i ji ir galvoju kad kazkoks netoks, toks suauges patapo :D keista kazkaip

2010-03-31 22:06

o manoji tai dar nei karta nebuvo pas kirpeja, as pati jos pareigas namuose atlieku.) ai, ka cia tuos kirpcius patrumpinti galiu ir pati. ;)

2010-04-01 10:38

tai taip kirpčiukus pakerpu ir aš, bet va mes niekaip nesusidraugaujam su plaukų gumutėmis, o jau gvidutis kad pagražėjęs

2010-04-01 10:52

tai ka mes dar nepasirodem kaip nusikirpe :)

2010-04-01 11:38

aš kalbu apie nuotraukytę kuri idėta

2010-04-01 20:12

a :) nu ta foto viena is sviezesniu bet cia dar iki kirpyklos :D bandau isikelti foto imesiu kaip atrodo apkirptas

...
46

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Bendraamžiai, kur jūs? > 2008m. liūtukų mamytės...

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Slavuncia