Forumas > Mama.lt klubai > Bendraamžiai, kur jūs? > 2008m. liūtukų...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
44

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 1416

2009-10-08 14:27

Labukas. Na o mes tai kosejam ir kazko sloga nori kabintis, tai jau ir i nosyte lasinu vaistukus ir nuo kosuliuko geriame ir krutine trinu tepaliuku, kad tik neisisirgtu.

Mamimun, laikykites, sveikite greiciau. 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 119

2009-10-08 15:16

Gretule,o kokius vaistukus lasinates i nosyte?.Kazkur skaiciau kad unckalor yra geri vaistukai.

2009-10-09 09:30

Mes vibrocili pradejome, bet man ta sloga daug didesne nei dukrai. Jau ir tuoj juros vandeni trauksiu lauk is vaistineles. Nes sian visa nakti isisziojusi miegojau. Dukriukas tai tik ciaudi labai labai ir koscioja. Tai jai daugiau vaistuku nuo kosuliuko tenka. Kad tik nieko rimciau cia mums nebutu.

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2009-10-09 10:43

sveikos mamytes ,sveikateles jums visom dideliausios, mes jau atsikratem slogos, aciu dievui neilgai buvo ir nebuvo tokia ziauri....

o dabar pas mus ramybes metas nei dantys dygsta nei kazkas keiciasi.....

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

2009-10-14 18:11

o mes katik isdaiginome 12 dantuli, tai tikiuosi kiri laika ir bus ramu, kosuliukas jau ir gi baigia praeiti, tik va as dar vis sloguoju. Pilvuzas vis puciasi, laukiam labai pabaigos. :) O seip nieko naujo,ai tik ismoko duris atsidaryti pati, kad reikia palenkti rankena. :)

2009-10-20 22:34

Labutis.Oho kiek pas jus daug dantuku,pas mus tik 8dantukai.Mes dar sirguliuojam,buvom pas gydytojo,tai dar nadare skiepuko.Sveria 11kg,o ugis 79cm.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-10-25 13:46

sveikos, maniškiai ir aprimo dantukai kažko tai jau turime 10, lapkričio pradžioje eisime pas daktarę skiepytis, su maistu nesusipykę esame valgios

2009-10-25 14:19

sveikos, nugi siandien maziui dantukus patikrinau :D  ir ka nustebau gi, radau smailu galiuka dantuko islindusi :)

bet kazkaip keista kad ne iseiles, virsuj i kaire puse giliau radau.... jau 8 dantulis isdygo.... bet va keista kad ne isleies dygsta, mes apacioj dar tik 3 teturim :)

2009-10-30 16:05

Sveikutes.Na mes jau pasveikom ir vakar buvom pas gydytoja,pasiskiepijom.Gydytoja sake kad kalasi dantukai,o kai dar jai sakiau kad nakti neramiai miega,tai israse raminamuju lasiuku.Valgom viska ir geriam daug arbatu.Pradejom ziureti Teletabius,vos tik isgirsta prasidedant tuoj bega atsisesti ant sofos ir stebi.Nors gydytoja sake kad iki 3metu negalima ziureti televizoriaus.

2009-10-30 16:37

oi su tuo tv tai vienas vargas, maniskis ziurejo kol maziuskas buvo t.y. norejo ziuret bet neleidom, paskui buvo geras tarpas kai jam tv buvo visiskai dzin, savais reikalasi uzsiemes budavo ir gerai, o dabar velprasidejo tv manija, tik isgirsta reklama parskuodzia kad ir kur butu, jei ir snaudzia pas mane atsisedes tik reklama jau ziurek linksmas guvus sokineja ant lovos  reklama ziuri, megstamiausia reklama tai "mano vardas barnis" apie tuos saldzius keksiukus :)

tai va tie ziniu apie tv. pas mus itariu kad vel dantys pareina nes jau susikalbet nebegaliu su vaiku, zyziantis toks visas yra, ir siaip labai jau padyko, oziu pilnas, kai ko negauna ar neleidziu tai cypia , o jau balsas koks skardus oi oi kaimynai isprotes :D

2009-10-30 18:48

Na mums ir ta pati reklama uzkliuvo ''mano vardas barnis''

2009-11-03 17:48

sveiki mazieji liutukai :)

mes atlekiam pasidziaugt su jum  kartu kad jau isdaiginom ir 9 dantuka :) toks maziukas maziuskas dar bet jau yra :) ir 10 man atrodo tuoj bus :)

na bet dar didesne svente vakar apturejom, mano mazius jau tvirtai varineja po namus, cia turiu omeny kad vaiksto :D   as tikiuosi kad jau vaiksto, nes vakar buvo parodomoji programa :D   siandien jau maziau benori bet tikiuosi startas buvo tai ir nebesustosim :D

va taip mes gyvenam, galim sakyt per hellovyna pradejom vaiksciot :)

2009-11-06 22:16

gviduti tikri šaunuolia jau jūs esat, kas lieęia barni reklama maniškė ir sužiūra jau ir ragavę mes ji niek valgome kiek trupiname, turime jau 11  dantukų esame ka tik po ligos labai viduriavome , karščiavome. p kaip mūsų bendraamžiai laikosi?

2009-11-07 14:40

Na tai kaip jums skiepas praėjo sulaukus 1 metų ir 3 mėnesių mes dar negavome skiepo nes buvome tik po ligos tai už kokių dviejų savaičių eisime skiepytis. Esame jau didžkės ūgis 75cm o svorio jau pasiekėmė 10,5kg. O jūs kiek užaugote? Kokius vitaminus geriate? mes tik d3 nes nuo žuvų taukų mus beria

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2009-11-07 15:23

sveikos. lb seniai jau cia nesilankiau, nebeuzsuku...

na manoji tai turi devynis dantukus. skiepa jau gavom. o seip sveika panele ir tiek. augam...

2009-11-09 11:24

o vargeli vis dar esam pas babyte kaime, tai as kaip sakant piemuo esu kuris gano :D  nes tikra to zodzio prasme reikia ji ganyti kaip kokia avele, nes dabar ismokes po truputi vaiksciot visur eina, o ten dauybe duru daugybe laiptu, tai ir bijok kad nenukristu neprisivertu..... pavargau.. bet sia savaite jau varm pas save namo tai ten  gales varineti ner jokiu laiptu jokiu slenksciu...

tai va, skiepo dar tik eisim sia savaite turbut, siandien einam pas ortopeda,

vartojam mes zuvu taukus :)

bet mano vaikis kartais uzeina jam nevalgadieniai kaip mane tai nervina, jau nebezinau ka ir siulyt nevalgo nors tu ka....

ka cia dar?

nu yra padykes kaip reikiant, kai ko negauna ar neleidziam tai cypt pradeda isteriskai taip.... gauna ir per sikna o jam dzin.... nzn kaip bus toliau

2009-11-10 18:33

Sveikutes. :) vis neturiu laiko prisesti prie pc. :) Maciau apie dantulius aklbejote, tai mes ju turime 12 :) Siuo metu truputi sirguliuojame, sake kad gerkle raudone, bet viena diena tempa buvo iki 39.5 sukilusi, ryte gyd i namus kvieciau bet kad jai nebekilo tempe, tai sakau gal kokie dantukai vel dygsta... Na kai buvome pas gyd 1.3m tai mes sveriame 11.2kg ir esame 80.5cm. Per skiepuka mano mazule visai neverke.o kai dare kraujo tyrima tai ir tik susigraudino, labai jau didvyriska buvo. :)

2009-11-10 20:45

gretule jūs tikros didvyrės

2009-11-11 13:08

sveikos visos :)

pagaliau siandien vaziuosim namo..... mano kavalierius ismoko dar vienas duris atidaryti.... tai dabar nei sekundei niekur niekur negaliu palikt vieno.... tuoj varo ten kur laiptai yra.....

daba miega jaunuolis mano as daiktus susikroviua ruosiuos i namus :)

mes jau 10 danti turim :) aptikau berods lapktricio 8 diiena, bet dar toks mazas jis  cia pirekinis apatinis  kur turi bit 4 tai mes tik 3 iki siol teturejom :) o dabar jau visas koplektas bus ti kreik palaukt kol jis visas uzaugs :)

bet tiesa sakant tfu tfu tfu laba igerai jie mums dygsta, nei jokiu temperaturu nei viduriavimo nei slogos... nu tik oziuku padaugeja tuo laiku :) tfu tfu tfu kad neprisisnekeciau, nes esu girdejus kad iltiniai sunkiausiai dygsta

2009-11-11 13:15

o ums tai sunkiai tie dantukai vidurius dažniausiai paleidžia, mano ir miega, dabar labai norim gerti iš butelio kur yra su tokiu mandru suktuku, ir iš puodelio kur mes su tete kava geriam, šaunu varot jau namo

...
44

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Bendraamžiai, kur jūs? > 2008m. liūtukų mamytės...

Šiandien gimtadienius švenčia (160)
Gerda