Forumas > Mama.lt klubai > Bendraamžiai, kur jūs? > 2008m. liūtukų...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
42

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-09-09 12:16

labuka, oi mes esam tikros namų griovėjos, yra toks stalčius kuriame jos daiktai sudėti tad tik pramerkia akis ir eina prie tos dėžės,išmeta visus lauk žaislus arba man į lovą sumeta, vieną kartą buvo bajeris miegam jau naktis vyras verčiasi ant šono išgirdau kiaulės garsą kaip šokau iš lovos o pasirodo ten dukros minkštas žaislas paršiukas, tai va ji jau zbitkus mums krečia

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 1416

2009-09-09 21:06

Na o mes tai amziname bardake gyvename. :) Kol as viename gale sutvarkau jos zaislus ji kitame privercia. Ir taip visa diena. Jei netvarkau, tai paskui nei kojos nebuna kur padeti. Viska ta mano pana moka, tik tvarkytis ne. :D

2009-09-09 21:29

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2009-09-09 21:51

sveikos :) jau mano kleckas miega :)

ei kalusykit ka jus savo mazyliams duodat? misinuka ar jau paprasta piena?

juk as nebemaitinu tai daba duodu misinuka skirta nuo metu, bet galvoju gal jau galima piena duot?

kaip jus darot? gi siandien buvau pas gyd ir pamirsdau paklaust, nors realiai ka jiman gali psakyt? ogi nieko :)

tai va kaip minejau buvom pas gyd, tai jau paaugom 75cm ir beveik 10 kg esam :) cia iaksu jei viska tiksliai pamatavo :) is pradziu mano vaikis taip nenoriai rodesi nei ant svarstykliu nenorejo sestis :) bet kai sesute pavaisino trapuciu tai draugelis pasidare, ir kybint pradejo  :D

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

2009-09-09 21:55

ogoo kaip užaugot jau ir ūgiu mus aplenkėt- šaunuoliai. Mes tai geriam mišinuką skirtą nuo vienerių metų, mes negalime dar gerti karvės pieno nes mus beria, buvom išsigydę tai daviau tikro pieno  - negėrė, trai man dar atsikelia vėlesniam laukiu. O Gvidutį kaip jums sekėsi atjungti nuo krūtinės ar buvo daug vargo?

2009-09-09 22:00

nu kazkaip normaliai, maniau bus sunkiau, bet kad negalejau maitint nes geriau vaistus, tai pirmus kelis vaakrus biski nervuojuos lindo prie krutines bet kazkaip visai ramiai jis man. patiko misinukas ir  dabar praktiksia ismiega visa nakti jei tik neapsisapnuoja, bet valgyt jau nebegauan nakcia :)

2009-09-09 22:04

na nieko nepadarysi ir taip jūs šainiai susidorojote su maitinimu,šaunuoliai

2009-09-09 22:11

kaip sakant viskam savas laikas, nors ketinau dar maitint :) bet turbut jei ne liga buciau niekaip nenusprendus kada gana :)

2009-09-10 19:37

Sveikutes. :) Na gviduti, jau jus dideli berniukai. :) kas del pienelio, tai mes ir misini nuo 1m geriam. O del karves pieno tai skaiciau kad vaikams iki 3m negalima duoti.Atsiversk www.aptamil.lt :)  

2009-09-11 09:06

zinot ka dar norejau paklaust, kai jus metuku sulauket ar buvo jum kokie tyrimai? gal kraujo slapimo ar panasiai?

nes pas mane tokia situacija kad jei nieko pati neprasysiu tai ir negausiu :( natik skiepus be eiles galiu gaut.... tai va ir galvoju ar nereik kraujo issitirt?

2009-09-11 09:11

labi mums kai metai suėjo niekas ir jokių tyrimų nedarė, manau tam nebuvo reikalo. O tuos visus kraujo tyrimus, šlapimo mums darė kai gulėjime ligoninėje čia kai gimę buvom.

2009-09-11 09:20

aisku tada, nu gal ir nepriklauso nzn, mums tai krauaj tyre kai buvom  berods 6men kazkaip gyd bijojo kad mazai svorio augam, bet buvo geras kraujas.... o dabar net nzn gal ir reiketu patikrint del sventos ramybes..... o slapimo ir kakucio tyrimu mes dar nesam dare o kada reiketu ir nzn.....

ei klausykit o jus niekada nesat buve susidure su klausimu kaip gaut sanatorija? ar cia labai mirtinais ligoniais reik but kad gautum? as taip pasvajojau kadnoreciau mazyliui sanatorijos... mum abiem ji butu puiki atrakcija

2009-09-11 09:47

žinok kaip ir nieko nežinau, čia reik būti kokiais asmos sirgaliais,bronchais, arba per pažystamus

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 119

2009-09-11 12:11

Sveikos.Na mes geriam misinuka nuo metu Nestle.O krauja tyre ir slapima,kai biski sirguliavom,kai kosuliukas buvo.Dabar pas gydytoja reikes 1 ir 3men,nes tada darys skiepuka.Oi pas mus ir tas pats su netvarka,plesom tapetus,nurenkam grindjuostes,ir visur laipiojam,o ypac ant palangiu.O dar kai drauge ateina,keliais menesiais vyresne,tai visi zaislai buna ismetyti po visus kambarius.

2009-09-11 12:56

oho kokie jūs išdikę, o tai pas jus gal žemos palangės kad jau užlipa? Pas mus dar tik mokosi ilipti į lovą, bet ir tai niekas nesigauna

2009-09-11 15:29

Na nera zemos palanges.Uzlipa ant fotelio ar ant sofos,o po to ant palanges.Buna kad prisistumia stala arciau fotelio,tai nuo fotelio ir ant stalo,o po to atsistojes ploja rankutemis.Negali ne minutes palikt vieno.Kieme teko pastatyt vartus,nes isbegdavo i gatve.

2009-09-11 15:33

ohoo mano tai ant to pukto dar žiopliukė

2009-09-11 15:55

Nieko Brazde,anksciau ar veliau ir tavoji prades visur laipioti.

2009-09-11 21:42

tavo teisybė tai kaip sakant kuo vėliau tuo geriau

2009-09-13 13:12

Gviduti, as klausiau gyd ar reikai tyrimu, tai dave ir slapimo ir kraujo tyrimus padaryti, nes reikia jei nebuvo per metus daryti nei karto. :) Bet mums niekaip nesigauna rytini sysiuka padaryti tai dar vis nepridave esame... O kas del sanatorijos tai nezinau, pamegink pasiklausti pas saviske, gal ka pasakys na bent jau patars. :)

O mes tai lipame visur, na tik ne ant palangiu, bet ant visu lovu uzsiropscia.  :)

...
42

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Bendraamžiai, kur jūs? > 2008m. liūtukų mamytės...

Šiandien gimtadienius švenčia (136)
Dukryte