Forumas > Mama.lt klubai > Bendraamžiai, kur jūs? > 2008m. liūtukų...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
38
...

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-07-03 11:46

na Gretule laikikites abu, beje gal jau žinote ką turėsite? Mes tai antradieni eisim pas pediatre pasirodyti ką jau mokam ir kiek jau užaugom.

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 1416

2009-07-10 11:34

Niu dar nezianu kas pilvuke, slapukas kaip ir mazule mano. :) O seip viskas normaliai pas mus. Idesiu kelais foto pasirodyti kaip mes uzaugome. :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 119

2009-07-10 23:55

Sveikos mamytes.Mano sunelis taip pat liutukas.

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2009-07-11 00:02

labutis, smagu matyt, drasiai prisijunkit :)

na o mes atejom pasigirt, juk jau turim 4 danti :D kaip sakant pilnu tempu atkandam ka norim :D

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 119

2009-07-11 00:11

Mano sunelis gime liepos 23d.,nors gydytoja buvo nustacius 22d.Mes turim 7 dantukus,ir jau savarankiskai vaikstom,pradejom vaikscioti desimto menesio pabaigoje.

2009-07-13 16:00

Na o mes daiginame 5 dantuli. :) Vaikscioti mes pradejome 10men vidury, bet cia jau savarankiskai, pirmi nedrasus zingsneliai buvo 9men 2sav. :) Gviduti, tai jau ziurek koki karta atkas ko nereikia. :) Mano pupa tai visa lovyte apgrauze is vidines puses . :)

2009-07-13 17:03

sveikutes :)

Gretule tu teisi, jis man jau kanda kur nereikia :D  syryt gerdamas pienuka man ikando subariau tai taip patempe lupa net gaila pasidare :(

o beje vakar radom dar viena dantuka :) jau turim 5, o ir 6 pakeliui jau :) o siandien kaip tycia ziauriai zyzlus yra, matyt skauda vargsiukui :(

2009-07-14 11:02

mums tai tas 5-tas virsuj labai ilgai dygsta, na cia priekiniai, pirmiau virsui soniniai islindo, tai kaip vampyriuke mano pupa 

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 155

2009-07-14 12:58

Sveiki! Ziuriu gerai gyvuojat,dantukus tik daiginates!!!Mums dantuku dygimas sustojo ties 9 dantuku...girdejau,kad "gaujomis" jie dygsta...

2009-07-14 20:51

turime 5-ta danti! 

2009-07-15 23:08

tai sveikinam su 5 danciu :) mums jei neklystu jau ir 6 nosike iskiso, reiks dar ryt pasitikslint :) siandien jis manes nelabai prisileido prie burnos tai nesu tvirtai isitikunusi :)

2009-07-15 23:51

ai beje pamirsom pasigirt, vakar ejom pas gyd, nu svorio nedaug paaugom, nesiekiam 9 kg. kazkur 8870g. kiek spejau pati pamatyt, nes vaakr buvo lieva sesele, jos su gyd susisneka taip neaiskiai kad as negirdziu ka sako koks tas svoris ugis ir panasiai, o tai veplai gaila uzrasyt matai, nes kita tokia faina sesute visad uzraso ant lapuko visus duomenis, gi supranta kad mamos pildo vaiko knyga idomu susirasyt visus duomenis ir taip juk mes turim zinot kaip vaikas auga, o jos kazkokios lunatikes, nervuoja tokios sesutes, karta as jos paprasiau kad surasytu tai issiviepe  tai vai vai.... tai va net ugio nzn, nes nenormaliai ir matavo :(

ir dar koks pasipiktinimas ant gyd pasidare, ta paziurejo vaiko burna ir tipo tik 4 dantis rado, sakau yra ir penktas , sako as  tik 4 matau, nu galvoju ka as cia su tavim gincisiuos, jei as akivaizdziai matau 5 danti.... blin kaip kartais tos gyd sunervuoja, toks jausma kad ner ko pas ja ir eit

2009-07-16 10:48

Ai, tos gydytojos tai kitos apskritai nelabai zino ka daro, pati pagal kokia medicinos knyga ar enciklopedija greiciau vaikui gali nustatyti liga nei kad jos. Muilina kazka. Mane tai ir nervina. Na bet svarbiausia, Gviduti, kad esat sveikuciai. :) Ir turite daug dantuku jau. :)

2009-07-21 09:42

na va musu dantys dygsta kaip grybai po lietaus :D savaitgali dar viena isdaiginom, tai jau sestas, kaip sakant yra su kuo darbuotis, tai dabar barankas duona agurka obuoli ir visa kita griauzia kaip reikinat, ai vakar juokingai tas mano kleckas dare, daviau puse obuoliuko, atsisedeo ir grauzia, atkanda gabaliuka pavoloja po burna ir spjauna :D tai taip visa obuoli sutrupino :D

ai beje ar sakiau ar nea, gi mano mazius su tais savo priekiniais dantimis griezia, tycia, o man tas garsas per ausis eina, o kazi nieko blogo kad jis taip daro?

2009-07-21 11:16

Oi, Gviduti, kaip jums fainiai, mano pupa ir taip megsta darzoves ar vaisius atkasti ir spjauti. :0 Varyneja po visus namus dabar, tvarka visame bute daro. :) Vakar nupirkome pirma lele, tai kiek meiles jai, kaip buciuoja kaip myluoja, grazu ziureti. :) Ir dar nauja zodi vakar ismokome, pasieme bata ir sako bata :)

2009-07-24 11:21

oi kaip mes skubam skubam pas tave Kamile

Liutukas sveikina Liutuke su pirmuoju tortadieniu

2008m. liūtukų mamytės užeikit, pasidalinsim patirtim

Ar matei, kaip meškutis šį rytą tau šypsojos ir leteną tiesė,

Ar skaitei vėjo laišką rašytą, jis ant lango tau pasaką piešė,

Ar girdėjai, kaip žodžiai šlamėjo: „Su gimimo diena, mielas vaike!“

0 žvirbliukas kieme vis čirškėjo: „Čik či riki, tau laimės, tau laimės!“

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-07-24 22:43

labi labi šauni kad mažyliai juda į priekį. Mes ir jau auginam 4 dantukus 2apačioj ir 2 viršuje. O EINAM Tik į piršta isikibę.

2009-07-25 11:13

labutis,

nu saunu brazde, jau taviske pilnu tempu atkas baranka :D

o maniskiui as vakar jau 7 danti aptikau :D apacioj jis isdygo, kai virsuj dygsta daba lengva matyt kai rekia juokias, o va apacioj su problemom parodo :D

na vaiksciojime mes dar dideliu pasiekimu neturim, na isikibes i rankas soliuoja greitai i prieki, bet uz vienos rankos laikomas nepaeina svyruoja, neislaiko lygsvaros :D bet va ant uzpakalio visa pasauly apeitu jei galetu :D

2009-07-25 17:06

Aciu gviduti uz sveikinimus. :)

na mes tai dar vis ta nelemta 6-ta danti daiginame. :) O seip viskas pas mus tas pats, neiko naujo dar nemokame, na tik uzlipame beveik ant visu lovu, ipac zemesniu :)

2009-07-25 17:09

Imesiu kelias foto is gimtadienio paziureti. :) Turejo viskas buti lauke, su balionais ir su baseinu, bet  oras toks buvo, akd pradzioje visi namuose sedejome, o vakarop islindome lauk, ir kepeme saslykus, desreles, fainiai pasedejome, tik liudna, kad vesoka buvo... :(

...
38
...

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Bendraamžiai, kur jūs? > 2008m. liūtukų mamytės...

Šiandien gimtadienius švenčia (152)
Danielius