Forumas > Mama.lt klubai > Bendraamžiai, kur jūs? > 2008m. liūtukų...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3
...

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2008-11-12 16:21

oi oziukai tai tirkai yra tame amziuje, mes juos jau turim :) kaip musu tetis sako, skirias kada verkia del oziuku o kada nuosirdziai :) nes kai oziukai uzeina, tereikia paimt ant  ranku ir viskas puiku, juokstis pradeda, tai ne manau kad kas skaudetu tokiu atveju :) nu juk vaiak ijau irgi su charakteriu :D

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2008-11-12 16:31

as vaika nepagal knygas auginu ar desnius, o pagal save.... daug kas anksciau buvo galima, o dabar aju nebe... nesamone....  aisku kad vaikas turi oziukus, kitaip ir ant ranku verkia jei pucia pilva ar ka skauda...

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 315

2008-11-12 16:34

Alkanas vaikas, kuriam pasiūlytas pienas, kaip tas katiniukas puola valgyti. O jeigu alkanas vaikas verkia ir nevalgo, tai čia jau ne ožiukai. Aš ieškočiau problemos.

Na o apie dėmesio prašymą ir pan. - tai čia jau kita šneka. Vaikai greitai pajunta, kaip įveikti tėvus.

2008-11-12 16:50

tai jau tikrai jie gudrus, savaitgaliais kai atvaziuoja tai viena tai kita mociutes ir su juo uzsiima be pertaukos ir ant ranku nesioja, o kai jau palieka su tevais, tai jau tada prasideda demesio begalinio reikalavimas, pripranta prie gero greitai :D  

2008-11-12 16:55

o mano mergyte net mociutes neprisileidzia... nesuprantu.... ir atrodo nuo pirmos savaites visur vazinejom, kol neskyre zmoniu tol viskas ok buvo, o dabar siaubas kazkoks...

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 1416

2008-11-12 19:10

Na del misinio temperaturos, tai ji visuomet gera ir tikrai ne del to. Dabar tai kol nepatepu dantenu tol nepradeda normaliai valgyti. O buna ir taip, kad laikas valgyti ir jei ji negauna ta akimirka buteliuko,tai taip isirekia, kad turi ja uzmigdyti, nes kitaip ji nevalgys ir reks is pasiutimo bele kiek.

Ir seip paskutiniu metu ji pasidare labai irzli.... Turbut dantukai....

O demesio verkimas nuo verkimo kai ka skauda ar kai issigasta labai skiriasi. Anksciau neskyriau, o jau dabar tai skiriasi labai.

2008-11-12 19:11

sandriukas 2008 11 12    

kokiu tepaliuku gretule tepi dantenas?? as tai tepu kamistad baby.... jis geras lb....

Mes tepames Dentinox-Gel N. Nezinau ar geras, bet po jo patepimo mazoji ima valgyti.

2008-11-12 19:20

Dulke 2008 11 12    

Sakykit, o kam jūs taip skubat su tuo primaitinimu? Vaiko organizmas dar neprisitaikęs prie įvairaus maisto, kyla didesnė alergijų rizika... Iki 6-o gyvenimo mėnesio - motinos pienos arba mišinys. Ir tik išskirtiniais atvejais primaitinti gydytojas rekomenduoja anksčiau...

Na as tai dar nieko mazajai apart pieno misinio nedaviau. Bet vaikiukui ankstyvuju morku kosyte galima jau nuo 5men duoti pietums. O va kaip tik sian paklausiau gydytojas ar jau galima duoti tos kosytes mazajai,tai sake galima pradeti duoti po sauksteli.Bet as dar vis kazkaip nesiryztu....O mums viduriukai uzkietiejo, tai sake galima slyvu tyreles arba sulciu duoti....

2008-11-13 10:20

sveikos... mes nuo 7 atsikelusios.... na taip reikia po sauksteli pratinti ir duodti.... slyvu sultys mes seniai jau geriam.... ir tas dentinox ar kaip ten yra geras teplaiukas.... ka naudojat kai issunta truputuka?

2008-11-13 10:27

sandriukas 2008 11 13    

sveikos... mes nuo 7 atsikelusios.... na taip reikia po sauksteli pratinti ir duodti.... slyvu sultys mes seniai jau geriam.... ir tas dentinox ar kaip ten yra geras teplaiukas.... ka naudojat kai issunta truputuka?

labas rytas :) mes 7 atsikelem pavalgem ir vel luzom :) :) mudu su sunum rytmetiniai miegaliukai :)

o del pasutimo as tai teplioju bepanten tepaliuku ir sudocrem turiu... siaip nesumta mano mazius, kaskarta plaunu su vandenuku....

tik va buvom kazkaip gryba pasigave :( teko stipresnius vaistukus patept BETADIN tai aciu dievui praejo, nes jau buvau issigandus

2008-11-13 10:38

as dregnu serveteliu tai nenaudoju, nebent kelionej ir po vandenuku plaunu... mano ir nesunta, buvom tik pampersu dermatita pasigave...

2008-11-13 10:46

sandriukas 2008 11 13    

as dregnu serveteliu tai nenaudoju, nebent kelionej ir po vandenuku plaunu... mano ir nesunta, buvom tik pampersu dermatita pasigave...

jo jo ir mes serveteles tik kelionej naudojam, geriausias dalykas vaikiskas muilas ir vandenukas :) ir jokiu bedu  su paraudimais :)
o sandrut kokias sauskelnes naudojat? mes tai PAMPERS kai buvo tas grybas jau ketinau keist, bet taip ir nepakeiciau, atrodo dabar viskas gerai  :)

ai va siandien eisim pas gydytoja, pasisvert pasimatuot, paskui pasigirsim kiek paaugom :)

2008-11-13 11:28

aga tik nepamirskit pasigirti... mes pampers ir naudojom, bet pakeitem, dabar naudojam bambo arba libero yra geriausios...

2008-11-13 12:11

Niu mes taip pat naudojam pampers. O del berimu tai turime tikk sudocrem ir vaikiska pudra. Seip musu neberia ir nera issutimu, bet truputi kirksnutes paraude. Bet man atrodo, kad cia nuo sauskelniu krasteliu. Seip naudojam dregnas serveteles kai keiciames sauskelnes, bet naudojam jonsons baby serveteles, nuo pampers bere. O po rimtesniu reikaliuku visada plaunam uzpakaliuka. Zadu keisti dregnas serveteles i hipp. Si firma man atrodo pati geriausia.

2008-11-13 12:14

o man atrodo kad geriausia firma yra milupa.... o serfveteliu nenAUDOJU, tai neturiu apie jas nuomones....

2008-11-13 17:17

sandriukas 2008 11 13    

o man atrodo kad geriausia firma yra milupa....

Na higienines priemones firmos tai tikrai nezinau geresnes nei hipp. O kas liecia maista ar daiktus, tai negaliu pasakyti kokia firma butu geriausia...

2008-11-13 17:31

Na va pasigirsim savo pasiekimais :D  ryt mums bus 3 men o jau sveriam 6,130 kg ir paaugom iki 61 cm. ar cia mes dideli ar nea net nzn, kokie jus buvot 3 men?

dar gavom siuntimus pas kardiologa ir neurologa, leksim i klaipeda sy karta...

gal kam buvo tokios diagnozes  SISTOLINIS UŽESYS cia pas kariologa del sito, o pas neurologa su diagnoze  CNS DIRGINIMO SINDROMAS

dar koki bajery perkaiciau tame siuntime, zinant kad gyd, rasta sunku perskaityt, bet puikiai perskaiciau kad mano vaikui virkstele buvo apsisukus apie kakla, nu net akys ant kaktos isoko, pirma syki girdziu, nes po gimdymo niekas man tokio dalyko nesake,...... reiks paklaust .... arba as cia kazko nzn arba musu gydytoja nusisnekejo....

2008-11-13 17:39

Niu mes 3mes buvome labai i jus panasus 61cm ir 6100g  O tiai kai maziukas gime kokiais skaicias buvo ivertintas? maniske tai gavo du desimtukus. Maciau ant to lapelio kuri atidave, kad perduoti vaiku gydytojai kai ateis i namus aplankyti. Tada gali spresti ar kas nors buvo negerai per gimdyma.

2008-11-13 18:02

gretule 2008 11 13    

Niu mes 3mes buvome labai i jus panasus 61cm ir 6100g  O tiai kai maziukas gime kokiais skaicias buvo ivertintas? maniske tai gavo du desimtukus. Maciau ant to lapelio kuri atidave, kad perduoti vaiku gydytojai kai ateis i namus aplankyti. Tada gali spresti ar kas nors buvo negerai per gimdyma.

gerai kad ta lapuka atsisvieciau ir dabar dar karteli paziurejau, tai jame radau du 10, o apie virksteles apsisukima tikrai nieko nerandu.... nors ziauriai neaiskiai viskas surasyta....

o, dar viena atsvieta lapa isistraukiua, cia gyd po operacijos israsas, tai cia taip parasyta "apgar ivertintas 10-40 balu"

tai cia reiskia kad 10 is 40 duoda ar kaip?

2008-11-13 18:05

Na nezinau...As tai tik ta lapuka maciau kur parasyta buvo  10-10. pamegink paieskoti goole sistemoje apue sia skale. gal rasi paaskinima. As atsiprasu, bet tikrai nezinau...

3
...

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Bendraamžiai, kur jūs? > 2008m. liūtukų mamytės...

Šiandien gimtadienius švenčia (160)
Gerda