Forumas > Mama.lt klubai > Bendraamžiai, kur jūs? > 2008m. liūtukų...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
...

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2008-10-17 18:42

Sveikos visos mamos kurios sia vasarele susilauket savo maziuku liutuku..... pasidziaukim siais dziaugmiukais kartu...

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 1416

2008-11-08 20:28

Mes liutukai,gime liepos 24d

2008-11-08 20:39

o kaip smagu  mes tai rugpjucio 14

sakykit ar planavot kad pvz vaikas butent gimtu po tokiu zenklu ar taip gavos?

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2008-11-09 14:42

sveikos. mano dukryte gime liepos 29d.... ne tikri neplanavom, tiesiog taip pasitaike, bet labai dziaugiames, nes svesti gimtadieni vasara galima ivairiai, kad ir paprascaiusiai prie saslyku

2008-11-10 11:13

Seip mums terminas buvo liepos 21d bet as gydytojai pasakiau, kad pas mane ten liutas, pasirodo neklydau. Ir sakiau, kad mano mazoji gims 4-ieni, taip ir nutiko.

2008-11-10 11:28

gretule  tarp musu anau mazas dienu skiirtumas

2008-11-10 12:59

o ziuriu cia mano Gvidutis pakolkas jauniausias :) mums tai galimybe buvo kad maziukas bus mergeles zenklu, nes data buvo 28, bet gime dviem sav anksciau ir yra liutukas :) tai dabar seimoj esam du liutai ir mergele :) nes as liutas irgi, o tetis mergele :) tai juokavom kad jau gimtadienius svesim tai visa men :) reisk su vyru atostogas butent tuo laiku planuot :)

2008-11-10 19:04

sandriukas 2008 11 10    

gretule  tarp musu anau mazas dienu skiirtumas

Aga, tikrai labai nedidelis skirtumas.

2008-11-10 19:06

O sakykit,kas kiek laiko valgo jusu maziukai??? maniske pagal viska tai turetu kas 3val valgyti, bet taip nera, o ir past valgymas kazkokiu zaidimu pavirtes, as jai duodu valgyti, o ji reikia ne savo balsu, nesuprantu ak daryti, o matosi kad valgyti nori. Tik nakti labai gerai valgo, kiek paduosi tiek suvalgys. O diena labai retai kada 150g suvalgo, nors pagal amziu tai jau turetu tiek suvalgyti. Patarkit ka daryti!

2008-11-10 19:17

mano valgo kas 3 val.... nakti viena karta valgo.... suvalgo po 130.... gretule kas kiek h tavo valgo? duok reciau suvalgys daugaiu... as jau nuo 4 menesiu bandysiu duoti kas 4-5 val

2008-11-10 20:33

Niekada negaliu tiksliai pasakyti kas kiek laiko ji valgo, nes labai ivairiai buna. Va sian tai jau tuoj i isterija pulsiu, nes normaliai valge tik 15.30 val, ryte biskuti valge,gal kokia 11val. O va po pietu tai dar ir nevalgiusi. Rekia klykia ir tiek. Uzsimigdo po tokiu isteriju prabunda, pasitusina ir vel rekia, bet nevalgo.. Nebegaliu, jau ir pati noriu kartu su ja rekti... Stogas tuoj nuvaziuos!

Paskutinį kartą redagavo: gretule (2008-11-10 20:48)

2008-11-10 20:52

Aciu dievui pagaliau pavalge mano pupa uoga. Suvalge 170g. Jau geriau ir as jauciuosi.

2008-11-10 21:05

mano maziukas kadangi valgo MP tai kiek suvalgo net nzn, o kas kiek laiko valgo irgi ivairiai, kartais 3 val praeina, kartais maziau ar daugiau, ivairiai, nakti dazniausiai viena karta tevalgo...

o ziurek mamyte gal padetis vaikui netika, kazkuri mamyte minejo kad vaikui valgant rugstis kyla ir ji rekia, tai pakeite padeti, galvyte auksciau pakelia valgant ir viskas susitvarke.... pabandyk ir tu taip :)

linkim daznai ir po norma suvalgyt

2008-11-11 09:37

Niu mes valgome tik guledamos, nes kitaip jai neikisi, ot uzsispyrusi kaip ozkyte, reks iki pamelynavimo, bet ant ranku nevalgys. Asiu uz linkejimus.

2008-11-11 10:07

pasiguosiu....

mano maziukui kazkas uzbangavo.... vakar vakare 11 ejo miegot, rodos jau migs, tik pradejau supti, tai kai dejo zvaliom akytem jis mane snekinti, tai jokiu miegu pas ji neliko, tada tetis atsikele ir uzmigde, na jau apsidziaugem kad miegosim.... deja vos spejau imigt uz valandos mano mazylis gyvas.... valgyt uzsimane.... pavalge.... uzsnudo, vel laiminga krentu i lova.... bet deja vel uz kokios valadeles jis pabudo, nemiga mano vaikui.... kadangi jis nemiega tai ir mama prisizadino.... galvoju pasupsiu, supu su lovele... o jis sau zaidzia, rankas grauzia snekasi.... paduodu tutuka, gerai - lyg ir snaustu, deja per zaidimus su rankom issitraukia, tada zirzt pradeda, vel mama kelia galva nuo pagalvs kisa tutuka,  ir taip kokia val. kol mamai kantrybe baiges.... pasemiau pas save i lova, jis toliau zaidzia, o mama snaudzia.... nzn kie kilgai zaide bet galiausiai uzsnudo.... o dabar tai parpia :D  nesvarbu kad  uz valandeles reiks eit pas gyd :) :)

2008-11-11 10:15

tai gretule kai supratau misinuku maitini.... mes tik 3 esam....nu geras.... o mano pana kasdein tuo paciu metu metu valgo... labai jau ji punktuali kas 3 val.... ar ramus jusu vaikuciai? mano tai per vidiriuka... seip rami.. be soskes ne krust neuzmigtu. jau atpazysta svetimus, kai kas prieina pradeda verkti. i kaima nuvaziuojam tai vaikas kaip nesavas klykia rekia, tai po poros h turime atgal namo vaziuoti, nes ji rekia... na nebent geras oras tai kaime tada lauke miega, bet kai pabunda varom namo.... tikiuos isauks...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2008-11-11 10:44

gretule 2008 11 10    

Niekada negaliu tiksliai pasakyti kas kiek laiko ji valgo, nes labai ivairiai buna. Va sian tai jau tuoj i isterija pulsiu, nes normaliai valge tik 15.30 val, ryte biskuti valge,gal kokia 11val. O va po pietu tai dar ir nevalgiusi. Rekia klykia ir tiek. Uzsimigdo po tokiu isteriju prabunda, pasitusina ir vel rekia, bet nevalgo.. Nebegaliu, jau ir pati noriu kartu su ja rekti... Stogas tuoj nuvaziuos!

sveikute! truputeli paveluotai, bet maniskis sitaip kaip verkdavo kai noredavo valgyti ir negaledavo pavalgyti nrm, tai jam buvo polvuko skausmai, duju prisikaupe ar raizo pilvuka ir kai jis pradeda valgyti jam tas skausmas paastreja ir beto beverkdamas dar oro prisiryja ir tada gaunasi pilvuko tempimas...

as jau tfu tfu tfiu sita isvargau..

mano suneliui be vienos savaites 4 men.

bet dabar uz tai pradejo per miegus verkti, akeles uzmerktos, bet verkia issikeliu kartais tai galvele suglemba ir toliau miega va dabar tai tikrai nzn kas jam yra

2008-11-11 11:18

eina sau pano panelei taip nera buvus, nei naktim, nei diena taip jau neverkia kad nezinai kas... o ypac valgydama

2008-11-11 16:28

niu mano maziukas irgi nera is tu kur labai neramus, buna visko bet skustis labai negaliu.... per diena jis man normaliai, bet va arteja 18h. jaucia kad tetis pareis is darbo tai prasideda oziukai, jam tada daugiausa demesio prireikia....o miegodamss kartais verkia kai apsisapnuoja, bet  tik kokia akimirka, arba juoktis pradeda....

o valgan jis seniau verkdavo nervuodavos kai man krutine pilna budavo jam sunkiai budavo apziot o kai isalkes tai nervuodavos, dabar taip neber, normaliai pavalgom... bet kai praalksta tai labai skuba.... padedu jam prie zando merliuka tai ziotis pardeda zyzt kad greiciau tai vos speju atsisekt rubus :D  

2008-11-11 16:31

sandriukas 2008 11 11    

jau atpazysta svetimus, kai kas prieina pradeda verkti. i kaima nuvaziuojam tai vaikas kaip nesavas klykia rekia, tai po poros h turime atgal namo vaziuoti, nes ji rekia... na nebent geras oras tai kaime tada lauke miega, bet kai pabunda varom namo.... tikiuos isauks...

maniskis zmones pripazysta, bet gal dar neskiria svetimu, nes kas tik pasnekina visiem sypsosi, siandien gyd. apziurinejo ji tai jis ziuri i gyd ir juokias, snekina :) tai smagu kad taip, o kad neverkia :) :)

1
...

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Bendraamžiai, kur jūs? > 2008m. liūtukų mamytės...

Šiandien gimtadienius švenčia (160)
Auguste