Forumas > Virtuvė > Šaltieji patiekalai > Lęšių mišrainė

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2008-12-31 14:14

kas zinot kokia misraine su lesiais? nu labai noriu siam vakarui pasidaryt, bet jokios nesugalvoju :( gal kas zinot?

turiu ir raudonuju ir zaliuju lesiu.... help :)

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

Mama.lt

Mama.lt

2008-12-31 14:35

Man tai labai skani lesiu misraine su poru, tunu ir majonezu. O siaip tai galima ivairiai su tais lesiais, visko primaisyt, kaip ir i kitas misraines, man tai tik svarbiausia nepagailet majonezo, kad nebutu sausa.

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2008-12-31 14:47

as bijau eksperimentuoti, mazum kazkas nedera prie lesiu :D

esu valgius lesiu misraine kur seniau maximose budavo, bet niekaip nepamenu ka ten deda, ir kazkaip nebeuzmatau jos pardej :(

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

Mama.lt

Mama.lt

2008-12-31 14:58

aha, ta maximoj ir man patikdavo, jei gerai atsimenu, tai ten kumpis, konservuoti kukuruzai, kiausinis ir majonezas. Nebijok eksperimentuot, gali pomidoro, zalio ar marinuoto agurkelio idet, niu ka turi po ranka

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2010-05-15 21:58

reiks kada padaryti misraine is lesiu :)   kaip tik namuose yra nupirktu,tai stovi nenaudojami,nes pirma karta pirkau kad paziuret kas cia per lesiai :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-11-26 23:36

O man skanu: virti lesiai+ krabu lazdeles+ cesnakas+ majonezas... jo nepagailekit, kad butu slapia. Skanaus!

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 432

2010-12-02 11:27

Šiaip galima ne mišrainę o košę valgyti.

Indai sako daro su ryžiais ir prieskoniais- ciberžole, kariu, saldžiom paprikom. Dar druskytes ir sviestelio...

Dažniausiai darau kai ateina svečiai (nėr geriau)  greit mišrainė padaroma - lešiai, kiaušinis, tunas, prieskoniai, majonezas.. Visi būna labai patenkinti, maumoja net kalbėt negali...

Viršun ^ | Forumas > Virtuvė > Šaltieji patiekalai > Lęšių mišrainė

Šiandien gimtadienius švenčia (210)