Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Utenos mamyčiukės

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
...

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 17

2008-12-27 13:03

Sveikos kaimynėlės. Parašykit, ar yra kas nors iš Utenos. Aš pati esu iš Sudeikių.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 36

2008-12-27 17:46

Labukas . Priskiriu save prie Utenos mamyciu , nors esu galima sakyti is Moletu

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 17

2008-12-27 18:32

labas. puiku, kad atsiliepei.

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 80

2009-01-22 15:21

labutis,

as taip pat priskyriau save prie Utenos mamyciu, nors gyvenu Anyksciuose 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2009-02-07 10:54

Sveikos, aš taip Uteniškė, nors čia likau po mokslų. Gyvenu šalia Utenos, į Sudeikių pusę.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 101

2009-03-13 21:56

sveikos mamytes. as tikra uteniske, cia gimiau, augau, o dabar ir savo vaikucius auginu utenoje.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 4903

2009-03-17 13:52

As irgi uteniske,gyvenu aukstakalnio gatveje.

2009-03-19 12:43

Sveika prisijungusi prie Utenos mamyciu . tik ko tai nelabai diskutuojam, kur visos dingot?

2009-03-19 14:41

Ne nedingom,galim padiskutuot,mano merginai 26d bus jau 10men,kitai sende 15metu.Daugiau nezinau ka cia gero parasius,kap jus laikotes?

2009-03-19 15:51

maiskei mergytei jau 9 men., o sunui vasara bus 6 metukai. kaip sekasi jum augti gal papasakosi kaip maitinate, nes maniske mergaite labai jau isranki maistui.  vaikisku koseliu nei i burna neima, jai vis bulviu koses reikia

2009-03-23 13:19

Labukas, valgo mano mergina gerai,megsta ,labiau mano gaminta maista,bulviu kose,sriubites,zuvi ,nu is bedos kai vykstam i svecius tai pirktine valgo,tap tai jau pratinu prie normalaus maisto,vakare ir ryte dar geria aptamila-misinuka.Jau pradejom bandyti vaikscioti,kai vedi uz rankyciu tai l patinka,nes maniske neropoja..O kokiam rajone jus gyvenat,ka mokat daryt.?Tesa,dar vakar ismokom katuciu ploti.

2009-03-23 14:28

labas maldaiva, mes gyvename  netoli cerkves, net nezinau kaip paaiskinti, netoli joneliskio gatves. Maniske irgi po truputi pratinam prie normalaus maisto, labai megsta mesyte su morkomis, nesenai paragavo ir zuvies, kartais duodu ir jogurtuko paragauti o pavakariams suvalgo vaikisku sausainuku su hipo arbata. Rytais ir pries miega geraime pienuka irgi hipo misinuka.  na maniskse tai daud ko prisimokiusi is brolio, katuciu ploja, maivosi visaip, bando sokti pagal muzika, kraipo visaip uzpakaliuka ir sako ai ai. vaiksto kai laikom uz rankuciu, pati atsistoja lovyteje nu padykusi pana. visada su manim prie kompiuterio sedi ir maiso rasyti  ai tiesa ji ropoja tai dabar reikia visas geles paslepti.

2009-03-23 16:03

Nu va gal dazniau pabendrausim,nu zinau kur ta cerkve,tolokai gyvenat nuo musu,mes tai prie naujasodzio gatves(salia musu daugiabutis),Jum lengviau kai mokat ropoti,nereikia nesioti,vedzioti.Jogurta,varskyte jau duodu senai nuo 6men,l megsta.Nu mano didzioji pana primoko irgi visokiu nesamoniu,ismoke maivytis pries veidrodi, soka nu tai linguoja i visas puses,sako mama,tete,ate,turim 8dantukus.O jus kiek dantuku,kiek sveriat,koks ugis,kiek kartu miegat,ar daznai i lauka einat ?Per iseigines norejau parasyt,bet neleido prisijungt,nu jau galvoju gal svetaine tvarko.Seip as tai rasau kai mano mergina miega,nes su ja neimanoma l reikia klaveturos.

2009-03-23 20:44

zinoma kad susirasinesim. Visada kai tik turiu laisvesnio laiko prisedu prie kompiuterio arba tetis paleidzia su vaikais pabuna.  Mes irgi turim 8 dantukus, ugio ir svorio dabar tiksliai nepasakysiu mazdaug apie10kg ir 70 cm ugio, na bet sia savaite eisim pasisverti tada tiksliai zinosim . i lauka stengiames iseiti kai tik geresnis oras, va ir siandien visa seima buvom isbege, dar ir i Ausros parduotuve buvom nuleke. 

va as irgi savaitgali bandziau prisijungti, bet neisejo kaip ir rasei, tikriausiai puslapi tvarke. 

2009-03-24 12:36

Nu va maniske uzmigo pavalgius,reik suktis o tai abi bunam iki pietu,paskui sese grysta i mokyklos,tetukas is darbo,tai visiem reikalu atsiranda prie kompo.Mes kita irgi savaite vaziuosim i poliklinika.I lauka vaz ir mes,bet l jau sunku su ja ir vezimu(gyvenu 3aukste)nu kartais padeda dukra,vyras,bet dabar senokai buvom,nes sirguliavo(sloga 2.5sav,ir kosulys buvo),grieciau vasara tai paprasciau apsivilkti.Dar gal ,negreit ateis ,nes dar ziema niekaip neiseina.Jum tai patogiau i lauka eit kai savas namas?O jus nesirgot,kai toks ors?Iki.

2009-03-24 13:36

nu va maniske irgi uzmigo, broliukas su teciu i poliklinika isvaziave tai turiu truputi laiko. sedziu laukiu ka pasakys gryze vyrai  truputi uzsimirsiu neramu del sunaus. na nuosavas namas gerai aisku, i lauka paprasciau iseiti , bet kad cia nei vaiku, nei mamu nera su kuo bendrauti nei man nei vaikams. kad ir pavasariui atejus daug triuso prie namo  ir gelyte pasodinti ir zole nupjauti.

maniske mergyte tai nesenai 3 dienu karstine persirgo tai truputi buvom issigande, bet aciu dievui viskas susitvarke  dabar kaip ir viskas tvarkoje, ai buvo dar nesenai baimes kai is mano lovos iskrito, bet apziurejau liktai vikas tvarkoj.

2009-03-25 19:39

Oi oi sende nuo pat ryto lakstau,vaziavau i darba pasirasyt reikejo kadruos,tai kaimynes paprasiau kad su mazile pabutu,po to kai dukra gryzo is mokyklos vaz i soc rupyba del situ 52lt kur prveda vaikam,tai jau tada mociute pabuvo su vaiku,tai dar pagastralivom su dicke,o dabar tetis buna su vaiku,o as rasau,Nu jo tau prie namo yra ka veikt,mes tai soda jasonyse turim,nu ir mano buvo iskritus is musu lovos,tai l ji issigando,bet sumusymu nebuvo.Ikeliau rugiles nuotrauka ,tavo l grazus vaikuciai.Ai mes l megstam ziuret paslapciu sodas filmukus.Okas suneliui nutiko,kad vyko i poliklinika?Ar skaitai kokius zurnalus apie vaikus?Nu gal tiek.Nu niekaip nemoku kartu ikelt liniutes.

Paskutinį kartą redagavo: maldaiva (2009-03-25 19:47)

2009-03-25 21:04

pas mus ne taip linksma jau kaip uzklumpa bedos tai visos kartu. sunu pas chirurga vedziojam, ispradziu turejom bedu su apyvarpe, o dabar dar rado seklidziu vandene, tai ruosiames operacijai atlikom visus reikiamus tyrimus  na dar siandien pastebejau kad nesiskritus pieniniam dantukams uzauges tikrasis tai nebezinau ir ka daryti, reiks pas stomotologa eiti.

o liniuote jai nori kad butu foruma reikia sukurti liniuote ir nukopijuoti liniuotes nuoroda i as mama ( kur geltonai uzrasyta) i lentele kur uzrasyta forumo parasas ir paspausti keisti ir viskas.

zurnaliukus kartai paskaitau, bet dazniausiai info ieskau internete. mes dar nesusitvarkem su vaiko pinigeliais, o ko tiksliai ten reikia, kokiu dokumentu? tai tiek bedu pas mus iki.

o tavo mergyte irgi maciau grazuole.

2009-03-26 10:14

Labas rytas monceas,nu tu teisi viena beda nevaiksto,rek tiketis,kad viskas bus gerai,(aisku nervu yra),o pas koki chirurga lankotes(as dirbu ligonineja ),ar nesiuncia i vilniu?Nu mano mergina tai  visa sia savaite kelias 7ryto,tai dabar nuluzo,budavo miega iki 10ryto,gal pavasaris veikia,sende mum 10men.O del dantuko pasirodyk stomatologei,man tai l patinka gyd. Reneta Pipiriene,ji dirba prie baznycios,as ten ieva veziojau dantu taisyt,ji l moka su vaikais,neizgazdina.Del pinigeliu tai ir veliau kad susitvarkysi jie grys,o reikia vaiko gymimo liudijimo,tavo vyro asmens kodu,ir kur pinigelius perves saskaitos nr,nors jos viska mato per kompa.Nu ka LAIKYKIS,buk stipri mama.

2009-03-26 19:06

labas maldaiva, siandien buvom pas stomotologa tai dabar nieko dar nedare nori prisipratinti vaika kad nebijotu. o vaikstom mes pas Grinceviciu ir niekas nieko apie siuntima i Vilniu nekalba.

sveikinam su 10menesio sukaktimi. maniskei irgi kazkas pasidare kad keliasi anksti ryte nors anksciau miegodavo iki 9 ryto.

1
...

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Utenos mamyčiukės

Šiandien gimtadienius švenčia (138)
gabrielius