Forumas > Sveikata > Vaikų ligos ir sveikata > Bronchinė astma

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 17

2008-12-27 14:04

Mano anyta kartai anūkus pašlaksto šventintu vandeniu ir sako jiems, kad ant jų galvytės sėdi Angeliukas, kuris juos saugo.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 17

2008-12-27 14:08

gera anyta turi...

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2008-12-29 12:51

Dėl druskų kambarių galiu pasakyti tik tiek, kad vieniems padeda ir jie ten eina kasmet, o mums jie netiko - mergaitė kas kiekvieną procedūra vis blogiau jausdavosi. Iš pradžių galvojau, kad čia taip šalinasi viskas, bet nieko panašaus...  Todėl daugiau ten ir nebėjom.

Stebėkite savo vaikus.

O geriausiai sergant tokiomis ligomis - rašytis kasdien ką valgo, ką veikia, kokius vaistus geria, kaip jaučiasi ir pan. Tuomet labai lengva stebėti pačią ligą ir koks kosulys.

Atpažint atpažinsi ir skirsi tik su laiku - paskui jau girdi kiekvieną kriukt ;)

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2008-12-29 15:28

matai kaip buna, Grantui tikrai padejo,  gal todel ir pagalvojau, kad visiems astmininkams ar kam su bronchais blogai padeda, mum astmos paumejimai buna daugiau ne nuo maisto, mat su maistu jau susidraugavome, bet mum daugiausia nepalankus dregni orai, tik laukia dregna taip jis dusta arba kosuliai kankina, o va su orais kazin ar pavyks susidraugautitaip pat kaip prasideda zydejimai ir rudeni kaip grybai pradeda skleisti savo kvapa, ne maistiniai grybai, taigi mum budavo palankiausiais ziemos oras kaip pasale ir sausa, bet deja keiciantis klimatui ir dabar nebegalime atsipusti

2011-03-17 15:45

Važiuoti turiu su abiem vaikais šiais metais į sanatoriją, šiandiena išrašė siuntimus pas reabilitologus, bet pasiskambinau į "Ginatrą" ir man išrėžia, kad dėl vyresnio jis jau vienas bus gali bet kada, o dėl mažojo rugsėjo mėnesį  sakau kaip taip gali būti, tokių laukimų nėra mums buvę, tvarka pasikeitė, paūmėjimas tai dabar buvo  o ji tada maloniai man paaiškina, kad yra renovuoti kambariai para 10 lt galite ryt pasisukti ir pasakys kada gauname kelelapį, nu blemba nervai suėmė, su pinigais yra be lauk pusmetį .Na ką skambinsiu rytoj, mažajam buvo astmos priepolis, paskuj plaučių uždegimas, neturiu kada laukti , dievuli dievuli iš tokių ligoniukų pinigus darosi 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 591

2011-03-17 17:08

Kristulka tikrai taip, tokia biurokratija. Idomu aplamai kur dingsta kelialapiai vasarai

2011-03-17 17:20

Man dzin ta vasara ne degintis važiuoju, bet kur yra kelialapiai dabar šiuo metu juk ir iki tos vasaros dar visas balandis ir gegužis , plaučių uždegimu prasirgo mažasis dabar visą mėnesį sirgome ir labai sunkiai, o jie man siūlo rugsėjį  svolačiai nelaimingi, blemba blemba sunervino, aš apie vasarą iš vis nekalbu ir negalvoju nes kelialapiai kaip loterija vasarai giminaičiams išdalina ilsėjimuisi ne reabilitacijoms , čia jau senai žinoma, na bet ir pavasarį nebeįmanoma važiuoti va čia tai tikrai jau pikta labai .

2011-03-17 17:34

Aš rytoj einu pas gyd. dėl kelialapio, bet prisiregistravus Gintare jau esu

2011-03-17 17:46

Man sveiku protu neišneša galva, aš kelalapių neimu, prisiregistruoju gintare einame reabilitacija tada į ligonių kasas ir važiuodavome .

Tai po velniais reikia prieš naujus metus registruotis, taip išeina pagal juos, mes be le kada nevažiuodavome , o po paūmėjimų stipresnių, kad organizmas atsigautų, dabar reikia pasirodo važiuoti be le kada reikia tau ar ne pofik jiems , nu toks absurdas , kad nežinau. 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1029

2011-04-08 13:26

Sveikutės. Mums irgi ta pati situacija dėl sanatorijos, niekad nebūdavo taip sunku gauti. Vaikui pablogėjimas, kosuliai, o gydytoja pasakė, kad nėra vietų Palangos Gintare, nebent tik rudeniui. Pasiūlė man pačiai ten paskambinti ir pasiklausti tai iškart pasakė, kad tik Rugsėjui arba yra laisvų kambarių mokamų Balandžio mėnesiui. Gudriai ten daro, pinigėliai sukasi. Taigi užsiregistravom į sanatoriją Balandžio 18d. renovuotuose kambariuose, nes Liepos mėnesį vaikui jau sueis 8 metai ir man už save reikėtų dar daugiau mokėti, o vieno palikti dar nesinori. Nelabai norėjau dabar važiuoti, nes bus dar šalta, jau nusiteikiau, kad susirgs, nes kitaip nebūna, bet kitos išeities nėra. Tikiuosi, kad spėsim susitvarkyti dokumentus, nes viskas taip netikėtai greitai gavosi.

2011-04-08 13:27

Oksy o tu jau buvai sanatorijoj ar dar tik važiuosi?

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2011-04-08 13:48

kai pasiskaiciau eina sau kokia situacija lietuvoje,dieve tie gydytojai kaip zverys,na manoji tai truputi reguoja i maista bet kaip ir kristulka daugiau i ora,aisku turime stipre elergija katiniu,berzu zidejimas kai prasides ir plunksnom,as jau nelaukiu kada berzai prades zydeti bus mums nekas,bet turiu viena drauge norvege kuriai irgi astma,tai jinai mane priregistravo tinklapyje kur kasdien galiu pasitikrinti ar lauke oras veikia astmininkus ar neveikia,tai istikruju didele pagalba mums jau matau iskart vesti i lauka ar nevesti

2011-04-09 22:01

rence aš taip pat važiuoju į mokamus kambarius, mes važiuojame gegužės 3 d. o oksy dar važiuos  žvėrys teisingas apibudinimas atėja , tikrai kad sugyvulėję ne tik medikai aplamai žmonės sugyvulėję na bet ne iš gero gyvenimo 

2011-04-10 18:44

Kristulka mes būsim sanatorijoj iki Gegužės 5d. jeigu labiau neapsirgsim. Gyvensim irgi mokamuose kambariuose, nes kitokių dabar ir negautum, man sakė, kad Gegužės menesiui jau nėra net mokamų kambarių laisvų. Tai jei pavyks gal susimatysim kur nors

2011-04-10 21:06

Pas tave foto nėra, tai kažin ar pažinsiu tave  tai jei tu mane pamatysi tai būtinai užkalbink 

2011-04-11 10:44

Aš važiuosiu gegužės 9 d., bet nemokamuose kambariuose būsiu. Kiek girdėjau nerenovuotose kambariuose pakeistos lovos, spintelės, bet wc palikę tie patys. kai nuvyksim bus matyt kas ir kaip. Pernai aš iš 3 kambarių galėjau išsirinkt man patinkanti.Bet pernai 04-20 važiavau, tai vaikų buvo labai labai daug.

2011-04-11 10:45

Rence jug pernai tuo pačiu laiku buvo kaip ir mes tavo sūnelis, tik kiek pamenu su močiute

2011-04-12 13:39

Taip taip buvo pernai mano berniukas su močiūte tuo pačiu metu kaip ir jus. O jei nepaslaptis kada Jūs registravotės į sanatoriją, kad gavot nemokamus kambarius Gegužės menesiui?

2011-04-12 14:58

vasario gale lygtais

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 29

2011-04-21 21:30

Mano mergaitė astma serga jau apie šešerius metus. Atrodo jau ir apsipratom su šia liga, bet pastaruoju po sanatorijos (pernai gruodį buvom pirmą kartą), ji stipriau susijaudinusi arba verkdama negali įkvėpti oro. Tai trunka maždaug iki minutės laiko ar netgi trumpiau. "Mama, negaliu įkvėpti " atsigavusi ir išsigandusi sako. Mažesnė švokšdavo, o dažniausiai jai būna stipraus kosulio priepuoliai, bet taip kaip dabar nėra buvę. Ar tai gali būti astmos priepuoliai? Paskutinį kartą kai taip nutiko  ji net nekosėjo. Pas pulmunologę tik ruošiamės važiuoti, nežinau ką ir galvoti... Gal kas esate susidūrę su panašia situaci

2

Šiandien gimtadienius švenčia (137)
Gabija