Forumas > Sveikata > Šeimos ir... > Vestibuliarinio...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 350

2008-12-16 20:33

atradau slyksciausia tyrima. Tyre vestebuliarinio aparato funkcija

visu pirma liepe nusiplauti dazus, siaubas. pagulde ant kusetes, uzdejo akinius ir ant ju juodulius, kad butu tamsa. iskarto patapo nemalonu. tada pradejo salto oro pusti i ausi. viskas pradejo ziauriai suktis. slykstu slykstu. tada liepia nemirkseti, o kai viskas sukas ir matai tik tamsa, tai nemirkseti sunkoka. po to i kita ausi ta pati. trecias kartas buvo karsto oro putimas i ausi, tada viskas buvo dar smarkiau, atrode, kad bobikes ta kusete pradejo ratu sukti. tada vel nemirkset ir vel i kita ausi..... visa ta nesamone uztruko 20 minuciu.

Brrr....

www.wioleta.projektas.lt

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2008-12-17 15:43

Ajetau Iš pradžių galvojau reikės pasityčioti, kad tikrai baisu tuos dažus nusiplauti....

Bet net pačiai bloga pasidarė, kai papasakojai savo įspūdžius....

Rezultatų, aišku, iš karto nesužinojai?

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

2008-12-17 18:37

nu zinok, man gali buti niekas nepritepliota, nepridazyta, bet akys butinai. tai siaubakas, kai liepe nuplauti :D

o nusiplauti liepia del to, kad blakstienos ir taip jiems trukdo, o kai buna pridazytos, tai per ilgos ir per tankios jos :)

rezultatus pasako iskarto, net eigoje gali komentuoti kas vyks. nieko man blogo nerado. jautresnis negu standartinis vetebuliarinis, bet dar atitinka normas :D

www.wioleta.projektas.lt

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 315

2008-12-18 11:22

Nu ir? Kame šios temos šaknys?

2008-12-18 13:53

Dulke! Kokia tu nenuovoki! Čia gi elementarus siaubo romanas! Du viename: 1) liepia nusivalyti makiažą 2) daro kažkokias nesąmones su tavo kūnu, kad ištirti, ar tavo vestibuliarinis aparatas nėra pažeistas, kai tau buvo 3 metai

O jei rimtai - iš kur žinoti, kada reikia jį tirtis? Kokie simptomai turi būti?

2008-12-18 14:10

juokiasi juos cia is manes

mane pasiunte, nes man svaigsta galva. o vetebuliarinis aparatas duoda apie save zinot judejime, pvz. masinoje, laive (juros liga vadinama), lektuve.  kai akys mato, kad judi, o kunas nejaucia, t.y. sedi. tada vidineje ausyje skystis kitaip pradeda teketi ir zmogui svaigsta galva, bloga.  kai vetebulerinis aparatas atsisako, tada zmogus kordinacija praranda, t.y. metymai i sonus, svyravimai prasideda.

cis siek tiek simptomu,  jie tokie dazniausiai buna. o siaip tai mase kitu.

bet niekam nelinkiu ten patekti, nes slykstus tyrimas!

www.wioleta.projektas.lt

2008-12-18 14:23

Ujjjjjjj..... siaubelis.....

Aš visus autobusus apvemdavau maža būdama.... Todėl kai pasakoji prisiminimai atgyja.... be..... Nes visus tuos simptomus ir jausdavau... :(

2008-12-18 14:40

as tai niekada nesedu i atbulas sedynes, nes tada man tikrai bloga daros.

eik pasitiktinti  bus tau cia juoktis is dazu.

siaip tai yra blogai kai nejautrus visai, yra blogai, kai ir labai labai jautrus. man nustate, kad vetebulerinis aparatas yra jautrus, bet dar patenka i ribas, kurios vadinas NORMALU :)

www.wioleta.projektas.lt

2008-12-18 14:50

Ai dabar kažkaip dzin - galiu ir atbula važiuoti :)

Nors svaigulis karts nuo karto atsiranda, tačiau kuo mažiau pas gydytojus vaikščiosi, tuo ramiau gyvensi ;)

Viršun ^ | Forumas > Sveikata > Šeimos ir suaugusiųjų... > Vestibuliarinio aparato...

Šiandien gimtadienius švenčia (160)
Dovydas