Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Besilaukiant antro -...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 93

2009-10-05 21:37

Na ka as galiu pasakyti,nescia buvau 3 kartus ir visus kartus pykino baisiausiai,o ypatingai paskutini karta,nors lytis skiriasi.maziausiai ira daugiausiai teko iskesti nesiojant sunus.

Mama.lt

Mama.lt

2009-10-12 20:34

Man taip pat antras nestumas, taip tikrai skiriasi, pirmasis atrodo lengvesnis buvo, o su antru labai sunki pradzia buvo, bet dabar jau gerai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2009-11-22 13:24

Sveikos mamytes, na mano antrasis nestumas irgi truputeli skiriasi nuo pirmojo. Nors dar tik 14 sav. ir pykina mane ne rytais o vakarais, galva skauda toks jausmas, kad istisai. Tikiuosi veliau blogiau nebus

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 83

2009-11-22 14:42

mane irgi per pirma  lb pykino iki 3 men istisai vemiau, o per antra visai nevemiau ir pykino palyginus visai nedaug, tik siaip pirmus menesius toks bendras silpnumas buvo, o po to viskas ciki  nors gime abi mergytes 

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 350

2010-03-16 15:33

mano abu nestumai kardinaliai skiriasi, pykino abieju metu, nes turiu skrandzio bedu, tai sio fakto isvengti nepavyksta. bet vat pirmojo nestumo metu as turejau begale jegu, beveik iki paskutines savaites kelis kartus vilnius -kaunas marsrutu suvazynedavau, baigiau bakalaura, istojau i magistra, dar milijona reikalu galejau nuveikti.

o dabar jausmelis, tai kaip kokio meskio, tik miegociau ar bent jau guleciau lovoje. dabar 14 sav. tai ir svorio prieaugo nera, bet jau jegos atimtos :(

pirmas berniukas. kas bus antras dar nezinau :)

www.wioleta.projektas.lt

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2010-03-16 15:50

Antras - drakoniukas :D Juokauju ;) Wioleta - šilčiausi sveikinimai, laukiantis antrojo mažylio

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 350

2010-03-18 12:59

aga, drakosa

jau dabar gyvenima vercia aukstyn kojom. taip miegot noriu, kaip niekada gyvenime nenorejau :)

aciu, Giedre

www.wioleta.projektas.lt

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 11

2010-10-22 14:17

mano nestumai labai skiriasi, su pirmu buvau pilna jegu, tik pirmus tris menesius vemiau, o veliau skraidziau kaip ant sparnu, o su antru jau kokia pradzia isvis maniau kad neisgyvensiu, nei karto nevemiau, tik jegu nulis, o dar karsciai kokie buvo,  tai tik dabar siek tiek atsigaunu. Gal cia del to kad pirma buvo mergaite o antra zada 100 proc berniuka .

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-10-22 14:27

ir mano skyrėsi nėštumai nors abi kaip ir panašiu sezonu gimė, su antru nėštumu turėjau sveikatos problemų, amžinai tyrimai būdavo nekokie, o jau kokia vasara atlaikiau tai galėtu medalius užkabinti

Mama.lt

Mama.lt

2010-10-22 21:27

Pas mane buvo 3 nestumai ir visi visiskai skirtingi, manyciau kad visom taip, visu pirma manyciau amzius skiriasi nestumo metu, o antra juk skirtingus ir vaikelius nesiojam

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2362

2010-10-23 14:19

Ojojoj,man tai labai skiriasi.Su pirmuoju nestumu galejau kalnus nuverst,jauna buvau,jegu pilna,nieko nepykino,nei kart nevemiau,viskas ok buvo,na o dabar tai jauciasi labai,kad metai savo daro,iki 12 savaites bloga buvo apvalias 24 valandas per para,niekas nemiela buvo,pykino,numeciau 5 kg,vargino zemas spaudimas ir t.t.Dabar jau galiu gyvent ir jauciuosi gerai.Kiekvienas nestumas manau yra skirtingas. 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 23

2011-04-12 22:08

Sveikos būsimos Mamytės!

Kadangi nėštumo metu gali kisti savijauta, įdomu kas gali būti su ja susiję? Kaip manote, ar socialinis palaikymas gali sietis su sveikata? Man įdomu atsakyti į šį klausimą, todėl atlieku tyrimą, kuriame nagrinėju subjektyviai vertinamos sveikatos ir gaunamo socialinio palaikymo ryšius. Esu psichologijos studijų programs IV kurso studentė ir man REIKALINGA JŪSŲ PAGALBA. Būčiau labai dėkinga jei skirtumėte kelias minutes ir užpildytumėte anoniminę anketą. Man SVARBI JŪSŲ NUOMONĖ! 

Anketą galite rasti adresu: http://www.apklausa.lt/f/nesciuju-subjektyviai-vertinamos-sveikatos-ir-socialinio-palaikymo-sasajos-8d66f3a/answers/new.fullpage 

Iš anksto ačiū!

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2011-05-08 18:36

Na dabar pagalvoju jog nelabai ir skirias, pikinimas pradžiuoje irgi buvo, nuovargis ir tinginiavimas, gal tik kiek pamenu daugiau valgiau nei dabar ir arba pamiršau arba nebuvo tokiu tempimu, kažkur paskaudo, ir panašiai..dabar gal pati jautriau reaguoju :)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 161

2011-05-08 23:07

Sveikos

Na ir as kai pirmo laukiausi buvau pilna jegu iki paskutiniu dienu.Gripu sirgau tik viena karta per visa nestuma ir labai nesunkiai.aisku daug valgyti norejosi ir svorio delto nemazai priaugau.

O antrasis nestumas daug sunkesnis,greiciau pradejau pavargti,nugara skaudeti pradejo,ko pirmame net is tolo nebuvo. Jau sirgau gripu tris kartus,dar kazkokia infekcija slapime turejau,turejau gerti antibijotikus,apturejau triju savaiciu trukusi bronchita. taigi isvados tokios,kad antras nestumas sekinantis ir imunine sistema silpnesne. O abu pastojimai tuo paciu metu yra. Pirmasis man gime birzelio 17d, o antras turi gimti birzelio 18d, tik deja nezinau kas dabar gims.maziau valgau ir maziau svorio priaugau. Tai kas gi galetu pas mane pilvelyje sleptis

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2011-05-09 10:33

Svorio ir aš  mažai priaugau nors daktare sakeidealu kai svere mane,  šiuo metu tik  truputi virš 7 kg iš kuriu 1,600kg sveria vaikas ir  dėl maisto irgi nepasakyčiau kad valgyti labai  norečiau.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2011-05-09 15:23

Man ir skiriasi nestumai,nors gimdymas panasiai tuo paciu metu laiku,su pirma tik pilvas augo ir tiek,o su antru ir papykinimai ir pamaudimai ir tyrimukai su priekabiais buvo,nu zodziu.Beje jei medike neklystu,tai ir lytis ta pati bus.

3

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Besilaukiant antro - ar...

Šiandien gimtadienius švenčia (170)
Svarstykliuke