Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Besilaukiant antro -...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2
Mama.lt

Mama.lt

2009-02-27 17:45

na va dziaugiausi,kad turesiu atzalelia ant ranku jau 22d,o va kas dar vis leliukas pilvely gyvena,buvau paskutiniam eho. 25d.tai airiskas daktaras pasake,kad viskas tiesiog saunu,bet leliukas tikrai jau gims iki kovo 4d.tai va,dabar jau tikrai zinau,kad po kovo 4d,jau supsiu savo atzala.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 18

2009-03-03 15:58

Sveikos mamytes, mano suneliui  vasario 9d, suejo - 7m, o mano nestumas 22savaites, daktare sake kad pagimdysiu iki liepos 5d., taip laukiu nesulaukiu....nestumai skiriasi labai, su pirmu tai variau kaip "tankas", mokslai ir pan, dabar jau priaugau 10kg, esu visa spoguota, 4menesius jutau sleikstuli, pyino, paskui alpinejau, greitai pavargstu, tinsta kojos, eda remuo, traukia meslungis.....nu kaip sakant nestumas kuri jauciu :)  

Pirmas berniukas, o kas bus antras nesimato, aisku laukiam dar vieno seimos nario, seimos spinduliuko

.......linksma su tais vaikiukais

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 174

2009-03-09 19:48

labas mamytes :) mano pirmas nestumas buvo labai lengvas laksciau tai ten tai sen,negalejau ilgai miegoti.pagimdziau per 10min o saremiai truko 3.5val..o dabar laukiuosi antro leliuko  :) miego norisi saldytuvo negaliu uzdaryti nes reikes vel atidaryti,begalo alkana esu :) galva skauda jei daugiau  pavaikstau tai  labai bunu pavargus net negaliu issisiurbti kambariu :)

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2009-03-11 21:08

Abu nestumai buvo tokie patys,net kartais pagalvodavau,kad kazkas laika atgal atsuko  , o turiu berniuka ir mergaite,o va apie gimdymus to nepasakyciau

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 414

2009-05-19 14:29

As su pirmuoju irgi ejau kaip "tankas"niekas man neskaudejo, nevemiau, jauciausi puikiai ,o su dabartiniu, kurio laukiuosi, tai viskas atvirksciai.  Nors taip pat nevemiu, bet jau 4sav. grese persileidimas, nezmoniskai skauda nugara, nuo pirmojo nestumo men., eda remuo, traukia meslungis, kojos patinsta, labai greit pavargstu.taigi manau, kad kiekvienas nestumas yra skirtingas,

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 97

2009-05-19 15:31

na man ir tas pats su pirmu visiskai niekas nesidare . tik viana karta vemeu. o si karta tai ne pyragai buvo kokius 4 men. na odar tai normosia viskas, tiesa dar ligoninej 3 kartus gulejau.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 1057

2009-05-30 12:43

Na o as pasakysiu is savo dideles patirties  laukiuos trecia karta ir visi nestumai tokie skirtingi  Pirmus turiu 2 berniukus, o dabar laukiuos mergaites. Gal tik pasitvirtino ta taisykle, kad su mergytem, LABAI ilgai pykina  Pykino ir vemiau iki 4,5 men... Su pirmu is vis nezinojau kas tas pykinimas, su antru-pora kart, o dabar atsiemiau uz viska....

Startas 03,21/07,07

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 14

2009-06-07 01:06

man visi trys nėštumai skirtingi buvo, o ką jau kalbėti apie gimdymus...

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 1416

2009-06-07 17:08

O va man kol kas niekuom nesiskiria, nei pykino nei  rugsts kilo, na kol kas ir dabar dar nekyla. Kaip bus veliau pamatysime. :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 84

2009-06-07 21:16

o man abu skirtingi, kaip diena nuo nakties, sito bent pradzia tai labai bjauri buvo. tuoletas mano geriausias draugas buvo , o ar priklauso nuo lyties pamatysim po gimdymo

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2009-06-09 14:33

Na mano nestumai taip pat labai skiriasi,su dukryte labai lengva buvo,nei pykino nei pilviuka sunku nesioti,o dabar mum 26savaiteles,vis dar nezinom ka nesiojam,o nesti jau yra ka

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 22

2009-08-13 09:59

sveikos mamytes, as irgi laukiuosi antro :) Ir nestumai taip pat labai skyresi, pirmo nestumo kaip ir nejutau, ejau , vaziavau, judejau, o vat antras daug sunkesnis, arba cia man jau amzius savo daro :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 9

2009-09-11 11:05

As taip pat laukiuosi antro mazylio.Na kolkas mums tik 16savaiteliu,bet iki siol truputi skyresi nestumai,maziau vemiau ir maziau miego norejau.su pirmu nestumu tai galejau miegoti visa para Tik va si karta pilvukas auga kur kas greiciau tik tikiuosi,kad svoris neaugs daug greiciau

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 272

2009-09-11 21:47

Dabar laukiuosi antro ir sis nestumas skiriasi nuo pirmo, vaiksciojimas kitas ir ligoninej teko guleti, kiti nepatogumai, su pirmu nieko panasaus.Pirmas sunus, dabar taip pat laukiames sunaus

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 7

2009-09-14 09:47

sveiki, laukiuos antra karta, 19 savaite. tiek pirmas tiek sis nestumas nei kuom nesiskiria.

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 1416

2009-09-14 18:43

Na man pradejo rysketi skirtumas toks, kad vaikiukas zemiau antras, nei akd buvo pirmas, tai sunkiau truputi, pastoviai su dirzu bunu, kad nepamesti. :) O seip daugiau jokiu skirtumu nerandu, na nebent kad labaiau ant saldumynu traukia. :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2009-09-21 12:12

Sveikos. laukiuosi antrojo mazylio. Nestumai labai skiriasi.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2009-09-21 17:25

na stai mes jau ir sulaukem antro leliukoKas keisciausia,kad per abupilvo forma buvo visiskai kitokia,na nekalbant apie kitus jausmus,gi visi nestumai skirtingi,o va turim 2

Mama.lt

Mama.lt

2009-09-23 21:00

Mano abudu nestumai skyresi kaip diena ir naktis  su pirmu nestumu-jauciausi nuostabiai, o su antru-labai blogai. daug kas sake, kad bus berniukas (nes skyresi nup pirmo nestumo ir pilvo forma, ir nesiojimas), bet turim dvi mergytes

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 116

2009-09-30 13:14

sveikos mamytes,o as dabar laukiuosi antro vaikelio. abu nestumai labai skiriasi su pirmu vemiau istisai iki 5 men. o si kart nepykina tik remuo eda.. bet jauciuosi labai gerai,manau daug geriau nei su dukryte

2

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Besilaukiant antro - ar...

Šiandien gimtadienius švenčia (170)
Lukytis