Forumas > Sveikata > Vaikų ligos ir sveikata > Rachitas

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2008-12-16 15:11

nepergyvenu kol pas gydytoja nenueinu, kai nueinu gaunu velniu kad su ja tipo lauke nebunu, ir del to negereja... atrodo bunam ir bunam tam lauke... ai gydytja perdeda jauciu, nera taip blogai kaip ji sako... na nezinau jau ka ir galvoti.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2008-12-16 16:13

sveikos, mamytes,as siame forume pirma karta pasisakysiu. Esu 10 menesiu dukrytes mama.Mums rachita ir zemoka tonusa nuo 3 menesio itarineja. Vitamino D pastoviai geriam padidintas dozes. Kadangi gyvenam ne sauletoje Ispanijoje, o lietingoje Lietuvoje, tai tik vienintelis rugpjucio menesis yra tinkamas vit. D pasisavinimui ir tai bunant pajury kiaura diena. O buti gryname ore yra gerai, bet tai stiprina imuniteta, o ne vit. d gaminasi. As manau, kad geriau yra duoti kuri laika didesne vit. D doze, nei po to matyti skaudzias pasekmes, o beje, viename saukstelyje zuvies tauku vit.D kiekis atitinka vieno lasiuko kieki 500 TV .  Perdozavimas kenkia inkstams ir kepenims, bet iki 10lasu galima duot drasiai, nes gydomoji doze prasideda nuo 10 lasiuku, aisku, pirmiausia reikia pasitart su gydytoju. Beje, jeigu nepasitikima gydytoju, tai ji reiktu pakeisti. Linkiu, kad visos mamos augintu sveikus vaikucius...

2008-12-16 17:16

aciukas uz nuomone...

2009-01-02 12:17

na mes buvome pas gydytoja tai israse kalcio preparata sake lyg geriau. na vienu zodziu... nieko gero ir protingo nepasake...

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-01-02 13:02

Sandriuk o kokia jusu daktarė jonavoj jus prižiūri?

2009-01-05 17:24

mes lankomes mas martinoniene.. cia seimos sentre prie neries. o tu ir gal ten?

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2009-01-07 16:52

na mes su sia problema irgi buvom susidure kai buvo dukrytei 4-5men. tai gydytoja liepe duoti dvi savaites po 5lasiukus vit.D o paskui mazinti iki2-3lasiuku,irgi buvo tada ziemos laikas ir sake gydytoja kad pirmi rachito pozymiai kad vaiko delniukai,padukai buna slapi ir pakausis praplikes,bet juk buna ir nuo pagalvyciu kad nuplinka tai daugiau vartykit ant soniuku vaikus ir labai nepergyvenkit nes gydytoja man sake kad ne taip jau greitai kaip noretusi tie delniukai pasidaro sausi ta prasme dingsta tie pozymiai ir manau kad jei duodat zuvies tauku tai papildomai tikrai nereiketu dar vitamino D duoti,nes zuvies taukuose jo yra tiek kiek reikia dienos normai mum taip gydytoja sake ir as zuvies taukus nuo metuku laiko pradejau duoti o iki to gereme vitamina D.

Lilypie Pregnancy tickers

2009-01-11 17:40

aciu uz pasisakyma zemuoge.

2009-01-29 20:50

na va buvom 6 men pas gydytoja, tai sake jau galvyte geriau, desine puse dar nekokia. israse kalcio vitaminu ir vit d po 4 lasiukus liepe duoti, kaip ir daviau... gereja tas rachitas.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2009-01-30 11:28

nu va kaip saunu,saunuoliai,sveikateles jum

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-01-30 13:38

Sveikos mamytės., na mum lyg ir bėdos nebuvo su vit. d. stoka, bet man vis iskyla klausimas, mano lialiaus prakaituoja rankos ir kojytės, sakau gal tai paveldima, nes as linkus i prakaitavima., pakausiukas uzaugęs plaukuciais, gyd. ir nieko nesake dėl vit trukumo. gal jus susidure su tokiu dalyku kaip didesnis vaiko prakaitavimas., nors skaičiau kad gali buti rechito pozymis

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 102

2009-01-30 14:37

pas mane irgi mazylis prakaituoja,gerem multi tabs vitaminus ir vitamina d3 po 4 lasiukus.Pakausiukas jau kazkur nuo 4 menesiu nuplykes tai jau pobiski atauga plaukuciai.bet daktare nieko nesake kad rachitas,vitaminus israse sako pagal viska viskas gerai augam.perskaiciau foruma tai pozymiai panasus,nezinau ka ir daryti.ar sako gydytojos apie rachita.

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-01-30 14:48

mano dukra net labai stipriai prakaituoja,bet prakaituoja kokias dvi valandas kai uzmiega gali patalyne keisti iskarto nes buna visa slapia,drabuziai greziami kaip is po duso isejusi butu,tai vyras parveze is lt zurnala tavo vaikas,jau kai vaziuoja i lt liepiu supirkti visus to menesiu zurnalus kokie yra susije su vaikais,tai kaip tik buvo rasoma apie rachita,pagal visus pozymius mano dukryte turi letini rachita kury gydyti reikia vitaminu d ir kalciu,nes as pati tai mazai prakaituoju,tai reiskia kad dukra prakaitavimo nepaveldejo is tevu,gerai kad jusu vaikuciai geria zuvu taukus,manoji nuo ju vemia,aplamai geras labai straipsniukas buvo apie rachita,reiktu man ji nurasyti i foruma kas neskaite kad pasiskaitytu

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-01-30 15:47

Dėl rachito mums nieko nesakė. Ant pakaušiuko seniai užaugę plaukai., tik prieš kokius 5 mėn trindavo galvytę  į pagalvę., bet tuo metu tai duodavau., tai pamirsdavau suduoti d vit., kai pradėjau duoti normaliai., tai lyg ir praėjo. Na gal dar įtakos turi tai, kad nei as nei mazius nepernesam silumos., jei tik kambary virs 20 c., tai abu slapi vaikstom., net nezinau., be to buvom pas gyd. tai isvis liepė o gal cia duoti tik po 2 lasus d. vit., bandysiu pirkti zuvies tauku., gal nuo tu bus kitaip. o gal toks jau musu prtakaitavimas.

2009-01-31 12:36

ta tai gali buti ir prakaitavimas paprastas, ir rachito pozymis. gydytoja turi pastebeti rachita, jei nieko neskao reiskias nieko nera....

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 17

2009-09-30 10:28

Sveikutes!O iki keliu metuku reikia duoti vitamina D?

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-10-01 08:32

Mums 1,5 metukų mes dar geriame .

2009-10-01 16:12

siaip sako iki metuku.. bent man gydytoja taip sake. nuo metuku zuvies taukus geriam.

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-10-01 17:40

Pries savaite kaip tik klausiau apie vit D.,tai sake jei dar turit namie,uzbaikit,ir pradekit zuvies taukus,o jei jau vit d pabaigem,tai galima ir jau dabar zuvies taukus duoti.tai mes nuo sio men jau pradesim zuvies taukus gerti.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 239

2009-10-01 18:01

sandriukas 2009 10 01    

siaip sako iki metuku.. bent man gydytoja taip sake. nuo metuku zuvies taukus geriam.

nesuprasi dėl to vitamino D mūsų gydytoja mums skyrė po 3 lašiukus, kai atostogavo pakliuvom pas kitą gydytoją, tai ji liepė po 6 gerti, nors tokių kaip rachito požymių nebuvo, tik labai sparčiai mes augam o dėl žuvų taukų tai mums liepė gerti jau nuo 6 mėn.

Paskutinį kartą redagavo: jurate77 (2009-10-01 18:02)

3

Šiandien gimtadienius švenčia (150)
Urtė