Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio... > Sausa kūdikio odelė

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2008-12-10 10:01

padekit,mano angelelio labai sausa odele ne nebezinau ka daryti

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 50

2008-12-10 10:56

Sveka, as tai savo mazyliui karts nuo karto visa kuneli istepu WELEDOS kremuku, t.y. jis vadinasi WELEDA Medetku pienelis kuno prieziurai. Siaip Super dalykas! Mano suneliui irgi linkusi sauseti odele, tai karts nuo karto patepu ir viskas gerai :) Bet siaip manau vaistineje ar vaiku prieziuros prekiu parduotuveje tikrai yra gan platus pasirinkimas visokiausiu kudikiu aliejuku, pieneliu, kremuku ... Tikrai turetumei rasti tinkama!

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 315

2008-12-10 11:02

Jei kūdikio odelė sausa, nelieka kito kelio kaip tik tepti tepti tepti. Priemonių vaistinėse tikrai daug - telieka išsirinkti tinkamiausią.

Beje, neapsiribok kremavimu/aliejavimu tik po maudynių. Jei odelė sausa, ją reikia tepti nors ir 10 kartų per dieną. Tiesiog pamatei, kad išdžiūvo, pleiskanoja, išrengi vaikutį ir tepi. Kitaip ir stebuklingos priemonės nepadės

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-12-10 11:05

as tokiu problemu su savo dukryte neturejau tai sunku ka ir patarti,bet manau tikrai nuejus i vaistine ar i vaiku prekiu parduotuve tikrai rasi dideli pasirinkima ir kremuku ir aliejuku,beje pati buvau nusipirkus Jonson aliejuka bet panaudojus tik kelis kartus nes kaip ir minejau neturejom problemos su odele

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 84

2008-12-10 11:47

Pas musu dukryte taip pat siek tiek sausa oda, ir skruostai ypac sausi buna atrodo pleiskanot nori, bet as visada veideli tepu su "Excipial" kremu , kiekviena diena po2-3kartus. Excipial yra riebus ir tinka nuo alergijos+drekina oda (pas mus skruostai visada paberti.alergija mums+dar jie sausi) o viso kuno odele nera labai sausa, bet po maudymo,visada su aliejuku istepu kruopsciai  vaistinej tau tikrai patars kokias priemones rinktis, arba seimos gydytojos paklausk. sekmes auginant vaikuti !

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 128

2008-12-10 12:36

As tepiau "Excipial lipolotion" jis riebesnis, jis ne tik kuneliui, bet ir galvytei gerai patept, jei luobele darosi. Dar yra "Excipial hidrolotion" jis drekinantis. Abu jie tikrai geri ir nealergizuoja. Buvau bubhen aliejuka nusipirkus su medetkom, tai netiko, pletmais mano mergaite po jo ismete ir drauges vaikui po jo buvo tas pats.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 84

2008-12-10 12:43

koska 2008 12 10    

As tepiau "Excipial lipolotion" jis riebesnis, jis ne tik kuneliui, bet ir galvytei gerai patept, jei luobele darosi. Dar yra "Excipial hidrolotion" jis drekinantis. Abu jie tikrai geri ir nealergizuoja. Buvau bubhen aliejuka nusipirkus su medetkom, tai netiko, pletmais mano mergaite po jo ismete ir drauges vaikui po jo buvo tas pats.

"Excipial"- yra labai daug rusiu priemoniu, net sunku surasyt visas butu

2008-12-10 12:45

na mes kai tik gimem jau ligoninej akusere pasake kad turesiu problema su kudikelio odele,kad ji bus sausa(nemelavo),ir patikekit manim bandziau as tuos vaistiniu siulomus aliejukus,pienelius ir kremukus visokius,galiausiai juos tekdavo man pabaigti isnaudoti,viena patare gryna alyvuogiu alieju tepti,tepu bet po pusvalandzio kaip nieko nebuta,odele vel ispleiskanojusi,gal kas turit liaudisku receptu pasiulyti nes jau tikrai nebezinau ka bedaryti

2008-12-10 13:25

koska 2008 12 10    

Buvau bubhen aliejuka nusipirkus su medetkom, tai netiko, pletmais mano mergaite po jo ismete ir drauges vaikui po jo buvo tas pats.

Aš vaikiškos kosmetikos su visokiais priedais (medetkom, ramunėlėm ir t.t.) vengiu - kas žino, kaip vaiko oda reaguos. Tuo labiau, kad tikrai yra priemonių be jokių priedų.

2008-12-10 13:27

laurike 2008 12 10    

tepu bet po pusvalandzio kaip nieko nebuta,odele vel ispleiskanojusi

Laurike, po to pusvalandžio vėl turi tepti odelę. Ir taip daryk tol, kol pamatysi, kad jau pagerėjo. Gal po kurio laiko užteks ir kelių kartų per dieną, o dabar reikia nuoširdžiai padirbėti. Kito kelio nėra.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2008-12-10 17:36

jei kudikio sausa odele tiesiog patepk kudikiams skirtu kremuku ar losjonu. As tai nuolatos kai ismaudau savo mazyle patepu ja kuno pieneliu skirtu kudikiams, bet tik nezinau ar lietuvoje tokio yra nes as parsiveziau is anglijos... o namu salygomis tinka ir vazelinas maisytas su kremu skirtu kunui ar rankoms arba dar geriau veidui (1a/s vazelino ir 3 a/s drekinamojo kremo) stai tau ir puikus kudikio odeles prieziuros drekiklis

delfinai plaukioja vandenynuose, o mes - gyvenime...

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 50

2008-12-11 08:13

Mums jokie kremai nepadejo,daktare pasiule nusipirkti alieju i vonele yra specialus vaistineje vadinasi BALMANDOL,kai maudysi ipilk i vonele,po to labai sausai nesluostik,pamatysi,kad kunelis pasidengs aliejko plevele,mums po keliu kartu labai padejotikrai patarciau panaudot,ir nereiks vargti su jokeis tepimais aliejum ir kremu

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2008-12-13 22:05

nuo gimimo ir mano mazajam sausa, mum labai padeda ipiltas i vonele aliejusismaudau ir dar istepu visa, ir taip kasdien dariau, pagaliau po kokios savaites pleiskanojimas mazejo mum dabar 8 men ir nebepleiskanoja, bet i vonele vis dar pilu aliejuka NEUTRAL

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 7

2009-01-12 13:22

mano maziaus odele taip pat sausa. buvau pas gydytoja tai pasiule essex losijona naudoti,bet nematau jokio pagerejimo. gal galit kas ka pasiulyti ?

Mama.lt

Mama.lt

2009-01-13 23:35

musu sunelio labai problematiska odele, kai gime atrodo  lyg ir nieko nebuvo (nors daktare perspejo kad sausiaodis), bet kazkur po savaites visa pradejo luptis, nuo viso kunelio.taip visa menesi luposi, bet atrode ten kur nusilupo labai graziai, svelni odele.bet ir vel prasidejo pleiskanojimas, ypac pilvukas ir nugaryte pleiskanoja. daktare patare nusipirkti LINOLA aliejus i vonele, jis yra kaip vaistas, ji galima naudoti 4 savaites ir tik kas antra trecia diena.kolkas naudojam dar tik antra sav ir nezinau ar bus koks rezultatas, dar papildomai irgi daktares rekomendacija naudojam kremuka kuneliui URIAGE firmos, tepti reikia ryte ir vakare. ryta patepus iki vakaro odele atrodo graziai, tik po nakties vel pleiskanota. ziuresim kaip bus toliau, nes istikruju tai baisu kad nebutu kokia rimtesne odos liga...

2009-02-24 10:42

o mes pasinaudojom vienos mamytes isbandytu Balmandol aliejumi vonelei tai patikekit manim SUPER,tikrai padeda,maniske pagulejusi tokioj voneleje gal kokius 3-4 kartus odele atsigavo visiskai,dingo odos itrukimai,pleiskanojimai.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-02-24 11:58

Mes tai nuo gimimo prausiamės Balmandoliu nes kai klinikose gulėjome mums pasiūlė daktarė, labai gera priemonė. Aš taip pat vonioje to skysčio isipilu, tiesiog liuks.

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 293

2009-03-10 23:06

mano mazyles ir laaaabai sausa :( mes naudojam "excipial" linija, "iwostin" ir eucerina su slapalu :) maudom viena karta savaitej ir i vonele pilam "linol" arba "balmandol" .  nebuvot pas odos gydytoja? mes tai ir pas alergologa apsilankem, nes labai beria ir neaisku nuo ko. o del sausumo sake, kad reikia vasaros laukti, turetu susitvarkyti ... nzn... lauksim :D sekmes jums su oda ;)

Mama.lt

Mama.lt

2009-03-15 20:20

pas mano suneli irgi sausa odele tai as vaistine nusipirkau naturalaus vazalino,jis truputi riebus,ir po maudymo dar istepu kremuku visa kuneli SILCOCKS BASE,labai padeda

Sukurtos temos: 24   Diskusijose pasisake: 373

2009-05-06 16:56

Sveikos,pastebejau kad vaiko ranku odele vis sauseja tepiau kremu,bet nelabai padejo tai net delniukai lupinetis pradejo,gal kam taip buvo nutike,kokius kremus naudojot?

1

Viršun ^ | Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio... > Sausa kūdikio odelė

Šiandien gimtadienius švenčia (137)
Dominykas