Forumas > Šeima > Šventės > 2009 Jaučio metai
 
 
 
Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
 
 
1
 
 
Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 350
 
2008-12-04 16:14

Zodiako horoskopas 2009 Jaučio metams

AVINAS 
2009 metai Avinui - pereinamasis laikotarpis, didžiosios kelionės į ateitį, prasidėjusios 2008 metais, tęsinys. Metai žada būti sėkmingesni už kelis ankstesnius, tačiau nėra ko viltis lengvai ir be problemų pasiekti tikslą: kantrybė, nuosaikumas, disciplina ir atkaklus darbas - štai geriausi Avino sąjungininkai šiais metais. Dalykinės kelionės į užsienį, o taip pat santykiai su užsienio partneriais klostysis sėkmingai. Šiais metais Avinui verta susimąstyti apie savo profesinio lygio pakėlimą. Ruduo - puikus laikas įgyti savo kvalifikaciją
ar gauti dar vieną (ar pirmą, kaip kam) aukštąjį išsilavinimą. Šiais metais Avinui verta susimąstyti apie savo profesinio lygio pakėlimą. Ruduo - puikus laikas įgyti savo kvalifikaciją ar gauti dar vieną (ar pirmą, kaip kam) aukštąjį išsilavinimą.

Metai prasidės būsimos veiklos planavimu ir materialių bei intelektualių vertybių inventorizacija. Nuo sausio iki gegužės Avinams pasiseks atnaujinti senus ryšius ir užmegzti naujas naudingas dalykines pažintis. Metų laikotarpyje neverta rizikuoti ir veltis į finansines avantiūras, kad ir kokios gundančios ir naudingos jos atrodytų. Sėkmingiausias laikas - nuo gegužės 15 iki birželio 25, kai Marsas bus jūsų ženkle ir leis iškopti į kokybiškai naują karjeros lygmenį. Bet tai ne pakilimo momentas - toks augimas galimas tik dėl didžiulių pastangų, visų jėgų ir talentų koncentracijos, atkaklaus darbo. Finansine prasme palankus laikas - pirmoji metų pusė, ypač balandis ir gegužė. Reikia būti atsargiam lapkritį ir gruodžio pabaigoje.
Visos palankiausios pranašystės šiems metams Avinams siejasi su asmeninių santykių sfera - čia viskas paprasta ir aišku. Jėgų antplūdis ir sėkmingai susiklosčiusios aplinkybės suteiks Avinams ryžtingumo ir netgi pati beviltiškiausia romantiška situacija galiausiai taps sėkminga ir viskas susiklostys pačiu sėkmingiausiu būdu. Nemalonus momentas gali laukti antroje liepos pusėje - tikriausiai, praeitis primins apie save. Kovo pradžia ir visas birželis Avinams - geriausias laikas naujos meilės paieškoms ir santykių sutvarkymui su giminaičiais.
*

JAUTIS
*

Jaučiai 2009 metais užsiims daugiausiai namais, šeima, santykiais su giminaičiais. Teks atstatyti santykius, taikyti susipykusius. Galimas šioks toks susvetimėjimas šeimoje, ypač vasaros viduryje, įtempti santykiai su tėvais. Namuose galimi perstatymai, remontas. Aplinkybės vers daug ką daryti savo rankomis. Kartu su tuo planetų išsidėstymas žada Jaučiams palikimo, kraičio arba pelnų iš rizikingų verslų gavimą.

Pirmą metų pusę ant jaučių užgriūva toks kiekis reikalų ir pareigų, kad jie gali pulti į depresiją. Štai šito Jaučiams jokiu būdu nereikėtų - geriau jėgas eikvoti tvarkant savo asmeninę erdvę ir sudarant sąrašą darbų, kuriuos atlikti reikia pirmiausiai. Tvirtai laikantis šių sąlygų, Saturnas bus palankus Jaučiams ir suteiks jiems dvi puikias galimybes pataisyti savo reikalus - neblogai uždirbti operacijomis su nekilnojamu turtu. Vasaris - tinkamiausias laikas karjeros vystymui: tiesiog per kelias dienas Jaučiams pavyks tiek pasiekti, kiek pasiektų mėnesius atkakliai dirbdami. Palankus metas finansine prasme - kovas ir balandis. Atsargumo reikia laikytis birželį.

Balandį ir lapkritį globėja Venera atneš jaučiams sėkmę meilėje ir laimingą atsitiktinumą, kuris, jeigu juo teisingai pasinaudosite, pakeis asmeninį gyvenimą į geresnę pusę. Liepos pabaigoje - rugpjūčio pradžioje galima naudinga santuoka, o gruodyje Jaučiams kategoriškai nerekomenduojama painiotis į slaptą romaną - viskas labai greitai ir nesėkmingai Jaučiams atsiskleis ir baigsis pinigų praradimu bei reputacijos sutepimu.

Prieš pat Naujuosius Jupiteris įeis į jaučiams draugišką Ožiaragio ženklą ir atvers Jaučiams naują gyvenimo puslapį. Atkreipkite dėmesį į šį laikotarpį - gyvenimo aplinkybės klostysis geriausiu jums būdu.
*

DVYNIAI
*
2009 metai šiek tiek apribos įprastą Dvynių aktyvumą ir šio linksmo, ryškaus ženklo atstovams įsimins kaip atsitolinimo, įsigilinimo į save, rimto susilaikymo periodas. Minimumas kontaktų, tik dalykiniai ir esant kraštutinei būtinybei. Kelionės priverstinės ir ne visada sėkmingos. Tačiau Dvyniams visa tai netgi patiks, jie įvertins tokią padėtį ne kaip priverstinį įkalinimą, o kaip galimybę ramiai apgalvoti savo idėjas, sutvarkyti savo reikalus, išsiaiškinti savo jausmuose.

Nežiūrint į regimas kliūtis iš savo santykius besiaiškinančių Saturno ir Neptūno, Dvynių karjera klostysis sėkmingai - kad ir nebus fejeriškos sėkmės, tačiau pastovus karjerinis augimas užtikrintas. Sėkmingiausias laikotarpis reikalų tvarkymui - balandis ir gegužė; tada atsiras galimybė neblogai užsidirbti ir užmegzti naudingus ryšius. Ypač atsargiam reikia būti rugpjūčio pabaigoje, kai Marsas stovės priešpriešoje Jupiteriui - galimos problemos kaip biznyje, taip ir asmeniniame gyvenime. Didelį dėmesį reikia skirti savo pačių elgesiui - Dvyniai gali tapti agresyvūs, konfliktiški, linkę peštis, bartis.

Rugpjūtį ir pirmoje rugsėjo pusėje Dvynių interesų sfera persikels į nuosavus namus. Atsiras neatidėliotinų reikalų ir būtinybė kažką įsigyti namams ir šeimai. Galimi persitvarkymai ir pasikeitimai namuose. Neverta šiuo laikotarpiu atidengti pašaliniams žmonėms savo šeimyninius reikalus - gali kilti jums nemalonių paskalų.

Asmeninis Dvynių gyvenimas šiais metais klostysis sėkmingiau nei 2006, 2007 ir 2008 metais, kai sektorius, atsakingas už asmeninius santykius, buvo užimtas konfliktinių ir nelemiančių romantikos planetų. 2009 metais situacija ima palaipsniui keistis į gerąją pusę, tačiau nereikia užmiršti, kad ne viskas taip lygu, ir senos problemos gali apie save priminti. Sėkmingiausias metas meilei - 2009 metų pabaiga ir 2010 metų pradžia, kai Dvyniai vėl patikės puikia pasaka, kurioje jie dalyvauja kaip romantiškas herojus.
*

VĖŽYS
*
2009 metais Vėžiai susidomės namų buhalterija ir ims sekti pajamas ir išlaidas, taps atsargūs ir ims planuoti išlaidas. Atsiranda tendencija žvelgti į pinigus ir pirkinius protingai. Dėl to bus įgyjami reikalingi daiktai, bus atidedamos lėšos juodai dienai. Protingai investuotos lėšos atneš neblogus procentus. Vėžius taip pat ims dominti populiarioji medicina - daug kas sės ant dietos, ims įsisavinti organizmo valymo metodikas, suliesės. Taip pat Vėžių laikia pasveikimas nuo užsitęsusios ligos, prasidėjusios dar 2008 metų pabaigoje. Iš savo giminaičių Vėžiai reikalaus disciplinos ir tikslumo - čia galimi ginčai ir barniai.

Darbe viskas puiku. Gerasis Jupiteris suteiks Vėžiams naujas galimybes augti karjeroje. Vėžių laukia palankūs pasikeitimai, algos padidėjimas, pakėlimas į aukštesnes pareigas arba sėkmingas ir naudingas perėjimas į kitą darbą. Pirmą 2009 sausio pusę, kai visi dar ilsėsis, Vėžiai ims ruošti dirvą greitam karjeriniam pakilimui ir beprotiškai pavargs laukti, kada gi pagaliau gegužės mėnesį šios pastangos ims atnešti sultingus ir saldžius vaisius piniginių premijų, esminių pelnų ir profesinės savimeilės pavidalais. Tikra sėkmė laukia Vėžių laikotarpyje tarp spalio pradžios ir metų pabaigos - čia Vėžiai surinks tokį derlių, kad 2010 metų pradžioje ims rimtai mąstyti apie galimybę įsigyti nepasiekiamas iki šiol materialias vertybes.

Asmeniniuose Vėžio santykiuose - tyla ir ramybė, jokių įvykių. Romantiška pažintis 2009 metų pačioje pradžioje, į kurią Vėžiai dės daug vilčių, baigsis niekuo, kas privers Vėžius ilgai kaltinti likimą ir jaustis nelaimingais iki pat spalio pradžios, kai Marsas ir Venera vėl atkreips savo palankų dėmesį į Vėžius ir padovanos jiems dvi savaites romantiško poilsio.
*

LIŪTAS
*
Nedraugiškas saturnas dar nepaliko Liūtų ramybėje, tačiau laimingos permainos jau ne už kalnų, ir jų šviežias vėjas įneša žymų pagyvėjimą į visas piuikiųjų Liūtų gyvenimo sritis. 2009 metais Saturno įtaką sušvelnins Jupiteris draugiškame Šaulio ženkle - atsiras didelės galimybės save išreikšti, suvaidinti bet kokioje situacijoje žymų vaidmenį. Liūtams verat išbandyti likimą - galimas laimėjimas loterijoje, ruletėje. Kils noras pasikeisti savo įvaizdį.

Sausį-vasarį Liūtams reikia būti itin atsargiems - kils pagunda sudaryti slaptus ar nelegalius kontraktus, kurie galiausiai baigsis apgaule ir Liūtų garbės nuplėšimu. Gegužė, atvirkščiai - sėkmingas mėnuo. Gali atsirasti daug gerų draugų ar įvyks draugų rato pakeitimas. Sėkmingas laikotarpis pasikeitimui patirtimi, idėjomis, planais. Su draugais klostosi puikūs, draugiški santykiai. Tačiau neverta prileisti savo draugų prie verslo - rimti, perspektyvūs planai gali sugriūti dėl draugų nerūpestingumo arba jų smerktinų kontaktų, paviešinimo. Dvi pirmos rugpjūčio savaitės suteikia Liūtams šansą išspręsti savo turtines problemas. Ir, kai rugsėjo pradžioje Saturnas paliks Liūto ženklą, galima bus pagaliau su palengvėjimu atsipūsti pilna krūtine. Rugsėjį Liūtų laukia žymus karjerinis augimas, atlyginimo padidėjimas. Greitai ir be problemų išsispręs paveldėjimo, testamentų, mokesčių, draudimo klausimai. Spalis - poilsio metas, išties užsitarnauto. Galima leistis į kelionę, tačiau Liūtai greičiausiai pasirinks ramų poilsį namie ar artimiausiame pensione. Tuo metu bus neblogai tuo pačiu ir sveikatą pasitaisyti.

Asmeniniame fronte Liūtams lemta žibėti tarp sužavėtų gerbėjų. Antroje metų pusėje, laiminant Jupiteriui ir Venerai, daugelis Liūtų sulauks didelės meilės, gali kilti meilė gerokai vyresniam ar autoritetingesniam, žymesniam žmogui.
*

MERGELĖ
*
Svarbios pareigos suvokimas ir pasiaukojimas gali priversti Mergelę imtis sunkių, bet menkai apmokamų pareigų, o taip pat susidurti su nesąžiningumu ir dviveidiškumu iš bendradarbių ar nedėkingų klientų pusės. Tačiau 2009 metai žada būti įvairiapusiškai sėkmingi. Jupiteris Mergelėms palankioje pozicijoje duos galimybę pakeisti gyvenimo sąlygas į gerą pusę. Galimas persikėlimas, buto gavimas, namo ar vasarnamio, naujų baldų ir įvairių komforto daiktų pirkimas, buto remontas.

Sėkmingiausi Mergelėms bus vasaris-kovas-balandis. Šiais mėnesiais jūs gausite galimybę pakeisti profesinės veiklos sferą į įdomesnę, tinkamesnę ir naudingesnę. Tačiau gerovė kainuos tiek pastangų, kad ypatingo džiaugsmo Mergelės nepajaus, tik moralinį pasitenkinimą, nepaprastą nuovargį ir supratimą, kad visgi buvo verta darbuotis. Lapkritį galimos kelionės į užsienį, naudingų kontraktų užmezgimas su užsienio partneriais. Birželį ir rugsėjį reikėtų būti atsargiam, ypač su svetimais pinigais. Taip pat reikia pasirūpinti turto apsauga - didelė vagysčių galimybė. Tuo pat laikotarpiu neverta įsigyti prabangos dalykų, tame tarpe juvelyrinių papuošalų - vėliau pasitaikys galimybė nusipirkti trokštamus dalykus žmoniškesne kaina.

Asmeninių santykių sferoje šeimyninių mergelių laukia sunkumai. Apsikrovimas darbais sukels didelius prieštaravimus šeimoje - kad ir kiek Mergelės beįrodinėtų namiškiams, kad dirba išimtinai dėl jų gerovės, šie teiginiai nebus išgirsti. Galimi sunkumai, susiję su vaikų auklėjimu. O vienišoms Mergelėms per visus metus pasitaikys sėkmingi momentai romantiškoms pažintims, kurios spalį ir lapkritį gali būti vainikuotos laimingos santuokos sudarymu.
*

SVARSTYKLĖS
*
2009 metais pareikalaus iš Svarstyklių sutvarkyti visus savo planus ir projektus. Viskas turi būti kruopščiai apgalvota ir sudėliota į lentynėles. Saturnas net negatyviausiose padėtyse paprastai būna geras Svarstyklėms, ir dabar jis duoda joms šansą pakoreguoti savo likimą. Gali atsirasti rimtų, dalykinių ryšių su vyresnio amžiaus asmenimis arba solidūs, patikimi draugai. Šiais metais Svarstyklės daug važinės ir susipažins su įvairiais žmonėmis. Beliks tik įjungti savo intuiciją, kad netaptumėte sukčių auka.

Darbe pas Svarstykles - visiška tvarka. Praeitais 2008 metais Svarstyklės buvo priverstos sąžiningai darbuotis, nematant, apskritai paėmus, nė mažiausių savo veiklos rezultatų, o dabar atėjo laikas rinkti derlių. Savo profesijoje Svarstyklės parodys išradingumą, pateiks įdomius racionalizatoriškus pasiūlymus. Gali užsimegzti draugiški santykiai su vyresnybe ar bendradarbiais. 2008 gruodį Svarstyklės neblogai padirbėjo, taip kad 2009 sausis bus visiškai jų valioje. Tuo metu gerai nukeliauti pailsėti ten, kur klimatas toks pats kaip namie: staigus laiko justų pasikeitimas neigiamai atsilieps šio ženklo atstovų savijautai. Geriausias laikas vystyti savo verslą - kovas ir balandis. Rugpjūčio pabaigoje Svarstyklės iš esmės pataisys savo materialią padėtį, kai tuo tarpu lapkritis - itin nepalankus laikas verslui.

Romantiškuose reikaluose Svarstyklės retai atsiduria kenčiančiojo padėtyje, paprastai jos sekasi. Ir 2009 metai nebus išimtis, tik neverta skubėti su santykių legalizavimu. Birželio pradžioje Svarstyklės slopins partnerį, komanduos. Šiuo laikotarpiu galimi barniai su vėlesniu susitaikymu. Kaip greitai jo sulauksite, priklauso tik nuo jūsų. Asmeniniuose santykiuose geriausi laikotarpiai - vasaris ir kovas, bei lapkritis, kai Svarstyklių šeimininkė Venera užims palankią Svarstyklėms padėtį.
*

SKORPIONAS
*
2009 metais Skorpionai užsiims pinigų užsidirbimu. Atsiras papildomų materialių vertybių, pinigų, daug būdų jas uždirbti. Maksimalūs pelnai nusimato laikotarpyje nuo vasario iki lapkričio. Tačiau Saturnas akivaizdžiai nepalankus Skorpionams komersantams, todėl pelningi laikotarpiai bus nutraukiami praradimų, ir kuo didesni pelnai, tuo didesni nuostoliai laukia. Kiek geriau seksis kūrybinių profesijų Skorpionams - rašytojams, dailininkams, muzikantams 0 jiems Saturnas žada audringą pasisekimą metų viduryje. Neverta atsisakyti bendravimo su giminaičiais - kažkas iš jų gali suteikti Skorpionams žymią pagalbą, ypač metų pradžioje ir pabaigoje. Bus geriausia, jei Skorpionai metų bėgyje vengs bendravimo su būrėjais, liaudies gydytojais, magais ir sektomis.

Karjeroje per visus 2009 metus stebimas lėtas, bet aiškus nuosmūkis. Daug laiko atims būtinybė įgyti papildomą išsilavinimą, tarnybinės komandiruotės. Atsiras daug smulkių, rutiniškų darbų. Gegužė-birželis - vienintelis palankus laikotarpis šiais metais karjeroje. Šiuo metu pasiseks sudaryti kažkokį sandėrį, kuris duos puikius rezultatus jau 2010 metų pradžioje. Rudenį reikia būti atsargiam su pinigais, o taip pat sekti savo pažadus. Gruodis atneš daug reikalų, susijusių su ideologija, religija, svetimomis kultūromis, užsienio kalbomis. Atsiranda aktyvūs kontaktai užsienyje.

Kompensacija Skorpionams už sunkumus reikaluose - tikra šventė asmeniniame gyvenime! Pavasaris ir vasara bus kupinos ryškių įspūdžių - daugybė naujų romantiškų pažinčių; globojant Venerai ir Merkurijui, mezgasi lengvi, neslegiantys santykiai - tai, kas būtina reikalų nukamuotiems vienišiems Skorpionams. Šeimyniniai šio ženklo atstovai mėgausis namų židinio jaukumu.

*
 
ŠAULYS
*
Šaulių laukia puikūs metai. Jiems nerūpi konfliktuojančių planetų kėslai, Saturnas ir Neptūnas nesvarbūs, kai ištisus metus jų ženkle šeimininkauja Jupiteris. 2009 metai - puikus laikas savišvietai bet kokioje srityje. Šauliai bus linkę giliai studijuoti medžiagą; rimtai susidomės filosofija, religija. Galimi aiškiaregystės blyksniai - Šauliai gali imti matyti visų situacijų šaknis. Tik neverta leistis į keliones užsienin ir šiaip kur nors toli - galimi sunkumai, painiava su dokumentais, prieštaravimai su vietine valdžia. Antroje metų pusėje Šauliams taip pat būtina vengti bendravimo su ekstrasensais, magais, būrėjais.

Šaulių karjera eis į priekį didžiuliai žingsniais - planetų išsidėstymas užtikrins didžiulį energijos pliūpsnį. Šauliai pasijaus pasitikintys savo neapsakomais gabumais; atsiras nenugalimas veiklos troškimas. Rugpjūčio pabaiga ir rugsėjo pradžia - itin palankus laikas karjeros augimui. Šiuo laikotarpiu seksis viskas. Galimas netgi persikėlimas į kitą miestą su geromis verslo perspektyvomis. Dvi savaitės spalio viduryje - vienintelis laikotarpis metuose, kai sėkmė gali nusisukti. Šiuo laikotarpiu trūkinės svarbūs susitarimai, derybos. Dėl neapsižiūrėjimo galima prarasti didelę pinigų sumą.

Asmeniniame gyvenime irgi viskas puiku, bet ne be debesų. Nuo rugpjūčio iki gruodžio Šauliams reikia būti atsargiems užmezgant naujus romantiškus santykius - šie ryšiai gali negatyviai paveikti ateitį. Vasaros pabaigoje dėl Marso konflikto su Jupiteriu galimi barniai, ginčai. Seni santykiai išgyvena tikrai ne geriausius laikus, Šauliai gali netikėtai suvokti, kad meilė praėjo o priešakyje - nežinomybė. Neverta daryti skubotų išvadų - iki lapkričio viskas nurims ir Šauliams prasidės naujas etapas santykiuose su mylimaisiais.
*

OŽIARAGIS
*
Antrus metus iš eilės Ožiaragis visa jėga jaučia ant savo kailio dangiškų oponentų įtaką - jį globojančio Saturno ir Neptūno - iliuzijų planetos. Dalis tikslų, išsikeltų dar 2007 metų pabaigoje, jau pasiekta vienu ar kitu laipsniu. Liko susidaryti materialią bazę projektams, sumanytiems 2008 rudenį. 2009 metais Ožiaragių laukia naujas darbas ir smarkios naujų pajamų šaltinių paieškos. Neptūnas stumia Ožiaragius pernelyg stipriai išlaidauti - neverta pasiduoti šiai įtakai! Protingas taupumas ir griežtas planavimas - štai Ožiaragio sėkmės šiais metais receptas. Ožiaragiai turi būti itin atsargūs šiais metais su paskalomis ir svetimomis paslaptimis - galite tapti tiek aukomis, tiek ir nevalingais paskalų nešiotojais.

Pirmus du tris metų mėnesius Ožiaragiai dirbs ritmu, užduotu praeitais metais, o nuo kovo-balandžio pasidarys aišku, kad esamas dalykinių santykių modelis paseno ir laikas kažką keisti. Birželį tai taps taip akivaizdu, kad Ožiaragiai, atidėję neapibrėžtam laikui atostogas ir namų reikalus, užsiims savo karjeros pertvarkymu, ir darys tai taip sėkmingai, kad jau rugsėjo pabaigoje - spalio pradžioje pakils į kokybiškai naują karjeros lygmenį. Palankūs dalykine prasme laikotarpiai - sausis ir rugpjūtis. Atsargumo reikia laikytis birželį. Pavasarį ir vasarą venkite kelionių ir komandiruočių.

Saturnas su Neptūnu atsižymėjo ir asmeniniame Ožiaragių gyvenime. Galimi nesutarimai su giminaičiais, teisminiai ginčai dėl bendrų pinigų, palikimo, tačiau priežasties nerimauti nėra - Ožiaragiai paprastai laimi tokiose bylose. Asmeniniai santykiai, kurie susiklostė jums iki šio momento, negali būti tęsiami dabartiniu pavidalu, reikia kažką keisti. Tai nereiškia santykių nutraukimo. Jei keičiasi jūsų gyvenimas apskritai, tai pasikeitimai negali nepaliesti jausmų srities. Galbūt jūsų partneris dabar pergyvena ne pačius geriausiu finansinius laikus - pagalvokite, kuo galite padėti.
*

VANDENIS
*
2009 metai užbaigs daugiametį transformacijos ciklą. 2008 metų gruodis atnešė pasikeitimų į visas Vandenio gyvenimo sritis, į naujuosius metus jie įžengs atsinaujinę, pakylėti ir pilni kūrybinių jėgų. Vandenių laukia socialinės krypties perorientacija. Galite tapti politiku ar naujo tipo ideologu, galite tapti didelio kolektyvo vadovu ir gauti pajamų iš darbo asociacijoje. Galite įgyti labai įtakingo žmogaus globą ar autoritetingų žmonių pagalbą. Vandeniai gaus galimybę uždirbti pinigus nauju, neįprastu būdu. Žinoma, kol tęsiasi Saturno ir Neptūno priešprieša, kurie įsitaisė jūsų ženkle, sunkumų išvengti nepavyks, tačiau jie palies, daugiausiai, vandenių asmeninį gyvenimą.

2008 lapkritį - gruodį jau įvyko šiokie tokie palankūs pasikeitimai jūsų karjeroje ir 2009 metais jums liks laikytis užduoto kurso, palaikyti ir vystyti numatytus planus. Kovas ir lapkritis - geriausias laikas naujų pelningų kontraktų sudarymui. Tuo metu atsiras galimybė perdaryti visus darbus ir sudurstyti visus galus - entuziazmo ir energijos pakaks viskam. Rimti sunkumai gali kilti rugpjūčio pabaigoje, kai bus Marso ir Jupiterio priešprieša.

2009 metai asmeniniame Vandenių gyvenime - pergalių, pasiekimų, be ir, deja, neįveikiamų kliūčių metai. Iš vienos pusės, net droviausi Vandeniai aktyviai užkariauja meilės objekto dėmesį, mikliai asistuoja ir tampa gundančiais, kadangi turi savyje aistros ir optimizmo užtaisą. Iš kitos pusės, Marso ir Jupiterio konfliktas priduoda vandeniams jiems nebūdingo grubumo, nesusilaikymo, nekantrumo. Tačiau jau rudenį viskas stos į savo vietas ir jūs suprasite, kad jūsų partneris seniai pasiruošęs pasiūlyti jums būtent tai, ko norite - pasiūlyti ranką ir priimti pasiūlytą ranką ir širdį arba kurį laiką paliks jus ramybėje ir duos galimybę susigaudyti savo jausmuose.
*

ŽUVYS
*
Praeiti 2008 metai pareikalavo iš Žuvų joms nebūdingo tvirtumo, ryžtingumo. Malonus siurprizas - 2009 metais Žuvys vėl galės plaukti pasroviui, o srovė išneš juos tiesiai į sėkmę ir klestėjimą. Ko negalima palikti savieigai - tai savo sveikatos, kuri smarkiai pairo, kai praeitais metais jūs ėmėtės sunkių pareigų, daug dirbote ir jautėtės vienišas, nesuprastas. Laimei, viskas keičiasi. 2009 metais Žuvys sąmoningai pasirenka vienatvę, ramybę. Galbūt, Žuvyse atsiskleis psichologiniai, parapsichologiniai sugebėjimai.

Jūs daug pajausite, jums sapnuojasi pranašingi sapnai. Praeitais metais jūs daug pasiekėte karjeroje ir 2009 metų pradžioje jums bus būtina dirbti įtvirtinant gautas žinias ir pasiekimus. Sėkmingiausias jūsų laikas - vasaris-kovas, po dvi savaites iki ir po jūsų gimtadienio. Jums kils noras būti pastebimam. Visi reikalai ir pradėjimai šiuo laikotarpiu bus vaisingi. Tačiau laikotarpiu nuo kovo iki rugsėjo gali būti sunku - nereikia pamiršti, kad Žuvų šeimininkas Neptūnas vis dar konfliktuoja su Saturnu, kuris įsikūręs sektoriuje, atsakingame už Žuvų karjeros pasiekimus. Rugsėjo pradžioje viskas pasikeis ir Žuvims prasidės naujas darbinių pasiekimų periodas.

Asmeninis Žuvų gyvenimas klostosi ryškiai ir sparčiai. Vienišų Žuvų vasarį laukia likimą lemiantis susitikimas. Atsargumo romantiškuose reikaluose reikia laikytis birželio pabaigoje ir rugpjūčio viduryje - bus daug nereikalingų susitikimų, viliojančių, bet nenaudingų. Rugsėjo pabaigoje galimas svaiginantis, bet greitas romanas. Jeigu jūs jau sutikote savo likimą praeitų metų rudenį, tai 2009 metų pavasaris - puikus laikas santuokai, kuri žada būti tvirta, ilgalaikė ir, kas svarbu, naudinga.

info is cia


www.wioleta.projektas.lt

 

 
 
Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 350
 
2008-12-04 16:18

gal bus idomu pasizvalgyti

 

2009 metu interjero mados

 

2009 metu moteri sukuosenos


www.wioleta.projektas.lt

 

 
 
Mama.lt
 
 
Mama.lt
 
2008-12-04 20:01

Labai tau aciu, tikrai idomu


 
 
 
 
Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 350
 
2008-12-04 20:27

smagu girdet ;)


www.wioleta.projektas.lt

 

 
 
 
 
Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795
 
2008-12-07 10:01

Tikrai idomu ir tiesa sakant ka rašo apie 2008 metus lapktriti - gruodi man asmeniškai labai sutapo


Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

 
 
 
 
Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 350
 
2008-12-10 18:06

man irgi sutampa, nes raso, kad issikrapstysiu is ligos, kuri uzpuole siu metu pabaigoje. mane tikrai uzpuole galvos svaigimas ir as tikiuos, kad nustos kitais metais :D


www.wioleta.projektas.lt

 

 
 
 
 
Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751
 
2008-12-30 09:40

Oj mergos

 

Nu negaliu - tiek juoko su tuo horoskopu sukėlėte :D Kai mokiausi istorijos - mums liepdavo tikrinti šaltinius. Kai mokiausi žurnalistikos - mus mokė tikrinti šaltinius. Kai dirbau leidybinėje įmonėje - pati tikrindavau kelis šaltinius. Taip kad pasitikrinkite prieš publikuodamos, juk yra visagalis google ;)

 

Nieko neprimena prieš metus rašytas tas pats straipsnis?  :D

Straipsniai.lt

Zebra.lt


Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

 
 
 
 
Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795
 
2008-12-30 09:43

Bet man pagal horoskopa, tikrai jau laikas išeit i darba ;)


Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

 
 
 
 
Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751
 
2008-12-30 10:05

Šitasis patikimesnis ;)


Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

 
 
 
 
Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795
 
2008-12-30 10:17

:) va va ir rašo " pats laikas pasiraitoti rankoves. " tai pavasari taip manau kibsim i darbus ;)Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

 
 
 
 
Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 350
 
2008-12-30 14:35

Giedre 2008 12 30    

Šitasis patikimesnis ;) 

man asmeniskai sitas nieko konkreciai nesako, o tas pirmasis tai labai tinkamas ir as juo labai noriu tiketi :)

 

 

bet kaip idomiai, siamet metus sutikti galima visomis spalvomis, nes kiekvienas saltinis teigia savo :D tik visi sutaria, kad nedeti raudonos.

 


Paskutinį kartą redagavo: wioleta (2008-12-30 14:38)

www.wioleta.projektas.lt

 

 
 
 
 
Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751
 
2008-12-30 14:56

:D taigi brangiosios - tai aš jums ir noriu pasakyti: pažiūrėkite atidžiau, čia ne tame reikalas "labiau patinka", "mažiau patinka". Čia gi tik metai sukeisti ir tiek :D

Šitas horoskopas vaikščiojo dar prieš metus, t.y. buvo skirtas 2008 metams, o jei giliau pasiknistumėm, tai gal ir 2007  ;)


Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

 
 
 
 
Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 350
 
2008-12-30 15:16

 

mano pernykstis buvo visai kitoks, atsimenu apie naujus darbus arba atzalu pagausejima.  gaila neisliko tos info, nes mes kiekvienais metais dalindavomes horoskopais, kuriuos rasdavome vienoje ar kitoje interneto vietoje.

 

o ta kur as ikopinau, tai ne is vaiksciojimo po mailus, o is sito PUSLAPIO


www.wioleta.projektas.lt

 

 
 
 
 
Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 350
 
2008-12-30 15:26

http://day.lt/turinys/2009_metu_horoskopas_rytu
http://gyvenimas.delfi.lt/horoskopai/article.php?id=19753757#4  cia pagal metu simbolius

p.s. kai ieskai internete kitu metu horoskopo, tai 95% yra butent to horoskopo, kuri ilkeliau pati pirma.

 


www.wioleta.projektas.lt

 

 
 
 
 
Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751
 
2008-12-30 15:38

ej.... bet tai čia visai kas kita! Tas, kur iš Jovitos puslapio ir man normalus, be to, čia parengta Vaivos  Budraitytės ir Gaudento  Naujoko ;)Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

 
 
 
 
Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 350
 
2008-12-30 15:53

ei, jau nieko nesuprantu....

 


www.wioleta.projektas.lt

 

 
 
 
 
Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 350
 
2008-12-30 15:57

persiskaiciau ir supratua :D

as kai ieskojau horoskopa 2009 metais, tai jovitos psl buvo tas horoskopas, kuris kartojas eile metu, ikopinau i musu pls. o matyt, tik veliau ji gavo musu astrologu sudarytus horoskopus ir pakeite, nes dabar yra visai kitas horoskopas.

jei nebuciau ikopinus ir nesuuostume permainu. nu cia geras :D


www.wioleta.projektas.lt

 

 
 
 
 
Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751
 
2008-12-30 16:15

valioooooooooo teisybė nugalėjo :D

pagaliau susišnekėjome


Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

 
 
 
 
Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 350
 
2008-12-30 17:35

aga


www.wioleta.projektas.lt

 

 
 
 
 
Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795
 
2009-01-03 11:58

Na metai jau atejo tai žiuresim kaip pildosi :)


Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

 
 

1
 


Viršun ^ | Forumas > Šeima > Šventės > 2009 Jaučio metai

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Šiandien gimtadienius švenčia (142)
Gytis