Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumo istorijos > Netyčiukas

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-12-06 21:42

mudu su vyru stengiames isvengti neplanuoto nestumo... Man grazus tas posakis kad vaikelis pasirenka kada jam ateitio y sy pasauly. taciau sutikime kad be mamos  ir tetes jis neateis net paciu tinkamiausiu laiku. man pries pastojant buvo lb svarbu mano ir vyro psichologinis pasirengimas. o dabar dar nesame pasiruose antram vaikeliui. manau kad jeigu neplanuoji pastoti reikia saugotis...nes kitaip aisku galime pritarti ir tam posakiau Gimdysiu kiek Dievas dave. nu tai ka apsiziuresim kad jau kokie 8 pabiruciai aoplinkui laksto...

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2127

2009-12-06 22:25

pritariu tau pareigune kad reikia saugotis,bet kartais iseina kitiap.mes ir neplanavom trecio vaikucio,ir saugojomes.ir vartodama kontraceptini pleistra pastojau.tai kad nevisada tos priemones apsaugo.teke girdeti,kad pastoje ir su tabletem,ir su spirale.

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-12-06 23:03

Taip, mano draugė  pastojo du kartus,nors abu kartus gėrė kontraceptines tabletes,ir tikrai nebuvo pamiršus išgert.Taip kad.....saugokis nesisaugojęs.

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-12-13 09:31

Pagalvojau, jog jei teveliai gyvena normaliai, neturi lb dideliu rupesciu (visokiu ir finansiniu, ir tarpusavio bendravimo) tada nieko cia baisaus tyciukas ar netyciukas. vistiek zmones susikure sioky toky pagrinda pokojomis ir tie vaikeliai tikrai laukiami buna. taciau juk ne naujiena kuomet neplanuotas nestumas buna ant tiek stresas moterims jog net neturi minciu jos gimdyti. o jei pagimdo pasielgia dar ziauriau...

Mama.lt

Mama.lt

2009-12-15 18:56

man niekaip nesuvokiama,kaip taip žiauriai galima pasielgti su savo mažyliais..man net niekada nebuvo kilusi mintis,ką daryčiau jei laukčiausi..apie jokius išvalymus,naujagimių palikimus,ar net jų išmetimus net kalbų nėra..bausti tokias mamas reikėtų...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 23

2010-02-14 13:24

musu mazute irgi neplanuota su vyru buvom jau puse metu susituoke bet dar neplanavom norejau padirbet nes buvau tik baigusi mokslus net negalejau ytart jog laukiuosi nes visada saugojomes kai padariau testa ir pamaciau dvi juosteles net nepatikejau pasimeciau bet kai atsigavau nesitveriau dziaugsmu o dar ir sesuo tuo paciu laukesi skyremes tik per dvi savaites tai buvo labai smagu kartu su pilvais vaisciot o dabar su vezimais dziaugiuosi jog musu mazyte atejo taip nelauktai nes dar taip ir nebutume pasiryze vaikeliui o dabar turime ir esame patys laimingiausi teveliai pasaulyje turedami pacia graziausia dukryte

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 169

2010-04-02 19:31

teisybe yra tikrai ta kad vaikuciai pasirenka kada jiem ateiti,mano abu vaikuciai tikrai nei planuoti nei svajoti,su pirma dukryte pastojau is kart po dvylikos baigimo,buvau istojusi i universiteta,viska susiplanavusi sau i ateiti maziausei pora meteliu,o cia bac ir zinia laukiuosi,isgastis,baime juk nieko su draugu neturim,nei stogo virs galvos nuosavo,nieko tik vienas kita,bet draugas labai daug padejo moraliskai nuramino,pasisnekejom labai rimtai ir nusprendem kad gimdysim,draugas pradejo du kart daugiau dirbti,isigijom namus ,pasitvarkem buiti ir mokslu neapleidau,kazkaip visur spedavau,pagimdziau ir kuo puikiausei sekesi tvarkytis su vaikuciu ir namuose,o iki tol labai bijojau kad nesugebesiu visko isderinti,po keturiu metuku pastojau su antru,o tikrai neplanavau nes jau dirbau ir tikejausi buti paaukstinta pareigose ir finansine padetis turejo pagereti,bet ir si nusprendem gimdyti ir kuo puikiausei sekasi gyventi ir su mazesnem pajamom bet be galo laimingi,mano mazajam dabar jau astuoni menesiukai

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 206

2011-09-21 14:25

Na mano mazylis nebuvo planuotas , na tiksliau net nebuciau pagalvijus kad susilauksiu mazylio vos 18 :) taciau tai tik dziugina :) reikia dziaugtis kad galime tureti vaiku neswarbu kada jie pasibelstu  nereikia sakyt kad per anksti ar dar kaskas blogai , gi yra seimu kurios wisiskai negali tureti mazyliu...negali patirti tu malonumu, bei rupesciu kaip mes :) reikia tik dziaugtis savo mazaisiais angeliukais  o visa kita susitvarkys jej mes turesime noro ir stensimes :) nes kaip sunku bebutu buve baigiau mokykla ir ketinu mokytis toliau  tai manu kad viskas yra imanoma ir reikia dziaugtis visomis staigmenomis is musu gyvenimo :)

2

Šiandien gimtadienius švenčia (184)
Žiedė