Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumo istorijos > Netyčiukas

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 1416

2008-12-03 14:54

Na ka, pasidalinsiu ir savo nestumo istorija.

Man buvo 22m. Buvau ketvirto kurso studente, buvo saltokas ruduo. Jau buvome pasirinke diplominio temas. Atrodo viskas buvo suplanuota metams i prieki tai jau tikrai ir jokiu minciu apie leliuka.

Atejo lapkricio menuo ir as kai visada tiksliai zinojau kada tos mano dienos. Ir kai jos neprasidejo ta diena, kai turejo greitai nubegau nusipirkti testa. TEIGIAMAS! Net nezinau ka daryti ar dziaugtis ar verkti, juk tiek visko reikia padaryti, parasyti diploma, ji apsiginti. Tai kaip cia dabar su tuo nestumu. Skambinu tuo metu dar savo vaikinui, sakau, kad laukiuosi, ir kad esu pasimetusi. Leliuko noriu, bet dar ankstoka, juk tiek darbu ir pan. O jis man sako, tai gerai. Sakau jam kas gerai, jos atsako, kad gerai, jog as laukiuosi. Jis labaia psidziauge. Kita diena susitikome, jis kaip ant sparnu. Suprantau, kad jis tikrai pasiruoses buti teciu. Is pradziu niekam nesakeme. Tik po nauju prasitareme, kad busime teveliais. Vestuves atidejome iki kol apsiginsiu diploma. Nestumas buvo labai lengvas iki 6men beveik net nesimate, kad laukiuosi. Nei vienas grupiokas to neitare atrodziau ir jauciausi puikiai. Kai gavau diploma kita diena susituokeme, o po menesiuko gime musu stebukliukas. Dar mano ginekologe juokavo, kad vaikas tai bus profesorius, nes jau viena diploma parase. Siuo metu esame labai laimingi turedami savo mazyle.

O keisciausia yra tai (dar ir siandien nesuprantu) kad mes saugojomes, vartojome zvakutes. O leliuka turime. Bet abu esame labai laimingi ir dekingi, kad tos zvakutes mus pavede.

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2008-12-03 15:01

Bet tai sakykite, ką norite - nėra to laiko, kad vaikas per anksti ar per vėlai.

Tą minutę, kai suvoki, jog pastojai "ne laiku". Kažkaip atrodo, KAIP dabar bus, KAIP dabar gyvensim? Mokslai, darbai, pinigai, ateities planai, perspektyvos, karjera, kitas leliukas ir milijonas kitų priežasčių!

Bet viskas susinormalizuoja ir viską mamos normaliai sutvarko, ir viskas būna šauniai

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 1416

2008-12-03 15:07

Taip taip viska as suspejau - ir diploma parasiau ir istekejau ir i dekretines isejau ir i jas isejusi gavau darbo pasiulyma is fly lal. tad po motinystes atostogu jau zianu ka darysiu. Viskas gavosi labai gerai, nors ir neplanuotai Kaip sakoma ciki piki.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 9

2009-05-26 12:35

Sveiki, mes auginam jau 2 berniukus. Viresnėliui jau 5 metukai, jaunėliui 5 mėnesiai. Mano abu vaikai buvo suplanuoti ir laukiami. Pirmam vaikeliui prasinesus, kėlėm vestuves, ėmėm paskolą butui pirkti. Nors praėjo jau 6 metai bet dar normaliai neisikurėm.  Nors mes niekur ir neskubam.

Su pirmu vaikeliu skaičiavom centus, kad viskam užtektu. Bet niekada nesigailėjom kad turim maža stebukliuka.

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-05-27 08:06

mano mergyte taip pat buvo planuota ir sakyciau labai ilgai (vyras jau seniai norejau vaikelio tik va kad as lb didele baile) as tikrai zaviuosi tom mamom, kurios besilaukdamos pasibaigia mokslus ir kurios moka susitvarkyti su savo emocijomis, nes man jeigu buciau anksciau pastojusi butu buves lb didelis stresas, nerimas baime del ateities ir t.t. nu man nepatinka chaosas, nezinomybe gyvenime. ir as vistiek manau, kad siaip laikais vaikutis netyciukas lb didele prabanga (nu nebent teveliai visuo apsirupine). sekmes visoms drasioms mamytems :)

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-05-27 13:15

As taip pat suzinojau, kad laukiausi atrodo paciu netinkamiausiu laiku, moklsai, darbas, draugai, atrodo dar daug ko nepadarei.Bet dabar turiu maziuka, siaip ne taip pabaigsiu mokslu, tvarkomes buiti.Dziaugiuosi kad jis yra, kad ir kokia situacija,Is pradziu buvo didelis stresas kas,m su kuo ir kame.Bet dabar viskas saunu.

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 293

2009-05-27 13:28

vaikui tinkamo laiko niekada gali nebuti. mazyliai pasirenka patys kada ateiti i pasauli :) as pastojau III kurse. nemaniau kad bus problema baigti mokslus, taciau mano kaikuriem destytojam atrode kitaip.ir as turejau rinktis ar ramiai lauktis pasiemus akademines, ar kiekviena diena kovoti uz save ir teise studijuoti. pasirinkau akademines, nesinorejo kiekviena diena stresuoti, kenkti busimam vaikeliui.

man buvo labai skaudu ir keista, kad siais laikais studijuojanti nescia moteris yra geda ir neprestizas.

2009-05-27 14:08

Nezinau kaip pas tave skaij kur mokeisi, bet pas mane kur as mokiausi poziuris toks, kad nescia moteris ne kliutis, bet yra vienas dalykas laikai egzaminus-stresas, ir neduok dieve neislaikai, dar didesnis tresas, kenki pilvelio gyventojui nervuodamasi.Nei vienas destytojas nenori pakenkti, ir kaip taisykles pas mus nescios islaikydavo egzus, taip ir man buvo. Todel jie ir ziuri skersai, nes jei destytojas is tikro yra objektyvus, jis nenoredamas pakenkti nesciai moteraia, parsciausiai ja ignoruoja. Aisku tai neteisinga, bet budama jo vietoj taip pat pagalvotum pries darydama ar rasydama pazymi.

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 293

2009-05-27 16:38

matai, pas mane neimanoma neislaikyti egzaminu. as jiems sakiau, kad man tiks ir zemesnis pazymys. egzaminai jau po mano gimdymo butu buve.bet... ten vidaus politika nelabai svari. aisku as visai nesigailiu, kad paemiau akademines.tiek daug laiko nebuciau praleidus su dukrele. :)

2009-05-27 16:50

Pas mus politika tokia, turi dalis neislaikyti, nes uz perlaikymus reikia moketi, tokiu taveju universitetas gauna lesu. Na aisku cia priklauso nuo mokymo istaigos, visur politika, tik pas vienus atvira, pas kitus slapta viskas rezgama

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 13

2009-06-16 16:06

Manoji irgi netyčiukė. Su vyru santuokoje gyvenome jau trečius metus, bet kol kas neplanavom vaikų. Pastojau antrame kurse rudenį. Mokslai tai baika, bet buvau pradėjusi dirbti. Kaip įsikinkiau, tai ir vežiau viską. Grįždavau nuo 8 išėjus tik 22,30 namo. Vos kojas pavilkdavau. Paskaitos, darbas. Jokių laisvų savaitgalių. Žodžiu... Kol vieną dieną nepradėjo skaudėti nugaros. Kaip tik tą dieną turėjau eiti pas gydytoją. Apžiūrėjo mane ir išrašė siuntimą į ligoninę. Baisu buvo, prisimenu. Bijojau prarasti mažylę. Bet ji pasirodė esanti sveikutė, tik aš pervargusi buvau. Prasivarčiau porą savaičių, kasdien lašelinių  porcija būdavo. Ligoninėj pajutau pirmuosius judesius. Kaip tik per Valentino dieną. Tai dovana mums su vyru buvo. Pailsėjus vėl kibau į mokslus ir darbą. Pasiėmiau priklausančias atostogas, dar laisvų dienų buvo ir anksčiau atostogauti išėjau. Liko tik mokslai. Sėdėdavau paskaitose ir praktiką atlikau su pilvuku. O kai mokslo metai baigėsi tinginiavau iš visos širdies. Bet va dar vienas likimo vingis. Slaugėm mano senelį. Paskutiniais mėnesiais kad man būtų lengviau, nuvežėm į slaugos ligoninę. Ir svarstėm kaip bus kai gims mažylė, senelį tai reikės parsivežti. O likimas suruošė dar vieną netikėtumą. Dešimtą liepos  senelis pasimirė. Po laidotuvių, liepos 12 dieną dar laukė mano brolio išleistuvės. Ir ten dalyvauti reikėjo, nes daugiau nebuvo kas jo pasveikina.  Pasveikinom brolį, dar nuėjom su vyru ledų suvalgyti. Nuojauta man pakuždėjo, kad jau paskutinis vakaras dviese. Taip ir buvo. Kitą rytą nubėgo vandenys, o vakarop turėjom savo netyčiukę. Va toks gyvenimas vingiuotas ir su dideliais netikėtumais.Tiesa, mokslus baigiau neimdama akademinių. Vyras labai padėjo auginti dukrelę.

Dabar jau kito laukiu, tas tyčiukas.

2009-06-16 17:14

Gerai skamba "tyčiukas" :) Šaunuolė

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 758

2009-06-16 18:39

mano Lukutis netyciukas. bet taip stebuklingai gavosi, kad ta pacia diena kaip ir dukra turejo gimti. tiesa velavo dvi dienas...as juo neatsidziaugiu, o planuot kazin ar butumem suplanave mat pirmas ir nestumas ir gimdymas buvo baisus..

vyras yra seimos galva, o moteris - kaklas, kuris ta galva sukioja...

2009-06-17 11:02

Visi netyčiukai yra stebukliukai Dažnai moterys (ir vyrai taip pat) suvokia vaiką kaip papildomus rūpesčius - ta prasme, kad tavo laikas, pinigai ir laisvalaikis bus suvaržytas.

Iš esmės gi žmonės yra egoistai daugiau ar mažiau

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 758

2009-06-17 11:55

sutinku su tuo. ir su pirmu tas suvarzymas labai jautesi, ypac kai buvom iprate lakstyt, o su antru jau zinai, kad kitaip nebus, o be to supranti, kad svarbiau juk nieko nera. kaip sako kudikiai sukurti tam, kad atimtu daug malonumo, bet ir tam kad labai daug jo suteiktu

vyras yra seimos galva, o moteris - kaklas, kuris ta galva sukioja...

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-06-17 17:03

O mano abu tai ir tyčiukai ir netyčiukai. Kai pastojau pirmą kart , tai studijavau trečiam kurse,dėl mokslų jokių problemų nebuvo ir tokių minčių ,kad imt akademines net nekilo. Vienas buvo minusas,kad tris metelius gyvenom su mano tėvais,kol įsigijom savo namus.Bet iš kitos pusės tai ir pliusas buvo ,mama šalia,daug padėdavo ir daug išleisdavo mus pasiganyt.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 13

2009-06-18 20:52

Giedre 2009 06 16    

Gerai skamba "tyčiukas" :) Šaunuolė

na, jei apie neplanuotus mažylius sakom netyčiukas, tai planuotas tyčiukas, manyčiau

Mama.lt

Mama.lt

2009-11-27 14:42

manote reikia gimdyti po mokslų?kada jūsų nuomone yra tinkamas laikas?

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-11-27 15:14

Sako ,kad mažyliai patys pasirenka laiką.

Mama.lt

Mama.lt

2009-11-27 15:54

vover 2009 11 27    

Sako ,kad mažyliai patys pasirenka laiką.

pritariu .planuok neplanaves,o bus taip kaip turi buti ...ir dazniausiai suzinai naujiena tada kai atrodo pats netinkamiausias tam laikui

1

Šiandien gimtadienius švenčia (168)
Ugnius